Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAQQ
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Lisuu
Nie chodzi mi już o to jaką kto wtyczke używa. Zasugerowałem tylko zmianę. Głównie chodziło mi o zaznaczenie AQQ w ustawieniach.
jiobel.
QUOTE(Lisuu @ 31.05.2006 - 17:47) *

Nie rozumiem trochę tej wypowiedzi, skoro to forum Konnekta to zwykle się rozmawia tu o tym właśnie komunikatorze. Poza tym Miranda nie ma (chyba ?) swojej własnej sieci. Tak więc nie rozumiem tego naprawdę.


Mowa o komunikatorach, nie o sieci. Jak wiesz – Konnekt, Tlen i Miranda są oparte na wtyczkach. Chodziło mu o to, że dev. i użytkownicy Konnekta łaskawiej patrzą na AQQ, niż wcześniej wspomniane dwa przypadki (Tlen i Mir.). :-)
i to nie było trudne do zrozumienia
kyrczman
W końcu!! AQQ w Konnekcie biggrin.gif No to juz jest komunikator idealny biggrin.gif
Wielkie dzięki!!
kyrczman
U mnie szwankuje polecenie Szukaj znajomych. Wybieram sieć, podaje numerek AQQ i zaczyna szukać... Animacja leci i leci, pisze, że szuka i nic...
Graveer
U mnie szukanie działa dobrze.
kyrczman
Może faktycznie tylko chwilowe było... Zaraz zobaczę.

Ale przy okazji zauważyłem coś innego. Otóż jak zmieniam opis na wszystkich sieciach wtyczką kZmieniacz to opis w sieci AQQ krzaczy się... wygląda to mniej więcej tak:



pojawiają się takie dziwne krzaczki na początku... Nie mam pojęcia skąd się wzięły, powinno pisać kyrczman.
Wie ktoś o co chodzi??
Lisuu
Ahm, dzięki za wytłumaczenie biggrin.gif

Co do wtyczki, to nieraz jak chce sprawdzić jaki mam aktualnie opis to wyświetla mi opis kogoś z listy. Nie wiem, czy to tylko mi tak Konnekt pokazuje, czy może faktycznie mi zmienia, w co raczej wątpie.
Elpie
QUOTE
To zmień na kZmieniacza, poza tym, masz w Ustawieniach wtyczki zmieniającej opis i status, żeby zmieniało również na sieci AQQ ?


Na kZmieniacz nie przejde bo wolę kAllStatus. Zaznaczone mam bo kAllStatus nie daje wyboru w których sieciach ma zmieniać i zmienia z automatu wszystkie wink.gif

QUOTE
kAllStatus i kZmieniacz zmieniają status w ten sam sposób.


No faktycznie masz rację. Włączyłem kZmieniacza i dokładnie ten sam problem - krzaki zamiast statusa.
ursus6
Wiem co powodowało krzaczenie się statusów i jest to poprawione, teraz zajmuje się kswestią łączenia. Postaram sie wypuścić wtyczkę w ciągu kilku dni.
uwaman
U mnie nie działa wyszukiwanie wg. miast i jak chce dać na AQQ status niedostępny to chce się łączyć....
Lisuu
Co do opisów to jest tak, że raz działa normalnie, raz są "krzaki". Ostatnio łączyła mi się wtyczka z serwerem AQQ, mimo że byłem online.
Bakerson
Jeśli chodzi o mnie to jest tak że wyszukiwarka działa smile.gif ale nie da sie do nikogo napisać ani jak się już doda daną osobe to nie da się w jej profilu dać odśwież żeby pobrała dane osoby...
kyrczman
No to jak naprawy są w toku to nie pozostaje nic tylko czekać na relasesmile.gif

Ja w sumie mam jeszcze pytanie odnośnie opisów w AQQ. Coś mi się kojarzy, że w orginalnym AQQ było coś takiego jak notka... I że można było zostawić o wiele dłuższy opis niz w GG... Czy będzie to w Konnektowej wersji AQQ??
Graveer
Apropos braku automatycznego łączenia się innych sieci, kiedy wstawię AQQ przed jakąś sieć, ta się nie łączy automatycznie. Rozwiązaniem oczywiście jest ustawienie AQQ jako ostatniej sieciowej wtyki.
pzdr
Elpie
QUOTE(uwaman @ 1.06.2006 - 19:38) *

U mnie nie działa wyszukiwanie wg. miast i jak chce dać na AQQ status niedostępny to chce się łączyć....


U mnie dokładnie ten sam problem. Wkurzające, rozłącze sie z netem zostawiając kompa włączonego a tam wszystkie sieci off a AQQ się łączy. :|
ursus6
Wypuszczona zostałą kolejna wersja. Zapraszam do testów.
Lisuu
Nowa wersja i od razu lepiej. Zmiana opisu jest bezproblemowa, i inne błędy które występowały, już nie występują.

Jak narazie nie napotkałem się na błędy.
ze0x
Mam pytanie.. czemu na liście wtyczek kAQQ jest oznaczone jako wersja 1.0.0.0 ?



ursus6
Widocznie przeoczyłem to przy zapisie.
keeveek
jedynie w katalogu użytkowników dużo osób ma wiek 101 tongue.gif
Smiehu
Witam

Wtyczka zarówno w wersji 1.01 jak i w wersji 1.02 ma problemy z łączeniem na WinME i Windows 2000 (na tych sprawdzałem). Dodam, że wersji 1.01 w ogóle nie chciało się połączyć natomiast w wersji 1.02 wyskakuje info o błędnym loginie/haśle. Na WinXP wszytko działa jak nalezy. Ponadto wszytskie sieci, które są za wtyczką (w oknie głównym) nie łączą się automatycznie z momentem uruchomienia Konnekta. Poza tym dobra robota.


Poprawka: Na XP też nie działa (wersja 1.02 komunikat o błędnym loginie lub haśle).

Poprawka 2: Przepraszam za zamieszanie ale wszystko działa. Musiałem załozyć sobie nowy numer bo nie wiem jakim cudem przy starym mimo podania dobrego hasła wyskakiwał błąd loginu/hasła.
Elpie
Teraz wsio ok. Status zmienia się tak jak trzeba i wyszukiwarka działa. Problem z rozłączeniem się z AQQ też nie występuje.

Good job smile.gif Wielkie dzięki kieruję w kierunku autora wtyczki.
ursus6
W katalogu wiek 101 lat jest zwiazany z ustawieniem orginalnego AQQ który bez ustawienia domyślnie podaje wiek 1899r. A że chodzi tylko pod XP może jest związane, że to socket ma wersje 2.0. Zobacze to jeszcze.
Akira
U mnie przy zmianie statusu poprzez kzmieniacza na opisowy wywala konnekta. Poniżej logi:

CODE

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x014D72E0 in the main Thread.
Information: can't write 1510b7c

inIM: 33005(0x40 , 0x106fda0)(30B) [kZmieniacz->AQQ]

Stack trace:
.000072E0 [kAQQ_1.0.0.0]
.000453FE [kAQQ_1.0.0.0]
.00013A8A [konnekt_0.6.22.137]
006253C0



Nastąpi zamknięcie programu!

Lisuu
Ja tam nie mam żadnych błędów z kZmieniaczem. Nie wiem czy to wynika może z pozycji AQQ na liście wtyczek, czy nie.
Graveer
Przy uruchamianiu systemu, kiedy uruchamia się Konnekt, wtyczka AQQ łączy się z niepowodzeniem i częstotliwością ok. 0,1 sek. Wygląda to mniej więcej w ten sposób, że ikona w zasobniku miga bardzo szybko a KNotify wywala dziesiątki wiadomości o łączeniu i niepowodzeniu. po ok. 15 sekundach łączy się normalnie. Problem występuje tylko przy uruchamianiu systemu.
Lisuu
Czyli jednak ursus musi dopracować pare spraw. Bo mi ostatnio też wyskoczył błąd dotyczący kZmieniacza i AQQ. Z łączeniem nie mam problemów.
Akira
każda wtczka na początku musi być dopracowana... wyrozumialości troszke
Lwiczek
A u mnie najnowsza wersja przy łączeniu się [na kZmieniaczu zmieniam status dla wszystkich sieci] powoduje ładne wykrzaczenie się Konnekta... Wcześniejsze wersjie łączyły się bez problemu [tylko status był nie ten teges...]
ursus6
Pracuje obecnie nad rozpracowaniem przesyłania plików za pomocą serwera. Także te błędy, które występują pójdą do poprawki.
enigman
U mnie punkty nadal źle pokazuje, teraz mam 19005453 pkt. blink.gif
beosia
punkty nadal zle działają bo z changeloga wynika ze to jeszcze nie zostało poprawione smile.gif

jak przesyłanie plików będzie działać to ktransfer sie bedzie mogl schowac :>
enigman
QUOTE(beosia @ 4.06.2006 - 21:15) *

punkty nadal zle działają bo z changeloga wynika ze to jeszcze nie zostało poprawione smile.gif


OK. Zasugerowalem sie tym, ze wczesniej pisal, ze poprawi to w nowej wersji wink.gif a nowa wersja wyszla i dalej jest tak samo.
uwaman
Za każdym razem jak na Kzmieniaczu ustawiam niedostępny konnekt wysypuje się...
Vizharan
dokladnie:
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x01C372E0 in the main Thread.
Information: can't write 1c70b7c

inIM: 33005(0x0 , 0x1038e08)(30B) [kZmieniacz->AQQ]

Stack trace:
.000072E0 [kAQQ_1.0.0.0]
.000453FE [kAQQ_1.0.0.0]
.00013A8A [konnekt_0.6.22.137]
00B6DC70



Nastąpi zamknięcie programu!

a po kliknieciu okej wyrzuca jeszcze to: http://bond-os.com/_/k.JPG

czy komus tez podczas uzywania tej wtyczki zmiejsza sie ilosc wapsterow?
NerII
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x014572E7 in the main Thread.
Information: can't write 1490b7c

inIM: 33005(0x40 , 0x12a488)(30B) [kAway2->AQQ]

Stack trace:
.000072E7  [kAQQ_1.0.0.0]
.000453FE  [kAQQ_1.0.0.0]
.00013A8A  [konnekt_0.6.22.137]
00B28398



Nastąpi zamknięcie programu!
psota
Ja w katalogu publicznym mam napisane że ja mam 24 lata (mam naprawdę 17 i tak mam w moich danych) i że jestem facetem (to się zgadza), ale moja dziewczyna nie jest facetem i też nie ma 24 lat tylko 17

tak więc chyba jest coś źle... czy wy też tak macie?
bialy663
@psota U mnie jest okay, lecz ja miałem ustawione dane przez
https://wapster.pl/dane_osobowe.dhtml zanim pojawił się aqq dla konnekta
Qarer
w sumie wtyczka u mnie nie sprawia wiekszych kłopotów, ale przyczepie sie tak i tak ...wtyczka moglaby pamietac opisy ...bo tak za kazdym razem trzeba wpisywac opis, a poprzednie nie sa zapamietywane.

Poza tym zmienilem sobie ikonki ...tak zeby mi pasowaly do stylu spass_modena smile.gif

Powodzenia przy poprawkach wink.gif
zhvir
opisy są zapamiętywane (korzystając z kZmieniacza, bez niego nie wiem)
Qarer
//Nie cytuj całego ostatniego posta...

no tak, uzywalem jeszcze tej starej wtyczki, ale juz naprawilem swoj blad wink.gif
ursus6
Poprawiłem błędy o których piszecie. Pracuje obecnie nad transferami P2P w AQQ. Jak ukończę pracę to udostępnie najnowszą wersje.
Andrzej1307
nie wiem czy ktos to juz zglaszal ale moje wiadomosci z aqq nie dochodza do rozmowcy.. dry.gif bedzie to poprawione?
keeveek
nie wiem czy ktoś zauważył, ale jak w kryteriach wyszukiwania w katalogu podam "Kobieta" to i tak znajduje mi same "M"
Andrzej1307
tak, ja tez to widze,
imie Natalia, płeć M... tak jest we wszystkich przypadkach

edit:
w spisie wtyczej nawet wersja 1.02 ma numer 1.0.0.0...
domek
Ustawienie kZmieniaczem statusu "niedostępny" bez opisu nadal powoduje wysypywanie sie Konnekta. Usawienie z opisem jest ok.
ursus6
Zapraszam do testowania najnowszej wersji.
bialy663
Hmmm te "transfery poprzez serwer AQQ" to coś jak KTP?

EDIT: Przycisk AQQ transfery można by przenieść do menu wtyczek, bo dodatkowy pasek nie zabardzo wygodny
ursus6
QUOTE(bialy663 @ 28.06.2006 - 14:16) *

Hmmm te "transfery poprzez serwer AQQ" to coś jak KTP?


Nie, chodzi tu o przezsyłanie plików między użytkownikami sieci AQQ. Umożliwia to transfer danych pomiędzy dwoma userami z brakiem bezpośredniego połączenia.
beosia
- propozycja przeniesienia przycisku transferów do ikonki kAQQ na pasku sieci
- dalej źle jest wyświetlana ilość wapsterów i ranga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.