Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Olew.k
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
shw
a moze przejzysz to co jest w topicu, bo np. bardzo przydatna opcja, jak ignorowanie zmian statusow (i tu moze byc kilka opcji, jak np. totalne ignorowanie, ignorowanie zmian opisow, ignorowanie oprocz 1 uruchomienia). no tongue.gif
UNK
shw zdaje sie ze to juz jest robota nix'a, moze ze jest mozliwosc blokowania kNotify w jakis sposob, a jak nie ma to albo nix by musial takie cos dodac, albo blokowanie zmiany opisow zrobic u siebie (pz16 sam mi to powiedzial tongue.gif) czyz nie ?? :>
Aule
Shw, czytałem. Zrozum, konnekt ma swoje ograniczenia. A zresztą jeśli nie chcesz widzieć opisów, to ignoruj tego kogoś laugh.gif I tak sie dowie, i tak sie dowie. Teraz moge popracować najwyżej nad listą i jakimś losowaniem tekstów, ale nic nie obiecuje.
werw0e
Może jeszcze obsługa tekstów w stylu

Ignoruję Cię %nick, sorry!
ruffboy
moze jeszcze ignora na IP ???? bo numer moze kazdy zmienic sam mam 2 rezerwowy smile.gif
foxtwo
QUOTE(ruffboy)
moze jeszcze ignora na IP ???? bo numer moze kazdy zmienic sam mam 2 rezerwowy smile.gif

Wtedy wystarczy 2 numery OLAC lub poprostu dac IGNORA na stale... 8)
foxtwo
QUOTE(ruffboy)
moze jeszcze ignora na IP ???? bo numer moze kazdy zmienic sam mam 2 rezerwowy smile.gif

Czy ja wiem... wystarczy 2 numery OLAC lub poprostu dac IGNORA na stale... 8)
case
QUOTE(ruffboy)
moze jeszcze ignora na IP ???? bo numer moze kazdy zmienic sam mam 2 rezerwowy smile.gif

czesto kilka osob znajdujacych sie w sieci kozysta z jednego numeru IP wyznaczonego przez wspolny serwer i chyba nie chcial bys banujac sasiada utracic kontakt np. z ukochana :twisted:

z tego wzgledu byla by to malo intuicyjna funkcja... :roll:
Olórin
ja chce zeby ignorowalo tych którzy mają określony odcisk palca/kod DNA laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
case
QUOTE(Olórin)
ja chce zeby ignorowalo tych którzy mają określony odcisk palca/kod DNA  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

hEh, i skanowanie zrenicy zamiast hasla przy zmianie profilu 8) laugh.gif

EOT
ruffboy
QUOTE(case)
czesto kilka osob znajdujacych sie w sieci kozysta z jednego numeru IP wyznaczonego przez wspolny serwer i chyba nie chcial bys banujac sasiada utracic kontakt np. z ukochana  :twisted:

z tego wzgledu byla by to malo intuicyjna funkcja... :roll:


no tak ale przeciez ban na IP to juz naprawde ostatecznosc :/
Sahasrara
I świetna opcja, zwłaszcza dla desperatów.
niki
to po co wogle uzywac komunkatorow jak sie nie chce z nikim rozmawiac :twisted:
case
QUOTE(niki)
to po co wogle uzywac komunkatorow jak sie nie chce z nikim rozmawiac :twisted:

wiesz... to taki fetysz, ogladasz liste zablokowanch osob 8) [zart oczywiscie...]
shw
QUOTE(pz16)
Shw, czytałem. Zrozum, konnekt ma swoje ograniczenia. A zresztą jeśli nie chcesz widzieć opisów, to ignoruj tego kogoś laugh.gif I tak sie dowie, i tak sie dowie. Teraz moge popracować najwyżej nad listą i jakimś losowaniem tekstów, ale nic nie obiecuje.

dobra - nie czytalem ostatnio (od wersji bog wie ktorej) sdk, wiec nie wiem - sadzilem, ze mozna to ignorowac.
tak wiec prosba do nix'a, zeby udostepnil taka mozliwosc w knotify biggrin.gif
Aule
Hao wyraźnie to napisał... :roll:
bakerss
QUOTE
kEasy :: Olew.k :: kBirth :: kPlugins Team

What The fuck?? tongue.gif
Olórin
dostalem bete ale jeszcze nie sprawdzalem, pewnie sluzy do informowania ze "Franek ma dzis urodziny" smile.gif
UNK
ja tez dostalem bete, wlasnie do tego sluzy, tylko u mnie cos nie chce za bardzo dzialac sad.gif
sprawdza przy wlaczeniu programu i przy nacisnieciu przycisku kto ma urodziny i pokazuje w kNotify
jesli chcemy mozemy napisac wiadomosc ktora ma byc wyslana do osoby ktora ma urodziny (np zyczenia tongue.gif)
Aule
Dokładnie to co mówi UNK. Wtyka jest jescze w alpha i nie ma ikonki żadnej. Więc jakby ktoś był na tyle miły i jakiś tort.ico podesłał to bym sie bardzo cieszył :wink:
bakerss
Wiem o co chodzi tylko jestem ciekawy czy nie dalo by sie zrobić jakiegoś kalendarza? np wybieram date, wpisuje opis i na k.notify wyskakuje mi informacja :roll: to by sie przydalo smile.gif
drivex
QUOTE(pz16)
Dokładnie to co mówi UNK. Wtyka jest jescze w alpha i nie ma ikonki żadnej. Więc jakby ktoś był na tyle miły i jakiś tort.ico podesłał to bym sie bardzo cieszył :wink:


nio to ja cos wygrzebalem smile.gif

jedna z windowsa a druga z pakietu noia
drivex
QUOTE(pz16)
Dokładnie to co mówi UNK. Wtyka jest jescze w alpha i nie ma ikonki żadnej. Więc jakby ktoś był na tyle miły i jakiś tort.ico podesłał to bym sie bardzo cieszył :wink:


nio to ja cos wygrzebalem smile.gif

jedna z windowsa a druga z pakietu noia

aha obydwie sa 32x32 i 16x16 w 256 kolorach
Aule
Heh. DriveX, wiesz wtyka z założenia była tylko do urodzin i bardziej sie by jakiś tort przydał i nie musi mieć napisu(rozmiary 16x16)
konrad
o czym mowicie ? skad pobrac to wtyke ? :?
drivex
QUOTE(pz16)
Heh. DriveX, wiesz wtyka z założenia była tylko do urodzin i bardziej sie by jakiś tort przydał i nie musi mieć napisu(rozmiary 16x16)


czek dis ałt !!!
[/b]

Załączniki

Aule
No więc wersja 0.0.4.13 Olew.k dziś wyszła. A w niej:
-Losowanie tekstów ustawionych w kolejnych linijkach(opcja)
-Zmienne takie jak @nick, @display, @name, @surname.
-Poprawione niektóre błędy w pisowni polskiej(thx dla Siji)

Tak wogle to przy pracy ogromnie wspomógł mnie Olórin, gdyz wtyka w pewnym okresie rozwoju powodowała krytyki w każdej sytuacji. Poprawił on moje źródła troszke, więc już działa.

Załączniki

Flind
eh moze przetestujecie z olorinem jeszcze raz ta wtyczke bo umnie ona jest kompletnie nie funkcjonalna. doslownie wysypuje sie przy wszystkim, nieraz po zmianach w ustwieniach i zawsze jesli napisze domnie osoba ingnorowana sad.gif


a z tego co widzialem funkcje to wyglada to swietnie chodz nie potrzebne jest dubloowanie funkcji ktora ma miec w przyszlosci kaway. ale to nie jest wada smile.gif
KOSMOS
Wywala K przy zmianie położenia ikonki "ignorowania wszystkich" w ustawieniach :[
piotr.ek
QUOTE(Flind)
a z tego co widzialem funkcje to wyglada to swietnie chodz nie potrzebne jest dubloowanie funkcji ktora ma miec w przyszlosci kaway. ale to nie jest wada smile.gif

A moim zdaniem, skoro wtyczek robi sie coraz wiecej - jest (zakladajac, ze rzeczywiscie sie dubluja, bo nie chce mi sie sprawdzac) Tym bardziej, ze mamy forum, jest przeciez K, wiec wymiana informacji pelna... (ale to tak ogolnie i na przyszlosc pisze, bo jak wspomnialem - nie wnikam w ten konkretny przypadek smile.gif)
Olórin
jeżeli chodzi o zmiane miejsca przycisku to już to nie jest moja działka, ja robiłem porządek w odbijaniu wiadomości biggrin.gif, testowałem na swoim kontakcie na klanie (niezła pętla) i działa ;]

odnośnie dublowania funkcji, pierwotnie olewka miała być do "Cichego ignorowania" teraz to raczej głośne bo nie da sięchyba tej wiadomosci wyłąćżyc, a szkoda... kAway, to całkowićie inna wtyczka, tworzona w całkiem innym celu, to że kilka funkcji się dubluje chyba niczemu nie przeszkadza smile.gif Po co jest gg i kjabber i klan ja wszsytkie służą do przesyłania wiadomosci ;p
Aule
Olórin, nie bądź taki pewny, że sie nie dało.... W poprzedniej wersji jak sie ustawiło puste pole to nie wysyłało.
Co do krytyków to sie postaram poprawić. A ty Olórin mi w całej wtyce grzebałeś to to też mogłeś poprawić.

Flind sprawdź przy jakich ustawieniach robi krytyka dokladniej. Bo u mnie go po prostu teraz nie robi.
Olórin
to napisz ze puste pole = nie wysylaj wiadomosci... a tej funkcji co wylatuje to nie sprawdzalem
Flind
przy akiej kolwiek zmianie w opcji "pokazywac ignorowanych" konnekt sie resetuje a przy resecie blad.
i przy kazdej mozliwej konfiguracji gdy tylko dostaje wiadomosc od osoby olewanej mometalnie wywala konnekta.
Aule
Ok. to z wiadomościami poprawiłem. Tera szukam(y) powodu z jakiej paki robi sie krytyk przy restarcie, bo w kodzie jest ok (chyba, tak mówi Olorin).

Ciekawostka: jeśli dacie kilku linijkowe pole to powinno narazie działać.
Aule
Ja psychicznie z tą wtyką nie wytrzymam. Nie powinna tera powodować krytyka podczas wysyłania wiadomości, ale krytyk przy restarcie jest dalej i nikt nie wie co go powoduje. :evil:

EDIT: Nie wiem czemu, ale u mnie już nie ma krytyka w tej wesji.

Załączniki

Versago
przed chwila wklepalem chyba 3 posty i juz mialem wyjsc z forum kiedy looknalem tutaj, przegapilem nowa wersje i musze zworcic honor @pz16, zignoruj prosze wzmianki o tej wtyczce w moich innych postach napisanych dzisiaj poniewaz, ostatnia wersja dziala wysmienic, zadnych krytycznych bledow i innych nieprzyjemnych historii, tym samym ponownie wrocila do mojego K na nalezne jej miejsce smile.gif
Aule
Ok, wybaczam ci :wink:
Aule
Ok. Nie wime czemu, może mam super szczęście, ale na moim kompi eOlew.k i k.Away sie nie gryzą. Wypuszczam więc nową wersję. Ma ona fajny IMO zdaniem bajer. A są nim komendy: /olej, /nlej, /oall i /nall. Służą one kolejno do: olewania osoby, z kórą aktualnie gadamy, druga do odignorowywania, trzecia do ignorowania wszystkich, a czwarta do ich odignorowywania biggrin.gif Według mnie bajer jest świetny do szybkiego ignorowania i tera oficjalnie. Jest jeszcze coś co zmieniłem. We wcześniejszych(czyt. przed .13) wersjach, jeśli sie ustawiło puste pole do wysyłania to nic nie wysyłało. I od tej wersji to również działa smile.gif

Załączniki

Puma
Dzięki smile.gif teraz już się nie gryzą wtyczki i wszystko ładnie działa 8)
foxtwo
QUOTE(pz16)
Ma ona fajny IMO zdaniem bajer. A są nim komendy: /olej, /nlej, /oall i /nall. Służą one kolejno do: olewania osoby, z kórą aktualnie gadamy, druga do odignorowywania, trzecia do ignorowania wszystkich, a czwarta do ich odignorowywania biggrin.gif

Do pelnego szczescia przydala by sie jeszcze komenda zmieniajaca text ignorowania 8)
Aule
Hehe
planuje połączyć komendy /olej z /nlej i /oall z /nall. Ale myśle, że komenda /text_o mogła by być. Narazie nad kBirth'em pracuje.
Aule
Wersja 0.0.4.16
-poprawiony mechanizm komend
-możliwośc zmiany tekstu dzięki komendom : /text, /text_all i /def_text oraz wszystkich innych.
-zmiana komend : /oall -> /olej_all (treść) i /nall -> /nlej_all (treść)

PS. Wtyka nie powinna, ale może powodować krytyki podczas wyłączania. Jeśli uda sie komuś odkryć przyczynę tych krytyków proszę o kontakt ze mną albo napisanie o nim na forum

Załączniki

Więc tak wersja Olew.k 0.0.4.16 niedziała mi wyskakuje błąd :/ starsza wersja Olew.k 0.0.4.15 działa jak marzenie... nic sie nie je*ie.
Aule
W którym momencie dokładniej. Bo ja już daaawno temu miałem krytyka przez Olew.k'ę. :?
a czy bedzie sie dalo ignorowac osoby ktore nie sa na lisice kontaktow np spam z jabbera? bo tak to musial bym dodawac albo ignorowac odrazu cale adresy z koncowkami np @cos.pl ?
case
QUOTE(MEK)
a czy bedzie sie dalo ignorowac osoby ktore nie sa na lisice kontaktow np spam z jabbera? bo tak to musial bym dodawac albo ignorowac odrazu cale adresy z koncowkami np @cos.pl ?

dobry pomysl :!:, ale ja bym to widzial jako opcje w kJ: [X] ignoruj wiadomosci od nieautoryzowanych

do zrobienia hao :?: problem spamu by zniknal... [moze to nie miejsce na to pytanie, ale jak juz temat zostal poruszony...]
QUOTE
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 5:14 pm    Temat postu: 

--------------------------------------------------------------------------------

W którym momencie dokładniej. Bo ja już daaawno temu miałem krytyka przez Olew.k'ę. 


Zaraz jak wklejam wtyczke do katalogu, aktywuje ja w konnekcie i biore restart. Nastepnie wpisuje haslo i wyskakuje błąd :/
Aule
U mnie nie ma tego bug'a. Pierwszy raz Olew.k wgrywasz?
werw0e
QUOTE(case)
[X] ignoruj wiadomosci od nieautoryzowanych


Teraz już jest:
[ ] Przyjmuj wiadomości od osób spoza listy

chyba że to źle działa:P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.