Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Olew.k
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
konrad
a czy opcja w oknie rozmowy. olej ma sens ? bo mi cos takiego pasowaloby smile.gif
Sija
QUOTE(konrad)
a czy opcja w oknie rozmowy. olej ma sens ? bo mi cos takiego pasowaloby smile.gif


nie ma
drivex
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(drivex)
edt. moze jeszcze jakby byly jakies srcy tych wtyk jakby poznal naglowki tego dziada.... no ale koniec tego OT :| smile.gif

a czyta sie forum uwaznie? przeciez sa conajmniej dwie wtyczki z otwartymi zrodlami - kTransfer i Gadacz (zarowna stara wersja jak i napisana od podstaw wersja Olorina), do tego w najblizszej przyszlosci ze zrodelkami zostanie wydany nowy knotes smile.gif wiec praktycznie jest z czego sie uczyc.. zapomnialem, kDodatki i k.Pilot zostana tez wydane z pelnymi zrodlami. Wszystko (oprocz kTransfera) w ramach projektu KPlugins, wiecej na stronie informacyjnej jak tylko zabiore sie za skonczenie jej smile.gif

no czytalem wszystko tyle ze mowie ze nie kumam tego jezyka... smile.gif nawet patrzylem na te srcy zeby mozna bylo wygaszacza zrobic z knotify- tez nic :|
Aule
QUOTE(Sija)
edit: moze jednak lepiej by bylo zeby indywidualne opcje k.Olej dla kontaktu mialy osobna zakladke [bo troche sie tego zrobilo], a nie byly w \"wiecej\"... ?

Już nad tym myślałem, ale dopiero w next wersji. Ter w tygodniu nie mam czasu, a zresztą i tak dla Hao zycie zatruwam, więc dajmy mu na chwilke spokój. Jeszcze Nix'a chciałem, ale on albo nie pokazuje statusu, albo Go nigdy nie ma.
drivex
QUOTE(pz16)
QUOTE(Sija)
edit: moze jednak lepiej by bylo zeby indywidualne opcje k.Olej dla kontaktu mialy osobna zakladke [bo troche sie tego zrobilo], a nie byly w \"wiecej\"... ?

Już nad tym myślałem, ale dopiero w next wersji. Ter w tygodniu nie mam czasu, a zresztą i tak dla Hao zycie zatruwam, więc dajmy mu na chwilke spokój. Jeszcze Nix'a chciałem, ale on albo nie pokazuje statusu, albo Go nigdy nie ma.


piekna pomoc sasiedzka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Aule
No może nie taka sąsiedzka, Wa-wa troche daleko od B-stoku, ok 200km.
No wiecie tera troche poczekam żeby new wersion wydać, ale już trochę zrobiłem. Jak myślicie 5 wersji dziennie to dużo?
Ok. A tera poważnie. Jak ma sie opcja nazwywać? Bo Ignoruj już jest,a Olej wam nie pasuje.
Sija
QUOTE(pz16)
No może nie taka sąsiedzka, Wa-wa troche daleko od B-stoku, ok 200km.
No wiecie tera troche poczekam żeby new wersion wydać, ale już trochę zrobiłem.  Jak myślicie 5 wersji dziennie to dużo?
Ok. A tera poważnie. Jak ma sie opcja nazwywać? Bo Ignoruj już jest,a Olej wam nie pasuje.


proponuje Ciche Ignorowanie - malo orginalne, ale opisowe ;]
bakerss
to jak k.olej to może - pierwsze tłoczenie tongue.gif
nix
a mi ta nazwa k.Olej kojazy się bardziej z pociągami niz z kuchnia :twisted:
Aule
Aule
Aule
A może zmienie nazwe wtyczki na Olew.k ? Co wy na to? :wink:
foxtwo
QUOTE(pz16)
A może zmienie nazwe wtyczki na Olew.k ? Co wy na to? :wink:

hmm... mejbi Olew.Ka laugh.gif 8)
case
QUOTE(foxtwo)
QUOTE(pz16)
A może zmienie nazwe wtyczki na Olew.k ? Co wy na to? :wink:

hmm... mejbi Olew.Ka laugh.gif 8)

pewnie o to chodzilo zeby "k" na koncu bylo wymawiane jako "ka", ale mi sie wydaje, ze lepiej bylo by juz trzymac sie reguly "kNazwa", czyli moze: kOlewka :?: :twisted:

PS: tak ogolnie to jestem za anglojezycznymi nazwami, wiec ja bym wszystkie swoje "produkty" nazywal posilkujac sie tym wlasnie jezykiem [czyli jakis: kBlocker], ale wiadomo, ze to inwencja tworcy, wiec zostawmy mu to... :wink:
konrad
fajna pomysl na kOlewka smile.gif albo kolewka smile.gif he
a kiedy nowa wersja ?
Aule
Chyba was do dobrego przyzwyczaiłem. Poczekajcie troche. Wcześniejsze wersje miały kilka bugów. Właściwie to prawie naprawiłem, ale zostaje ta ikonka nieszczęsna, która przy zmianie statusu w jabberze wraca do poprzedniej postaci.
Aule
Chyba was do dobrego przyzwyczaiłem. Poczekajcie troche. Wcześniejsze wersje miały kilka bugów. Właściwie to prawie naprawiłem, ale zostaje ta ikonka nieszczęsna, która przy zmianie statusu w jabberze wraca do poprzedniej postaci.
Co do nazwy, to właśnie mi o to chodziło, żeby była niekonwencjonalna. Bo już wszystkie wtyki maja kCośtam, ablo k.Cośtam. To już takie pospolite sie stało, że wpadłem na pomysł przestawienia.
Co do angielskich nazw to wtyka Olórina też ma kDodatki, a nie kAdds, czy jakos podobnie i nikt nie narzeka.
hao
I bardzo dobrze, że istnieją wtyczki bez k na początku i z polską nazwą...
Aule
Hehe. To narazie tylko propozycja. Ale kto wie.... może wersja 0.0.2.0 wyjdzie pod nazwą Olew.k :wink:
toporek
Heh. Nowa wersja wyszla pod stala nazwa, i moim skromnym zdanime to dobrze bo ta reszta typu K.Olewka nie byla najlepsz :roll: (Bez urazy) :wink:
piotr.ek
QUOTE(toporek)
Heh. Nowa wersja wyszla pod stala nazwa, i moim skromnym zdanime to dobrze bo ta reszta typu K.Olewka nie byla najlepsz  :roll:  (Bez urazy)  :wink:

No ja tylko czekalem na "ignorka" (Ignore.K) wink.gif
drivex
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(toporek)
Heh. Nowa wersja wyszla pod stala nazwa, i moim skromnym zdanime to dobrze bo ta reszta typu K.Olewka nie byla najlepsz  :roll:  (Bez urazy)  :wink:

No ja tylko czekalem na "ignorka" (Ignore.K) wink.gif


k.Ignore

or

Ignore.k
piotr.ek
Heh, tego "Ignore.K" na poczekaniu wymyslilem i bardziej podoba mi sie niz "K.Ignore" wink.gif
Puma
'Ignorek K' , bardzo miła nazwa 8) Kiedy wyjdzie nowa wersja :roll:
toporek
Ja juz mam od polodnia tan nowa wersje bo Pz16 to moj brat cioteczny (nie zebym sie popisywal) i u mnie jest K.Olej 8). Chociaz K.Ignorek tez wpada w ucho smile.gif
Puma
To znaczy że nowa wersja już jest 8)
Aule
No może nie do końca. Próbuje wprowadzić jakąś listę. Wyeliminowałem zapisywanie do historii, nie tam gdzie trzeba. Ale nie myślcie, że tylko Toporka faworyzuje. New wersje daje wszystkim chętnym do testowania. Ale tą naj naj nowszą mam tylko ja 8) Zresztą i tak jak mam chwilke to sie staram cos poprawić.
A co z nazwą Ignor.K??
drivex
QUOTE(pz16)
No może nie do końca. Próbuje wprowadzić jakąś listę. Wyeliminowałem zapisywanie do historii, nie tam gdzie trzeba. Ale nie myślcie, że tylko Toporka faworyzuje.  [...] A co z nazwą Ignor.K??


Ignore.K jak juz cos tongue.gif albo kIgnore moim zdaniem powinien panowac lad w srod wtyk i jak juz sie trzymamy k z przodu to niech juz tak zostanie ale w koncu ja nie pisze wtyki smile.gif ale ignore.k tez fajnie :twisted: :twisted:
piotr.ek
QUOTE(drivex)
ale ignore.k tez fajnie  :twisted:  :twisted:

Zaraz polece opatentowac ta nazwe biggrin.gif
hao
proszę, nie trzymajmy się sztywno nazewnictwa... Przypominam, że kJabber to w istocie Żaber smile.gif

A kIEview to Kijew biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(hao)
proszę, nie trzymajmy się sztywno nazewnictwa... Przypominam, że kJabber to w istocie Żaber smile.gif

A kIEview to Kijew biggrin.gif

A kLAN to pewnie Zlotopolscy? laugh.gif
torn
QUOTE(piotr.ek)
A kLAN to pewnie Zlotopolscy? :lol:
Nie znasz się, KLAN do rodzina Lubiczów z przyległościami. ;)
toporek
Ja jestem alpha testerem moze tak to nazwijmy biggrin.gif
drivex
[quote=torn][quote=piotr.ek]A kLAN to pewnie Zlotopolscy? laugh.gif[/quote]Nie znasz się, KLAN do rodzina Lubiczów z przyległościami. wink.gif[/quote

kLan to po prostu KLAN na TVP1 ( a moze tvp2 :oops: ) tongue.gif ee tam ja i tak mysle ze jak juz zaczeliscie pisac k z przodu to niech juz tak bedzie.... w koncu k to wyroznia biggrin.gif
Aule
Hehe. Wyczuwam mały OT. A może k.T? Cut to też ignorować po angielsku. Krótko i zwięźle. A przy okazji, chyba udało mi sie zrobić ignorowanie konferencji(co zresztą nie było takie trudne). Jest też rozróżnianie płci w menu, jeśli ustawiona. No i jest zrobiona opcja ignoruj wszystkich.
konrad
hehe fajna opcja, dobrze rozumiem ze moge olewac wszystkie dziewczyny ? smile.gif a czy w konf. mozna bedzie olewac np. jedna osobe ? czy kazdy uczestniczacy bedzie olany ? no i kiedy ja udostepnisz ? smile.gif
Aule
???? Toż opcja do cichego ignorowania pojednyńczych osób jest od pierwszej wersji i takie było założenie, gdy pisałem tą wtyczkę. A rozróżnianie płci to jest w menu, tzn. zamiast "odignoruj" jest "odignoruj ją". A chce jeszcze zrobić liste w nowej wersji, bo nie chce mi sie już 5 wersji dziennie wypuszczać. Jak mis ie nie uda to niedługo jąwypuszczę.
konrad
hm to chyba zle zrozumialem wypowiedz. myslalem ze ignorowanie z ta plcia jest jak wyzej nap. a fajnie byloby smile.gif a co do konf. to umialbys taka opcje zrobic ? np. ignoruje (albo olewam) 1 osobe a nie wszystkie osoby.. wiesz, dla mnie to mozesz co 10 min wypuszczac nowa wersje laugh.gif
Aule
QUOTE(konrad)
hm to chyba zle zrozumialem wypowiedz. myslalem ze ignorowanie z ta plcia jest jak wyzej nap. a fajnie byloby smile.gif a co do konf. to umialbys taka opcje zrobic ? np. ignoruje (albo olewam) 1 osobe a nie wszystkie osoby.. wiesz, dla mnie to mozesz co 10 min wypuszczac nowa wersje  laugh.gif
Ej, ja ciebie chyba nie rozumiem. Toż 1 osobę ty mogłeś kiedy chciałeś ignorować, od pierwszej wersji :roll: Chyba coś źle zrozumiałem.
bakerss
Jemu chyba chodziło o olewanie użytkownika w danej konnferencji :]
Aule
konferencje? Z nimi chyba to nie za bardzo mozliwe byłoby zrobienie czegoś takiego, bo to oddzielny typ wiadomości. Musiałbym sie zHao skontaktować.
konrad
brawo bakerss smile.gif o to wlasnie mi chodzilo, czyli opcja trudna.. jak bedzie ci sie chcialo i komus rowniez spodoba sie ta opcja, to moze zrobisz to ? smile.gif
Bora
z tym rozróżnianiem płci toja dzięuje.
W onekcie cągle poazuje mnie Bora, kobieta wwwwwrrrrrrrrrrr
eothane
QUOTE(pz16)
Hehe. Wyczuwam mały OT. A może k.T?

Nie-e, Olew.k to dobry pomysł był (-:
Aule
QUOTE(Bora)
z tym rozróżnianiem płci toja dzięuje.
W onekcie cągle poazuje mnie Bora, kobieta  wwwwwrrrrrrrrrrr
Rozróżnianie płci jest na podstawie kontrolki kontaktu w więcej->więcej, a nie na podstawie ostatniej literki.
QUOTE(konrad)
brawo bakerss o to wlasnie mi chodzilo, czyli opcja trudna.. jak bedzie ci sie chcialo i komus rowniez spodoba sie ta opcja, to moze zrobisz to ?
Nie o to chodzi, że ona trudna, ale niektóre rzeczy są po prostu niemożliwe do zrobienia w SDK. Dlatego sie muszę Hao spytać, czy akurat to jest możliwe.
UNK
OT:
Bora kiedys w starej wersji byl problem z plcia i jak byl ustawiony mezczyzna to bylo na odwrot w katalogu psialo kobieta, moze masz jakas stara wersje albo znowu cos jest nie tak sprobuj ustawic kobieta i zapytaj kogos zeby Ci wyszukal jako kobieta tongue.gif
Aule
No dobra macie tu wersję 0.0.1.10. Trzeba sie upodabniać do starszych kolegów :wink: Jeszce se posiedze troche nad tymi dodatkami które zrobiłem w wersji 0.0.2.0 i może jutro ją wypuszczę.

Załączniki

Olórin
brawo!!!! wróciłem, a tu kupdate, kolej i ponad 460 postów do przeczytania :] ignorowanie konferencji bardzo mi sie podoba smile.gif, na początku wątku ktoś chciał dołączyć to do dodatków, tego nie zrobie,bo dodatki jak może zauważyyliście mają mało komunikatorowe funkcje i nie pasował by tam taki bajer smile.gif
Aule
Niech Wam będzie. Macie se Olew.k 0.0.2.10. To już chyba ostatnia wersja bo już nie wie co moge jeszcze zrobić. Jakby były bugi to najwyżej będzie Olew.k 0.0.2.11, ale nie więcej... Szkoda

Załączniki

niki
nie bylo mnie pol dnia na forum a tu 4 wtyczki zassalem do K biggrin.gif oby tak dalej smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.