Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Olew.k
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
case
QUOTE(werw0e)
QUOTE(case)
[X] ignoruj wiadomosci od nieautoryzowanych

Teraz już jest:
[ ] Przyjmuj wiadomości od osób spoza listy

chyba że to źle działa:P

sluszna uwaga, w takim razie przydala by sie personalizacja tej opcji dla poszczegolnych sieci...
Aule
Jak już w innym miejscu umieściłem to i tu niech będzie.
Beta wersji 0.0.4.17b
jace
Malutki błąd: Menu kontaktów-> jest "Pokaż ignorwanych" a powinno być (chyba) "Pokaż ignorowanych".
Aule
Poprawiona wersja pod tym samym adresem
drivex
QUOTE(pz16)
Jak już w innym miejscu umieściłem to i tu niech będzie.
Beta wersji 0.0.4.17b


jaki change log ?
Aule
Nie pamiętam co było w poprzedniej wersji :wink: A zmian dużo nie było. W supporcie jest częściowa lista zmian.
kox
:!: Olew.k wywala konnekta w momencie gdy nadejdzie zaproszenie na konferencje. Po wyłączeniu olewki wszystko jest ok.
Aule
Wersja nie wywalająca sie podczas konferencji.

EDIT. W wersji był bład. Juz jest ok. Naprawiony.

Załączniki

Aule
Ok. Tera nie powinno byść krytyków, gdy wysyła się sms'y ze spacją na początku. Aha, jeszcze jedno trzeba jeszcze zaktualizować kBirtha, bo w nim ten bug też występuje(To przez komendy było).

Załączniki

Aule
:? Miło, że ktoś sie interesuje. Nowa wersja (narazie testowa), a główna zmiana to dodane nowe okienko ignorowanych, zamiast starego messageBox'a.
Prosiłbym, żeby naraie nie dodawac jej do katalogu wiadomosc.info.

Załączniki

gilek
nowe okienko jest dużo lepsze od starego mboxa :] brawo :]
Olórin
no musze pz16 pochwalić tongue.gif ta wersja nawet stabilnie działa biggrin.gif

QUOTE(pz16)
Prosiłbym, żeby naraie nie dodawac jej do katalogu wiadomosci.info.

eee....a co to za strona biggrin.gif...
Aule
To miała być odmiana wiadomosc.info :wink: Ale nie wyszło tongue.gif
nareszcie olew.k działająca w pełni poprawnie [ przynajmniej u mnie ] GJ pz16 ! tongue.gif
Olórin
A mi i tak sie wywala, rzadziej, ale coś dalej jest nie tak sad.gif
Aule
A sprawdzasz na pewno co powoduje błędy?? Bo ja ostatnio mam krytyki z powodu k.pilota. Szczerze to ja nie mma krytyków.
Olórin
przy wysylaniu wiadomosci i napewno olewka. nie wiem jak ty tam masz, ale sprawdzaj flagi wiadomosci i czy odebrana(a nie wysyłana) w pierwszych linijkach MT_MESSAGE
Aule
To jest na pewno dobrze sprawdzane. Właśnie dlatego jest stabilniejsze, niż było wcześniej. Może to ma związek z dzieleniem, albo zmiennymi.
wczesniej tez jak uzywalem pilota to mi wywalalo olewke a teraz w nowej V wszytko gra i buczy jak trza ^^
Aule
Ok. Nowa wersja.

Changelog:
-Poprawione okienko ignorowanych(mozliwość uzywania klawiszy delete i enter, możliwość zmiany rozmiaru okienka)
-Nowe okienko pozwalające ustawić tekst do wszystkich, gdy włączamy tryb ignoruj wszystkich(focus domyślnie na ok, więc jak ktoś nie chce zmieniać to spacja).
-zmiany w kodzie

EDIT:Zasady numeracji nie obowiazują tongue.gif

Załączniki

Aule
Może niektórzy z was wiedzą, że teoretycznie jestem w kPlugins. Niestety moje wtyczki nie pojawiają sie na ich centralce. To nie moja wina, gdyż prosze o dodanie juz od dawna.
A teraz pytanko do MiLKI. Dlaczego nie chcesz dodać mojej wtyczki? Jakoś na privie to obiecujesz, ale czasu nie masz. Dziwnym trafem na dodanie wtyki Siji lub Olórina czas juz masz. Wysyłąłem Ci 2 razy źródła i wtyke, już nawet nie wiem jak dawno, bo czas to już w miesiącach liczyć można, a jej jak nie było tak nie ma do dziś. Tylko nie wypieraj sie jej zabugowieniem, bo kAway tez ma błędy, ale na moją wtyke jak narazie narzeka mniej osób. Bez urazy Sija.

Mam nadzieje że wtyczka zostanie dodana wkrótce.
Lukas77
Panowie co jest??? "Różni ludzie różne potrzeby JEDEN KONNEKT!!!" - nie robi się tak bo sie ludziom nie będzie chciało wtyk pisać tongue.gif
piotr.ek
A juz pisalem kiedys o tym - system kont i po krzyku...
[Lu]Q.Z
jak dobrze ze ja sie dopiero C++ ucze, jak bede juz w stanie cos napisac, to juz wszystko zapewne bedzie w jednej "kupie" sie trzymalo na tyle, by moc spokojnie sie rozwijac tongue.gif tongue.gif tongue.gif
MiLKA
QUOTE(piotr.ek)
A juz pisalem kiedys o tym - system kont i po krzyku...

Nawet nie chce mi sie komentowac owego posta, wiec skomentuje tą wypowiedź: Nie wiem nawet jak mam mu (pz16 moze ja mam tez uzyc gwiazdki w celu napisania tego co tak naprawde mysle? bylo by ich duuuuzo w stylu "f" word or something) tlumaczyc, ze trwaja prace nad owym systemem kont i ze nie mam czasu na pierdoly.

[Lu]Q.Z: chillout, kazdemu chetnie w wolnym czasie pomozemy, ale nalezy pamietac, ze to co robimy jest robione w wolnym czasie (ja teraz np. mam do napisania powazna aplikacje i nie mam czasu na pierdoly) i nie nalezy w zadnym wypadku zachowywac sie tak jak "ten" osobnik (jak chcesz sie dowiedziec, zapraszam kiedys na priv, ja jestem osoba z reguly kulturalna i nie wyciagam osobistych spraw na forum publiczne)

Lukas77: Zgadzam sie, moj entuzjazm do projektu KPlugins narazie jest duzy (ps> thx Vojtek), ale jak kazdy, mam swoje granice...
Aule
Jakby to tak długo nie trwało to bym nie wyciągał. To wytłumacz jakim cudem sie kAway znalazł i bedzie wsio. Przecież ty wogle czasu nie masz :twisted: Ja też jestem z reguły kulturalny, lecz po ok 2-3 miechach czekania troche mnie to zdenerwowało. Może do Olórina troche za ostrych słówek(gwiazdek :wink: ) uzyłem, jak o tobie gadałem, więc przepraszam.
Ty to masz kłopoty. Gośc cie męczy kilka miesięcy, żeby wtyke dodać, to poświecasz na to te 10-15min i masz kłopot z głowy. Nie wiem czemu jesteś do mnie tak negatywnie nastawiony.

PS.Jeżeli kto inny ma dostep do serwera to mogłeś powiedzieć.
Aule
Porzućmy wasnie, pomimo, że nowe wersje kAway'a i tak sie pokazuja na stronie. Też chciałbym napisac, że mozna ja ściągnąć z kPlugina, ale to tylko moje marzenie, szczególnie, że MiLKA sie do mnie nie odzywa.

Changelog Olew.k 0.1.5.31:
- Funkcja, ala kAway, pozwalająca okreslic minimalny czas pomiędzy odpowiedziami.
- uporzadkowanie konfiguracji
- skompilowane na nowych nagłówkach

Jedynka powinna być dodana już dawno, ale zapomniałem o niej.

Załączniki

MiLKA
:twisted:
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x057C6243 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0xa , 0x4df3684)(30B) [kBirth->CORE]

Stack trace:
.00006243  [kBirth_0.1.1.3]
.00002C21  [kBirth_0.1.1.3]
.000172CB  [konnekt_0.6.20.113]
FFCA0000



Nastąpi zamknięcie programu!


hm... po wlaczeniu olewki wyskakuje w/w blad :/ jakies lekarstwo ?
Aule
Chyba znałem o co chodzi. Swoja drogą to było dziwne, że wywalało, ale co tam. Nowa wersja juz do pobrania.
Bug powodował zły typ w konfigu. U mnie działało, bo na początku było dobrze, ale potem zmieniłem i zapomniałem, że to nie uaktualnia kolumn. Kolumny nie dało sie zapisać, a powinna być zapisywana przy kazdej wiadomości i własnie wtedy wywalało bład. Taka przynajmniej jest moja teoria.

Ps.Wielkie dzięki MiLKA i proszę jeszcze o wsadzenie nowej wersji bo tamta bedzie wywalac.

changelog Olew.k 0.1.5.32:
- poprawiony bład podczas otrzymywania wiadomości

Załączniki

Bora
niezależnie od konfiguracji (z i bez zapisuj w historii) nie ma tych wpisów tam.
ps miłoby było żeby wszystkie wtyczki ukazywały sie na kplugins.
CODE
## [GG]   ---  MSG_NEW: c=1840173, t=40ac8f9a ---
## [CORE]     -> T=64
## [CORE]     >> T=64 <<
## [Olew.k]      nie nasza
## [Olew.k]      notify
## [Olew.k]      historyja
## [Olew.k]      wyslac=false
## [Olew.k]      wyslac=true
## [Olew.k]      bedzie wysylac
## [Olew.k]      msg done
## [Olew.k]      got it
## [Olew.k]      repleced  [ komunikat automatyczny ]



Bardzo mi przykro ****** ale moj Pan arct!c Cie ignorowal.

Kolejne twoje wiadomosci nie beda dostarczane.



(C) 2004 by arct!c ®
## [Olew.k]      splot, results=1635205376
## [Olew.k]      liczba = 5 , [ komunikat automatyczny ]



Bardzo mi przykro ********** ale moj Pan arct!c Cie ignorowal.

Kolejne twoje wiadomosci nie beda dostarczane.



(C) 2004 by arct!c ®


Critical Structured Exception caught. Preping more info...
Lock applied## [dwuTleneK]      lT| !H! | Keepalive sent
## [dwuTleneK]      lT| !H! | sending to server:'     '


Access Violation at 0x057A870F
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x057A870F in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0xa , 0x4df00dc)(30B) [K.Away->CORE]

Stack trace:
.0000870F _IMessageProc@4+0x00000D8F [K.Away_0.2.0.0]




## [CORE]      Aborting...


hm.... to sie chyba nigdy nie skonczy :/ komuś tez tak wywala konnekta ?
Aule
MiLKA proooooszę smile.gif Wsadź nową wersję Olew.k, bo tamta błedy robi. Bardzo proszę, odcierpiałem swoje.
Aule
:? Nowa wersja. Jak reszta zespołu, bo teoretycznie go tworzymy, napiszę, że bedzie niedługo dostepne na centralce i stronie kPlugins. Ale w to nie wierzcie, bo sam w to nie wierze laugh.gif

Changelog:
-dodane 3 nowe zmienne, w tym jedna pozwalająca zdefiniować czas.
-3 nowe komendy
-drobne zmiany w konfiguracji(usunięcie zbednego pola)
case
ja chcialbym tylko wtracic: czemu nie zmienisz tytulu tego topicu [skoro po zmianie nazwy wtyczki nadal jest kontynuowany] :?:
wprowadza tylko ludziom metlik w glowie .. :roll:
Olórin
Ja mam pytanie nad ideą wprowadzania komend typu /ch_time...jaki jest sens?
no pz16 postarales sie wtyczka coraz bardziej rozbudowana i co najwazniejsze STABILNA, niema wywalania z "dupy" [ bez powodu ] tak trzymaj GJ !
Aule
QUOTE(Olórin)
Ja mam pytanie nad ideą wprowadzania komend typu /ch_time...jaki jest sens?

A czemu nie? Od przybytku głowa nie boli.

btw. Olórinku ciebie nie męczyłem w sprawie olewki, więc za co ban?
Olórin
QUOTE(pz16)
btw. Olórinku ciebie nie męczyłem w sprawie olewki, więc za co ban?

Za całokształt[kropka] Więcej nie powiem[kropka]Pomyśl[wykrzyknik]
Aule
Genialny człowieczku, ja nawet ostanio z toba nie gadałem. A bana to mi dałes jak sie spytałem jak konkurs. Czyzby odgórne poleceni MiLKI?? Zresztą jednyny kulturalny człowiek z całej grupy (Sija) wytłumaczył mi o co wam mniej więcej biega.
Olórin
QUOTE(pz16)
Genialny człowieczku, ja nawet ostanio z toba nie gadałem. A bana to mi dałes jak sie spytałem jak konkurs. Czyzby odgórne poleceni MiLKI?? Zresztą jednyny kulturalny człowiek z całej grupy (Sija) wytłumaczył mi o co wam mniej więcej biega.

Człowieku, ty nie pytałeś o konkurs tongue.gif Zresztą nie będe dyskutował o sprawach prywatnych na forum. I napewno to niebyło polecenie MiLKi :!:
piotr.ek
I tu rowniez grupa trzymajaca wladze?? laugh.gif Za rok dowiemy sie, ze nie dosc, ze grupa nie wywierala nacisku, to jeszcze wcale jej nie bylo, a w ogole, to wszystkiemu winne sa czerwone skarpetki...

Take it easy, bo kto jak kto, ale wy - wtyczkopisarze konnektowi - nie powinniscie marnowac czasu na klotnie. Zostawcie to nam - konnektowemu plebsowi wink.gif
QUOTE(piotr.ek)
- wtyczkopisarze konnektowi - nie powinniscie marnowac czasu na klotnie. Zostawcie to nam - konnektowemu plebsowi wink.gif


A jak nie to idzcie do piaskowicy i rzućcie sobie piaskiem w oczy i bedzie luzik :twisted: ^^
Aule
Juz koniec. Dowiedziełem się, że ja mam czekac, aż zrobią panel administracyjny i dopiero wtedy bede mógł dodać samą wtykę, bo źródła są "nieczytelne".
Lipa.dk
W sumie nigdy nie musiałem użyć tej wtyczki, ale ostatnio ściągnąłem z ciekawości... mam wersję 0.1.6.34 i kiedy włączę "ignoruj wszystkich" ustawiając uprzednio jakąś odpowiedź, która będzie wysyłana do osób próbujących się do mnie odezwać (nie wiem, czy tak się dzieje, kiedy ignoruję poszczególne osoby), to owa odpowiedź wygląda tak:
QUOTE
o[dpraszam, jestem w tej chwili zajęty, odpiszę później.

Wspomnę tylko, że pierwszy wyraz, to miało być "Przepraszam" smile.gif
Olórin
To chyba jakiś wyciek pamięci, albo coś takiego smile.gif Przerabiałem to przy okazja whoisa smile.gif
.nomis
Kiedy cicho ignoruję kontakt jabberowy, to po zmianie jego opisu lub statusu ikonka olewania znika. Ciche ignorowanie nie wyłącza się, ale znika sam symbol.
j.h.hudy
witam , mam problem z tym pluginem ze strony konnekt download , źle działa , czasami po włączeniu programu pisze że ingorujesz wszystkich , nikt do ciebie nie może pisać , jakoś dziwnie działą ta wtyczka , pomoże ktoś/???
j.h.hudy
witam , mam problem z tym pluginem ze strony konnekt download , źle działa , czasami po włączeniu programu pisze że ingorujesz wszystkich , nikt do ciebie nie może pisać , jakoś dziwnie działą ta wtyczka , pomoże ktoś/???
Aule
Ściągnij ją z http://pz16.alternatywa.info/beta/olewk.dll i powiedz czy dalej są te błędy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.