Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Away
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
lucas_mcs
QUOTE(Hayden)
Szczególnie mi przypadł do gustu domyślny napis \"Niech moc będzie z Tobą\", poprostu nie musze tego dopisywać

ja niemialem tego napisu niegdzie sad.gif mialem standradowe co wpisalem wczesniej tnz jeszcze ze starszej wersji

edit: czemu nie wrzucasz na centralke? miłobybylo, nawet bety, ale corazbardziej stabilna jest (mi nie wywaliło anirazu) wiec juz mozna biggrin.gif

edit 2: no i se wykrakałem. wstwcie sobie np <B> {display} </B> i zobaczcie co sie dzieje niezaleznie od tego czy jest wl czy wyl uzywaj html kaway wywala k u mnie momentalnie jak ktos cos napisze (a wlogach nic nie ma o kAway;/)
piotr.ek
A {date} i {time} nie sa czasem zamienione? Pierwsza wyswietla godzine, druga date smile.gif
Sija
QUOTE(piotr.ek)
A {date} i {time} nie sa czasem zamienione? Pierwsza wyswietla godzine, druga date smile.gif


Poprawione biggrin.gif
niewiem moze ja mam cos zjeb*ne albo wtyczka cos nie cosik :/

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0580291F in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0x14 , 0x4d73af0)(30B) [K.Away->CORE]

Stack trace:
.0000291F  [K.Away_0.1.2.4]



Nastąpi zamknięcie programu!
pomozcie tongue.gif
Sija
QUOTE(arct!c)
niewiem moze ja mam cos zjeb*ne albo wtyczka cos nie cosik :/

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0580291F in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0x14 , 0x4d73af0)(30B) [K.Away->CORE]

Stack trace:
.0000291F  [K.Away_0.1.2.4]



Nastąpi zamknięcie programu!
pomozcie tongue.gif


OS, lista odpalonych wtyczek ?
piotr.ek
A u mnie z kolei wywalilo wlasnie K 3 razy z rzedu przy wlaczonym K.Away i bez komunikatu o bledzie podobnym do tego wyzej (znane wszystkim okienko) Przeslalbym cos z logow, ale dla mnie sa one zbyt zamotane, nie potrafie wylapac tam, co przydatne w takiej sprawie, a co nie (i w ogole, w ktory patrzec)... Tak czy siak - musialem wylaczyc wtyczke sad.gif
Sija chodzi ci o wtyczki ktore mam wlaczone ? jesli tak to:


-K.Notify



-K.style



-Kdodatki



-k.Pilot



-Olew.k



-mejliK



-AvatareK



-k.Birth



-kZmieniacz



-K.Paleta



-kTransfer


- no i nieszczesliwe k.away
piotr.ek
A w jakim celu tyle enterow :?:
zeby bylo ladnie, pieknie i przejrzyscie tongue.gif
Sija
nareszcie i ja zaliczylem crasha [w ktorym pieknie mam napisane, co go powoduje], wiec mozecie niedlugo liczyc na nowa v.
lucas_mcs
super bo i umnie cos zaczelo szfankowac:( wywala po dluzszym czasie jak mam wlaczony away.. zawsze sad.gif
ravx
a można się spodziewać opcji automatycznego włanczania away mode, np po xx minutach nieaktywności (na takiej zasadzie jak AutoAway, a może nawet kożystając z tych samych ustawien ...) ?
Olórin
W API K jest do tego odpowiedni komunikat...IM_AWAY czy jakoś tak biggrin.gif
Sija
QUOTE(Olórin)
W API K jest do tego odpowiedni komunikat...IM_AWAY czy jakoś tak biggrin.gif


wiem, juz sie tym zajalem :>
no to jak kiedy bedzie new V bo na tej nie posiedze z byt dlugo :/
Sija
nowa wersja dostepna na stronie [http://kplugins.khrone.pl/plugins.kaway.xml] i centralce KPlugins.
jesli sie nie myle nadal ten blad :/

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x058185DF in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0x14 , 0x4d73c08)(30B) [K.Away->CORE]

Stack trace:
.000085DF _IMessageProc@4+0x00000CBF [K.Away_0.1.3.0]



Nastąpi zamknięcie programu!


EDIT : dodam tylko jeszcze ze starsze wersje dzialaja.
Lukas77
testuje... na razie żadnego krytyka :-)
P.S. Poprzednia ikonka z klepsydrą była ładniejsza...
piotr.ek
QUOTE(Lukas77)
testuje...  na razie żadnego krytyka :-)
P.S. Poprzednia ikonka z klepsydrą była ładniejsza...

No jeszcze fajnie by bylo, gdyby po ikonce mozna bylo stwierdzic, czy wtyczka jest wlaczona, czy tez nie... Teraz wydaje mi sie, ze jakas delikatna roznica jest, ale zdecydowanie zbyt mala wink.gif
Flind
mi brakuje wyswietlania wiadomosci wysłanej przezkAway w oknie rozmowy. Wprawdzie knotifier pokazuje ze kaway cos tam wysłał ale mimo wszystko by było lepiej widac co tak naprade wysłał kaway do osoby
case
.. i moze definiowanie Away MSG dla Auto Away :roll:
Davka
Nie chce mi sie czytać całego wątku więc jeśli było to sorry.

A chodzi o to żeby kAway wpisywał też treść wysłanej wiadomości w okienku rozmowy. Bo ludzie mi odpowiadają na tą auto-wiadomośc a ja czasem nie wiem o co chodzi.
[Lu]Q.Z
nom, to co Davka wymienil by sie przydalo tongue.gif
froger_mcs
a nie wystarczy poprostu zapamietac co wpisaliscie w 'konfiguracja>k.away>Wiadomosc wyslana do uzytkownika, kiedy jestesmy w trybie away' tongue.gif
ravx
hm... dobrze by bylo gdyby przy włączonym Away Mode plugin nie przechodził już w K.Away AutoAway (pozatym przy powrocie wyłancza Auto Away'a, nawet jeżeli ten był aktywny przed Auto Away'em)
Sija
nowa wersja [0.2.0.0] lada moment powinna być dostępna do pobrania.
changelog na KPlugins [http://kplugins.khrone.pl/plugins.kaway.xml]

wtyka, jak zwtykle dostepna na KP + centralce :]
case
QUOTE(Sija)
nowa wersja [0.2.0.0] lada moment powinna być dostępna do pobrania...

QUOTE
user posted image funkcja anty-flood, która pozwala na określenie czasu [s] między automatycznie wysyłanymi odpowiedziami [jest to dobre zabezpieczenie przed zapętlaniem się wtyczki z np. botami]

na to czekam biggrin.gif BIG thanks!
lucas_mcs
a nie lepiej byloby zrobic jakis limit wysylania wiadomosci przez k.away, bo teraz to wysyla zawsze jak ktos cos napisze (nie liczac komunikatu na wlaczenie i wylaczenie wtyczki) a wystarczyloby zeby odpowiadalo 1 lub 2 bo czasami moze nie dostarczyc..
:?: :?:
case
IMO rozwiazanie z czasem jest wlasnie najlepsze - wpiszesz sobie 10000000 sekund, to wiadomo, ze odpowie tylko raz, ale najlepiej wpisac sobie minute, albo dwie i po klopocie biggrin.gif
lucas_mcs
QUOTE(case)
IMO rozwiazanie z czasem jest wlasnie najlepsze - wpiszesz sobie 10000000 sekund, to wiadomo, ze odpowie tylko raz, ale najlepiej wpisac sobie minute, albo dwie i po klopocie  biggrin.gif


IMO jak raz to raz a nie 10000000 sekund :wink: informowanie kogos ileś razy kojarzy mi sie ze ktos napisze cos i dostanie odpowiedz a potem juz nie (w zaleznosci ile sie ustawi) a informowanie co iles sekund kojarzy mi sie z tym ze ktos bedzie informowany co jakis czas odkad cos do mnie napisał. dlatego wydaje mi sie ze logiczniej zastosowac ilość razy.. :wink:
(no w tym wypadku zastosowanie nie bedzie jak mi sie kojarzy tylko wiadomo, ale jest to wg mnie ciut mylace) don't u think :?:
Lukas77
Mam jeszcze propozycje żeby przy AutoAway'u k.Away nie pobierał wpisu z konfiguracja / autoaway, tylko żeby w konf. wtyczki było odpowiednie okienko do tego celu dodane. Tak chyba będzie wygodniej, bo przecież w konf. ustawia się opis jaki ma być kiedy jesteśmy AutoAway...

EDIT: lucas_mcs ma w sumie rację, ja bym wolał mieć tak ustawione żeby każdy dostał 2 razy tą wiadomość a potem już nie... bo do niektórych nie trafia że to /away i po jednym razie myślą że się ich najnormalniej olewa.

---
Kurcze znów muszę sobie ikonki podmienić ResHackerem... Czy te są już na stałe? Bo wg mnie są cholernie brzydkie i mało czytelne.... bez urazy.
Sija
QUOTE(lucas_mcs)
QUOTE(case)
IMO rozwiazanie z czasem jest wlasnie najlepsze - wpiszesz sobie 10000000 sekund, to wiadomo, ze odpowie tylko raz, ale najlepiej wpisac sobie minute, albo dwie i po klopocie  biggrin.gif


IMO jak raz to raz a nie 10000000 sekund :wink: informowanie kogos ileś razy kojarzy mi sie ze ktos napisze cos i dostanie odpowiedz a potem juz nie (w zaleznosci ile sie ustawi) a informowanie co iles sekund kojarzy mi sie z tym ze ktos bedzie informowany co jakis czas odkad cos do mnie napisał. dlatego wydaje mi sie ze logiczniej zastosowac ilość razy.. :wink:
(no w tym wypadku zastosowanie nie bedzie jak mi sie kojarzy tylko wiadomo, ale jest to wg mnie ciut mylace) don't u think :?:


nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ale ta f-cja polega na tym, ze jezeli ktos sie do nas odezwie w momencie kiedy mamy wlaczony tryb away, K.Away wygeneruje aut. odpowiedz i zapisze date ost. wiad.
Potem taki uzytkownik moze do nas pisac i jesli nie uplynal czas podany w konfiguracji, nast. aut. wiad. juz nie dostanie.
Sija
QUOTE(Lukas77)
Mam jeszcze propozycje żeby przy AutoAway'u k.Away nie pobierał wpisu z konfiguracja / autoaway, tylko żeby w konf. wtyczki było odpowiednie okienko do tego celu dodane. Tak chyba będzie wygodniej, bo przecież w konf. ustawia się opis jaki ma być kiedy jesteśmy AutoAway... [...]


chyba o to chodzi :?:

QUOTE(Lukas77)
[...] Kurcze znów muszę sobie ikonki podmienić ResHackerem... Czy te są już na stałe? Bo wg mnie są cholernie brzydkie i mało czytelne.... bez urazy.


bez urazy :]
ikonki sie zmienia, ale dopiero jak dostane nowe od torna [albo kogolwiek, kto zrobi ladniejsze]
case
lucas_mcs - chodzi o to, ze jak ktos do Ciebie pisze, to zeby po kazdej jego wypowiedzi nie dostawal tej samej auto-odpowiedzi w kolko, bo to troche bez sensu... dostanie jedna odpowiedz, a nastepna dopiero po uplywie wybranego przez Ciebie czasu [jesli oczywiscie nadal bedzie wtedy pisal] ...

edit: w wersji 0.2.0.0 ustawiam czas odstepu miedzy wiadomosciami na 45 sekund i w chwili, gdy dostaje kilka wiadomosci od kogos [w przeciagu powiedzmy 15 sekund], kAway wysyla odpowiedz jeden raz [wszystko w pozadku :wink:], ale kNotify przy kazdej otrzymanej wiadomosci wyswietla informacje, ze wyslal wiadomosc... [wow, troszke pogmatwane, ale mam nadzieje, ze zrozumiale 8)]
lucas_mcs
wlasnie jak napisalem to:
QUOTE
(no w tym wypadku zastosowanie nie bedzie jak mi sie kojarzy tylko wiadomo, ale jest to wg mnie ciut mylace)


to chodzilo mi o to:

QUOTE(case)
lucas_mcs - chodzi o to, ze jak ktos do Ciebie pisze, to zeby po kazdej jego wypowiedzi nie dostawal tej samej auto-odpowiedzi w kolko, bo to troche bez sensu... dostanie jedna odpowiedz, a nastepna dopiero po uplywie wybranego przez Ciebie czasu [jesli oczywiscie nadal bedzie wtedy pisal] ...


panowie az taki tepy nie jestem biggrin.gif dokladnie wiem o co chodzi
napisalem tylko z czym mi sie kojarzy opcja z czasiem, a rozchodzi mi sie o to ze mi sie kojarzy inaczej niz bedzie zastosowana wiec moze to byc troche mylące takze dla innych..
chodzi tez o to ze IMHO dawanie co 15 sekund (czy ilestam) odpowiedzi z kaway jest moze nie bezsensowne ale... dziwne.. nie lepiej poprostu dac 2x info i koniec
(przeciez 'nie ma mnie /wyszedlem != mam cie w d*** / olewam)

Lukas77 skumal odrazu o co mi chodzi smile.gif
case
QUOTE(lucas_mcs)
chodzi tez o to ze IMHO dawanie co 15 sekund (czy ilestam) odpowiedzi z kaway jest moze nie bezsensowne ale... dziwne.. nie lepiej poprostu  dac 2x info i koniec

co w tym bezsenfownego .. ? przeciez nie chodzi o to, ze wtyczka sama co x sekund bedzie wysylac ta sama odpowiedz, az do wylaczenia away'a [yy... chyba tak nie pomyslales, co nie? :wink:], ale zrobi to tylko wtedy, kiedy ktos napisze do nas ponownie, po uplywie x sekund, nie wczesniej

for me excelent biggrin.gif

Sija, czy bug [moj poprzedni post] jest do wyeliminowania .. ? :roll:
lucas_mcs
no tak nie pomysalem, pomyslalem jak najbardziej poprawnie smile.gif
poprostu bardziej przemawia do mnie rozwiazanie ze wtyczka nie reaguje na czas+wiadomosci tylko na same wiadomosci (2-3 max by bylo u mnie) ale wybredny nie jestem wiec sie dostosuje i ustawie te "100000000 s" :wink: zeby byla tylko 1 odpowiedz :wink:
Sija
QUOTE(case)
[...] ale kNotify przy kazdej otrzymanej wiadomosci wyswietla informacje, ze wyslal wiadomosc... [wow, troszke pogmatwane, ale mam nadzieje, ze zrozumiale 8)]


kNotify wogole nie wysyla zadnej informacji o wyslaniu wiad. [moze masz na mysli inf. o odebraniu wiad. ?]
case
QUOTE(Sija)
QUOTE(case)
[...] ale kNotify przy kazdej otrzymanej wiadomosci wyswietla informacje, ze wyslal wiadomosc... [wow, troszke pogmatwane, ale mam nadzieje, ze zrozumiale 8)]

kNotify wogole nie wysyla zadnej informacji o wyslaniu wiad. [moze masz na mysli inf. o odebraniu wiad. ?]

rzeczywiscie...
user posted image
zmylilo mnie troche to, ze powiadomienie jest podwojne [myslalem, ze to pierwsze oznacza, ze kAway'a wysyla do kogos wiadomosc...]
czemu tak podwojnie ..? :roll:
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(Sija)
QUOTE(case)
[...] ale kNotify przy kazdej otrzymanej wiadomosci wyswietla informacje, ze wyslal wiadomosc... [wow, troszke pogmatwane, ale mam nadzieje, ze zrozumiale 8)]

kNotify wogole nie wysyla zadnej informacji o wyslaniu wiad. [moze masz na mysli inf. o odebraniu wiad. ?]

rzeczywiscie...
user posted image
zmylilo mnie troche to, ze powiadomienie jest podwojne [myslalem, ze to pierwsze oznacza, ze kAway'a wysyla do kogos wiadomosc...]
czemu tak podwojnie ..? :roll:


wlasciwie to sam nie wiem... kiedys mi chyba przyswiecal jakis cel, ze to zrobilem, ale nie moge sobie juz przypomniec jaki... tongue.gif

jednym slowem: wywalic? :]
lucas_mcs
jak juz jest to po co niech bedzie 'jako opcja' smile.gif
case
QUOTE(Sija)
wlasciwie to sam nie wiem... kiedys mi chyba przyswiecal jakis cel, ze to zrobilem, ale nie moge sobie juz przypomniec jaki... tongue.gif

jednym slowem: wywalic? :]

no w sumie dwa razy to samo, tylko z inna ikonka, to na nic sie zdaje, ale jakbys zmajstrowal powiadomienie:
kAway wyslal wiadomosc do "xxxxx"
[przy auto-odpowiedzi na czyjas wiadomosc], to by juz bylo cos biggrin.gif
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(Sija)
wlasciwie to sam nie wiem... kiedys mi chyba przyswiecal jakis cel, ze to zrobilem, ale nie moge sobie juz przypomniec jaki... tongue.gif

jednym slowem: wywalic? :]

no w sumie dwa razy to samo, tylko z inna ikonka, to na nic sie zdaje, ale jakbys zmajstrowal powiadomienie:
kAway wyslal wiadomosc do "xxxxx"
[przy auto-odpowiedzi na czyjas wiadomosc], to by juz bylo cos biggrin.gif


done, bedzie przy okazji nowej wersji.
Aule
Może chodziło ci o cos na styl olew.k?? Tylko, żeby powiadomoienie o wiadomości sie nie wyświetliło, to ja ja usuwam i wyswietlam własne info, a ty tego zrobic nie możesz z wiadomoych powodów.
case
przegladajac kBot'owy away.lua natknalem sie na: "Nie było Cię przez [" .. awayTime .. "]" ... :twisted:
Sija
QUOTE(case)
przegladajac kBot'owy away.lua natknalem sie na: \"Nie było Cię przez [\" .. awayTime .. \"]\" ... :twisted:


fajnie, ze mi przypomniales, rzeczywiscie wypadaloby cos takiego zrobic ;>
case
QUOTE(Sija)
QUOTE(case)
przegladajac kBot'owy away.lua natknalem sie na: \"Nie było Cię przez [\" .. awayTime .. \"]\" ... :twisted:

fajnie, ze mi przypomniales, rzeczywiscie wypadaloby cos takiego zrobic ;>

heh, moze zagladnij do tamtego kodu i znajdziesz na pewno jeszcze nie jedna ciekawa rzacz :twisted:
Lukas77
Nadal przy ręcznie włączonym "Away'u" k.Away przechodzi w tryb AutoAway, no to jest jeszcze do przyjęcia, ale dlaczego wyłącza całkiem tryb Away-Mode jak ruszymy myszką? Chyba tak nie powinno być?
IMO najlepiej jakby przy włączonym ręcznie 'Away'u' nie przechodził sam w AutoAway...
Sija
A wiec chlopcy i dziefczeta nowa wersja [0.3] zaraz pojawi sie do zassania na stronie KP, a po chwilce na centralce.

Nowosci jak zwykle w changelogu - ucieszycie sie ;>
[Lu]Q.Z
aż nie moge się doczekać jak zobaczę co to "raporty SMS"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.