Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Away
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
piotr.ek
QUOTE(pz16)
MiLKA tera naprawde czasu nie ma, więc nie uaktualnił.

Spox, zeby ktos nie pomyslal - moje pytanie nie zawieralo pretensji wink.gif Wiem doskonale, co to znaczy nie miec czasu (za tydzien sesja) Mam jednak nadzieje, ze wspominany niedawno system kont (zautomatyzowany naturalnie) powstanie jak najszybciej, dzieki czemu kazdy, kto nalezy do teamu, bedzie mogl sobie osobiscie o kazdej porze dnia i nocy wrzucac nowy stuff smile.gif Bo o ile udalo mi sie wytlumaczyc znajomym dzialanie centralek itd., to teraz znowu tlumaczenie im, ze po nowa wersje wtyczki musza jednak udac sie na strone nie nalezy do zbyt skutecznych dzialan, hehe...
Aule
Hehe. On ma chyba cos innego jeszcze na głowie. A co do panelu, to należy się go chyba spodziewać coś pod koniec czerwca.
Versago
QUOTE(Sija)
QUOTE(2230093)
Mam propozycje czy nie dało by się zrobić tak aby podczas działania K.away ikonka konnekta była jakaś inna (mały indeks, jakaś literka) Tak aby gołym okiem zerkając na ikonke można było stwierdzić czy wtyczka jest właczona bez zagladania gdzie kolwiek.


jezeli ktos mi podpowie, jak mozna to bezbolesnie zrobic, to czemu nie, ale na chwile obecna wydaje mi sie, ze jedyna opcja to RMB na ikonce K i sprawdzenie statusu away'a w menu kontekstowym.


Wydaje mi sie ze posrednio rozwiazal to @arkadyjczyk w swoim stylu dla K
Oczywiscie nie kazdemu musi ten styl odpowiadac ale i tak <respect> dla niego bo ArkCrystal 'kopie tylki smile.gif Wyglada to tak:
user posted image
arkadyjczyk
Ikonki sa różne dla włączonego i wyłączonego, ale przycisk w oknie rozmowy ich nie obsługuje a wypadałoby. Przycisk w menu tak.
Versago
QUOTE
Ikonki sa różne dla włączonego i wyłączonego, ale przycisk w oknie rozmowy ich nie obsługuje a wypadałoby. Przycisk w menu tak.


nie rozumiem, u mnie zmienia sie wszedzie, na toolbarze, w oknie rozmowy i menu
arkadyjczyk
No faktycznie, musiałem testować na jakiejś starszej wersji bo nie chciała się zmieniać biggrin.gif
.nomis
Że tak zaOffTopikuję trochę... Dlaczego Versago ma WPK? I czy są jeszcze jakieś kwiatki, o których nie wiem, typu ICQ albo inne Yahoo?
arkadyjczyk
Ma WPK bo WPK to jabber, kopiujesz wtyczkę, nazywasz ją sobie np WPK i wtedy możesz ustawić drugie konto jabberowe twój_login@jabber.wp.pl. W ArkCrystalu domyślnie ustawiona jest druga wtyczka jako WP. Ot cały patent.
.nomis
Ale fajne! smile.gif A czemu na tej zasadzie nie chce mi się zrobić ICQ? Tzn robi się, ale jest normalna ikonka Jabbera (nawet bez Stylu).
arkadyjczyk
Bo ICQ można na razie obsłużyć tylko przez transport na jebberze i statusy dostaje takie jak ma dany jabber ustawiony, ale kontakty mają odpowiednie ikonki.
.nomis
a, i jeszcze jedno - jak mogę zmienić nazwę wtyczki, w sensie to, co mi się wyświetla obok ikonki? Nie chcę żeby tam było kjabber tylko np. WPK właśnie.

Załączniki

case
QUOTE(.nomis)
a, i jeszcze jedno - jak mogę zmienić nazwę wtyczki, w sensie to, co mi się wyświetla obok ikonki? Nie chcę żeby tam było kjabber tylko np. WPK właśnie.
nazwij wtyczke WPK.dll i tyle .. :wink:
.nomis
No właśnie chyba nie tyle, bo to nic nie daje :] . Temu pytam się właśnie jak to zrobić...
case
QUOTE(.nomis)
No właśnie chyba nie tyle, bo to nic nie daje :] . Temu pytam się właśnie jak to zrobić...

hmm.. dziwne, bo u mnie dziala bardzo dobrze .. :roll:

PS: WPK.dll musisz miec nizej na liscie wtyczek niz kjabber.dll ..
.nomis
Ha! A faktycznie! Ale miałem świetny pomysł tongue.gif z tym przesunięciem niżej
Sija
osoby uzywajace K.Away'a prosilbym o wylaczenie wtyczki DzielniK poniewaz uniemozliwia ona poprawne dzialanie powyzszej.
.nomis
A co jest nie tak? Bo ja nie zauważyłem nic niezwykłego.
Aule
Osoby używające DzielniK'a proszone sa o nie używanie wtyczki k.Away :wink: . Też nie za bardzo się orientuje co ona robi nie tak... Uzywam obu i jeszcze nic sie nie stało.
Sija
QUOTE(.nomis)
A co jest nie tak? Bo ja nie zauważyłem nic niezwykłego.


http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2126
.nomis
No wiem, znam ten temat. Nie trzeba być niegrzecznym smile.gif . Ale u mnie nic się nie dzieję, więc apelu nie posłucham smile.gif . Odpowiada po minucie, tak jak kazałem smile.gif .
Sija
nieszczescia chodza parami... po kradziezy ajronowego komputera z kodami zrodlowymi do PowerGG, siadl moj dysk na ktorym m.in. znajduja sie kody zrodlowe wtyczki K.Away...

co prawda staram sie oczywiscie te dane odzyskac, ale marnie to wyglada.
moge was tylko [marnie] pocieszyc, ze mam jeszcze wersje .11 z poprawionymi 2 nieduzymi bledami...

wish me luck
case
god damn .. :cry: :cry:
Aule
A nie ma na KPlugins? Trzeba było uploadowac gdzieś.
Sija
QUOTE(pz16)
A nie ma na KPlugins? Trzeba było uploadowac gdzieś.


jest stara wersja...
piotr.ek
Moze to juz nie miec znaczenia, ale napisze... Prowadze rozmowe z ta sama osoba przez tlena i gg. Mam wlaczonego awaya. W oknie gg dziala prawidlowo - nie odpowiada na kazda odebrana wiadomosc i bierze pod uwage wpisany minimalny czas miedzy odpowiedziami. W oknie tlena zupelnie inaczej - reaguje na kazda wiadomosc tongue.gif Maly bug, a nie cieszy wcale wink.gif

Ps. Sija, przyszle kody zrodlowe mozesz smialo wysylac nawet mi zahaslowane, czy jak tam uwazasz, zreszta i tak nie potrafie programowac wink.gif Szkoda by bylo stracic kolejna wtyczke (mam cicha nadzieje, ze K.Awaya da sie uratowac), a backupy to swieta rzecz.
MiLKA
Zmusilem sie i zainstalowalem na serwerze na ktorym jest KPlugins system kontroli wersji - Subversion, zreszta Hao lokalnie korzysta tez z Subversion. Powoli (zbyt duzo czasu nie bede mial) jestem w stanie zakladac konta na wtyczki (open source czy nie - plik sa przechowywane w specjalnej bazie do ktorej ma sie dostep tylko przez Subversion). Wykorzystujac Subversion, podobny incydent moze nie miec juz zadnego wplywu na rozwijanie wtyczki smile.gif
Przemek
Witam!
Mam mały problem nie wiem czy tak powinno być ale w momencie kiedy mam wlaczonego away'a i ktos do mnie pisze (czas mam ustawiony na 30 sekund) to wysyla mu sie poprawnie odpowiedz o mojej nieobecnosci tylko dwa razy. Potem ktos moze pisac i pisac a wtyczka i tak mu nic nie wysyla. Jaka moze byc tego przyczyna?
Sija
QUOTE(Przemek)
Witam!
Mam mały problem nie wiem czy tak powinno być ale w momencie kiedy mam wlaczonego away'a i ktos do mnie pisze (czas mam ustawiony na 30 sekund) to wysyla mu sie poprawnie odpowiedz o mojej nieobecnosci tylko dwa razy. Potem ktos moze pisac i pisac a wtyczka i tak mu nic nie wysyla. Jaka moze byc tego przyczyna?


logi, logi
Przemek
QUOTE(Sija)
QUOTE(Przemek)
Witam!
Mam mały problem nie wiem czy tak powinno być ale w momencie kiedy mam wlaczonego away'a i ktos do mnie pisze (czas mam ustawiony na 30 sekund) to wysyla mu sie poprawnie odpowiedz o mojej nieobecnosci tylko dwa razy. Potem ktos moze pisac i pisac a wtyczka i tak mu nic nie wysyla. Jaka moze byc tego przyczyna?


logi, logi


Hej ja jeszcze bede patrzyl bo instalowalem wersje beta moze to tutaj byla przyczyna tego ze cos nie dzialalo. Jeszcze popatrze i jak cos to dam znac. Myslalem tez, ze nie ma mozliwosci wysylania informacji jezeli jestem niewidoczny ale znalazlem taka opcje tak wiec jeszcze sie pobawie i dam znac smile.gif
Sija
nowa wersja [0.4.11] jest dostepna do zassania na stronie [i niedlugo na centralce] KP :arrow: http://www.kplugins.net/downloads.kaway.xml
Przemek
QUOTE(Sija)
nowa wersja [0.4.11] jest dostepna do zassania na stronie [i niedlugo na centralce] KP :arrow: http://www.kplugins.net/downloads.kaway.xml


Ok wielkie dzieki
Przemek
Cos nie dziala tak jak trzeba mam wersje konnekta 0.6.19.111 oraz najnowsza k.away. W momencie kiedy mam zaznaczona opcje wysylania do osob niewidocznych i wylaczonego k.away'a w pewnym momencie kiedy rozmawiam wlacza sie mi z informacja w glownym oknie konnekt a.way zostal wlaczony. Tak na pewno nie powinno byc sad.gif
.nomis
A ja mam trochę inny problem:
Wtyczka robi coś takiego, że jak gadam z kimś przy włączonym trybie Away, to po może minucie zaczyna odpowiadać na każdą wiadomość od razu. Mam ustawione żeby odpowiadała co 58 sekund.
Przemek
QUOTE(.nomis)
A ja mam trochę inny problem:
Wtyczka robi coś takiego, że jak gadam z kimś przy włączonym trybie Away, to po może minucie zaczyna odpowiadać na każdą wiadomość od razu. Mam ustawione żeby odpowiadała co 58 sekund.
Sluchaj to jest wlasnie cos podobnego co ja mam tyle ze ja jestem niewidoczny. Rozmawiam z kims i mu sie wysylaja moje informacja o niedostepnosci. To jest na pewno jakis blad, ktory pewnie da sie usunac. :oops:
.nomis
biggrin.gif:D No to przecież właśnie tu napisałem tongue.gif
nox_
a mnie wywala cos takiego

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x035B6C6F in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0x3f , 0x467f840)(30B) [K.Away->CORE]

Stack trace:
.00006C6F  [K.Away_0.4.11.0]

Nastąpi zamknięcie programu!
Rzazi
Hey :!:

Nie wiem czy to u mnie jest jakis problem, czy to jest niedopracowane w K.away'u. A mianowicie: Jezeli mam wlaczonego k.Away'a i ktos z kim jeszcze nie prowadzilem rozmowy napisze mi jakas wiadomosc, to w oknie rozmowy nie wyswietla sie, "K.Away - Została wysłana odpowiedź" (tylko sama wiadomosc od uzytkownika). Zas kiedy prowadze rozmowe i wlacze w trakcie niej k.Away'a to wyswietli wiadomosc, iz wyslano wiadomosc z awayem smile.gif
To u mnie jest cos nie tak? Czy taka opcja jeszcze nie istnieje? Wydaje mi sie, ze skoro wyswietla potwierdzenie, to powinno wszedzie smile.gif
.nomis
Powinno, ale musisz wierzyc na słowo, że odp. została wysłana smile.gif . Może da się zrobić żeby było w każdem oknie... :>
Olórin
Proponuje ustawiać dodatkowy tekst przy czasie wiadomosci (tak jak ustawiał to kbot).
Sija
QUOTE(Olórin)
Proponuje ustawiać dodatkowy tekst przy czasie wiadomosci (tak jak ustawiał to kbot).


dodano do TODO
case
hmm.. w ramach "koncertu zyczen" ja chetnie bym zobaczyl: "[ ] nie odpowiadaj do osob spoza listy", o ile jest to wykonalne :wink:
Sija
QUOTE(case)
hmm.. w ramach \"koncertu zyczen\" ja chetnie bym zobaczyl: \"[ ] nie odpowiadaj do osob spoza listy\", o ile jest to wykonalne  :wink:


dodane do TODO [musicie sie liczyc, ze bede musial zaczyanac od zrodel wersji 0.3] :]
zenq
QUOTE(Sija)
osoby uzywajace K.Away'a prosilbym o wylaczenie wtyczki DzielniK poniewaz uniemozliwia ona poprawne dzialanie powyzszej.


QUOTE(Sija)
QUOTE(.nomis)
A co jest nie tak? Bo ja nie zauważyłem nic niezwykłego.


http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2126


na liscie wtyczek wystarczy przesunac DzielniK ponad k.Awaya i dziala jak nalerzy. Kiedy DzielniK jest ponizej to w kAwayu nie dziala 'nie odpowiadac przez iles tam sekund"...

Widac DzielniK lubi sie wywyższać
Versago
A ja mam inny 'problem' chodzi o to, ze ostatnie aktualizacje przeszly u mnie bezbolesnie, zadnych bledow, wszystko ladnie smigalo, az tu przed momentem robie restart K, wlacza sie elegancko a na toolbarze nie mam ikonki k.Away'a, ba nawet wiecej, nie ma sladu po nim, jedynie na liscie wtyczek, ale juz nie w ustawieniach programu, wywalalem ja, wlaczalem K pozniej na nowo dodawalem niestety dalej to samo, na liscie jest, w kazdym innym miejscu echo. Ktos ma moze jakis pomysl co moze byc powodem tego jakze niecodziennego stanu rzeczy? Musze przyznac ze troche bledow przezylem ale znikajace wtyki to dla mnie nowosc, istny trojkat bermudzki, jeszcze troche i do archwium x zaczne pisac.

P.S. wybaczcie mi prosze jesli tekst powyzej nie jest zbyt przejzysty i ogolnie przystepny, ale jestem na nogach od 36h i chyba powinienem sie juz polozyc, co tez zapewne bym uczynil gdyby nie te sceny a'la Hudini (jakkolwiek sie to pisze ;-) )

Pozdrawiam i zycze milego weekendu.
.nomis
Mam podobnie, tylko nie aż tak smile.gif Zniknęła mi ikonka kAway z okna rozmowy. I nie chce się włączyć. Ale sama wtyczka działa.
Versago
heh tez ciekawie, u mnie naszczescie wszystko wrocilo do normy, co dziwne problem rozwiazal reset kompa, chyba zaczne czesciej tego uzywac wink.gif po podniesieniu windy i odpaleniu K mialem jedynie powylaczane wyswietlanie na glownym toolbarze i w oknie rozmowy ale z racji tego ze wtyczka pojawila sie w ustawieniach programu moglem je przywrocilc na wlasciwie miejsca i nadal moge sie cieszyc automagicznym zbywaniem co bardziej upierdliwych znajomych smile.gif
.nomis
Hyh tongue.gif Kłamałem biggrin.gif kAway po ostatnich aktualizacjach nie działa w ogole. sad.gif

***
Znowu kłamałem biggrin.gif:D:D Działa jeśli jest nad DzielniKiem tongue.gif
Sija
u mnie nie chce sie tylko pojawiac ikonka w oknie rozmowy...

sa dwa wyjscia:
1] poprawka po ew. odzyskaniu danych
2] mozliwe, ze hao cos popsul ;]
Olórin
u mnie tez nie ma smile.gif
Versago
Jakis zly urok rzuciliscie panowie wink.gif dopiero teraz dojrzalem ze i u mnie zaistnial brak tejze ikonki, tak na marginesie to chyba musze sobie poszerzyc ten toolbar w oknie wiadomosci bo coraz trudniej mi trafic we wtyke ktorej akurat chce uzyc wink.gif

P.S.
QUOTE(Sija)
2] mozliwe, ze hao cos popsul ;]


hehe Hao destruktor wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.