Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bramka: Orange Multibox
Konnekt | Forum > Dodatki > Bramki SMS
Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Wąsky
Postaram się zerknąć na to dzisiaj wieczorem lub jutro rano. Ale nic nie obiecuję. Wstępnie spojrzałem na tą bramkę i kompletnie nie rozumiem jak działa tongue.gif.
LooL
Wąsky dawaj dawaj bo w tobie nadzieja. Reszta devów nam sie powoli wykruszyła, czas na kogos nowego. wink.gif
zbygumil
Wydaje się, że udało mi się naprawić skrypt bramki Orange. Jest dostępny w tym poście
Platini
Super robota Zbygumil - wszystko dziala perfekcyjnie smile.gif


Wielkie, wielki dzieki, i pewnie nie tylko ode mnie smile.gif
michnick
rowniez dzieki wielkie;) tez czekam od tygodnia;)
RafalB
QUOTE(michnick @ 4.11.2007 - 22:38) *

rowniez dzieki wielkie;) tez czekam od tygodnia;)


Czyzby znowu orange zrobilo psikusa?
Deviant
QUOTE(RafalB @ 12.11.2007 - 12:49) *

Czyzby znowu orange zrobilo psikusa?


No ja mam to samo.. nie da sie wysyłać... kurde co oni poszaleli czy maja umowe z gg ??? co za *******... sad.gif
borut
No ja już niemogę. I znowu pozostało nam czekać na poprawny Orange. Oni specjalnie tak. Sprawdzają rozwój Konnekta wink.gif
grisha
wystarczy zamienic spowrotem
CODE
if (preg_match("|<frame name=\"contents\" src=\"http:\/\/sms\.orange\.pl([^ ]+?)\"|si" , frameTxt , tab) > 1) then

na
CODE
if (preg_match("|<frame src=\"([^ ]+?)\"|si" , frameTxt , tab) > 1) then

smile.gif
Wizard
Potwierdzam smile.gif. Działa znakomicie smile.gif.

Gdyby komuś się nie chciało grzebać w plikach, bramka działająca TUTAJ smile.gif.

Nie w załączniku, bo nie mam uprawnień w tym dziale wink.gif
corne
Hm. Wrzuciłem nową bramkę i mam notorycznie komunikat: "Problemy z pobieraniem tokena!". Wcześniej zdarzało się to rzadko. Hm. blink.gif
RafalB
QUOTE(corne @ 13.11.2007 - 08:43) *

Hm. Wrzuciłem nową bramkę i mam notorycznie komunikat: "Problemy z pobieraniem tokena!". Wcześniej zdarzało się to rzadko. Hm. blink.gif



Potwierdzam, wypluwa dosc sporo smieci, co do nowej bramki to centralka jak zwykle pusta
Deviant
Hmm.. przydało by sie zrobić jakiś skrypt który podmienia automatycznie plik orange.lua ze starej na nową wersje i odwrotnie zgodnie z tym co idea spie**** tongue.gif że tak powiem tongue.gif Sam bym to zrobił ale nie umiem jeszce tongue.gif Dobra.. podmienianie nie jest złe.. ważne że działa biggrin.gif DZIEKUWA !!!
zbygumil
Oni chyba tam teraz cały czas mieszają.
Proponuję, aby poczekać chwilę aż się uspokoją i wtedy poprawiać, bo tak to naprodukujemy niepotrzebnie dużo rozmaitych wersji skryptów, któe i tak będą działać chwilkę. Podmiana zaproponowana przez grishę i wrzucona na sendspace przez Wizarda jest OK, ale jak na razie tylko o trochę poprawia poprawność skryptu - wciąż nie działa.
momek
wacko.gif ciagle ma problemy z adresem www mad.gif
toonek
QUOTE(momek @ 17.11.2007 - 16:57) *

wacko.gif ciagle ma problemy z adresem www mad.gif



Czy ktos juz rozwiazal problem.. bo ten plik orange.lua nie pomogl, wyskakuje ze problem z pobieraniem token
RafalB
QUOTE(toonek @ 19.11.2007 - 18:25) *

Czy ktos juz rozwiazal problem.. bo ten plik orange.lua nie pomogl, wyskakuje ze problem z pobieraniem token


jak widac nikt.
corne
To ciekawe. Od tygodnia bramka nie działała dry.gif . Wyjechałem na weekend, wracam do domu i patrze jest!!! aktualizacja na centralce. Bla bla bla i co się okazuje? Też nie działa dry.gif .
Niektórzy dziwią się czemu sms z standardowego gg nadal działa? No bo ich bramka to przerośnięty twór posiadający wbudowanych wiele możliwości elastycznego przystosowywania się (patrz. morfing, ewolucja, mutacja) do zmian środowiskowych w sms.orange.pl

Ps. Kilka słów do autora:
Jesteś super gość. Stworzyłeś świetną bramkę ułatwiającą ludziom życie czego ja i wiele "ludzi" na tym świecie nie potrafi ale niestety przestała działać jak należy. Poświęć 5 minut na dopracowanie bramki i poprawienie błędów smile.gif .

Ps.Ps. Parę słów do tych co potrafią:
Jeżeli znasz się na tym fachu i wiesz co tu zmienić to spróbuj to zrobić, a jeżeli lubisz się bawić napisz nową lepszą bramkę smile.gif .

Pozdrawiam wszystkich cool.gif
Wizard
Czy mi się wydaje czy Orange Multibox znów się wysypało? Wyskakuje "Błąd przy odczytywaniu pozostałych SMS". Co prawda sms i tak dochodzi, ale i poprawka mile widziana wink.gif.
slammer
linijka 134
CODE
intStart = string.find(source, [[<span class="label">bezpłatne:</span>]]);


brak spacji:
CODE
intStart = string.find(source, [[<span class="label">bezpłatne :</span>]]);


poprawione tongue.gif
http://slammer.yum.pl/sms.rar
Wizard
Ok, ale teraz urywa początek potwierdzenia (Wysłałem...) oraz nie odczytuje pozostałych sms wink.gif.

Edit:// Dzięki Wąsky, działa jak z nut smile.gif. Można śmiało na centralkę wrzucić smile.gif.
Wąsky
MultiBox poprawiony. Bramka dostępna pod tym samym linkiem co zwykle: http://www.arbuzowa.2a.pl/~ku326/temp/multibox.zip

Edit: Nie wiem jak się wrzuca na centralkę :P.
Sija
wrzucone. ponownie, ehh..
Platini
Multibox naprawiony.
Moze ktos z odpowiednia wiedza i umiejetnosciami, nie balby sie zrobic porzadku i z od dawna nie funkcjonujaca jak nalezy bramka - Orange ?
Platini
Bramki dzialajace na dzien 30.11.2007


*bramka Orange (wielkie dzieki w strone GAWRIONA za udostepnienie dzialajacego skryptu)

http://www.speedyshare.com/929984122.html

/bramka zaktualizowana o wszystkie aktualne numery sieci przez Zbygumila


*bramka Orange Multibox (wersja poprawiona przez Wąsky'iego)

http://www.arbuzowa.2a.pl/~ku326/temp/multibox.zip


*bramka Era Omnix

http://www.speedyshare.com/346847741.html

/bramka zaktualizowana o wszystkie aktualne numery sieci


*bramka Plus GSM

http://www.speedyshare.com/547405742.html

/bramka zaktualizowana o wszystkie aktualne numery sieci


*bramka Miasto Plusa

- w przygotowaniu…
zbygumil
Może jednak miałem rację co do bramki Orange, że warto poczekać smile.gif
Miejmy tylko nadzieję, że przestaną już w niej mieszać!
Wizard
Problem dotyczy bramki Orange MultiBox
Wysłana wiadomość nie zawiera notki, od kogo pochodzi... Dopiero dzisiaj to u siebie zauważyłem, aczkolwiek wiem, że problem nie występuje tylko u mnie - byłem osobiście u pewnej osoby, sytuacja identyczna wink.gif. Dajcie znać czy podobny problem występuje i u was...
Wąsky
W ustawieniach bramki odznacz pierwszy ptaszek.
tapchan
Od dwóch-trzech dni bramka Orange MultiBox nie działa wywalając komunikat "Nie mogę się zalogować.". Czy to jest odosobniony przypadek, czy może ktoś jeszcze ma taki problem?
borut
QUOTE(tapchan @ 10.12.2007 - 13:47) *

Od dwóch-trzech dni bramka Orange MultiBox nie działa wywalając komunikat "Nie mogę się zalogować.". Czy to jest odosobniony przypadek, czy może ktoś jeszcze ma taki problem?


Wczoraj zostało poprawione.
W tym temacie zawsze znajdziesz odpowiedź:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...=4237&st=80
Wąsky
Poprawiona Bramka Multibox dostępna pod tym samym linkiem co zwykle: http://www.arbuzowa.2a.pl/~ku326/temp/multibox.zip

I co do mojego przedmówcy: Bramka Multibox jest moją bramką i błędy tej bramki przyjmuję na PM albo w tym wątku. A nie w jakiś pobocznych tematach.
LooL
Czemu co chwila trzeba te bramki poprawiac ? sad.gif
Wąsky
Dlatego, że Orange co chwila zmienia wygląd strony, a co za tym idzie, bramka przestaje rozpoznawać znane jej elementy. Zmiany te bywają bardzo małe, dla nas często niewidoczne, ale bramka jest czuła na wszelkie zmiany. Na przykład przedostatnia zmiana polegała na tym, że przy tekście "Pozostało:" zrobili spację pomiędzy dwukropkiem a tekstem. Bramka wiedziała, że po tym tekście następuje ilość pozostałych SMSów. Z powodu zmiany przestała znajdować wyżej cytowany tekst, w rezultacie krzyczała, że nie można odczytać pozostałej ilości SMSów.
LooL
Jak tak dalej będzie to stranded zawsze będzie miał co wrzucać do instalki. ;D
Platini
Update
zbygumil
Wczoraj zaglądałem na forum i nie było poprawionej bramki, więc zabrałem się do roboty.
Zaimplementowałem, przetestowałem i wchodzę dziś, żeby podzielić się osiągnięciami, a bramka już wrzucona - tuż po tym jak byłem na forum.

Brawo Wąsky, bramka działa jak należy. Cieszę się, że poza mną jest jeszcze kilku sympatyków skryptów bramek! cool.gif
Jednak statusy wysłania wiadomości pobieram lepiej tongue.gif
Zmieniłbym też liczbę znaków w 1 sms (maxChars) na 469 i liczbę sms do wysłania (maxSendCount) na 0 - nie wiem czy są jeszcze ograniczenia, ja wysłałem wczoraj około 30 sms z tej bramki.
Platini
Zbygumil - milo Cie moc znowu widziec smile.gif
Wąsky
Próbuję poprawić, ale niestety średnio mi to wychodzi. Pokombinuję jeszcze później, w chwili wolnego czasu. Wszelka pomoc mile widziana.
JAJO
U mnie to samo ale to chyba zadna nowsc.

Przy okazji modyfikacji/zmian jest mozliwosc wprowadzenia do skrypty obslugi kilku kont tak jak to ma miejsce w przypadku bramiki ERA Omnix?
Wiem ze mozna skopiowac jakis tam plik i cos w nim zmodyfikowac ale wygodniej by to dzialalo jak w przypadku ERA O.
Z gory dzX.
Wąsky
Dzięki forsajt. Jesteś de best!
Mentos
Na windows vista mam taki błąd
Mentos
QUOTE(forsajt @ 12.03.2009 - 01:13) *

Proszę sciągnać załącznik do postu #1 ;]


Działa
Dzięki :-)
JAJO
DzX wielkie. Faktycznie dziala.

Na przyszlosc. Ktory plik trzeba podmieniac/aktualizowac abym nie musial za kazdym razem tworzyc kilku kopii .xml'a do obslugi kilku kont?
Wąsky
Ten drugi. tongue.gif Czyli .lua
bercik
chyba znów nie działa... sad.gif
Błąd: "nie mogę się zalogować"
Wąsky
Orange Multibox działa bez zarzutów.
Ebon
Potwierdzam, wszystko śmiga jak należy.
susek24
Multibox niestety znowu nie działa sad.gif
susek24
Fakt jednak przekombinowałem smile.gif . Miałem w katalogu ze skryptami sms dwie wersje mbox-a i przy wysyłaniu smsa pojawiał się komunikat o wysłaniu wiadomości jednak smsów z limitu nie ubywało.
Skopiowałem sobie skrypt odnowa i już wszystko gra:-)
MBABELEK
możecie koledzy podać ten skrypt ? U mnie logowanie jest poprawne, pokazuje końcowy monit ile pozostało sms'ow ( i tutaj zawsze pokazuje 30 ), lecz żaden jeszcze nie doszedł.
Dzięki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.