Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bramka: Orange Multibox
Konnekt | Forum > Dodatki > Bramki SMS
Stron: 1, 2, 3, 4, 5
viacheslav
QUOTE(lizak @ 22.11.2010 - 00:15) *

Jakby ktoś potrzebował... aktualny multibox wink.gif :
-- file is missing --

dzieks

ja tam nie potrzebuje niczego nowszego od k.
Qba
QUOTE(viacheslav @ 27.11.2010 - 23:42) *

dzieks

ja tam nie potrzebuje niczego nowszego od k.

Zgadzam się, może postawimy nowe forum i wypromujemy tam Konnekta. Moze da się wskrzesic ten projekt, mi poza brakiem obsługi chat facebooka, sprawdzania gmaila. niczego nie brakuje i konnekt jest idealny, a wtyczek mam dosc sporo i działa to ładnie.

wtw nie podeszło...
viacheslav
Chyba bramka się sypła, jest szansa na upgrade?
pn4265
Nie ma.
Wąsky
Niestety ale ja już dawno przestałem korzystać z bramki. I nie posiadam za dużych rezerw czasowych, by teraz sprawdzać co się sypło i jak to poprawić. Ale jeśli ktoś cokolwiek liznął kiedykolwiek z programowania, to skrypt bramki nie powinien dla niego stanowić większego problemu i może się udać poprawić skrypcik. smile.gif
lgorek
QUOTE(Wąsky @ 22.04.2012 - 15:19) *

Niestety ale ja już dawno przestałem korzystać z bramki. I nie posiadam za dużych rezerw czasowych, by teraz sprawdzać co się sypło i jak to poprawić. Ale jeśli ktoś cokolwiek liznął kiedykolwiek z programowania, to skrypt bramki nie powinien dla niego stanowić większego problemu i może się udać poprawić skrypcik. smile.gif


Szkoda bo skrypcik byl super, moze jakos sam postaram sobie go rozkminic tak aby dzialal. Dla mnie był bardzo przydatny jak nie będzie możliwośći korzystania z niego to postaram się sparować komórkę z kompem tak abym mogl wysylac z kompa poprzez komorke.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.