Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GGimage
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Mirage
Witam. Mam problem z ggimages. Zaraz po instalacji konnekta i próbie uruchomienia, wyskakuje mi taki błąd:

"Wystąpił błąd podczas ładowania plugins/ggimages.dll
Jesli nacisniesz [TAK] plugin ten nie będzie ładowany ponownie
---
Load Failed [126] Nie można odnaleść określonego modułu"

Co zrobić?
Suchy
Spróbuj pobrać ilu.dll i ilut.dll z http://www.webzila.com/?wz=dll i wkleić do C:\Program Files\Konnekt\data\dll.
Mirage
Dzięki wielkie, zadziałało bez najmniejszego problemu.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Konnekta!
Marbi
Mi niestety na ten sam problem te dwa dll'e nie pomogły... co robic? Bez ggimage konnekt jest duuzo gorszy smile.gif
MokrySedeS
Mnie pomogło jak skopiowałem jeszcze TE pliki do katalogu c:\windows\system32. Tylko że jeszcze mam problem z przesyłaniem obrazków większych niż 20kB (w opcjach mam limit ustawiony na 225kB i osoba, do której wysyłam obrazek tak samo) sad.gif Wie ktoś jak temu zaradzić?
martinii
Witam,

Czy min. jeden rozmowca musi byc dostepny zeby mozna bylo przesylac obrazki? Wczoraj z kolega bylismy niedostepni i obrazki dochodzily - dzis juz nie. Cos robie zle? Potrzebne dll'ki wgrane tam gdzie powinny byc.

PS. Ja - konnekt, rozmowca - oryginalny klient gg.
Suchy
QUOTE
Tylko że jeszcze mam problem z przesyłaniem obrazków większych niż 20kB (w opcjach mam limit ustawiony na 225kB i osoba, do której wysyłam obrazek tak samo)

Spróbuj w ogóle wyłączyć maksymalny rozmiar pliku (i kolega niech też wyłączy jak ma), w przypadku mojego kumpla to pomogło.
Marbi
Teraz mam, ze brak pliku MSVCP70.dll, który wgrałem do katalogu konnekta z dll'ami oraz był juz w system32... co jest grane... mam winx64
zhvir
do konnekt/data/dll ?
Marbi
QUOTE(zhvir @ 3.11.2006 - 21:10) *

do konnekt/data/dll ?



Tak... dokładnie tam gdzie wcześniejsze ilu i ilut
MokrySedeS
QUOTE(Suchy @ 3.11.2006 - 18:10) *

Spróbuj w ogóle wyłączyć maksymalny rozmiar pliku (i kolega niech też wyłączy jak ma), w przypadku mojego kumpla to pomogło.

Niestety w miom przypadku nic to nie dało, dalej wyskakuje ten sam błąd. Sprawdziłem jeszcze na zwykłym gg i też nie działa. Ktoś ma jakiś pomysł?
Suchy
Wina protokołu GG ;x
MokrySedeS
QUOTE(Suchy @ 4.11.2006 - 01:41) *

Wina protokołu GG ;x

Czyli nie da sie z tym nic zrobić? U Ciebie jest taki sam błąd?
psota
Musicie obaj być widoczni i przed wysłaniem najlepiej oboje zmieńcie status (np.z z/w na dostępny) gdyż od podłączenia się przez ciebie do sieci, osoba musi zmienić status.
MokrySedeS
psota, masz racje, probowalem tylko na niewidocznym i faktycznie dlatego nie dzialalo, na dostepnym wysyla bez problemow. WIELKIE dzieki za pomoc, pozdro smile.gif
Bo$s
Gdy jakaś osoba jest niewidoczna to domyślnie jest przyjmowany rozmiar obrazka 20kB. A gdy ktoś ma Gadu-Gadu 7 i jest niewidoczny to w ogóle nie przyjmuje obrazków (tak przynajmniej zaobserwowałem).
ar2oor
w tym roku juz z 15 razy mialem tak ze do jednej osoby wysylam obrazki ,a dochodza do zupełnie innej ,dostępnej osoby,strasznie mnie to odpycha. :/
adrian_007
witam, nie wiem czy to bylo juz zglaszane wiec napisze - gry wysylam zrzut ekranu lub jego fragment, na obrazku widnieje wybor opcji

idzie cos z tym zrobic? smile.gif
ikari
Mozesz wylaczyc zanikanie elementow menu po kliknieciu - w efektach wizualnych windowsa wink.gif
MIREK1P
Witam z konnekta korzystam już ładny kawałek czasu. Jednak ostatnio cały czas wyskauje mi informacja, że nie może załądować GGimage.dll. Poradźcie co zrobic by można było normalnie korzystać z GGimage. Odinstalowywałem i po nowna instalka nic nie dała.

Pozdr

Miras

Nie wiem czemu miał służyć ten cytat
Ebon
QUOTE(Suchy @ 22.10.2006 - 08:21) *

Spróbuj pobrać ilu.dll i ilut.dll z http://www.webzila.com/?wz=dll i wkleić do C:\Program Files\Konnekt\data\dll.


Działa, strona nr 18 .... ;/
stranded
panowie 3 osobom i mnie nie działa przesyłanie obrazków w ogóle ???

dostaje obrazek ale całkowicie biały (pusty) - ludzie z drugiej strony to samo.
Dover
Ja miałem tak, że miałem czarne tło, nie białe - problem polegał na tym, że należało ustawić ilość kolorów na True Color w ustawieniach w Windowsie.


Ja za to z innym problemem do twórcy wtyczki - mianowicie przy wysyłaniu screena, po kliknięciu na "zrzut ekranu" niech nie robi go od razu a po powiedzmy 100ms. Bo na szybkim kompie mam taki problem, że wysyła z jeszcze niezamkniętym menu ;). To samo się tyczy fragmentu zrzutu ekranu.
ikari
Głupie pytanie, ale... czy to ta wtyczka jest odpowiedzialna za to, że kiedy ktoś wyśle mi URL do obrazka, ja zamiast adresu widzę sam obrazek? wink.gif
MSQ
Nie tongue.gif
dulek000
ikari: To FTP Muchy. wink.gif
keeveek
@dulek000, czy to znaczy, że podanie dowolnego URL do obrazka (np z imageshack) załaduje obrazek do okna rozmowy? czy tak?
kermit537
Ostatnio pojawiły się u mnie problemy z wtyczką GGimage. Otóż w momencie gdy ktoś próbuje wysłać mi obrazek wklejając go w okno rozmowy, Konnekt wywala krytyka lub wyświetla się &#-96;. Ktoś spotkał się z tym mankamentem ?? I czy ewentualnie może mi poradzić co w tej sytuacji da się zrobić ?
Mucha
QUOTE(keeveek @ 29.01.2007 - 18:54) *

@dulek000, czy to znaczy, że podanie dowolnego URL do obrazka (np z imageshack) załaduje obrazek do okna rozmowy? czy tak?
Tak, pod warunkiem, że ma http:// na początku i jest przychodzący.
Agressia

Dlaczego gdy wybieram obrazek jest on bezposrednio wysyłany ?
keeveek
a co, wolałabyś przez imageshack?
rav_
QUOTE
Dlaczego gdy wybieram obrazek jest on bezposrednio wysyłany ?


Pewnie chodzi oto ze chce aby obrazek był wstawiony do kontrolki wysyłania i byłaby możliwosc napisania jeszcze do tego tekstu, ale niestety w tej chwili jest to niemozliwe, nieda sie wysłać obrazka i tekstu w jednej wiadomosci.
piotr.ek
A gdyby pojsc dalej, to potwierdzenie przed wyslaniem (a nie natychmiastowe wysylanie) byloby mile o tyle, ze mozna sie czasem niefajnie pomylic... Wspomnialbym tez o tym, ze warto byloby w koncu dodac potwierdzenie do zrzutu calego ekranu - tym bardziej, ze opcje te sa jedna obok drugiej w menu i naprawde nietrudno kliknac nie to, co trzeba i poslac caly aktualny ekran... Wspomnialbym, ale czy warto? Ile lat temu o to prosilem? 2? 3?? :/

Ps. aaa, jeszcze zostajacy "fragment zrzutu ekranu" - wnioski o jego zlikwidowanie byly (a pojawil sie po jednej z ostatnich czy nawet ostatniej aktualizacji wtyczki), bo to bug zdecydowanie, ale przepadly. Jak wszystkie inne.
Aule
3 lata temu nie było jeszcze GGImage'a...
piotr.ek
W kwietniu beda 3 lata od powstania wink.gif Ale nie o to przeciez chodzilo.
Mucha
QUOTE(piotr.ek @ 21.02.2007 - 01:43) *
Ps. aaa, jeszcze zostajacy "fragment zrzutu ekranu" - wnioski o jego zlikwidowanie byly (a pojawil sie po jednej z ostatnich czy nawet ostatniej aktualizacji wtyczki), bo to bug zdecydowanie, ale przepadly. Jak wszystkie inne.
Wtyczka nie jest OS, a to o czym mówisz da się usunąć w samym Windowsie, patrz parę stron wstecz.
piotr.ek
W zaden sposob nie zmienia to faktu, ze w poprzedniej wersji grzebanie w windowsie potrzebne nie bylo, wiec? (choc oczywiscie masz racje - teraz napisu nie ma, thx!)
D_I
QUOTE(kermit537 @ 29.01.2007 - 21:59) *

[...] Konnekt wywala krytyka lub wyświetla się &#-96;. [...]


Też mam takie coś w moim konnekcie, nie mam pojęcia co się dzieje. To pewnie coś w protokole się zmieniło, a ggimage działa po staremu.

Ktoś jeszcze to zaobserwował? Zna jakieś lekarstwo?
Krejzi
"[...] Konnekt wywala krytyka lub wyświetla się &#-96;. [...]"

no mi tez wywala czasem .. czasem wlasnie te znaczki .... czasem nic i musze zrestartowac konekta dopiero mgoe dostac obrazka ...
78Pawel
QUOTE(kermit537 @ 29.01.2007 - 21:59) *

Ostatnio pojawiły się u mnie problemy z wtyczką GGimage. Otóż w momencie gdy ktoś próbuje wysłać mi obrazek wklejając go w okno rozmowy, Konnekt wywala krytyka lub wyświetla się &#-96;. Ktoś spotkał się z tym mankamentem ?? I czy ewentualnie może mi poradzić co w tej sytuacji da się zrobić ?


Ja też się z tym zjawiskiem spotkałem - ale Konnekt w moim przypadku - po otrzymaniu takiego cuda - nie dostawał ciosu fatality" w postaci błędu krytycznego. Nie jestem pewien - ale dla mnie osobiście to wygląda na jakiś dodatkowy tekstowy nagłówek informacji lub znacznik przy wysyłaniu obrazków.
Riven
Aktualna paczka konnekta ma wadliwi ggimage.dll. On po prostu nie dziala. Probowalem instalowac na kilku komputerach i przy uruchomieniu konnekta za kazdym razem wyskakuje blad wtyczki. Zrobcie cos z tym, bo wyglada na to, ze ten kiedys swietny program naprawde sie sypie :-\ Po co kolejne bajery i kolorki jesli nie dzialaja podstawowe funkcje??
ved
Problem znany od dawien dawna, nawet specjalny watek na ten temat jest jakbys poszukal.
A ze nie rozwiazany...
D_I
to jest tak, że albo jest fatality i flawless victory ze strony krytyka, albo te znaczki...
Agressia
niedawno miałam formata
sciągnełam od nowa konnekta
i sciągnełam tą wtyczke [kilka razy] i za kazdym razem sie nie uruchamia

co mogłam zrobic źle?
ved
>co mogłam zrobic źle?

Nie przeszukac forum.
Lanooz
GG Image często mi krytyka wywala...Z czyms sie gryzie, czy to juz 'known-bug'?
raben
Dla tych co ściągają na nowo K. i nie działa GGIMAGE to w paczce brakuje plików DLL : ilu.dll, ilut.dll do pobrania z TEJ STRONY. Wkleić do dll'ek (folder data[?!]) i uruchomić na nowo K. i wła la działa smile.gif
stranded
a czy nie powinien ktoś raczej uaktualnić po prostu instalki? najlepiej jakby w ogóle ktoś to robił co pół roku np.

......sam to mogę zrobić jak się nikomu nie chce
spiritum
Witam,
mam taką propozycję. Czy nie można zrobić, aby konnekt automatycznie dobierał stopień kompresji, aby obrazek zawsze się wysłał, bo o jest wkurzające, jak przez kilka px wysyłam obrazek po 30 razy? Myślę, że mogła by być taka opcja do zaznaczenia.

Pozdrawiam
Konrado
GGimage nie jest rozwijany.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.