Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KTP
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Aule
To była poprawka na szybko, czasu nie miałem. Jak będę miał w końcu dostęp do ftp'a to udostępnię wersję poprawioną z numerkiem poprawionym.
lhs
Wciąż to samo... sad.gif
bakerss
Jest jakas nowa wersje wtyczki? Albo ktos wie skad mozna dorwac starsze wersje, bo ta ostatnia to wywala mi konnekta bez powodu :/
Aule
Na mojej becie jest starsza wersja, bo jak już pisałem nie mam dostępu do ftp'a.
bakerss
Miałem i ta z bety i ta z forum, ale te wersje dawały menu 'wyślij przez ktp' zaraz pod 'wyslij wiadomosc' co mnie strasznie irytowało ;] a mi by sie przydała jeszcze starsza
tonk
Jeżeli poszukujesz wersji 0.0.2.5 to proszę - KTP 0.0.2.5
bakerss
o ta opcja mi sie właśnie nie podoba

- przeniesienie pozycji "wyślij przez ktp" pod "wyślij wiadomość"

i nie wiem czy to ta, czy beta, czyz ta z forum? mis ie wykładała strasznie ;]
KoSiarzPL
QUOTE(bakerss @ 29.12.2005 - 23:52)
o ta opcja mi sie właśnie nie podoba
- przeniesienie pozycji "wyślij przez ktp" pod "wyślij wiadomość"
*

Niedługo* będzie można to zmienić wink.gif
* za mniej więcej 3 tygodnie
@ndy
Czy do KTP można dodać opcję wysyłania pliku na serwer yousendit? Tak jak to zrobili w AQQ
Cl3riq
Popieram pomysł z yousendit.com - to byłby zawsze niezawodny ftp. Gdyby się tak udało... =)
bakerss
QUOTE(KoSiarzPL @ 30.12.2005 - 01:03) *

Niedługo* będzie można to zmienić wink.gif
* za mniej więcej 3 tygodnie

Minął juz mniej wiecej miesiac ;] Czy ja o czymś nie wiem? ;]
zimaq
Być może ;]
Ja tam mogę zmienić tą pozycje ;p
Proponuje poprzeglądać stronę z kAPI wink.gif
Nizm0
Przy próbie wysłania pliku wywala mi komunikat "Błąd wysyłania pliku - 1011!" plik jest tworzony ale nic nie zajmuje (tzn. 0kB). Często po tym wywala mi konnekta sad.gif Wersja ktp 0.0.2.6
Chyba nikt jeszcze nie miał takiego błędu sad.gif
ar2oor
a mi bez powodu wywala jak wyśle się link do kontaktu
Aule
To nie chodzi o ten błąd 1011, ale o to, że KTP wywala Konnekta po wysłaniu pliku. Jakos nie moge namierzyć tego błędu i nawet przepisanie wtyczki nie pomogło...
dulek000
Mi po zainstalowanu Sijowego (wink.gif) kZmieniacza zniknął. Dodam jeszcze, że wyłaczenie kZmieniacza Olórina także pomagało.
Olórin
A u mnie krytyki występują na praktycznie czystym profilu (aktywne wtyczki to gg, ggimg i kilka innych staminowych).
ar2oor
a żeby nie pokazywało w moim okienku linka ? da sie zrobić ?
wtedy mi wywala
Aule
Hym, ale to nie jest od wiadomości, już próbowałem wyłaczać wysyłanie wiadomości. Dziwne jest to, że wysyłanie do kogoś niczym sie nie różni od wysyłania tylko na serwer, a msg'a wyłączałem a błąd był dalej. Może dam opcję, żeby linka do pliku do schowka dodawało podczas wysyłania na serwer?
ar2oor
no metodą prób i błędów sie dowiemy co jest nie tak,
zrób jak mówisz.
Aule
Heh, tą metoa nie udało sie dowiedzieć od jakiegos pół roku, ja nawet nie pamiętam co zmieniłem, gdy błąd sie zaczął pokazywać.
ar2oor
no ale wcześniej go (błędu) nie było ,nie ? smile.gif więc gdzieś jednak musi tkwić błąd


KTP to bardzo fajna wtyczka i przydało by się żeby działała ...
na razie nic do głowy mi nie przychodzi co może być źle.
DaZ
mi wywalalo konnekta po wysłaniu pliku, ale jak wrzucilem service pack 2 (XP) to przestało tongue.gif
ar2oor
ja mam win 2k i ze wszystkimi SP mi i tak wywala ;/
Cl3riq
Ponawiam pytanko @andy'ego:
czy ktoś z Was byłby w stanie napisać taką
wtyczkę dla K?
Wykorzystanie yousendit.com jest genialnym rozwiązaniem!
M.c.M
Moglibyscie dodac opcje wysylania po kilka plikow za jednym razem tak jak w Konnekcie (kolejkowanie), bo to koszmar wysylac np 15 zdjec, za kazdym razem trzeba klikac od nowa sad.gif
Aule
A nawet ostatnio chciałem to dodać, ale nie wiem czemu tego nie zrobiłem. Wysyłać ma kilkoma okienkami[to mogę szybko zrobić], czy jednym[na to musielibyście sobie poczekać]?
Olórin
Wiele serwerów FTP ma limit sesji na 1 użytkownika, więc lepiej jednym
zimaq
Kolejka plików jak w tlenie? ;]
To jak będzie w ktp to może by podobne zaimplementować w ktransferze ( wtyczka tak bardzo potrzebna, a nierozwijana... )
ar2oor
dalej mi sie zawiesza, teraz jeszcze przed zawieszeniem zamiast linku do pliku poszła taka wiadomość

QUOTE
{adres}


+aha mimo że sie zawiesza to dochodzi link ,przydało by się zamienianie spacji na %20
M.c.M
QUOTE(Aule @ 16.03.2006 - 15:43) *

A nawet ostatnio chciałem to dodać, ale nie wiem czemu tego nie zrobiłem. Wysyłać ma kilkoma okienkami[to mogę szybko zrobić], czy jednym[na to musielibyście sobie poczekać]?

Kilkoma to na pewno nie bo:
1. Wiele serwerow ma limit polaczen z jednego IP
2. Zwolnilo by to potwornie transfer
3. Zwiekszyloby zuzycie CPU i RAM
Wiec jak juz, to jedno okienko, mozna by jakas petle zrobic
Aule
Źle rozumiecie ;P Jedno okienko, czyli np jak 4 pliki wysyłasz to po wysłaniu jednego będzie tylko 25% postępu w okienku, po dwóch 50% itd. Jak wieloma to po prostu po kolei, jedej by sie kończył, a drugi zaczynał. Tylko co z wiadomościami? Wysyłać jedną długą z kilkoma linkami, czy może kilka krótkich?
joshua
a nie można dać dwóch pasków postępu? wtedy by było wiadomo ile brakuje procent do całości i ile brakuje tylko dla wybranego pliku. no i uważam, że jeśli plik już został wysłany to chyba lepiej jest dać od razu wiadomość z linkiem, niż np. czekać 3 godziny aż wyślemy całość. no i drugi użytkownik może już zacząć ściągać pliki które są wink.gif

przydała by się jeszcze możliwość dodania drugiego FTP'a(drugiego konta) - np. gdyby pierwsze nie odpowiadało, albo gdybyśmy chcieli skorzystać z wysyłania "na raz".
Aule
A ja mówię, że KTP to nie klient ftp i nie potrzeba mu wielu kont do obsługi. Nie bede tworzył własnych okienek do wysyłania pliku, a w standardowych nie ma wileu pasków wink.gif
Cl3riq
Zapytam 3 raz:
Aule byłbyś w stanie napisać wersję KTP z yousendit.com?
Aule
Ale to temat na inną wtyczkę. Zresztą nie do końca wiedziałbym jak to zrobić.
Q3KinG
Ja posiadam wersja KTP 1.3.10 ta z centralki i mi nie dziala.

Podczas wysyłąnia pliku na server wywala mi błąd "Błąd - nieprawidłowy user!".

Server FTP to moj server domowy (stoi on na Windowsie).

Login i hasło napewno wpisuje dobre.

Jesli ktoś wie jak rozwiazać ten problem to proszę o pomoc.
Z gory dzieki.

POZDRAWIAM
KoSiarzPL
a próbowałeś połączyć się z tym Twoim serwerem za pomocą jakiegoś klienta ftp z Twojego komputera i/lub z zewnątrz?
jiobel.
Była mowa (jeśli mnie pamięć nie myli), że wtyka ma problemy z serv. na Windowsie.
Q3KinG
QUOTE(KoSiarzPL @ 22.03.2006 - 15:11) *

próbowałeś połączyć się z tym Twoim serwerem za pomocą jakiegoś klienta ftp

Probowałem i wszystko działa. Uzywam Total Commandera i z tego samego miejsca wszystko dziala.
Tylko KTP nie chce dzialac.

QUOTE(jiobel. @ 22.03.2006 - 17:35) *

Była mowa, że wtyka ma problemy z serv. na Windowsie.

A czy te problemy nie byly spowodowane dziwnymi krzaczkami pojawiajacymi sie?
Krzaczki zostaly zlikwidowane w tej wersji, lecz ja nadal nie moge sie polaczyc do swojego servera przez ktp sad.gif

Z gory dzieki za pomoc.

POZDRAWIAM
tomi7
U mnie po zakończeniu wysyłania na serwer pojawił się błąd, że nie można zapisać do pliku .dtb, a następnie uszkodził mi profil, musiałem nadgrać plik cfg.dtb


Możecie polecić jakiegoś darmowego ftp-a dla tej wtyczki w miarę szybkiego, aby pomieścił pliki po 30mb i 50mb ?
Greybrow
Próbowałem z wersją 0.1.3.10
Wszystko niby okej, ale na serwerze zapisuje się pierwsze 16 lub 32 bajty pliku po czym przesyłanie się kończy.
Zainstalowałem wersję 0.0.2.6 z 19.12.2005 i wszystko działa tak jak powinno.
ar2oor
ja probowałem wszystkie wersje i dalej mi wywala konnekta .
Aule
A jaki OS?
arct!c
Naprawdę dziwne rzeczy się dzieją. U mnie wszystkie wersje zawsze dobrze działały, nigdy nie wywalało konnekta, wszystko było i jest git. A u kumpla, posiada taką samą konfiguracje konnekta jak ja - dałem mu pliki expimp - i ma problemy z działaniem KTP czyt. wywala K. Nie mam pojęcia czym może być to uwarunkowane. Konfiguracją sprzętową? Nie wiem. Ma windowsa XP sp2 pl, zainstalowanego z tej samej płytki co ja. Naprawdę dziwne rzeczy...
Q3KinG
Ja mam Windowsa XP SP2. Ale to pytanie chyba nie bylo do mnie.

Masz jakis pomysl na moj problem Aule?

U mnie server wogole nie otrzymuje od KTP nazwy uzytkownika (sprawdzalem logi servera).

POZDRAWIAM
<<< Q3KinG >>>
ar2oor
QUOTE(Aule @ 25.03.2006 - 11:14) *

A jaki OS?


2k sp4
Aule
KTP z niewiadomych mi powodów działa tylko pod WinXp z SP2.
Q3KinG
A u mnie nawet pod XP nie dziala sad.gif
Olórin
Wymagany jest Service Pack 2!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.