Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KTP
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Aule
Dałoby się, dało.
atol
ja mam pytanie dlaczego tak wolno wysyłan na serwer? Mam ftp u kolegi na lanie i wysyła do niego z prędkością 50kb/s to trochę mało... jakieś ograniczenia czy co?
Olórin
Moze wielkosc pakietow ?
Bora
ehh a problem z serwerami na windowsie (bulletproof) jest nadal sad.gif
może jakoś mógłbym pomóc ?
Lukas77
QUOTE(Bora)
ehh a problem z serwerami na windowsie (bulletproof) jest nadal sad.gif
może jakoś mógłbym pomóc ?


U mnie z FilleZilla FTP Server działa bez zarzutu, a IMO jest on duzo lepszy od BulletProofa i w dodatku drmowy.
Bora
wynika z tego że jest to spowodowane inną odpowiedzią z serwer'a.
Może w takim razie wrzucić na początek mały switch i w zależności od powitania (gdzie zazwyczaj jest rodzaj serwer'a) stosować inny zestaw odpowiedzi ?
Lukas77
FilleZilla emuluje serwer FTP Unixowy, może dlatego z nim działa...
Aule
Bora, czy ty uważasz, że ja jestem takim debilem i nie wiem, kiedy można switcha zrobić? Serwery windowsowskie zwracają powitanie w innym kodowaniu(chyba, bo jakieś krzaczki dostaje).
Olórin
Może mi ktoś podać namiary na taki nietypowy serwer ? Obadałbym, ale nie chce mi instalować nic na swoim PC tongue.gif
nox_
no filezilla jest fajnym serverkiem polecam
mozna znalesc na sourceforge.net
no i jest tez w pakiecie TSW
arkadyjczyk
Zainstalowałem tego Bulleta i z tego co zauważyłem w logach to on wysyła normalne komunikaty. Leci 220 jako ready tak jak w każdym innym i raczej z kodowaniem też nie ma problemów bo w logach jest wszystko normalnie. Całość staje bo KTP nie wysyła użytkownika mimo, że dostaje "220 Server ready".
Andrzej1307
jaka jest w koncu najnowsza wersja Ktp? Aule bo na twojej stronce jest 0.0.1.2 :]
bakerss
Ja mam 0.0.1.3
jareq
A ja mam jeszcze nowszą 0.0.1.4
Aule
Chyba nie uaktualniłem w bazie wink.gif

///EDIT
Jak zapomniałem o jakichś zmianach to przypomnijcię wink.gif
Lukas77
Miała być możliwość nie pokazywania KTP na toolbarze w K wink.gif
Aule
W oknie głównym na pasku pluginów, czy w oknie rozmowy?
Lukas77
Oczywiście chodzi mi o Główne Okno.
Spass
moja propozycja opcji:

Zamień na małe litery w nazwach plików

Taka opcja jest w Total Commanderze na przykład.
jacekz
Przydalo by sie jeszcze do wyboru kilka serwerów wink.gif
gosciu
Wygodna opcja bylo by rowniez "Usuwaj wyslane pliki po uplywie X czasu".
dziadzie
jestem totalnie zachwycony wtyczką - jest jedną z najważniejszych jakie mam - chyba zaraz po gg i jabberze to jest trzecia funkcja jaka jest mi potrzebna. serdecznie dziekuje autorowi i trzymma kciuki za jego prace nad jej udoskonalaniem
Daniel125
nie mam czasu czytac calego tematu, wiec nie wiem czy to juz nie bylo... przydalaby sie, aby znaki specjalne byly zmieniane na zwykle, bo wtedy jakies bledy wyskakuja.
gosciu
Nie tylko polskie, generalnie najprosciej kasowac (opcjonalnie) wszystkie znaki specjalne.

Dodatkowo po ostatnim uploadzie KTP zablokowal mi dostep do pliku...
Przydala by sie rowniez informacja, ze uplaod zostal zakonczony, a link wyslany do rozmowcy(ow).
Aule
Taka wiadomość jest wysyłana, ale czasem K filtruje i jej nie widać. Nie wiem od czego to zależy, bo u mnie wiadomości sa normalnie pokazywane.

PS. Info o uploadzie było już w jednej z pierwszych wersji wink.gif Nie jest wysyłane tylko gdy jest kilku rozmówców.
GuZiK
Zdarzyło mi się to już na dwóch serwerach, ze nie moge ich władować do KTP nie wiadomo dlaczego. Możliwe jest to, że na niektórych serwerach nie zadziała?
np na thc.net.pl mi nie podziało :>
Olórin
Było. Szukaj.
Andrzej1307
Aule - gościu podał fajną funkcję - usuwanie plików po upływie czasu smile.gif

tak w ogole to tak wtyczka po wyslaniu pliku wywala mi Konnekta ale plik zostaje wyslany :? dzieje sie tak tylko wtedy kiedy wysylam przez okno rozmowy i chyba nie wstawia linka do okna rozmowy...
froger_mcs
Link zazwyczaj wstawia, ale potwierdzam - u mnie tez K wywala po wyslaniu pliku .
GuZiK
O: przeszukałem cały wątek, jednak nic nie znalazłem, zimaq tez mial problem jednak miał sie zgłośic do Ciebie tongue.gif

Sciągnąłem przed chwiląz bety jeszcze raz wtyczke, w oknie wyboru wtyczek pisze, ze jest to wersja 0.0.1.4, a w ustawieniach wtyczki 0.0.1.3.
dpx
Witam wszystkich! Mam pytanie : jak ustawić adres jeśli chcę zrobić, żeby pliki były wysyłane do podkatalogu na serwerze? Mam wpisane tak :

katalog : public_html/temp

i nie działa, wyskakuje błąd "Błąd wysyłania pliku - 1014"
.nomis
Ja mam bład nr 1015 tongue.gif
GuZiK
podobno na windowsowe serwery ftpowe KTP nie wysle....
dpx
Tylko jest tak że do głównego katalogu jak mam wpisane (public_html tylko bez zadnego /costam) to wysyła bez problemu smile.gif dlatego pytam czy można jakoś wpisać żeby wysyłał od razu do podkatalogu bo tylko to nie działa (przynajmniej w takiej formie jak miałem wpisane wcześniej)
arkadyjczyk
Mi działa z podkatalogiem, ale mam całą ścieżkę podaną, np /domains/cośtam/public_html/konnekt/
dpx
QUOTE(arkadyjczyk @ 7.06.2005 - 22:55)
Mi działa z podkatalogiem, ale mam całą ścieżkę podaną, np /domains/cośtam/public_html/konnekt/
*


Dzięki za pomoc, tak działa smile.gif

Najwyraźniej nie można się sugerować hintem ..

"katalog na serwerze ftp bez początkowego i końcowego / "

wink.gif
Olórin
QUOTE
Odp. serwera olorin.info: 220---------- Welcome to Pure-FTPd [TLS] ----------
220-You are user number 5 of 50 allowed.
220-Local time is now 21:40. Server port: 21.
220-This is a private system - No anonymous login
220-IPv6 connections are also welco   

Po cyferkach nie ma spacji, to zapewne jest przyczyną błędów...
dulek000
Po wysłaniu pliku mam krytyka - "(...)Pamięć nie może być "read"" i konnekt się zawiesza.
Olórin
Udało mi się wymęczyć pz16 o źródełka i poprawić błąd nie łączenia się... problem stanowiły kreski i ich specjalna obsługa w ktp
CODE
 if(recvstring.substr(3,1)=="-")
  {
   continue;
  }else{
   break;
  }

Załączniki

Aule
Szukam animacji wysyłania do okienka wysyłania w KTP. Chyba sami przyznacie, że obecna animacja wygląda dość dziwnie wink.gif Rozmiarowo niech będzie podobna do obecnej najlepiej.
riddle
Zamieści mi ktoś zrzut jak to wygląda / jakie ma rozmiary? Nie chce mi się wtyczki instalować i konfigurować, żeby narysować coś dla Ciebie, Aule.
Aule
Więc to wygląda tak:

Fajnie by było jakby to jakaś animacja była.

OT: Riddle: Co znaczy twoja sygnaturka? Żeby sie nie odzywać prywatnie i nie odzywać się w sprawach K, czy może nie odzywać sie prywatnie w sprawach K, czy nie odzywać sie prywatnie, a tylko w sprawach K ? wink.gif
GuZiK
Wstaw logo konnekta, tyle ze cale czerwone, a wraz ze zmianą procentu wysylanego pliku proporcjonolanie rysowala by sie ta biala 'bateria(?)' :>
Spass
to jest WTYCZKA a nie jakaś tam 'bateria'

EDIT:
moje propozycje animacji:
- pierwsza
riddle
Tylko, że ta animka nie jest Twoja + nie mamy do niej praw. Jutro coś wymodzę, najpewniej jakiś a'la Windowsowy anim... w sensie jedna ikonka... coś leci z niej, do drugiej w poziomie. Nie za duże, ale będzie się chyba kojarzyło ok.

OT: Aule & Olorin: Czepiacie się. :]
Guzik: To nie bateria, dżisah. To wtyczka. Wtyczka. :-) Symbolizuje strukturę Konnekta. Wtyczka. Zobacz jak wygląda wtyczka USB chociaż. Wtyczka. :>
GuZiK
torn chociazby na splashach robil bateryjki, wiec to mnie zmyliło tongue.gif zresztą dałem w '' bo nie bylem pewny tongue.gif nie biczujcie mnie ;>
atol
ja mam pomysł by można było stworzyć kilka profili. Np chce by mi wysyłało pliki np: na ftp z sieci lokalnej a na 2 razem na ftp Clanbase. Dało by sie coś takiego zrobić?
zimaq
A próbowałeś skopiować wtyczkę?
arct!c
swego czasu probowalem, ale nic z tego nie wyszlo. Ale to bylo dawno jeszcze w pradawnej becie, a teraz to niewiem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.