Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KTP
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bandit
Przejrzyj mój topic o imagebocie, może byś to zaimpletował do nowego KTP, kosztowalo by pewnie sporo roboty, ale gwarantuje, ggimage dla wszystkich sieci, to z pamieci wymienie 10 ktorzy odrazu przesiada sie z mirandy. :-)
Aule
Wersja .18 w której poprawionych jest kilka błedów mi. wysyłanie kilku plików na raz i błąd uniemozliwiający wysłanie pliku do ścieżki o wiekszym niz 1 zagnieżdżeniu(np. /public_html/files/ktp/ ), oraz dodane komunikaty o usunieciu i wysłaniu plików na serwer.
Dostępna tam gdzie zwykle, czyli http://pz16.info/beta.xml
Lukas77
Pierwsze uruchomienie (Vista Home Premium)
WRON3k
doinstaluj: VC++2008 redist package powinno pomóc wink.gif
Aule
Sadu, zapomniałem o tym zupełnie, ale to chyba też powinno rozwiązać Twój problem. Zainstaluj redist packa z vc++2k8.
Sad
W taki właśnie sposób działa! - nie są to chyba biblioteki obecnie używane przez masę więc proponuję dodanie informacji o potrzebie instalacji w/w bibliotek. smile.gif
ved
Pozegnalam sie z FTP, KTP przywitalo mnie tym(przy probie wysylania pliku):




VC++2008 mam zainstalowane.
Aule
Możesz jeszcze raz wysłać, bo niestety nie widze obrazka.
ved
Niechcacy zrobilam czystki na serwerze, wyslane jeszcze raz.
Aule
A sprawdź betę z dzisiaj.
I na przyszłość, logi, logi, logi... To akurat na pewno w nich jest, a teraz muszę się domyślać w czym mógł być problem i "eksperymentować" z różnymi możliwościami.
ved
Dziala wszystko pieknie jak w basni!
Dzieki Aule:>
WRON3k
komuś jeszcze wtyczka KTP blokuje wysyłanie smsów ? o_0

edit
sprawdziłem na czystym K i KTP nie blokuje wysyłania smsów z K smile.gif
Aule
Nie używam bramek, więc trudno powiedzieć. Ktoś to może potwierdzić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.