Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KTP
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
GuZiK
QUOTE(Aule @ 26.03.2006 - 22:23) *

KTP z niewiadomych mi powodów działa tylko pod WinXp z SP2.

Ale tylko najnowsza wersja? Ja mam czystego XP i najnowsza wysypuje się, jednak poprzednia wersja działa prawidłowo.
Olórin
Generalnie to dotyczy wielu wersji wstecz.
Q3KinG
QUOTE(Olórin @ 27.03.2006 - 01:16) *

Wymagany jest Service Pack 2!


MAM SP2!!!! Co pisałem wyżej.
dulek000
Q3KinG: A spróbuj wyłączyć kZmieniacza i wtedy sprawdź czy działa. Mi pomagało.
ar2oor
mi żadna wersja nie działa,z tych co znalazłem w googlach itd.

GuZiK: podeślij mi tą wersje co ty masz ,k? może akurat będzie działać
Q3KinG
QUOTE(dulek000 @ 27.03.2006 - 13:42) *

A spróbuj wyłączyć kZmieniacza i wtedy sprawdź czy działa.


Niestety ta sama reakcja. Nadal nie dziala:(
infesticon
czy wtyczka "do wysylania plików na ftp" mogłaby (dla jednego z często spotykanych przypadków) zamiast uploadować pliki, zapisywać pliki na dysku lokalnym w wwwroot albo htdocs?

update: aby mieć ftp trzeba zainstalować kawał topotnego oprogramowania (guildftpd, proftpd, ms ftp ?) zżerającego tony gui, poza tym trzeba ustawić tryb i porty dla psv odpowiednio jeżeli mamy tylko jeden albo range portów przekierowanych. jeżeli mamy zamiar to tak czy inaczej udostępniać przez www z lokalnego komputera to miło byłoby po prostu zapisywać lokalnie zamiast z działą do muchy celować. tak czy inaczej dziękuję bardzo za tę wtyczkę!
dulek000
Zainstaluj na kompie serwer FTP. wink.gif
Aule
No cóż, ten błąd tylko bardzo wybiórczo atakuje, u mnie np praktycznie nie wystepował nigdy. A obecna wersja ma pewien błąd, który może wywalać.

Co do lokalnego serwera, to chyba ktoś planował zrobić wtyczkę, która umozliwiałaby wysłanie linków do plików na serwerze.
ar2oor
no to jeszcze jedno pytanie i rezygnuje z dalszej walki.

1.działa komuś ta wtyczka pod windowsem 2000 sp 4 ?
Greybrow
Mam i sp2 i najnowszą wtyczkę.
Działa tak, że wysyła 8KB a potem się zawiesza.
Stara wtyczka działa (ktp 20051219)

Zmieniłem ustawienia bufora wysyłania (tego co lepiej go nie zmieniać) z 2 na 8, zadziałało. Przy 64 też śmiga.
Widać w tym był jakiś problem.

Propozycje:
Oprócz zastąpienia pliku na serwerze, jeszcze jego dokańczanie.
Usuwanie pliku z serwera poprzez pobieraneą listę plików z serwera, zamiast wpisywania ręcznie jego nazwy.
Aule
Jakieś logi?
.misiek
Pobrałem skądś nową wersję 0.1.3.10 i ta wersja u mnie nie wstawia linka do okna rozmowy, a rozmówca dostaje ten link ... trochę to dziwne i znów anomalia w postaci że to tylko u mnie występuje ?

*w2k3 bez żadnych poprawek ;]
Komodo
Co znaczy błąd 1012?
Aule
.misiek: taki mankament, zapomniałem odkomentować dodawania msgów wink.gif
Komodo:
CODE
#define FTP_ERROR_FAILEDTYPEI 1012
Komodo
Ustawiam ftp na Neostradzie, jak się mam tego błędu pozbyć?
.misiek
QUOTE(Aule @ 6.04.2006 - 19:29) *

.misiek: taki mankament, zapomniałem odkomentować dodawania msgów wink.gif


To tam napraw jakbyś miał czas bo jest mocno mylące wink.gif
TIA
Aule
Nie ma czego naprawiać, kod jest zakomentowany, a z tego co pamiętam to w tej wersji: http://pz16.info/beta/ktp.dll juz powinno działać.
pielgrzym
QUOTE(tomi7 @ 22.03.2006 - 23:02) *

U mnie po zakończeniu wysyłania na serwer pojawił się błąd, że nie można zapisać do pliku .dtb, a następnie uszkodził mi profil, musiałem nadgrać plik cfg.dtb


Mi się to zdarza prawie za każdym razem. Tj. gwoli ścisłości - przy plikach poniżej 100kb (musiałem ustawić bufor na 8, bo inaczej się wieszał). Na szczęście kończy się to tylko komunikatem o niemożności zapisu do pliku dtb - po restarcie wszystko wraca do normy (ale backup i tak regularnie robie). Zamieszczam logi z takiego przypadku - mam nadzieję, że coś pomogą smile.gif

Logi

Pozdrawiam smile.gif
Davka
Świetna wtyka ale mi sie wywala często.
Np wysłałem fotke na ftp, nie pokazało mi linka w rozmowie (ale odbiorca dostał), wszedłem w Ustawienia i zamknelo mi Konnekta. Wersja .1.3.10
ar2oor
proponuje coś w końcu zrobić z tą wtyczką bo coraz więcej osób chce jej używać.
a nie działa.
Aule
Widzisz, mi działa, a u tych co sie wywala nie ma w logach nic podejrzanego. Mi wprawdzie po jakimś czasie po wysłaniu pliku też sie wywala, ale zazwyczaj z runtimem, a w logach nie ma nic szczególnego :/ Wtyczka była przepisana już dwa razy i dalej są te same błedy, więc jestem juz zupełnie zdezorientowany. kZmieniacz Siji, zamiast Olórinowego troche polepsza sprawę i u niektórych błedy przestają występować.
Olórin
Zainstalujcie SP2 i po problemie.
Aule
Ehm, to też nie zawsze pomaga. Zresztą, dlaczego działa tylko na sp2? Wcześniej działało przecież i na starszych.
Davka
Ja mam SP2 i wszystkie łaty i mi sie wywala. Mówicie że sie gryzie z kZmieniaczem?
drawid
Hey wszystkim. Ktp mi zawsze dzialalo, mam ta wtyczke juz z rok jak nie wiecej , ale ostatnio zaczelo sie sypac, tak jak jest to opisane w tym watku :| Mam SP2, wylaczenie KZmieniacza tez nic nie daje :/
lhs
Feature request - uruchamianie dwóch kopii KTP... <sie_rozmarzyl>
dzwigar
Witam wszystkich
Mam sposob dla tych co maja wlasny serwer ftp na dysku lub www,ktorym nie chce sie pisac
linkow do wysylanych plikow.wtyczka konnekta KTP nie daje takich mozliwosci.Napisale programik ktory generuje linki do wskazanych plikow przygotowywanych do wyslania.Program automatycznie przenosi wskazany plik do folderu udostepnionego w ftp i generuje
link do niego z loginem,haslem i adresem serwera.
Przyklad ftp://login:haslo@adres serwera.pl/plik do wyslania.txt
Moj namiar: dzwigar@wp.pl
lhs
A skąd mogę ściągnąć wtyczkę KPF, która nie daje takich możliwości? blink.gif




//riddle: lhs, ty spać lepiej idź a nie na forum siedzisz i posty klepiesz. tongue.gif
CyberBoBmk
a ja mam mała propozycje/prośbe jest ficzer usuwania plików już wgranych na serwer, moim zdaniem fajnie by bylo gdyby wtyka wyswietlala co juz wgralismy i wtedy zaznaczamy sobie co chcemy usunac, bardzo przydatne by to było...
Aule
Jak mnie najdzie ochota na programowanie w WinApi, to mogę zrobić jakąś listę/drzewko.
Greybrow
da się wspomóc najście ochoty? smile.gif
alberht
OT: zapytaj Aulego na PW o numer konta, a potem zwiększ jego stan, powinno pomóc...wink.gif
Aule
Obawiam się, że nawet to może nie pomóc. Oczywiście zależy od kwoty, taka czterocyfrowa już pewnie by pomogła.
Greybrow
czy np.: 10,00PLN jest liczbą czterocyfrową? smile.gif
end_pl
Gdy anuluję wysyłanie pliku - konnekt dalej ma dostęp do tego pliku, wtyczka dalej go trzymie dla siebie tongue.gif i nie można go usunąć etc smile.gif
Aule
W nowej becie działa.
Jace_k
testowalem przed chwila ta wtyczke z osoba ktora ma konto na gg obslugiwane przez tlena, wprowadzilem dane mojego konta na jednym ftpie,katalog public_html do ktorego ma wrzucac, daje wyslij plik wyslalo na serwer,sprawdzilem,osoba dostala jednak tylko taki link:
http://public_html/foto.jpg (gdzie foto.jpg) bylo wlasnie tym przesylanym plikiem

usunelo adres serwera!
mam konnekta 0.6.22 WinXP + SP2
Aule
A jakie masz opcje pozaznaczane? I najlepiej jakbyś mi wysłał logi na PMa.

A tak przy okazji, czy nowa beta dalej jest tak wywrotna?
Aule
Wersja 0.1.3.11 poprawnie współpracująca z GGImagem i z kilkoma poprawkami literówek.

Rozmiar bufora najlepiej ustawić na 64B, co teraz jest wartością domyślną. W przyszłych wersjach pewnie w ogóle wyłącze ta opcje i standardowo będzie 64.

Załączniki

Suchy
Wersja 0.1.3.11 śmiga ładnie wraz z GGimage, nie wywala żadnych criticów i adres dochodzi taki jaki powinien aczkolwiek trochę czasami świruje wink.gif

Aule
A czym to świrowanie sie objawia, bo ze screena nie mogę nic wywnioskować?
Suchy
Po wysłaniu pliku czcionka w okienku rozmowy zmienia się z tej. która jest zazwyczaj na tą pokazaną na screenie. Po wysłaniu odpowiedzi (używając tej czcionki) za każdym razem wyskakuje w okienku wiadomości na początku litera U. Czasami wysłany text wysyła się w postacie podkreślonego textu czasami dodaje się tylko do niego znacznik </u>. Da się wysyłać puste odpowiedzi. Dzieje się tak tylko w okienku, w którym wysyłaliśmy do kogoś plik.
Greybrow
A lepiej nawet działa niż ostatnio. Poprzednio jakoś nie dochodziły linki i musiałem je ręcznie wpisywać, a teraz śmiga.
Rafal.Cz
Mam problem z wtyczką KTP; wysyłając pliki o wadze ponad 2 MB na serwer, nie generuje mi linka. Oczywiście plik dochodzi na serwer.
wersja wtyczki, to: 0.0.2.6 (nowsze nie działają dobrze)
Aule
Support dotyczy tylko najnowszych wersji.
Rafal.Cz
Niestety, z najnowszą wersją (0.1.3.11) dzieje się to samo + zgłasza błąd zapisu pliku .DTB (przy mniejszych plikach)


lub


Aha, dodam, że na testowej kopii KONNEKTa mam tylko podstawowe wtyczki
Aule
A czy mógłbyś podać logi, bo samo "nie generuje linka", to trochę mało. Jaki masz rozmiar bufora?
Rafal.Cz
Log z Konnekta testowego (KTP 0.1.3.11, bufor 64) (przesyłany plik 2.47 MB, brak linka) ..... (przesyłany plik 1.03 MB, błąd zapisu pliku .DTB)
Aule
A czy ten sam błąd dzieje sie, gdy tylko wysyłasz na serwer?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.