Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokaż swój pulpit
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Andre
na bank 3.0
Mrowa
Cześć, jestem tu nowy (co nie oznacza, ze konnekta nie używałem)

A o to mój pulpit:

user posted image

Może i nie jest efektowny, ale za to jaki efektywny tongue.gif
redbarth
Mam problem z ustaleniem nazwy theme'a do Win XP, którego kiedyś używałem. Bardzo mi sie podobał a przed formatem zapomniałem go sobie zapisać. Jeśli ktoś mógłby pomóc w tej kwestii, będę wdzięczny. Dawno temu zamieściłem na forum posta, do którego dołączyłem obrazek, na którym widać rzeczony theme. Może ktoś rozpozna

http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ype=post&id=828
Spass
Gorilla VS
Przemekc1
Aktualnie taki
user posted image
redbarth
Dzięki serdeczne za, niemalże natychmiastową, odpowiedź. pozdrawiam!
GareK
QUOTE(Przemekc1 @ 9.01.2006 - 17:33)
Aktualnie taki
user posted image
*


Uwielbiam takie minimale.
Mozna prosic o link do tematu i tapetki? ;>
Z gory dzieki.
fil.IP
http://skalpel.pulpit.patrz.pl/
a to moj...
Sija
fil.IP: mozna prosic o tapetke (albo adres do niej) ? smile.gif
fil.IP
prosze bardzo smile.gif
Sija
thx smile.gif
SunFireX
Moj pulpit:

<a href="http://www.yz.aplus.pl/datas/users/350-dekstop(10.01.2006).jpg" target="_blank"></a>
Tapeta: Mojego autorstwa.

Przemekc1
QUOTE(GareK @ 9.01.2006 - 19:15) *

Uwielbiam takie minimale.
Mozna prosic o link do tematu i tapetki? ;>
Z gory dzieki.

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.186.htm

http://www.deviantart.com/view/10949392/

Sory, ze odpowiadam tak pozno, ale nie przychodzily mi powiadomienia, ze ktos odpowiedzial w tym temacie sad.gif
Andre
Świeży pulpit smile.gif

Załączniki

UNK
No to moj pulpit i nie tylko:

Konnekt -> wyglad
oprocz tego do poszczegolnych kontaktow mam lekko przerobiony (dodane zdjecie osoby do wiadomosci przychodzacych) styl riddla satin.
Styl -> RoyalFour -> BlackGraphite
Pulpit -> tapeta Mgławica Oriona
Ikony -> Zestaw ikon Icon-A-Day
Kursor -> Blanco (widoczny na 2 screenach, szukalem jakies ciemnego odpowiedniego do ogolnego wygladu, ale nie znalazlem nic dobrego)
Przezroczystosc -> dolny pasek oraz notify 20% (na screenach slabo to widac)
Gorny pasek -> ObjectDock
Foobar -> teraz juz dobrze nie pamietam, ale wiem ze przerobka jakiegos stylu z kolumnami
arct!c
Standard w UE smile.gif
bialy663
A oto mój puplit:
Zagracony i Czysty

---
Zawsze mój pulpit dostępny tutaj
mk89




U mnie aktualizacja...
Graveer

Nowy minimalistyczny pulpicik wink.gif
gilek
- clean


- dirty


Visual Style: Tiger IV
Wallpaper: Finder
Dock: RKLauncher
KNofity: Spotblue [jeśli ktoś chce to mogę udostępnić]
Pogoda, kalendarz: AveDesk
Spotlight: MacSearch
fil.IP
QUOTE(Graveer @ 22.01.2006 - 22:54) *


Nowy minimalistyczny pulpicik wink.gif

no dla mnie rewelacja!!! moge prosic o liste (tapeta, styl, ikony...)?
Graveer
Oczywiście smile.gif
Tapeta: Numerki
Styl: Element 2
Ikony: Ikony Folderów Ikona mój Komputer
Pozdrawiam
mk89
Need mały program do zmiany ikon, najlepiej jakiś menadżer do ikon @ only freeware
Przemekc1
Miałem kiedyś fajny w pełni freeware, ale zgubiłem sad.gif Teraz korzystam z Bee Icons
Spass
mk89, może IconPhile ci przypasuje.
mk89
IconPhile, bawiłem się tym, progs nie jest zły, tylko wywala u Mnie błąd przy próbie zmiany ikony...sad.gif Szukam dalej : )
Gecik
Icon Packager, który prócz ładowania całych paczek umożliwia zmianę poszczególnych ikonek. Tral, ale wystarczy zmienićcofnąc sobie datę przy uruchamianiu programu, żeby działał nawet po okresie testowym tongue.gif
Spass
Przemekc1
Spass możesz podać linka do tepety, ikon i stylu?
arct!c
Styl naprawdę świetny,(do mojego LOSTdesktop) zastanawiam się czy masz do niego styl K.notify?smile.gif

edit: Szkoda że nie ma czarnego ;//
Spass
Sorry, że nie podałem linków od razu.
Tapeta: After the Rain
Ikony: Comic Tiger (lekko przerobione na własny użytek)
Styl: System 5 (Visual Styles, WindowBlinds)

arct!c, pasującego stylu k.Notify nie mam, ale mam pasujący schemat evn* wink.gif
// Jest czarny. W wersji VisualStyle to jest chyba któraś wersja w stylu System 4. A w programie WindowBlinds można ustawić greyscale.

*tlenowy odpowiednik
ciolo
Sorry za głupie pytanie wink.gif ale jak zrobiłeś winampa, o ile to jest winamp ??
Przemekc1
Wydaje mi się, ze tak sie da zrobić standarwowo, poszukaj w opcjach.
Spass
PPM - > Window Settings -> Docked Toolbar -> Top

PPM=prawy przycisk myszy
mk89
Pulpit:


Inne:
Andre
heh może sie czepie głupoty ale nie rozumiem jak można mieć opere i ff to dla mnie jak hmm byc kibicem legii i polonii razem tongue.gif wiem że to głupie biggrin.gif
lhs
A co w tym dziwnego? Można też mieć Windows i Linuxa na jednym dysku. To nie żadna ideologia, to wyposażenie warsztatu pracy.

A Firefoxów można mieć kilka - oficjalny release, trunk, branch, cairo, places...
Lwiczek
A ja oprócz Opery i FF mam jeszcze IE... już w ogóle szarlatan jestem tongue.gif

PS. Zwróć uwagę, że nie wszystkie [niestety] strony działają w operze... sad.gif
mk89
Normalnie można mieć IE, Fx i Opere na jednym komputerze. Porównanie bezsensu. Ja korzystam z Fx'a, nie jestem sam w domu...i sam nie użytkuje komputer.
Ja2ger
Proszę bardzo. Mój stary pulpit, jak jesdzcze zajmowałem się moddingiem :

Klik do powiększenia na DeviantART

eBayo
Najświeższy produkt moich tygodniowych poszukiwań... wink.gif
faynie


Tapeta: motyw z filmu Anaconda - http://img516.imageshack.us/img516/5139/an...allpaper4mc.jpg

Styl windy: Vista 3.1 (window blinds)
Andre
Fajnie jak to jest styl wista 3.1 to masz cos zkichane widze te logo ze startu powinno byc pelne i te kwadraciki w traju jasniejsze nie powinny miec miejsca
bialy663
Widocznie ma bardzo starego WindowBlindsa
Konrado
Sorry za offtopica ale to jest związane z pulpitem smile.gif Chciałem się zapytać czy ktoś wie albo zna jakieś narzędzie do zwiększenia odległości między ikonkami na Quick Launch'u, miałem styl w którym były tak zrobione, ale przy zmianie stylu powracają do "skupienia".
faynie
QUOTE("Andre")
Fajnie jak to jest styl wista 3.1 to masz cos zkichane widze te logo ze startu powinno byc pelne i te kwadraciki w traju jasniejsze nie powinny miec miejsca

Tak jak napisał bialy663 - najprawdopodobniej mam starszą wersję WindowBlindsa (4 bodajże), która jeszcze nie obsługuje wszystkich opcji dostępnych dla stylu, który mam smile.gif
I mój nick to faynie, a nie jak napisałeś - fajnie wink.gif
Andre
"Fajnie" te słowo nie chodziło mi o twój nick tlko po prostu napisałem fajnie :]
faynie
Aaa.. teraz rozumiem smile.gif
Czyli podoba Ci się mój pulpit, skoro napisałeś fajnie? biggrin.gif
Andre
Fajnie to miała byc aluzja... podoba mi sie twój gust że lubisz visty styl ...
Marooned


Styl: Windows Blinds + Vista XP 3.1 by Kol
Tapeta: Własna (zdjęcie z DeviantArt + tło w Photoshopie)
Ikony: Różne, mix z devianta.
Inne: ObjectDock, AveDesk, Rainlendar
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.