Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokaż swój pulpit
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
jiobel.
Status się zgadza – więc to nie to. Fakt, brakuje explorera. Zgadujcie dalej. ;-)

Edit: Ups! Trzy fake`i. :-D (został w takim razie jeszcze jeden)
ved
In Vino Veritas ;]




Styl Win: 'Dreamland', do znalezienia na Wincustomize.com
Konnekt i okno rozmowy: mix styli, etc..
Tapeta: Grapes
zhvir


Styl Windy: GuiStyle Olive
Okno rozmowy: zAlpha
ciaastek
jiobel. mógłbyś się podzielić jakim programikiem/czym wogóle robisz przezroczystość oraz tym jakie czcionki (oraz rozmiar) masz ustawione na rosterze?

ale długie zdanie...

z góry dzięki :]
jiobel.
Mnóstwo programów jest do tego – zaczynając od sterów do GeF, do prostego TransX`a. Czcionka to Trebuchet MS o rozmiarze 7.

Proszę. :-)
zimaq
zhvir: kiedy masz zamiar wydać ten styl? wink.gif

jiobel: godzina w oknie rozmowy i w tray'u
zhvir
heheh... właśnie tak sobie myślałem kto pierwszy zauważy tongue.gif
jeszcze troche potrwa bo dziś sie zabrałem za dość poważne zmiany w układzie stylu co powinno mu wyjść na dobre, ale nie liczyłbym na dobrze wyglądające grupowanie wiadomości sad.gif
Aule
jiobel: Emotikony w explorerze?
dulek000
To Tangowa ikonka "Widoki". wink.gif
Przemekc1
jiobel prosze wypisz co tam masz na tym screenie, bo na prawde jest super smile.gif
tomaszmarek

+ clean


+ dirt



Standardowa skórka Windows Media Center Edition, tapetka to samo, kNotify własnej roboty, wygląd konnekta także. Jest ktoś zainteresowany kNitify albo tapetką czy też skinem do winampa pisać PM'ki.
Devil21
A to moj pulpicik tongue.gif





Lukas77
Mój pulpit, nic odkrywczego:

Załączniki

JOUKI
@Lukas77: Możesz wystawić screen z zagraconego desktopa?

Chciałem ściągnąć sobie temat UBUNTU i lipa sad.gif
Podasz namiary?
dulek000
http://www.deviantart.com/deviation/18591720/
JOUKI
@dulek000: to właśnie mam zassane. Nie odpala w Windows Blinds...
dulek000
To zainstaluj sobie Neowin UXTheme Patcha i działaj bez Windows Blindsa. smile.gif
Andre
Jak ma odpalac w windowblinds jak to pod styleXP jest :] czyt.[VisualStyle]
Spass


Andre: Każdy VisualStyle można odpalić w WindowBlinds, tylko trzeba najpierw użyć SkinStudio.
// To znaczy, można ten styl przeportować...
JOUKI
@dulek000: UXTheme Patcha zainstalowałem jeszcze przed sprawdzeniem czy temat Ubuntu u mnie zadziała. I tak został... nieciekawie wygląda niepełna podróba UBUNTU z niby Vistą smile.gif

A tak (prawie!) wygląda mój desktop na chwilę obecną...
Aule
http://pz16.info/ktp/pulpit/screen1.png
http://pz16.info/ktp/pulpit/screen2.png

Mój pulpit, właściwie dość standardowy, układ ikonek obecnie jest inny niż zazwyczaj(pivot przestawił, nie chciało mi się ich ustawiać, żeby zaraz znów popsuć wink.gif ). Pasek z boku to Stardock ObjectDock, styl to jakiś tam Vistopodobny. Tapeta z http://th7.org .

Nie odpowiadam na pytania na forum, wszelakie wątpliwości wysyłać do mnie na PMa.
ciaastek
Jak zrobiłeś to, że w K widać tylko roster?
eBayo
Spass, co to za ikonki i styl Windy?
kamyq


Styl Windowsa: Spirit
Tapetka: only her lips are alive
Ikonki w ObjectDock: Eternal Blue
Styler Toolbar: MV2.0 milk blue
Samurize, foobar: własny
kStyle: s.a0x
K.Notify: Blue
kIEview: domyślny
Niektóre elementy lekko zmodyfikowane
jiobel.
Bym się pogubił. A! – i imo niebieski pasuje tu jak cholera. ;-) (czyt. nie pasuje)
Spass
Nie mogłem znaleźć nigdzie stylu, który by mi w 100% odpowiadał, więc postanowiłem zrobić coś swojego (albo przynajmniej po swojemu). Póki co, efektem jest takie coś.



Styl to przeróbka System 4: Black Plastic.
nitz
PCMCIA


hmm...
styl: eclipse
pulpit: blade
reszta wyszła w praniu ; p
noo, noo i jeszcze mało ikon, o bo postanowiłam z moim bałaganem zrobić porządek (nareszcie rolleyes.gif ), ale z tym porządkiem to tak jakoś nieswojo się czuję dry.gif, powwalam dziesiątki ikon xD, porządek jest zły xD
ved
Ten komp windowsowy w srodku bardzo pasuje:]
eBayo

Całe 2 dni mi to zajęło. smile.gif

---------------> U P D A T E <---------------

Tapeta: LonghorN 2
Styl Windy: Novum OS 1.12 dla Windows Blinds XP
Kalendarz: Black Aero II
Pogoda: Yahoo! Widget Engine
Kursor: Ghost dla CursorXP
Zegar: LClock 1.62b
Ikonki: Icon Packager, zestaw: FauxS-XP(Onyx)V3

Konfig trwał tak długo, bo to mój 1szy tuning Windowsa, miałem problemy z Windows Blinds, konfigiem Rainlendara i Widgeta, poza tym siedziałem i sciągałem różne cuda - niewidy cały dzień, a dopiero wczoraj rano skończyłem 1szy konfig. smile.gif
Teraz, po małych poprawkach moja cudna Winda wygląda o, tak:

-----> C Z Y S T Y <-----

-----> B R U D N Y <-----

-----> W I N A M P <-----
Skin: Inter-Pol.By.RU AMP RC4


P.S.
Dla wszystkich niezadowolonych poprzednim konfigiem... tongue.gif Update zajął mi 10 min. smile.gif
Konrado
eBayo poprosze link do kursorków ;]
eBayo
Ghost by treetog for CursorXP. rolleyes.gif
ved
@eBayo: styl win!!
no i w ogole troche opowiedz o tym:)

bradzo ladne, pomimo ze sporo tego na pulpicie to jednak nie przeszkadza specjalnie:)
ciaastek
Jeszcze nie tak dawno ciągnęło mnie do tej Visty, do tych stylów, do tej przezroczystości, do tej ... świeżości(?) ... ale teraz ... teraz jak zobaczyłem jak łatwo są modyfikowalne inne shelle jak np litestep moge sobię zrobić theme jaki tylko mi się podoba i wcale to nie zajmuje tak dużo czasu biggrin.gif potem tylko dopasować pod to jakiś VS żeby okienka fajnie wyglądały i jest... świetnie biggrin.gif

@eBayo, fajne to... ale 2 dni? :> cóż takiego zajęło Ci 2 dni? Z tego co tam widze to nowy VS, rainmeter (albo inne cudo) , kursor, tapeta i coś do pogody... 2 dni na to wszystko? Chyba że sam te rzeczy robiłeś to co innego biggrin.gif

@ved, musi pasować... przecież po to ta tapeta... widzisz jak się ładnie z nią komponuje?
Krizz
to cudo to yahoo widget i nie wiem czy to jednak takie cudo wink.gif w kazdym razie dwa dni konfiguracji to przesada, chcialem to napisac ale jakos sie powstrzymalem no ale skoro juz ktos napisal ..

litestep jest wg mnie najlepsza powloka, tylko np dla mnie praca na nim nie jest zbyt ergonomiczna
ciaastek
@up: napisałem cudo nie ze względu na to, że uważam to za jakieś cudowne narzędzie/urządzenie/wtyczke/program/cokolwiek tylko... tak poprostu napisałem :] również dobrze mogłem napisać "albo co innego", ale poprostu tak lubie i wcale nie uważam że to cudo bo jak dla mnie to wole mieć na PULPICIE czysto, także nawet ikonki pooooszły...

QUOTE
nie jest zbyt ergonomiczna

a konkretnie? Znajomi się skarżą się, że zamula im kompa, jednak u mnie jest szybszy niż explorer...
eBayo
Ved, masz update z linkiem do stylu. smile.gif
Pryczek


Styl Windows :
RoyalFour->RoyalBlu (full)
Tapeta:
Windows Vista Wallpaper -> Vista Blue Withoutlogo 1920x1200

Pozdrawiam smile.gif
sasquacz


litestep ofkors ;]
saCOOL
Kolejny kobieciarz tongue.gif no ale też kolejny fan spass modeny biggrin.gif.. Bez buziek te ikonki są o wiele piękniejsze! biggrin.gif..
Krizz
malo ergonomiczna w tym wzgledzie ze niezbyt wygodnie mi sie na tym pracuje... bo tak, ja tu pracuje wink.gif
ciaastek
@sasquacz: ładny, tylko szkoda że to nie Konnekt sad.gif

@CreativE: takie... śmieszne :] jakoś tak dziwnie... tak jakby to miałobyć minimalistyczne, ale potem jednak dodatki biggrin.gif a css do K wygląda troche jak coś ala DeviantArt... pozatym obrazek to TloK'a taki... dostosowany przez K, przez co poszarpany...

@Krizz: przecież tam (prawie)wszystko można dostosować :] chociaż ostatnio chciałem sobie zrobić menu start jak w windowsie, ale nie wychodziło mi z innymi konfiguracjami submenu... ale i tak uważam że litestep jest dużo lepszy niż explorer...
sasquacz
ciaastek: bo konnekt nie jest ladny tongue.gif jak 0.7 bedzie umozliwialo to co miranda to szybko wracam na stare smieci wink.gif
ciaastek
sasquacz: właśnie dlatego mówie że szkoda że to nie Konnekt... chciałbym, aby K miał coś takiego jak ... nicer list ... dobrze mówie? W każdym razie chodzi mi o coś takiego jak masz na screenie, albo o wrzucenie w tło obrazka :]
Konrado
QUOTE(saCOOL @ 23.08.2006 - 22:01) *

Bez buziek te ikonki są o wiele piękniejsze! biggrin.gif..


Ma ktoś packa z nimi?
Krizz
QUOTE(ciaastek @ 24.08.2006 - 14:12) *

przecież tam (prawie)wszystko można dostosować :]


jak sie ma czas to moze i mozna wink.gif kiedys mialem fajny styl do litestepa, nie pamietam nazwy, prawie byl okej ale brakowalo mi kilku istotnych rzeczy a po co mam sie meczyc skoro na zwyklym explorerze mam co potrzebuje na pstrykniecie palcem..
GuZiK
QUOTE(sasquacz @ 23.08.2006 - 20:22) *



litestep ofkors ;]

Mółbyś sie rozpisać jak Riddle, również odnośnie okna rozmowy mirandy?
sasquacz
hm...
litestep moj
ikony tango windows patcher
vs area o4
miranda moja, a okno rozmowy imagine_dark (nie myslalem, ze kogos na forum konnekta to zainteresuje ;])
tapeta nie wiem, gdzies tam na deviantart znalazlem biggrin.gif (mam - http://www.deviantart.com/deviation/38237597/ )
rainlendar exceed
rainmeter mkg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.