Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokaż swój pulpit
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Kavior
QUOTE(ciaastek @ 6.06.2006 - 22:04) *

DesktopX?

Czy jakiś inny programik?


litestep, styler, samurize
kaufman512
Mója wersja poglądu na pulpit. Bez żadnego softu typu WB czy stylexp. Prosto i schludnie.




Andre
że tez Ci sie chcialo instalowac bete :]
Przemekc1
Jaką bete?

EDIT: Ten napis w dolnym rogu to jest tapeta, czy to rzeczywiście jest beta Visty?
bialy663
tapeta :] na pulpicie mamy polskie ikonki mój komputer, kosz a poza tym konnekt nie działa na viście
kaufman512
Ten napis u dołu ekranu to specjalny program-imitacja, jak ktoś zechce to prześle.
mleko
pozatym Vista ma inny podpis w tym rogu
wiecej build jest opisy, lacznie z data i laboratorium w ktorym go zrobili (przewaznie .main. )
Livio
Zainstalowany Bricopack Crystal Clear.
Styl wizualny to Crystal Clear.
Konnekt:
  • kNotify Crystal Clear
  • kStyle Crystal Clear
  • kSound domyślnie
Zmodyfikowane pliki Konnekta: ui.dll, konnekt.exe i wszystkie wtyczki.
Inne? Wszystkie aplikacje w menu mają podmienione ikony i zmienione info o wersji (ResHackin9).

Załączniki

sasquacz



i jeszcze jeden i jeszcze raz biggrin.gif
Andre
aha to jednak tapeta była tongue.gif
ciaastek
A ja zaczerpnąłem pomysłów od każdego po trochu no i wyszło takie cuś:

A tutaj 'czysty'


To teraz tak... tapetka od kogoś tutaj z forum, wcześniej w tym temacie postował wygląd swojego pulpitu no i poprosiłem dostałem... dam ją tutaj, ale jeżeli kolezanka tego nie chce, oczywiście usunę :]


A teraz tak,
Windows
Styl - Longhorn Aero/Jade Aero (Thin Taskbar) + Y'z Shadow do zrobienia przezroczystych menu
Ikony - Pomieszanie standardowych XP + Vista icons
Kursor - CursorXP oldSys

Konnekt
TloK - kawałek tapety :]
Schemat Ikon - Silk
K.Notify - aero.tahoma

I to chyba tyle :]
ved
QUOTE
tapetka od kogoś tutaj z forum, wcześniej w tym temacie postował wygląd swojego pulpitu no i poprosiłem dostałem... dam ją tutaj, ale jeżeli kolega tego nie chce, oczywiście usunę :]


kolezanka:)
łaskawie dam aprobate:))
Charger wymiata!:] drugi najpiekniejszy wozek swiata:D
Abraxas
Kobieta miłośniczką Chargera? To może na mojego Buick'a zaczne panny wyrywać wink.gif (sorry za OT)
Spass
QUOTE('ved')
Charger wymiata!:] drugi najpiekniejszy wozek swiata:D
Niech zgadne, pierwszy to Mustang?

ciaastek
O nie... jaka wtopa... niemożliwe... blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif
Nie wierze... przepraszam... jak mi głupio blush.gif


A co do autka to naprawde piękne jest smile.gif


jeszcze raz przepraszam... kolezanke... blush.gif blush.gif blush.gif
ved
Wybaczam;-)
Znaj łaskę:)))

Spass - mustang tez wymiata, ale i tak nic nie przebija Pontiaca 1979:D


Offtop cholera:/

Załączniki

ciaastek
Mnie się zdaje czy takie autko ma Ryan Dunn? biggrin.gif
rvn


;P
ved
@rvn: po co ci ikonka explodera na pulpicie?:|
ciaastek
fajne ikonki ohmy.gif

Mógłbym prosić o jakieś namiary? :>

z góry dzięki :]
rvn
a nawet nie wiem po co ;P

link do ikonek - http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.574.htm
faynie
rvn, mógłbyś się pochwalić, jak zrobić taki ładny Konnekt? Chodzi mi głównie o okno rozmowy!
Pozdrawiam serdecznie
bialy663
Przecierz to tylko Silk + ciemno-szare tło


Edit: blush.gif Kłania się czytanie ze zrozumieniem
ciaastek
@rvn: to Ty sam edytowałeś te ikonki jedna po drugiej czy jest jakaś paczka do iconpackagera np, albo jak masz inny pogramik do instalowania tych ikon to byłoby miło jakbyś podał nazwe :]
faynie
QUOTE(bialy663 @ 24.06.2006 - 10:19) *

Przecierz to tylko Silk + ciemno-szare tło


Chodziło mi bardziej o wygląd okna rozmowy. Nigdzie nie mogę znaleźć na forum takiego.
BTW: Jaki to jest styl windows`a?
ciaastek
faynie

Arrow to jest to samo tylko ma przezroczystość :]
faynie
Oj, ciężkie ja mam z Wami życie...
Może zapytam się inaczej - gdzie znajdę (link proszę) takie okno rozmowy:
ciaastek
QUOTE
BTW: Jaki to jest styl windows`a?

QUOTE
Arrow to jest to samo tylko ma przezroczystość :]


Rozumiesz? :] co do stylu okna rozmowy to wiem że o to też się pytałeś ale odpowiedzi nie znam xP


Jak wgrać te ikonki? sad.gif rvn, help!
rvn
ops, sorki, zapomniałem o tym temacie ;P
no więc tak: ikonki wgrywałem po kolei, programem iphile (http://www.virtualplastic.net/scrow/iphile/iphile.zip)
co do okna rozmowy, jest to przerobiony zahnPlastic, którego ponowie przerobiłem i aktualnie wygląda tak:

jakbyś chciał ten styl okna rozmowy to odezwij się na GG(6911110), a jeśli Cie interesuje ten czarno-szary i go chcesz to też się odezwij biggrin.gif mam włączoną opcje 'mój status widoczny tylko u znajomych z mojej listy' więc pisz aż mnie złapiesz tongue.gif

Hmmmm, na koniec mój pulpit z małym apdejtem :]

Styl windowsa: VistaCG (jest gdzieś na deviantarcie (chyba ;D))
Ikonki: http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.574.htm
Tapeta: http://img488.imageshack.us/img488/8692/aurora2ja.jpg


Pozdrawiam smile.gif
rvn.
Klepa
Vista CG jest genialny! Dzięki Rvn za info smile.gif
Andre
Pulpit wakacyjny
styl - V 53xx v.3 najlepszy obecnie styl odwzorowujący Viste
Konrado
Nie wiem co wy widzicie w tych stylach imitujących Viste dla mnie to badziew wole swoj klimat biggrin.gif
Andre
Po prostu przezroczystość mnie ujęła od samego początku skinów tego nie obchodzi mnie czy ktoś lubi czy nie ja kocham:)
ciaastek
Andre używasz gg? blink.gif

gg jako komunikatora. A gdzie Konnekt?
Andre
a nie wiem jakos wywalilem i gg teraz mam praktcznie konnekta tylko za jedno lubialem bo mogl screeny robic tongue.gif jakby gg mialo cos takiego o prwdopodobnie nigdy bym nie zmienil no i za skorki konnekta lubialem aczkolwiek ze skorkami to mirandy nikt nie dogoni a znow z miranda za duzo bawienia jest zeby cos fajnego osiagnac nie mam na to czasu gg mi starcz i tak malo co gadam na komunikatorze
zimaq
Śmiem twierdzić, że najładniejszym glassowym stylem jest Percept 2.
A i tak wole minimalistycznie ;p
ciaastek
Wow! Co to za czcionka i jak ją ustawić dla folderów i menu start (nic innego) oprócz wgrywania tego stylu?

Wow!
Livio
Do zmieniania ikon polecam IconTweaker.
Czcionki bez względu na styl wizualny zmienicie w ustawieniach ekranu, zakładka wygląd, guziol zaawansowane.

Sorki, ale musiałem napisać ten OFF.
ciaastek
Ale co to za czcionka? Jak by się znalazła to pewno i tak by mi się odrazu znudziła ze względu na niepraktyczność tongue.gif zostane przy tym co mam wink.gif


I jak i jak? biggrin.gif

Livio
Jeśli o moje zdanie chodzi - za ciemno.
Naturalnie jestem za jasnymi stylami wizualnymi i tapetami, tworzącymi z dźwiękami, kursorami i ikonami "suite".
bialy663
Czyli Livio wystarczy zainstalować BricoPack'a ;P
ciaastek
A ja właśnie się przeuciłem teraz na ciemne... bardziej mi takie ciemne style pasują, chociaż no nie mogę przecież wszystkiego zrobić jak najciemniej bo potem wejde chociażby na forum K i będzie mnie waliło po oczach biggrin.gif

Dlatego VS area.o4 wink.gif
kOla





Ikone konnekta robiles sam ?? muglbys udostepnic PNG.
ciaastek
kOla edytuj sobie ikone konnekta jakimś lepszym programem graficznym i nałóż sobie białe 'koło' na góre, a następnie ustaw przezroczystość :]

No i oczywiście najpierw sprowadź obrazek do skali szarości :]

EDIT: Tak jak to wygląda na Twoim awatarze biggrin.gif
jiobel.
„Twoim awatarze”?? :-s Ekhm.
ciaastek
Nooo, tak... coś źle napisałem? Ten efekt jest taki jak w jego awatarze :>

W Twoim również. Który jest 'oryginalny' - o to już się kłócić nie będę. Skoro on ma taki awatar - dałem taki przykład, dlaczego mam go odwoływać do Twojego awatara? :>

Sory za OT :]
ved
Ciastek: ladne ladne:))) Mnie sie podoba.
Ciemne kompozycje w ogole wydsaja mi sie mniej meczace dla oczu:| Jasne jakos daja po galach za mocno:P
kOla
QUOTE(jiobel. @ 27.06.2006 - 18:45) *

„Twoim awatarze”?? :-s Ekhm.



Mojm avatarze ... Standardowy ksztalt w ps'ie i zabawa z blaskiem, to wszystko!
jiobel.
Ok. Za przeproszeniem pierdolenie. Ale zachowaj arcy-swój awatar. :-)
Krizz
kOla bez sensu pulpit, albo wszystko kolorowe albo wszystko czarno biale, razem to sie kupy nie trzyma, po za tym ikonki po prawej sa duzo za duze..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.