Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokaż swój pulpit
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
zlosnica17
nitz jeśli mógłbyś to napisz skąd wyczasłeś to okno rozmowy i K.Notify ? bardzo ładne smile.gif aa i tapetke jesce tongue.gif
eBayo
Szybki update. smile.gif
Zmieniła się tapeta (Aero Sunset), Styl Windy (Aerial dla WB XP) i Rainlednar (Aerial RL). Wszystko do znalezienia na Deviancie. smile.gif
Konnekt to połączenie s_a0x i s.Modena. smile.gif
Tw4rDy
QUOTE(Ninja AX @ 5.03.2006 - 19:11) *


pulpit


windows


winamp


konnekt





Mozesz podac link do tapety i tapety w konnekcie ?
kamyq
update do postu #428

Tapeta: lekka modyfikacja Butterfly

QUOTE(jiobel. @ 18.08.2006 - 20:43) *

Bym się pogubił. A! – i imo niebieski pasuje tu jak cholera. ;-) (czyt. nie pasuje)

A teraz niebieski pasuje tongue.gif ?
wink.gif

@2down
Arial się z Tahomą zmieszał... Teraz już mam jednolicie tongue.gif
zhvir
teraz pasuje smile.gif

poczekajcie na mojego screena to wam szczeny opadną wink.gif

@down: żartowałem... chciałem wam pokazać windowsa bez niczego czyli styl klasyczny biggrin.gif
ciaastek
@kamyq, czemu w notify "Marta" i "Asia" razem z podkreśleniem są o 1px niżej? xD

zhvir, czekamy :]

JakubG
Moj pulpit :


Styl : Crystal Clear
Moj Konnekt :
ciaastek
a czemu to białe tło pod ikonkami kontaktów? :> ja bym zmienił tongue.gif
brux
Dobra to ja tez sie pochwale chociarz nie za bardzo jest czym tongue.gif


-Tapetka: zabijcie ale nie wiem jakiś moherowo-gandziowy motyw (jak ktos chce to moge mu wysłać)
-FireFox motyw: Px Classic
-Windows skin: Orangina orange
-Winamp skin: Famicom Controller
-Konnekt: prosty gradient, półprzezroczyste zaznaczenia + zestaw ikonek Silk (bo czekam az ktos mi powie jak zrobić przezroczyste tło listy kontaktów tongue.gif)

wyglad zmieniam bardzo czesto, zaleznie od humoru i pogody tongue.gif biggrin.gif
kOla


Najnowszy pulpit!

VS - Vista
Tapeta - Własna
Ikony - Capital- Icon Suite
Object Dock - Simple glass
wyyzy
QUOTE(kOla @ 9.09.2006 - 16:37) *

VS - Vista
Ikony - Capital- Icon Suite
Object Dock - Simple glass


Mógłbyś podać link do tych programków wraz z użytymi upiększaczami ?

Pozdrawiam, wyyzy.
sasquacz
tapeta swietna smile.gif
kOla
http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=45947

Tu wszystko masz

ja uzywam UXTHEME, AVE DESK, OBJECTDOCK

pOzdrawiam kOla
Spass
->
Marooned
bgi
Marooned - mógłbyś podać namiary na tapetę? wink.gif
Marooned
Proszę: http://www.conceptart.org/forums/printthread.php?t=41365
eBayo
Czcionkę do kontaktów w K i styl Windy mógłbyś podać? smile.gif

Aha, i co to za program do pokazywania pogody?

---------------------------------------------------------------------------

Albo inaczej, mógłbyś opisać pulpit... smile.gif
Marooned
Styl Win: Luna Element 5
Czcionka: Corbel
Pogoda: AveDesk
Ventrue


Update

Kalendarzyk: Rainlendar + styl Vista (spolszczony przeze mnie)
Styl wizualny: Royale Vista 1.5.4
Przezroczystość paska: programik TransBar
Ikonki: Byle Jakie typu "Vista" wink.gif
YzToolbar: Styl MV5342
Kursory: AeroCursors


Jak kupię nową kartę graficzną (takie mam małe plany na święta, hehe ;D) to sobie włączę przezroczystość Konnekta i okienek windowsa:)
Bo$s
Ventrue, mógłbyś powiedzieć co to za styl i co to za program ten kalendarz ?
jiobel.
Może możnaby wprowadzić taką zasadę, że jak ktoś nie wystawia opisu do swojego pulpeta, to nie pytamy się w następnych „co to za tapetka, a co to za programik do pogody, jak zrobiłeś kalenashyq na pulpitku???”, tylko grzecznie i uprzejmie wysyłamy PW do danego usera z zapytaniem. Jak wystawia opis, to korzystacie do woli…

Tak, tak – to hydepark. Ale panujący, wszechogarniający berdel w tym temacie nie pozwala mi znaleźć ciekawych rzeczy. Wszędzie natrafiam na pytania o tapetkę, programik, etc. A może to jest zły pomysł?
zhvir
heh... właśnie mnie też to już zaczynało lekko kurde denerwować... i moja propozycja jest taka żeby powywalać niewnoszące nic do tematu posty (temat brzmi jednoznacznie) a kto nie ma opisanego pulpitu to mógłby przeczytać pierwszego posta i sprawdzić jakie rzeczy są "wymagane" i zamiast odpowiadać na pytania (które jak trafnie napisał jiobel powinny trafić na PM) znalazłby opcję edytuj posta
jiobel.
Te wymagania z pierwszego posta to taki pic trochę… Ludzie niech sobie wklejają pulpity, niech się chwalą, jak ktoś chce, niech podaje konfigi. No ale jak już o coś ktoś chce spytać, niech używa PW. Ja nie mam ochoty publicznie podawać konfiga, no ale jeśli ktoś do mnie napisze bardzo chętnie mu odpiszę. I nie będzie burdelu, a wszyscy będą zadowoleni. :-)
faynie
Euforia
Firefox - PinkShift
Tapeta - Island
Styl XP - Windows XP zmodyfikowany-- file is missing --

Kolorystyka - własna
Ikonki - Strong GG APi
Tapetka - Strong GG Dark
-- file is missing --
Spass


Tapeta: Windows Vista Wallpaper Pack
Ktoś pytał o styl okna rozmowy, zrobiłem go na bazie stylu Veneer z Mirandy.
rvn


to samo co w topicu o moim konnekcie wink.gif tongue.gif
JakubG
Kolejna zmiana wygladu xpeka i konnekta wink.gif





Konnekt :
Ikony : s.a0x 0.9n
Okno rozmowy : zahnPlasticRound

Windows :
Styl : Vista CG
Tapeta : BlackVista
ciaastek
@Spass: jak zwykle pięknie i minimalistycznie biggrin.gif ale zawsze jak patrze na te Twoje zrzuty ekranu to... brakuje mi jakiejś wtyczki do Konnekta... takiej, która by robiła to, co widać na Twoim screenie... Miranda... ja chce takiego Konnekta !!!!!! pięknie...

@JakubG: ten napis "windows vista" na dole tapety psuje cały jej wygląd tongue.gif
jiobel.
To nie Miranda, a Tlen.
ved
@Euforia: naprawde uwazasz ze 'to' sie nadaje w tym watku? Tutaj raczej chwalimy sie swoimi pulpitami a nie ublizamy swojej osobie...

@Jakub: Piekne, tylko te slonca..... kompletnie nie pasuja imho.. jeszcze zolte..

@Spass: Pulpit jak zwykle klasa:) Tylko ten Tlen taki brzydki... ;-)

Spass
QUOTE(ved @ 23.09.2006 - 14:47) *
@Spass: Pulpit jak zwykle klasa:) Tylko ten Tlen taki brzydki... ;-)



happy.gif
Aule
ta, od razu lepiej smile.gif
ciaastek
Tlen? Eee... niemożliwe... tongue.gif w każdym razie ja chce taki wygląd w K biggrin.gif
zhvir
ja tam też nic nie będę mówić na temat skórkowania bo nikt nic mi nie mówił tongue.gif ale za to przed niespełna miesiącem na pewnym forum o pewnym komunikatorze (którego nazwę dla niepoznaki "Kiu") widziałem screena listy kontaktów jednego z naszych devów wink.gif no i rzeczywiście a tego co zobaczyłem to prace nad skórkowaniem trwają i na pewno warto czekać smile.gif
ved
Ja tam nie czekam.
M nawet w najlepszej skorce ne wyglada nigdy tak dobrze jak Konnekt(przy optymalnym skinie Windozy)...

Z praktycznoscia takiego czegos tez roznie bywa...
manieKMP


Windows
Tapeta - GreenGrass_1600
Motyw Windows - (nie ma w sumie jeszcze nazwy, zrobiłem go wczoraj na podstawie motywu iPox z Firefox'a i mowtywu safari-motyw windy)
Ikony systemu - Wzięte z Visty i stworzyłem z nich pack do TuneUp Utilities
Kursory - plik nazywał się aero_cursors.zip (nie widać ich na screen'ie, ale zapewniam że pasują)
Dźwięki - z Visty (o wiele ładniejcze od tych jakie są w XP'ku)

Konnekt
Tło (listy kontaktów i okna rozmowy) - ta sama co na pulpicie
Ikony - B-Crystal 2.1
Zaznaczenie kontaktu na liście - mój wytwór
K.notify - też zrobiony przezemnie (nie nazwany)
Dźwięki - z GG (ale chyba je zmienie)
Okno rozmowy - przerobiony lekko rid-satin (ale jakoś teraz po zmianach nie pasuje zbytnio, może ktoś zna jakiśpasujący motyw do tego co wymodziłem smile.gif)

Pierwszy raz w tym temacie pokazuje swoje robutki smile.gif
Niewiem, chyba wszystko wymieniłem, a na pewno nie wszystko zmieniłem co chciałem. Zostaje jeszcze kilka poprawek z motywie Windowsa (ikona startu, kolorystyka pewnych elementów itp.) i w wyglądzie Konnekt'a. Jak byście mieli propozycje to je chętnie sprawdzę, no i oczywiście czekam na ocenę smile.gif.

PS. Nic z teraźniejszchy robutek do Konnekta nie publikowałem na forum, jeśli się komuś coś z tego spodoba (chyba spodoba smile.gif) to mówcie, wezmę i wstawie.

Pozdrawiam.
Konrado
Robiłem reinstalke systemu po zmianie hardware'a i zaponiałem zgrać Themes, jedyne co mi zostało to stary screen. Może ktoś wie jak on się nazywa blush.gif

Ventrue
Royale Vista? (Na pierwszy rzut oka...)
Konrado
Taak.... dzieki wielkie biggrin.gif
bialy663
Eeeee... Co to jest? Od kiedy na ubutnu mamy dreamweavera, winampa, noda32, konnekta i Photoshopa?

PS. Śliczne smile.gif
PS2. Dodane biggrin.gif
ciaastek
To jest... windows wink.gif a właściwie litestep...

Chciałem swojego poprzedniego theme'a przerobić na ubuntu ale jakoś mi nie wychodziło. Znalazłem na stronie litestepa ten theme i go lekko przerobiłem (nadal przerabiam wink.gif ) no i jest. Rzeczywiście ładnie się prezentuje smile.gif


PS: Te dwa dymki to skrót do Konnekt'a (możesz dodać do listy "od kiedy to" tongue.gif )
Spass
[OT] Przerabianie wyglądu Windowsa na wierną imitację Ubuntu lub Maca to jedno wielkie nieporozumienie, porażka. Oczywiście IMHO.

I tu Spass wyraża swoją opinię, czego dalej już nie komentujemy, bo do własnej opinii ma prawo.

Mam propozycję do władz forum, która na innych forach zdaje egzamin. Pasowałoby stworzyć w Hydeparku temat "flame" i tam przenosić offtopicowe dyskusje. Bedą mogły być w nim kontynuowane, a właściwy temat pozostanie czysty. Temat "flame" to byłby taki zbiorczy pół-śmietnik z możliwością dalszej dyskusji. Co Wy na to?

PS: Pisze o tym w tym temacie, bo akurat nawiązała się dyskusja, która wylądowała w Śmietniku.
faynie
KonradoFFC - a pamiętasz może jak się nazywał Twój skin do Winamp`a?

Mój pulpit w nowej odsłonie:
trAWs
hmm no to moze ja pokaze swoj tongue.gif

clean:


dirty:


sasquacz
propsy za muzyke i pimpmydesk w taskbarze ;] fajna tapeta, ale nie lubie takich vs'ow, wole minimale. wiekszosc do siebie pasuje, chociaz wylaczylbym ta przezroczystosc okien, wszystko robi sie nieczytelne wink.gif
trAWs
hmm na tym drugim screenie to tak wyglada bardzo nie czytelne ale jak tak normalnie kozystam z pulpitu to niemam tak naladowane (chodzi o okna) i mi przezroczystosc nie przeszkadza tongue.gif

a vs tez bym chcial minimalny taki no ale zadnego ladnego nie umie znalesc sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.