Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokaż swój pulpit
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
joshua
@COLS: jak potrzebujesz coś takiego to "z palca" zrobiłem takiego skina do foo_title.
Wyszło coś takiego :
-wersja pierwsza z okładką płyty wielkości 150px,
-druga w wielkości 46px(nie pytaj dlaczego-tak mi pasowało do tapety wink.gif ),
enjoy!
Kooz
Sie pochwale i ja smile.gif

Styl: Wii
Ikony: AlienWare
Tapeta: Diil (moja produkcja jeszcze nie skonczona)

joshua
@COLS: jeśłi chcesz usunąć pasek przewijania w konnekcie to przed ukryciem ramki, przesuń okno konnekta trochę poza "ekran"(ale zostawiając kawałek paska)-wtedy po usunięciu ramki okno się przesunie i nie będzie paska smile.gif

co do foo- jeśli chcesz to możesz podmienić te moje kolory dotyczące tekstu.
W foo_title podane są w taki sposób "ffbdbdbd" - pierwsze dwie litery odpowiadają za tzw. "alfę"-czyli o ile mi wiadomo to jest poziom przeźroczystości. Wszystko można zmienić w pliku "skin.xml".
Kolor jest podany w sekcji <label> w formie color="ffbebebe".

//sorry za off-topa-ale może komuś się przyda wink.gif

i jeszcze mój wink.gif
ze0x
Kooz, jak już skończysz prace nad tapeta to mógłbyś ja wrzucic? Dzieki wink.gif
adrian_007
joshua tapete poprosze :>
Kooz
QUOTE(ze0x @ 8.11.2007 - 19:55) *

Kooz, jak już skończysz prace nad tapeta to mógłbyś ja wrzucic? Dzieki wink.gif


Nie ma problemu smile.gif
Konrado
QUOTE(joshua @ 8.11.2007 - 13:23) *

@COLS: jeśłi chcesz usunąć pasek przewijania w konnekcie to przed ukryciem ramki, przesuń okno konnekta trochę poza "ekran"(ale zostawiając kawałek paska)-wtedy po usunięciu ramki okno się przesunie i nie będzie paska smile.gif


Testowałem u mnie i nie działa i tak przesuwa okno na lewo do momentu pokazania się paska. unsure.gif
joshua
@KonradoFFC: sprawdź czy nie masz włączonego dokowania w interfejsie.

tapeta jest zdjęcie mojego kolegi, ale myślę,że nie obrazi się jeśli ją udostępnię smile.gif
ved
Plan lekcji, to ja sie dolacze:




EDIT: Dla ciekawskich:
Widgety z Yahoo - wygooglujecie wpisujac "yahoo widgets"
pogoda - "yahoo weather"
Zegarek prawy gorny rog - "neon clock"
emaila w prawym dolnym - "gmail geiger"
Wszystko w galerri yahoo widgets

Plan zajec w ArchiCadzie, wklejany pozniej na tapete w photoshopie. uzywajac zajebistej przezroczystosc PDFow:)
joshua
Ty masz do tego wtyczkę,
...a ja mój ręcznie piksel po pikselu tongue.gif wink.gif
adrian_007
dziekowac smile.gif akurat pasuje do pogody tongue.gif
Kooz
Powiedzcie jak zrobic aby konnekt nie mial ramki tylko byly same kontakty?
Konrado
QUOTE(joshua @ 8.11.2007 - 22:26) *

@KonradoFFC: sprawdź czy nie masz włączonego dokowania w interfejsie.


Mam odznaczone :/
Kooz
QUOTE(ze0x @ 8.11.2007 - 19:55) *

Kooz, jak już skończysz prace nad tapeta to mógłbyś ja wrzucic? Dzieki wink.gif


No wiec jest DIIL Final smile.gif od poprzedniej wersji drobne poprawki kosmetyczne i pare detali nowych, niestety nie udalo sie patternu zrobic ladnie do wszystkich krawedzi dry.gif

ze0x
thanks wink.gif
LooL
Tez dam coś od siebie. cool.gif
Keleos
panoćki, powiedzcie mi, jak Wy to robicie, że macie tak jakby na pulpicie te kontakty z Konnekta... jakim to sposobem cały Konnekt znika tylko nie kontakty? chyba, ze to nie konnekt..?
SkkF
@up - wtyczka K+ (kplus)
ZenitH
ok juz sobie poradzilem przy k+ trzeba zrestartować konnekta zeby znikla ramka:) Zapomnialem o tym:D

Tylko co trzeba bylo zrobic zeby nic nie miec jako tlo na liscie kontaktow?
Konrado
W opcjach TloK'a zaznaczyć opcje - używaj tapety pulpitu jako tła.
SkkF
@up - wtyczka tłok, tapeta pulpitu jako tło, poszukaj sobie.
Keleos
hmm jest dalej problem.. tło konnekta jest niebieskie... heh ; ) załączam screen

.. tło jest ustawione w zakłądce "wygląd" ... nie bardzo wiem jak zrobić, by nie było żadnego koloru... : )

edit: foto usuniete bo mi brakuje miejsca na załączniki x D
SkkF
Ustaw se odpowiednio suwak "niewidoczny/przykrywający" i odznacz grandientowe tło voila!
Keleos
heh.. no niestety to nie to.. suwakiem to byłem już na każdej możliwej pozycji, z gradientami także się bawiłem... i nic : /

Możliwe też, że po prostu konnekt nie lokalizuje moich tapet prawidłowo.. ponieważ nie korzystam z transformation packa do WindowsXP tylko z aplikacji Aston, która zamienia shella całkiem... i może tapety trzyma gdzie indziej.. przez to Konnekt nie potrafi jej znaleźć i jej nie pokazuje?

efekt przeźrocystości widoczny na screenie to nie z tłoKa tylko z ustawień interfejsu...

w tłoKu cokolwiek bym nie ruszył przeźroczystości to jest bez zmian...
Konrado
U mnie wygląda to nastepująco:

Keleos
no u mnie wszystko zaznaczone tak samo... a i tak mam to co mam : /
a co macie w "wygląd" ? Może to ta zakładka coś psuje..?
Konrado
Możesz zrobic jeszcze tak: wziąc tapete ktora wrzuca aston i ustawić ja jako tapete pulpitu windy, może to coś da.
SkkF
Wiem, że to nie to co chciałeś, ale ja bym wywalił cały program który Ci skórkuje windę i zainteresował się tym - visual styles windows

Kiedyś tez mnie jarały windowsblinds itp., ale dużo ramu zjadają i opóźniają start systemu, przejrzyj sobie theme'sy które Ci w linku podałem.
Keleos
hmm ciekawe te wyglądy.. ja jednak nie używam Astona do zmian wizualnych ale także do funkcjonalności. Mam 2 dodatkowe (wysuwane lub stałe) górne panele, lewy panel skrótów (wysuwany lub stały) + zarówno z lewej jak i z prawej mogę mieć wysuwane (lub stałe..) kolejne panele rozwijane...
Menu start także ma całkiem inną strukturę niż standardowe Windowsa...

Tak więc ciężko się rozstać z Astonem ; )

No nic.. trudno.. zostanę przy brzydkim Konnekcie ; )

Tapety pod Windowsem zwykłym podmieniać nie mogę.. bo mam 2 konta użytkownika: 1 moje - z Astonem, i 2gie siostry - czysty XP... no i nie wypada narzucać siostrze tapety x D

P.S.
QUOTE
wziąc tapete ktora wrzuca aston

Aston nie narzuca swojej tapety jakoś specjalnie.. każdą tapetkę mogę sobie wrzucić... co też czynię ; )
mar3k
Podgląd:
http://mar3k.imfil.com/konnekt/Pulpit/14.11.2007/clean.jpg
http://mar3k.imfil.com/konnekt/Pulpit/14.11.2007/dirt.jpg



Info:
+ OS - Microsoft Windows Vista Business
+ Styl - Graphite
+ Winamp - Ebonite
+ Tapetka - Własnej roboty
+ kNotify - vistaK v2.0
+ kStyle - zmodyfikowany na bardziej gadu-gadowy (blink.gif) styl FloWerS
Konrado


Pozwoliłem sobie troszkę zmodyfikować ReserVed wink.gif

Edit styl się nazywa invoice.
Keleos
heh.. trochu mam bałagan, ale jakoś lubię tego typu zamieszanie x D

= screen 1 pokazuję by pokazać co mi się udało w końcu zrobić z tym tłem listy kontaktów. Udało mi się odnieść połowiczny sukces... musiałem osobną kopię tapety zrobić i ją odpowiednio wymierzyć by pasowała jako obrazek w tle listy, bo mi nie działa to automatyczne tapetowanie.

= a screen 2 pokazuję by zademonstrować nowy nabytek - program Madotate ; ) [takie fajne 3d okienka]

Załączniki

ciaastek
Matodate się używało.. i jest fajny tylko na chwilę. Potem uświadamiasz sobie, że to jest nieprzydatne smile.gif

KonradoFFC: co to za VS?
szczeniak191
http://szczeniak191.ugu.pl/konnekt/clipboard1195427607.jpg

O to mój smile.gif



Btw. Jak wy załączacie te miniatury nie przez imageshacka ? smile.gif
stivo
QUOTE(szczeniak191 @ 19.11.2007 - 00:15) *

Btw. Jak wy załączacie te miniatury nie przez imageshacka ? smile.gif

Opcja Załączniki wink.gif Tego nie ma w szybkiej odpowiedzi tongue.gif
Keleos
**do skasowania, zedytowałem poprzedni post**
LooL
Keleos, ładny masz pulpit, troche "zatłoczony" ale pamiętaj numer IP sie nikomu nie powinno pokazywac. U ciebie na screenie widac go doskonale tongue.gif

Hehe

@SkkF: nie musisz, wiem jakie mam IP biggrin.gif, niech ktos da jakis pulpit bo sie offtop zaczyna biggrin.gif tongue.gif
Keleos
już widzę te tłumy hackerów atakujących moją bramkę, bo to sieć LAN ... ; )
SkkF
LooL - a wiesz jak Twój ip jest wystawiony? Mogę Ci go wkleić tongue.gif
szczeniak191
Moje Ip to : 127.0.0.1 - HAKERZY! CZEKAM NA ATAK biggrin.gif
SkkF
@up - wiesz, że "ta" rozmowa z irca, ma więcej lat niż ty sam?
stivo
Trochę posprzątałem, więc moge pokazać wink.gif

Bandit
dlaczego mam wrazenie ze 60% z twoich ikon w psu nieużywasz? a samurize strasznie nie tam gdzie trzeba smile.gif poza tym rly nice
stivo
Samurize'a nie mam tongue.gif

A co do ikonek to powiem Ci, że w ostatnim czasie nie korzystałem może z 5 czy 6 tongue.gif I tak są zredukowane ilościowo, bo mam jeszcze kilka na górnym wysuwanym pasku wraz ze skrótami do dysków i kilka na ObjectDocku wink.gif
Bandit
Anyway, samurize czy nie, to pewien jestem, że z tych informacji też tylko 5% jest ci potrzebnych smile.gif
szczeniak191
Skkf - wiem że to stare jest ale na pewno nie starsze niż ja tongue.gif
Konrado
xBanditt'o - stivo chyba lepiej wie co mu jest potrzebne a co nie tongue.gif
stivo
Zaktualizowałem posta o screen z oknem, ObjectDockiem i Panelem górnym wink.gif
LooL
@stivo:
Nice wink.gif
ved
ale nedzne ferrari:( swiat sie chyli ku upadkowi:/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.