Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAway2
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
luckyluk
Nie cytuje się ostatniego posta

Też z tym walczę. Jedynym rozsądnym rozwiazaniem w chwili obecnej jest, odpowiednio sformułowana wiadomość w Kaway2. U mnie wygląda to tak

QUOTE
Nie przesadzaj z tekstem, bo nie wiem, jaką pojemność ma moja skrzynka w telefonie. Jak dostaniesz tą wiadomośc, nie odpisuj "OK, spox, itp.", każda napisana wiadomość potwierdzona "ENTEREM" to dodatkowy, osobny sms. Pozdrawiam LukAs biggrin.gif.


Jeżeli ktoś napisze mi w konnekcie

QUOTE
ok
wiesz co Ci powiem
fajna jest ta twoja wtyczka w konnekcie
musisz mi to zainstalować


to automatycznie dostane 4 sms-y, które zapchają mi skrzynke.
Lwiczek
Mam mały problem z kAway2... w połączeniu z tabletką. Otóż rozmawiając z kimś/kilkoma osobami a potem zamykając poszczególne zakładki bądź przez 'zamknij zakładkę' bądź wszystkie na raz zamykając całe okno rozmowy okienka te jakby [nie przepadam za tym słowem, ale cóż...] nie zostaja zamknięte. Włączajac potem kAway wysyłane jest do naszych byłych rozmówców powiadomienie, co jest deko irytujące dla nich, a w efekcie i dla mnie. Starałem się być na bieżąco z rozwojem tabletki i kAway2 i nie przypominam sobie podobnego problemu. Pytanie czy to po prostu ja coś źle robie czy jest to w jakiś sposób działanie zamierzone?
Lwiczek
Ekhm... widzę, że poprzedni post został olany... ale nic - mam 'feature request' ]:->

Dodanie opcji automatycznego uruchamiania kAway przy włączaniu aplikacji pełnoekranowej.
.misiek
+1 co do aplikacji pelnoekranowej. :]
Sija
buga sprawdze a co do aplikacji pelno-ekranowej macie info w pierwszym poscie (krotka pamiec ?)
Lwiczek
Hmm... może nie tyle krótka co źróda zawodne ( .misiek, wiedziałem że to kiedyś w kAway widziałem ]:-> ).

i: szkoda, że nie ma tej opcji...

PS. Dzieki za sprawdzenie buga.
smash
QUOTE(luckyluk @ 26.09.2006 - 14:18) *


Też z tym walczę. Jedynym rozsądnym rozwiazaniem w chwili obecnej jest, odpowiednio sformułowana wiadomość w Kaway2. U mnie wygląda to tak
QUOTE

Nie przesadzaj z tekstem, bo nie wiem, jaką pojemność ma moja skrzynka w telefonie. Jak dostaniesz tą wiadomośc, nie odpisuj "OK, spox, itp.", każda napisana wiadomość potwierdzona "ENTEREM" to dodatkowy, osobny sms. Pozdrawiam LukAs .



masakra, u mnie ludzie mysla, ze to zart, m a s a k r a !
Sija
nowa wersja na centralce beta smile.gif
ved
U mnie blad przy ladowaniu nowej wersji:/
Sija
moze jeszcze jaki blad, hm ?
Andrzej1307
krytyk przy wlaczaniu trybu away, wywala K.

Logi: KLIK
78Pawel
QUOTE(ved @ 13.11.2006 - 11:36) *

U mnie blad przy ladowaniu nowej wersji:/


Mam to samo - dedykowany KAway2 z centralki Kplugins - wysypuje Konnekta przy starcie

Komunikat :

[ nie można załadować wtyczki KAway2 - jeżeli chcesz ją wyłączyć itd ....]

Co ciekawe beta-wtyczka KAway2 z Centralki Beta - chodzi bez większych problemów...
Olórin
Wgrajcie to http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en
ved


jareq
QUOTE(Olórin @ 13.11.2006 - 20:13) *
Nie pomogło...
ZAP

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en
to pomoglo wielkie dzieki
dulek000
Nikt wcześniej nie odważył się pisać w VC2005. Sija przeciera szlaki, że tak powiem. smile.gif
Lwiczek
Ja tylko się chciałem przypomnieć z http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...ost&p=74935

byłeś w stanie sprawdzić tego buga? Bo dzisiaj postanowiłem przetestować nową wersje i pod wieczor dostalem sympatyczna wiadomosc od kumpla z ktorym gadalem rano:
QUOTE
Sławek: (16:20)
jak tego nie wylaczysz to Cie jebne tongue.gif


Niestety, ale bug ten skresla kAway2 jako uzywalna wtyczke sad.gif
Suchy
Dokładnie, moi znajomi również narzekają na to, że dostają informacje o tym, że odchodzę od komputera mimo, że w ogóle z nimi nie rozmawiałem (np. otworzyłem okienko rozmowy przez przypadek, albo dawno skończyłem konwersację z danym kontaktem) Gdyby była możliwość wyeliminowania tego buga to byłbym szczerze wdzięczny bo pomijając go k.Away2 to świetna wtyczka.
Olórin
Był błąd w tabletce, na centralce beta poprawiona (mam nadzieję) wersja.
Sija
na centralce beta nowa wersja z rozszerzonym auto-away'em - w zw. z tym czesc opcji przeniosla sie do galezi [Ustawienia -> Uzytkownik]
Miśka
A ja mam jeszcze takie pytanko.
Czy w nowej wersji działa powiadamianie na komórkę za pomocą sms-a o przychodzących wiadomościach??
Bo przed aktualizacją nie była dostępna ta funkcja i świetnie działała (a była przydatna), a teraz .... nic.

pozdrawiam
Monika
dulek000
Zajrzyj do Ustawienia->Użytkownik, chyba o to Ci chodzi.
Lwiczek
W ustawieniach kA2 ustaw opcje AA na rozszerzony i dopiero przy drugiej zmianie zmieni się też opis...

EDIT:
Przydałaby się opcja, żeby przy ponownym włączaniu trybu away można było domyślnie ustawić pusty opis [teraz nawet jak ostatnio nie ustawialiśmy opisu, to przy ponownym włączeniu trybu away i tak mamy w okienku wybrany domyślny ostatni niepusty opis].

i jeszcze jedna rzecz, ale to już nie odnośnie samego kA2 (jak się dowiedziałem :>) ale raczej ogólna - jeżeli w winXP zablokujemy ekran i włączy się AA to jeżeli ktoś usiądzie przy komputerze i zaloguje się na inny profil to AA i tak zostanie wyłączony - przydałaby się możliwość wykrywania czy profil jest zablokowany i w takim wypadku nie wyłączanie AA.
Lwiczek
Hmm... jak testowałem AA (obecnie nie używam ze wzgledu na opisany problem z blokowaniem pulputi) to na pierwszym stopniu zmienił tylko status (ustawilem zeby zmieniał na brb) a potem opis i status (na n/a)...
Lwiczek
To sam nie wiem - miałem tak samo ustawione w czasie testów i działało ok...
Sija
na zmiane opisu wplywaja tez opcje z kAway2 -> Opcje statusu.

nie bez powodu obecny branch (1.2) dostepny jest i bedzie wylacznie na centralce beta - oprocz refactoringu codu chce przebudowac interfejs i konfiguracje, aby byly bardziej intuicyjne, wiec na razie nie wszystkie opcje sa na swoich miejscach i nie wszystko moze dzialac jak nalezy smile.gif
Lwiczek
Sugestia: czy opcja "Pytaj przy wyjściu z trybu" away mogłaby być rozszerzona o wychodzenie z AutoAway'a? :> albo w ogóle osobna dla zwyklego away'a i AA :] [całkiem niezła proteza na problem z wychodzeniem z AA jeżeli ktoś inny się zaloguje]
ustrYk
QUOTE(ved @ 15.11.2006 - 10:14) *




no wlasnie ktos wie jak temu zaradzic? bylbym wdzieczny poniewaz bardzo chetnie bym zainstalowal sobie nowe wersje kAway2 oraz tabletki

QUOTE(Lwiczek @ 18.11.2006 - 13:00) *

i jeszcze jedna rzecz, ale to już nie odnośnie samego kA2 (jak się dowiedziałem :>) ale raczej ogólna - jeżeli w winXP zablokujemy ekran i włączy się AA to jeżeli ktoś usiądzie przy komputerze i zaloguje się na inny profil to AA i tak zostanie wyłączony - przydałaby się możliwość wykrywania czy profil jest zablokowany i w takim wypadku nie wyłączanie AA.


popieram...
ursus6
Musisz miec instalator Microsoftu w wersji 3.0.

.misiek
QUOTE(Lwiczek @ 20.11.2006 - 10:26) *

Sugestia: czy opcja "Pytaj przy wyjściu z trybu" away mogłaby być rozszerzona o wychodzenie z AutoAway'a? :> albo w ogóle osobna dla zwyklego away'a i AA :] [całkiem niezła proteza na problem z wychodzeniem z AA jeżeli ktoś inny się zaloguje]



A jesli nie klikniemy np po okreslonym czasie ze YES/NO to chowa sie to okienko z pytaniem :]
Jesli oczywiscie za duzo to pracy nie wymaga, a rozwiazaloby duzo problemow. Np moje wspomniane wczesniejsze wychodzenie z AA jesli przyjdzie jakas wiadomosc.
Lwiczek
I od razu sugestia przy automacie - która akcja (tak/nie) ma być domyślna...
@ndy
Dlaczego kAway2 nie przywraca mi statusu dostępny przy wychodzeniu z trybu auto-away (rozszerzony)?
ustrYk
nie dziala synchronizacja z kLock w nowej wersji kAway2
dulek000
Wiem, zmieniło się API, poprawi się. wink.gif
PelzaK1
ma ktuś starsza wersję kaway2, która nie wymaga visuala2005 i instalatora #3 majkrosoftu?

osobiscie uważam że nie powinno się robić zmian, które uniemożliwiają potem sporej grupie ludzi pracy z danym softem, w tym przypadku pluginem.

Przyzwyczaiłem się uzywać kaway2 i teraz się czuję jak bez ręki smile.gif
ustrYk
prosze bardzo
powinno byc ok
PelzaK1
dzięki, jest dobrze smile.gif
wit363
Mam pytanie czy ktoś wie kiedy w kAwayu2 pojawi się spowrotem raport sms
i Jaka jest najnowsza wersja poprzednika gdzie znajdują się raporty bo niewiem czy korzystam z najnowszej blush.gif excl.gif
zenq
wiem ze tu cisza itp, ale ostatnio zauwazylem ze przy synhronizacji z podstawowym auto-away, kaway2 zamiast wysylac wiadomosc ustawiona dla autoaway wysyla mi ta reczne wlaczenie trybu away:(
niestety wtedy w wiadomosci wysylane jest {reason} jako txt... a zmienna {date} jest wysylana jako spacja...

niestety jest to dosc uciazliwe, bo odpowiedz trzeba tak napisac, aby jakos logicznie wygladala i przy recznym wlaczeniu, i przy autoawayu, co niestety dyskwalifikuje np. uzywanie powodow nieobecnosci...
Wizard
Jestem nowicjuszem w temacie kAway2, a więc proszę o wyrozumiałość wink.gif. Problem polega na tym, że kAway2 wysyła powiadomienia tylko na statusie UKRYTY (po zaptaszkowaniu w opcjach). Natomiast moim celem jest wysyłanie powiadomień do piszących do mnie w chwili gdy mój status jest NIEDOSTĘPNY. Co zrobić, aby tak było? smile.gif
merman
NIEDOSTĘPNY znaczy offline. Nic dziwnego, że nie ma takiej opcji.
ved
Zdaje sie ze juz bylo, ale temat dawno nie odswiezany wiec moze cos sie ruszy.

Moznaby zrobic druga wersje wtyczki (bo jako opcji rozumiem ze sie nie da) ktora by miala domyslnie w rozszrzonym awayu mniej niz te 15 min? np: 10 byloby juz w sam raz. Podejrzewam ze to kwestia kosmetyki, a pamietam z eludzie sie o to pytali wiec paru osobom na pewno bylaby taka wersja wygodniejsza.

Zauwazylam tez ze przy wlaczaniu recznym kawaya ustawia status na wszystkich sieciach (wybranych) a pomija GLOBALNA(czyli ikonke w trayu np). nie jest to jakies wybitnie wkurzajace ale przydaloby sie (wiadomoby bylo jaki mamy status patrzac na sam tray).

merman
Ma ktoś może starsza wersje z mozliwością rapotów sms?
JakubG
Proszę bardzo :
kAway2 1.1.11.50 - Pobierz
kAway2 1.1.11.49 - Pobierz
ustrYk
przydalby sie powrot opcji zmieniania opisu takze przy recznym wlaczeniu trybu away. kiedys bylo teraz jest tylko dla auto-away.
ustrYk
kAway2 1.2.12.63 nie odpowiada na wiadomosci z konferencji mimo tego ze z ustawien wynika iz powinien to robic
Azazell
skąd można pobrać najnowszą wersję tej wtyczki ? bo coś linku znaleźć nie mogę.
dulek000
Z centralki kUpdate (kPlugins bodajże)
JakubG
Proszę link do wersji : kAway2 1.2.12.63 z listopada 2006r
http://download.komunikatory.pl/konnekt/wt...2_1.2.12.63.rar
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.