Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAway2
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
.misiek
Ok. Co prawda raz juz to zglaszalem, ale dostalem SOA#1.

Problem polega na wychodzeniu z trybu AA za kazdym razem jak dostane od kogos wiadomosc [a mnie nie ma przy kompie, lub nic na nim nie robie]

Wiec po pierwsze u mnie nadal wystepuje ten problem, nawet na czystym profilu [z wtyczkami jakich uzywam].

Oto log z zajscia, zapisany tuz po akcji. Na samej gorze lista uzywanych 'pludżinów'. Jesli K jest w takiej konfiguracji [z taka kolejnoscia ladowania wtyczek], ZA KAZDYM razem wychodzi z AA jesli ktos napisze do mnie, a nie mam otwartego okienka z rozmowa.

Log na ktorego koncu nie wiem po co jest proba zmiany statusu po otrzymaniu wiadomosci....

Moge liczyc na jakies wyjasnienie, nie tylko na SOA#1?
ved
Ma ktos ta najnowsza wersje, bo na centralce BETA nie widze a mam na pewno starsza (nie ma rozwinietego awaya, w ustawieniach uzytkownika)?
Zapodajcie laskawie.
Wizard
Naciśnij "Więcej opcji" w okienku aktualizacji.
Danci
A jak ustawić, żeby jak ktoś do mnie napisze i chciał ze mną pisać (czyli żebym otrzymał jego wiadomość) to musi hasło napisać?
LooL
ustawinia-mały plusik przy "wiadomosci"-spoza listy...

ale to tylko działa do osób których nie masz na liscie. wink.gif
rafaliex
Mam kaway 1 bo 2 ma troszke zle zrobione... bo nie wysyla odpowiedzi zaraz po napisaniu przez kolesia widomosci.

Ale to jest nie wazna otórz zrobulem sobie konferencje i kaway nie odpisuje w konferencji mozna to jakos naprawic???
..::gruby::..
kAway2.dll nie działa bez zainstalowanego najnowszego netFramework smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.