Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SprzątaczK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
.nomis
QUOTE(Olórin)
Bo mi to nie potrzebne.

A naprawdę wielka szkoda, bo przez to metakontakty tracą sens... sad.gif
NelQ
A ja mam pytanko: co to jest "metakontakt" ??
.nomis
Jeśli masz kogoś na więcej niż jednym kontakcie (np. na gg i w tlenie), to możesz stworzyć dla tej osoby metakontakt, czyli te 2 w jednym. Wybierasz jeszcze tylko z którą siecia ma sie łączyć domyślnie (tu: gg lub tlen). A tamte kontakty kasujesz. W ten sposób jest wygodniej i oszczędzasz miejsce na liście.


A to może w takim razie ktoś by zrobił taki myk, żeby odfiltrowywać pojedyncze kontakty?
SkkF
Działa tylko pod windows XP :[ sad.gif Tak samo jak menu emotek... sad.gif
Sija
QUOTE(SkkF)
Działa tylko pod windows XP :[ sad.gif Tak samo jak menu emotek... sad.gif


no i ? to ma byc jakas nowosc ? bylo to wiadome juz na poczatku...
Olórin
W końcu release: http://www.kplugins.net/downloads.sprzataczk.69.xml (wersja bez metakontaktów)!
lhs
Olórin - znowu masz problem z numeracją - na liscie wtyczek nowa wersja zgłasza się jako 0.2.0.0.
Olórin
Nastąpiła mała pomyłka, została wrzucona przedostania kompilacja, teraz jest juz ok wink.gif
Olórin dodaj chociaz priorytet sieciowy metakontaktu smile.gif zeby mozna bylo ustawiac z ktorej sieci ma sie najpierw wysylac, jesli kontakt jest offline w jednej to przechodzi na 2 automatycznie smile.gif proszę =]
Olórin
Jak dla mnie temat metakontaktów jest w tej chwili tematem zamkniętym.
Aule
Olorin, w przypadku takiego zainteresowania tą opcją, nie rozwijanie jej, nie jest chyba dobrym pomysłem, ale to zależy tylko od Ciebie.

ps. nie uzywam metakontaktów
Olórin - Roger That.
Spass
pomysł na wtyczke rewelacyjny. ale nie używam jej z jednego powodu - na dole listy kontaktów jest sporo pustego miejsca (2 linijki). nagłowki tez moglyby zajmowac mniej miejsca. powód błachy, ale skutecznie mnie od tej wtyczki odstrasza....

metakontaktow nie używam, a w takiej formie jak są teraz raczej nie mają wiekszego sensu.
mefju
nie denerwuj ludzi!

METAKONTAKTY NAWET W TAKIEJ FORMIE MAJĄ SENS!

inaczej bym ich nie używał tongue.gif
sleesh
Olórin ty leniu paskudny ;P Ludzie prosz, blagaja ... zlituj sie nad nimi :] To ze teraz tworzysz co innego nie usprawiedliwia Cie tongue.gif Napisz ze pozniej sie tym zajmiesz , podbudujesz ludzi itp .

BTW: Tez nie uzywam metakontaktow...
hutu
Ja go wyzywalem od leniuchow pol roku, ale to mu nie wjezdza na ambicje, sprobuj czegos innego tongue.gif
Olórin
QUOTE(hutu)
Ja go wyzywalem od leniuchow pol roku, ale to mu nie wjezdza na ambicje, sprobuj czegos innego tongue.gif

A jak...zawsze jak wchodzilem na irca to "nygus przyszedł" tongue.gif
atol
mam pytanie czy da się ustawić sortowanie dal konkretnej grupy? Np: mam 2 grupy i chce by tylko w jednej mi sortowało
Sija
QUOTE(atol)
mam pytanie czy da się ustawić sortowanie dal konkretnej grupy? Np: mam 2 grupy i chce by tylko w jednej mi sortowało


nie.
atol
a czy jest to możliwe do zmajstrowania... czy moge sobie odpuścić nadzieje :wink:
Olórin
Było już mówione ze ustawienia dla sieci/grup będą nie prędzej niz w 0.7 :>>
atol
There is hope!!! :wink:
Aule
Na bardzo dalekim horyzoncie wink.gif
j00gi
kurde niewiem co zje... ale jak mam nastawione w sprzataK 0.3
grupy kontaktow :siec
szortuj grupy :ronaco ;alfabetycznie
i niewiem czemu mi sie pokazuje u goru status zaraz wracam a nie dostepny
co moglem zwalic?
alberht
zmień na malejąco liczbowo
Olórin
Nowa wersja - dostosowano do nowego UI: http://www.kplugins.net/downloads.sprzataczk.73.xml
Fanatyk
A jest możliwość zmienienie kolejności?
Teraz mam pogrupowane tak:
tlen
żaber
gg
bez sieci

a można tą kolejność zmienićnp na: gg, żaber, o2, bez sieci ??
froger_mcs
i jeszcze czy bylaby taka mozliwosc aby dodac podzial na transporty z jabbera (np. ICQ)
lhs
To już się da zrobić - klonujesz wtyczkę kjabber.dll, nazywasz ją np ICQ.dll, zakładasz nowe jabberowe konto (którego będziesz używał wyłącznie do obsługi transportu ICQ) - i gotowe.
froger_mcs
heh no fakt, gdzies juz czytalem o tym klonowaniu tongue.gif ale dzieki za info smile.gif
Olórin
QUOTE(Fanatyk)
A jest możliwość zmienienie kolejności?
Teraz mam pogrupowane tak:
tlen
żaber
gg
bez sieci

a można tą kolejność zmienićnp na: gg, żaber, o2, bez sieci ??

Masz opcje sortowania - Malejąco, Rosnąco oraz Liczbowo(w przypadku sieci po wartościach NET) i Alfabetycznie.
Fanatyk
yyy.... gdzie? :>
lhs
Ustawienia | Interfejs | Lista kontaktów | Grupowanie.
Fanatyk
ano fakt smile.gif

Dzieki wielkie :]
lhs
Oops... w najnowszej wersji zamiast "Grupowanie" są "Panele".
Olórin
QUOTE(lhs)
Oops... w najnowszej wersji zamiast \"Grupowanie\" są \"Panele\".

Zmieniłem nazewnictwo, bo sie myliło z grupami wink.gif
lhs
Sam to miałem zaproponować, chociaż właściwie nie wiedziałem na co. "Panele" są OK smile.gif
Spass
Po zainstalowaniu najnowszej wersji tej wtyczki zawsze po uruchomieniu Konnekta mam wyłączone 'buforowane wyświetlanie' chociaż wcześniej ustawiałem tą opcję jaką włączoną.

A jesłi chodzi o nazwe to mi bardziej odpowiadało "Grupowanie"
Olórin
QUOTE(Spass)
Po zainstalowaniu najnowszej wersji tej wtyczki zawsze po uruchomieniu Konnekta mam wyłączone 'buforowane wyświetlanie' chociaż wcześniej ustawiałem tą opcję jaką włączoną.

A jesłi chodzi o nazwe to mi bardziej odpowiadało \"Grupowanie\"

Wtyczka wymusza wyłączone buforowanie - gryzie sie z nim tongue.gif

Grupowanie myliło sie z grupami smile.gif
pielgrzym
QUOTE(Olórin)
Grupowanie myliło sie z grupami smile.gif


To może nazwać to po prostu "sortowanie"? smile.gif
Olórin
QUOTE(pielgrzym)
To może nazwać to po prostu \"sortowanie\"? smile.gif

Ale to nie jest sortowanie :> Ze słownika synonimó ciekawszą propozycją były kompanie kontaktów ;-)
pielgrzym
QUOTE(Olórin)
Ale to nie jest sortowanie :>


Ale pozwala na zmianę sortowania (ustawianie kontaktów wg. grup, statusów, alfabetycznie numerycznie itd. itp.) :> w zasadzie ma więcej wspólnego z sortowaniem niż z grupami (bo do samych grup odwołuje się tylko częśc opcji). ;>

QUOTE(Olórin)
Ze słownika synonimów ciekawszą propozycją były kompanie kontaktów ;-)


Hehe, spodobało mi się biggrin.gif może zrobimy specjalną wersje Konnekta dla erudytów? wink.gif przykładowo zamiast zwykłego statusu "Nie przeszkadzać" mogłoby być "Pochłonięty imponderabiliami", a zamiast "Pogadam" wstawilibyśmy "Chętny do konwersacji" wink.gif
NelQ
QUOTE(Olórin)
QUOTE(pielgrzym)
To może nazwać to po prostu \"sortowanie\"? smile.gif

Ale to nie jest sortowanie :> Ze słownika synonimó ciekawszą propozycją były kompanie kontaktów ;-)


Może i nie jest to sortowanie, ale w tym wypadku pasuje.
solix
dlaczego metakontakty nie dzialaja pod windowsem 2000 ? tzn. co stoi na przeszkodzie, ? :?:
lhs
Nie przesadziłeś z tym avatarem??
Olórin
Patrz do sygnaturki, a jak nie pomoże to przeczytaj cały ten wątek.
lhs
Kto?? Ja?? biggrin.gif
Olórin
lhs: To było do solixa wink.gif A z twoją uwagą odnośnie avatara się zgodze wink.gif
Spass
nie da się zrobić żeby nie było na dole listy kontaktów dwóch pustych linijek :?: nie wygląda to fajnie...

PS - "sortowanie" pasuje dużo lepiej niż "panele" i nie myli się z grupami

Załączniki

Karool_Gda
W moim wątku (http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=35848) znalazłem inne zastosowanie dla tych pustych dwóch linijek smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.