Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SprzątaczK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Sija
Poniewaz wersja 0.4 wtyczki nie bardzo mi odpowiadala, a nie chcialbym jej calkowicie odlaczac, skompilowalem wlasnego release'a.
jesli wiekszosc glosow bedzie na tak, to stanie sie on publiczna wersja.

Changelog:
* oczyszczenie i uporzadkowanie kodu
* drobne poprawki
* lekka zmiana panelu konfiguracji.
* odchudzenie dll'a

Załączniki

Olórin
Generalnie macie porównać przejrzystość interfejsów, mojego i Siji smile.gif
bakerss
Generalnie to nie zauważyłem żadnych zmian ;]
j00gi
QUOTE(Olórin)
Nowa wersja - dostosowano do nowego UI: http://www.kplugins.net/downloads.sprzataczk.73.xml


wrocilem do tego bo ta 0.4 co podaliscie nizej mi wywala blad k.olew trzeba wywalic
lhs
Sija - to może spróbuj dodać to, o co już kilka osób pytało - możliwość ustawienia dowolnej kolejności wyświetlanych sieci.
Sija
QUOTE(lhs)
Sija - to może spróbuj dodać to, o co już kilka osób pytało - możliwość ustawienia dowolnej kolejności wyświetlanych sieci.


zobacze co da sie zrobic ;>
KOSMOS
No mi wydanie w tyki grupy.dll 0.4.0.0 SE (0.5.0.0) bardziej się podoba smile.gif
Co od propozycji kolegi z forum z kolejnością sieci również jestem za biggrin.gif
bakerss
A ja chciałbym żeby było tak jak w starszych wersjach, że jak klikam na zmiane opisu, to odrazu ustawia sie pusty opis, a nie tak jak jest teraz, że jest już jakis w polu smile.gif

podoba mi sie to że wyskakuje okineko ze opis GG sie juz nie mieści ;]
Olórin
:?:
sleesh
QUOTE(bakerss)
A ja chciałbym żeby było tak jak w starszych wersjach, że jak klikam na zmiane opisu, to odrazu ustawia sie pusty opis, a nie tak jak jest teraz, że jest już jakis w polu smile.gif

podoba mi sie to że wyskakuje okineko ze opis GG sie juz nie mieści ;]


Pewnie chodzi mu o k.zmieniacza biggrin.gif Pomylil tematy [;
Spass
generalnie większych zmian w wersji Siji nie ma... i te denerwujące dwie puste linijki na dole dalej są... :? ale wole tą wersje, bo jest "Grupowanie" a nie "Panele" :wink: (najlepiej byłoby jednak "Sortowanie")
adas
Hmm... A dzieje się coś aby to działało pod Win2000? Tak się tylko pytam wink.gif
.misiek
QUOTE(adas)
Hmm... A dzieje się coś aby to działało pod Win2000? Tak się tylko pytam wink.gif


Ta wtyczka nie działa pod W2k. BYŁO WCZEŚNIEJ !!!
adas
QUOTE(.misiek)
QUOTE(adas)
Hmm... A dzieje się coś aby to działało pod Win2000? Tak się tylko pytam wink.gif

Ta wtyczka nie działa pod W2k. BYŁO WCZEŚNIEJ !!!

Wiem, że było wcześniej. Ale to było dużo czasu wcześniej... A zapytałem się aby się dowiedzieć czy kiedyś będzie pod nim działać. Jeżeli nie to trudno...
Olórin
Jakbyś przeczytał co było wcześniej to byś wiedział że nie będzie nigdy na w2k chodzić...
gulldarek
Jeśli chodzi o funkcje które można by dodać do wtyczki to bez wątpienia powinna się znależć opcja minimalizowania grupy na liście kontaktów (np. za pomocą "-" i "+" obok nazwy grupy).
Aule
Olorin to mozesz jakoś sprobowć załtwić poprzez usuwanie kontaktów z listy 'siłą'. Tylko z dodawaniem gorzej, bo sie nie chcą dodawać.
Olórin
Osobiście nie zamierzam wtyczki wogóle dalej rozwijać... Dlaczego zapytacie ? Bo ta wtyczka działa i przeszła z stadium rozwojowego do stadium używania i zapomnienia że to jest wtyczka smile.gif
riddle
Olorinku, a jedna taka prosba. Czy moglbys ustawic opcje, ktora zamiast tego gradientowanego paska oddzielajacego grupy daje pasek o kolorze, ktory mozna sobie wybrac? Blagam.. na #313131 wygada to obrzydliwie.. taki chmurkowy pasek się bardzo wybija z rostera. Grupy mi są bardzo potrzebne, lecz ten splitter psuje cały wygląd, który jak wszyscy wiemy, w K się dosyć mocno liczy. Wiem, że pisałeś, że wtyka została jakby uznana za część K i już nie będziesz jej rozwijał, lecz proszę, przemyśl tą malutką opcję. Tak w weekend, jak Ci się będzie nudziło. Z góry dziękuje smile.gif
Olórin
Kolor splittera zależy chyba od aktywnej kompozycji w XP.... w API nie widzialem mozliwosci zmiany jego koloru
riddle
Uh. No ale dzięki za informację...
Update: Kolor zależy od Właściwości Ekranu -> Wygląd -> Zaawansowane -> Aktywny pasek tytułu.. dwa kolory do gradientu powodują zmianę tego splittera. Dzięki za info pobieżne, skłoniło mnie to do myślenia i ogólnie do poprawy wyglądu listy smile.gif
zimaq
Jak zwykle MS musiał wsadzić banalną opcje w miiejscu najmniej intulicyjnym ( co ma wspólnego aktywny pasek tytułowy z tym splitterem... ? :/ )
atol
co zrobic by ten dolny scrolbar znikną?
Pomaca jedynie rozszeżenie okienka konnekta ale to rozwiązanie mi się nie widzi (mam win XP)

Załączniki

Olórin
Rozsrzerzanie okienka i tak nic nie da.... jedynym sensownym rozwiazaniem jest usunięcie paru kontaktów tak aby znikną pionowy - wtedy zniknął oba :]

I po raz n-ty mówie ze to nie wina sprzataczki !
zimaq
QUOTE(Olórin)
Rozsrzerzanie okienka i tak nic nie da.... jedynym sensownym rozwiazaniem jest usunięcie paru kontaktów tak aby znikną pionowy - wtedy zniknął oba :]

Cudowny sposób tongue.gif
Ale działa wink.gif
atol
wiem że działa... ciekawe czego to wina bo ta opcja z wywaleniem kontaktów mija sie z celem
ogierek
Ta wtyczka jest COOL !!! Takie coś mi się podoba !! smile.gif
elem
Mam pytanie...ostatnio się nią bawiłem i zmieniałem opcje "Nazwe panelu "Bez Grupy"" na Inne..jendak w oknie nic się nie zmieniło. Jesn ta to jakie inny sposób?
Olórin
Nie działa to w grupowaniu wg. sieci...
Olórin
To nie powinno się dziać, ale jeżeli to ustaw sobie poziom zaawansowania interfejsu na eksperta, a następnie w interfejs->lista kontaktów wyłącz opcję Buforowane wyświetlanie.
arct!c
szybkie pytanie: da sie zrobic grupowanie podwójne? np. najpierwwedlug sieci i zeby w kazdej z sieci wedlug statusu jeszcze wink.gif z tego co wiem to nie ma takiej mozliwosci, a z kopiowanie pluginu raczej nie pomoze smile.gif. Prosilbym o jakiej rozwiazanie ew. odpowiedz autora czy ma zamiar takie cos zrobic wink.gif

Jesli bylo to sorki, zapoznalem sie z tematem pobieznie.
Olórin
Narazie nie ma takiej możliwości smile.gif Kiedyś nad tym myślałem, ale jak widać nie doszło to do skutku smile.gif
arct!c
a moze planujesz powrocic do tej koncepcii w najblizszej przyszlosci?
Aule
Raczej jeżeli nie doszło do skutku to jest to awykonalne wink.gif
sone
Witam, posiadam tą wtyczkę i grupuje mi ona kontakty jako Gadu-Gadu i Faworki a chce aby było też dostępni, Niedostępni. Nie wiem dlaczego sie to nie pokazuje
Aule
Wtyczka grupuje sieciami, albo statusami.
zhvir
Czy dałoby się zautomatyzować proces układania grup przy włączonym sprzątaczKu tak żeby kolejność grup była zależna tylko od woli użytkownika? Bo teraz jak chcę ustawić grupy w odpowiedniej dla mnie kolejności muszę robić różne takie bajery ze zmianami nazw wszystkich grup po kolei.
Przy ustawieniach:
- grupuj kontakty wedłu grup
- sortowanie liczbowo (malejąco)
każda nowoutworzona grupa wchodzi na samą górę listy kontaktów.
sone
No właśnie ja też nie kożytam z niczego oprocz gg więc chciałbym mieć tez inne opcje niż tylko sieciami smile.gif
psota
Nie trzeba sieciami, wejdź do
Ustawienia => interfaje => Lista kontaktów => Grupowanie
i tam masz opcje
sone
dzia, o to chodziło :*
Bo$s
Jak zmienić nazwy sieci przy grupowaniu sieciami ? Bo zauwazylem ze w jednym profilu konnekta mam GG a drugim Gadu-Gadu :/
Olórin
Na jednym profilu używasz dzielnika, a na drugim nie?
Bo$s
fakt, z dzielnikiem jest gg a bez jest Gadu-Gadu :] Dzieki smile.gif
lucek666
Popieram zhvir-a, przydało by się aby kolejność grup była zależna od użytkownika, bo jak dotąd muszę robić specjalne znaczki przed nazwą grupy aby na zakładce *wszystkie* sortowały sie jedna pod drugą wg. mojej woli
jiobel.
Propozycja (nieśmiała):

Nie dałoby się dorobić do grupowania jeszcze jednej możliwości? Bo teraz mamy
  • według sieci
  • statusu
a ja jeszcze proponowałbym grupę Kontakty poza listą. Przydatne byłoby to w związku z wtyczką GetToNow.

Tak, ja wiem, że kontakty, które są tymczasowo na liście są na końcu listy, ale np. ja chciałbym mieć na początku, żeby łatwo i wygodnie sprawdzać ich stan (czyt. ilość).
Olórin
Propozycja przemawia wink.gif Na becie jest wersja z tym smile.gif Grupuje spoza sieci, niezależnie od wybranego sposobu grupowania, czy tego chcemy czy nie ;p
jiobel.
@Olórin: pokłony.

A nie dałoby się zrobić, żeby Spoza listy były na samej górze?
dulek000
Inne sortowanie (np. alfabetycznie, malejąco przy statusach) nie przeniesie grupy?
jiobel.
Nie. Poza tym jeśli zmieniam sortowanie, to mieszają się dostępne, niedostępne, etc. Ja chciałbym jedynie, żeby w jakiś sposób Spoza listy były na samej górze.
Oczywiście - wszystko jest zależne od dwóch rzeczy:
- chęci Olórina (w które wierze) wink.gif
- możliwości (i jego i technicznych)
MHL
Mam pewien problem ze SprzątaczK.
Włącze Konnekta i Cały Interfejs wygląda normalnie, lecz gdy zjadę suwakiem trochę niżej, i spowrotem wjadę na górę, to wszystkie napisy są rozmazane i nachodzą na siebie. Czy może mi ktoś pomóc ? To bardzo ważne !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.