Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SprzątaczK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Bo$s
Ustawienia => Interfejs => Lista kontaktów => Wyłącz opcję Buforowane wyświetlanie
MHL
Mam ją cały czas włączoną. A i tak dalej jest zamazane sad.gif
arct!c
betki przejrzalem dzis, i naprawde jestem pod wrazeniem - GJ! .... a mi nadal sie sni podwojne grupanie .... :-)
psota
@MHL> Wyłącz opcję Buforowane wyświetlanie
MHL
Dziękuje Wam bardzo za pomoc. I Sorry wielkie, poprostu źle przeczytałem. Czytałem na szybko, bo chciałem jak najszybciej pozbyć się tego błędu. Jeszcze raz THX wielkie.
arct!c
A ja jeszcze potruje o tym podwójnym grupowaniu.
Olórin - pisałeś wcześniej ze probowałeś to kiedyś zrobić, czy miałeś zamiar ale nie wyszło. Zresztą nie ważne. Moje pytanie brzmi: Czy byłaby możliwość 2giego grupowania juz bez wypisywania 'zaraz wrócą' ..... 'dostępni' .... tylko po prostu od dostępny do niedostępny. Nie wiem jak probowałeś to rozwiązać / myślałeś na rozwiązaniem, ale czy taki sposób grupowania były realny? No i wydaje mi sie ze chyba prostszy
d3mo!
Wszystko pieknie tylko czemu wtyczka nie sortuje mi alfabetycznie kontaktów niedostepnych? Dostępnych i zaraz wroca jakos sortuje alfabetycznie, da sie to jakos zminic?
Olórin
Wtyczka nie zmienia nic odnośnie sortowania kontaktów poza ich grupowaniem.
cRoMo
Olorin, jakies szanse, ze wypuscilbys dla nas, "winowcow" wersje nie sprawdzajaca tak "drstycznie" jaka wersja wystemu jest uruchomiona? Wine daje mozliwosc wyboru emulowanej wersji systemu, ale SprzataczK nie daje sie przechytrzyc wink.gif
Sija
cRoMo: za sprawdzanie wersji odpowiada Konnekt smile.gif
cRoMo
QUOTE(Sija @ 6.02.2006 - 02:13) *

cRoMo: za sprawdzanie wersji odpowiada Konnekt smile.gif

Tego nie wiedzialem. To moze dla testow zrobilby Olorin wersje nie korzystajaca ze sprawdzania wersji, po to, bysmy mogli sprawdzic jak sie zachowuje pod wine?
Olórin
Istotna jest wersja Common Controls (musi być wersja 6, ta z XP) - AFAIR to włąśnie sprawdza K.
@ndy
Olórin mógłbyś dodać do wtyczki opcje aby nie wyświetlała belek "Niedostępni" , "Dostępni" itp. przy wybranym sposobie grupowania ?
Olórin
No ale właśnie na tym polega działanie tej wtyczki...
@ndy
@Olórin mi nie chodzi o wyłączenie grupowania tylko o dodanie opcji, która by ukrywała te belki z informacją np. "Niedostępny" itd.
Olórin
Wydaje mi się że jest to nie możliwe (tak czy tak zostaną duze odstępy)
popioleq
a nie wiecie moze dlaczego nie wyswietla mi nazwy sieci (ex. "Gadu-Gadu") ani statusu (jezeli ustawie takie sortowanie, ex. (dostepni)... te napisy pojawiaja sie tylko na chwile (migaja przez ulamek sekundy) tylko gdy przelaczam sie miedzy zakladkami... z gory dziekuje za pomoc smile.gif
bialy663
Czy używasz wtyczki TłoK? Bo właśnie taki jest z nią problem.
@ndy
@Olórin a możesz dodać opcję, która chociaż usunie według czego są grupowane kontakty ?
Na screenie zaznaczone czerwoną ramką.

Olórin
http://olorin.info/wp-content/beta/Grupy.zip Przy okazji dodałem opcję wyrównania tytułu.
Abraxas
Podjarany możliwościa wyłączenia nagłówków ściągnąłem nową wersję i... przypomniało mi sie ze 0.5 powoduje u mnie błąd. Wyświetla mi sie jedynie ostatni kontak z pierwszej grupy, absolutnie żaden inny :| Wszystko jest ok na wersji 0.4
Olórin
A używasz filtrow? Uzyawasz metaka/filtrow?
Abraxas
Filtry jak nie ustawiam to to samo. Tzn. reaguje na filtry bo np po wyłączeniu GG pojawia się ostatnia pozycja z kolejnej grupy. Wyłączenie MetaKa tez nic nie daje.

UPDATE:
Abraxas durna pała oczywiście nie popatrzył na opcje, gdzie po wgraniu nowej wersji sortowanie ustawiło się... no właśnie na nic się nie ustawiło. Po przestawieniu na dowolną opcje wszystko wróciło do normy. Dzieki Olórin.

PS: Jako że jestem wredny upierdliwiec to powiem że fajnie by było gdyby napisy nie były tylko ukrywane ale zeby pozostała po nich przestrzeń też znikała bo teraz robi się spora dziura. Skinowanie separatora to już małe s-f, ale też by było fajne smile.gif
zhvir
skoro można ukrywać tytuły grup to czy nie dałoby się ukryć gradientowego paska?
Aule
Podejrzewam, że ukrywanie tytułu grupy to po prostu ustawianie pustego tytułu, więc ukrywanie tego paska wcale nie wydaje sie już takie trywialne.
Olórin
Dokładnie.
zhvir
tak myślałem sad.gif A co z tą przeglądarką usług jabbera? Coś w tym kierunku jest robione?
Olórin
No a co? Przecież działa wink.gif I co ma piernik do wiatraka?
wokr
Pytanie mam takie jedno wink.gif
Uzywam SprzataczK i sortuje wg sieci ale brakuje mi ustalania kolejnosci tych sieci w K ;> Jest mozliwosc ustalania kolejnosci grup a jesli nie ma to dlaczego i kiedy bedzie smile.gif ??
Olórin
QUOTE
Jest mozliwosc ustalania kolejnosci grup

Czy ja coś przegapiłem?
QUOTE
a jesli nie ma to dlaczego

Bo kolejność standardowa, znaczy się liczbowa malejąca autorowi wystarcza
QUOTE
i kiedy bedzie smile.gif ??

Nigdy.
ciaastek
A ja tutaj widze że wielu ludzi ma obrazek dzięki wtyczce tłok i im wyświetla grupy, natomiast mnie wyświetla tylko przy wyłączonej wtyczce - dlaczego? sad.gif
Olórin
A masz najnowszego tłoka?
Hunter67
Witam,
ja ma mtakie pytanie. Otóż, czy możliwe jest grupowanie na jednej liscie kontaktów również tych, które są skryptami checky? Widziałem chyba na paru screenach, iż taka możliwość istnieje wink.gif
Sija
Hunter67: po sieci ?
eBayo
To chyba trzeba skrypty do Cheky'ego do grupy jakiejś dodać, a potem sortować według grup... czy tak?
Hunter67
Hm.. no właśnie, owszem, po sieci, ztym ze teraz jeszcze jedno pytanie: czy można zrobić tak, aby dodatkowo w grupie "Gadu-Gadu" na liście posortowało mi kontakty wg. statusu? Tak jakbym ustawił ogólnie we wtyczce aby sortowało wg. statusu, ale tylko w grupie "Gadu-Gadu". Mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi smile.gif Tylko wątpie, czy to jest możliwe.
LiTE
Raczej Ci się to nie uda..
Olórin
Standardowo K na górę rzuca kontakty dostępne, niżej półdostępne a na samym dole niedostępne.
mleko
skad mozna pobrac ta wtyczke skoro kplugins nie dziala?
Sija
mleko: moze z centralki KPlugins ? a na przyszlosc mysl.
.misiek
@Olórin, a można by zrobić tak żeby jednak grupa ukryty była poniżej czyli za nieosiągalny ? Bo obecnie jest takowa tyle że tuż pod Chętni do rozmowy...

Akira
QUOTE(mleko @ 23.05.2006 - 18:12) *
kplugins nie dziala?


Kto Ci to powiedział? www.kplugins.khrone.pl
idarek
Nie wiem czy już to było, ale ciężko jest przeczytać wszystkie 18 podstron... czy można by było zaktualizować tą wtyczkę, tak żeby grupę AQQ nie wrzucał na sam koniec, za grupą "bez sieci" ?
Andrzej1307
mozna by zrobic zeby ogolnie mozna bylo pozycjonowac samemu grupy... ja bylbym za
huci10
mozecie mi pomoc u mnie jest podzielone ale nie ma napisu Jabber Tlen GG zdjecie nizej


zimaq
Ustawienia -> Interfejs -> Lista kontaktów -> Grupowanie
Kolor nagłówka paneli
@ndy
@Olórin mógłbyś zrobić aby wtyczka grupowała kontakty ale nie dodawała ani nazwy np. "Dostępni", "Nieosiągalni" itp. ani linii oddzielającej je ? Oczywiście po takiej kastracji nie byłoby żadnych odstępów.
Aule
Nie, nie mógłby. Chyba, że zrobi sortowanie listy kontaktów, ale nie wiem, czy to wykonalne. Zresztą, możecie ustawić, żeby nie było napisów, gdzieś w opcjach jest cos takiego. Przerwy wtedy są, ale nie ma napisów.
damian25
ej a mam takie pytanko chce zmienic kolor opisu i nie wiem vgdzie to sie zmienia po jestem nowym uzytkownikiem konnekta...
Suchy
@Up
Ustawienia-> Interfejs-> Wygląd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.