Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SprzątaczK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ikari
QUOTE(.misiek @ 13.06.2006 - 15:39) *
@Olórin, a można by zrobić tak żeby jednak grupa ukryty była poniżej czyli za nieosiągalny ? Bo obecnie jest takowa tyle że tuż pod Chętni do rozmowy...
To chyba jest kwestia tego, jaki ID statusu nadaje wtyczka zniKacz - można leczyć 'skutki' i zmieniać sprzątaczKę, ale powinno się 'wyleczyć przyczynę' i zmienić ID w zniKaczu...

QUOTE(Andrzej1307 @ 18.06.2006 - 11:10) *
mozna by zrobic zeby ogolnie mozna bylo pozycjonowac samemu grupy... ja bylbym za
+ ja też wink.gif Zwłaszcza, kiedy chcę np. mieć po sieci. Swoją drogą, dałoby się zrobić, by wtyczka wśród jabberowych rozróżniała transportowane kontakty z yahoo, msn itp? Ikonki przecież mają różne...
Konrado
Jak właczam grupowanie wg. statusu ustala mi kolejność :

- dostępni
- niedostępni
- z/w

Nie wiem jak ustawić żeby było, dos, niedos. i na konieć z/w. Może ktoś pomóc ? wink.gif
.misiek
QUOTE
ustala mi kolejność :
- dostępni
- niedostępni
- z/w

Nie wiem jak ustawić żeby było:
-dos,
-niedos.
-i na konieć z/w


To w czym problem?

Konrado
Zamieszałem się:

Jak ustawić tak: dost. z/w i niedost. sorry
dulek000
Statusu, Liczbowo, Malejąco.
Rafit
Mam pytanko da radę jakoś w tej wtyczce poprawić samemu nagłówki z:

GaduGadu na Gadu-Gadu
dostępni na Dostępni

Bo troche drażnią mnie takie pierdoły biggrin.gif
ved
Wlasnie, po co one w ogole sa?
Wg mnie powinno byc opcja wlacz/wylacz podpisy, bo teraz zajmuja jakies 30% listy.

Jak dla mnie same linie poziome by wystarczyly. Przydaloby sie tez jakas mozliwosc recznego opisania 'grup', oczywiscie mozna sobie radzic normalnymi grupami ale raczej nie o to chodzi...
Olórin
QUOTE
Wg mnie powinno byc opcja wlacz/wylacz podpisy, bo teraz zajmuja jakies 30% listy. Jak dla mnie same linie poziome by wystarczyly.

Piszcie zażalenia do Microsoftu.
QUOTE
GaduGadu na Gadu-Gadu
dostępni na Dostępni

Co do 1. to jest z kreseczką i nawet z ™ wink.gif
Co do 2. zostaje hexeditor ;]
bicho
Ostatnio sprawdzając bete Gaim spostrzegłem pewna opcje która przydała by sie w SprzątaczK a mianowicie grupowanie według ilości rozmów.



Chyba jest to do zrobienia ? ph34r.gif
zhvir
najpierw niech będzie chociaż sortowanie ręczne tongue.gif
Aule
To może dodać tez nagłówek "Bez sieci/nieznana sieć" ?
zimaq
To jeszcze ustawianie z której stronty ma być nagłówek i mi wystarczy ;-)
Olórin
Trial miał chyba nie najnowszą wersję źródeł, bo ta opcja zniknęła w porównaniu z moją wersją którą miałem na dysku wink.gif
jiobel.
W wersji Triala kontakty spoza listy nie są grupowane przy włączonej Według statusu. (czyli dodawan są do normalnej listy i grupowane według statusu)
Trial
hi

Mamy nowa wersje SprzataczK-i 0.7. dodalem mozliwosc edytowania nazw sieci po ktorych jest sortowana lista kontaktow. pare innych drobnych poprawek.

do zassania - > Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Grupy_0.7.zip)

milej zabawy
Bo$s
Miło, że wyszła nowa wersja smile.gif Dziękuję smile.gif Ale jest pewien problem. Przy ustawieniu takim jak na screenie poniżej Checky jest na górze, ale po włączeniu opcji "Ukrywa tytuły grup" GG jest u góry, a Checky na dole.

ved
Szkoda ze nadal podzialy zajmuja tyle miejsca na liscie, jak dla mnie niefunkcjonalne
Olórin
Pisz do microsoftu.
Trial
nie da sie pewnych rzeczy poprawic...
chyba ze znowu zacznie sie od najnizszego poziomu... (budowanie wlasnej kontrolki)

ehhhh.. dac wam wszystkim palca... tylko nazekac i oczekiwac potraficie....
zimaq
Mi wystarcza w zupełności, a ta przerwa przy obecnym koncepcie wyglądu to nawet przydatna ;-)
mariush
Ależ skąd.. Mnie się baaardzo podoba możliwość edycji smile.gif O to chodziło smile.gif
Tylko mnie zastanawia jedna rzecz: te linie, które są pod nagłówkiem mają określoną szerokość, czy da się ją zmienić? Chodzi o to co na screenie:

Czy da się jakoś je przedłużyć, tak żeby dochodziły do scrolla? smile.gif

@ved: nie podoba się, no to nie używasz i wszyscy są zadowoleni tongue.gif
Suchy
QUOTE
do zassania - > Dodany plik Grupy_0.7.zip ( 16,94k ) Liczba pobrań: 92

Po ukryciu tytułów grup zmienia się kolejność na liście.
ustrYk
QUOTE(Suchy @ 19.11.2006 - 00:38) *

Po ukryciu tytułów grup zmienia się kolejność na liście.


mozna uzyc w nazwie grupy spacji. wink.gif ilosc spacji natomiast przyda sie do sortowania alfabetycznego
arct!c
Trial wszystko ladnie pieknie. Ale gdybys dalej sie bawil to prosilibysmy podwojne grupowanie smile.gif
Suchy
QUOTE
mozna uzyc w nazwie grupy spacji. wink.gif ilosc spacji natomiast przyda sie do sortowania alfabetycznego

Nie do końca rozumiem. Mam sortowanie alfabetycznie rosnąco z użyciem spacji na początku nazw i po ukrywaniu tytułów grup, zmienia mi się kolejność. To chyba bug...
ustrYk
moze i bug ale po co tak? skoro chcesz ukryc nazwy to zrob tak jak ja. ja mam WLACZONE nazwy. nazwy to sa spacje. tj 1 spacja az do 4ech spacji, czy od 4 do 1 - nie pamietam;)
Suchy
Równie dobrze zamiast edytowania wszystkich nazw grup mogę dać kolor czcionki taki jak tło (mam jednokolorowe) ale nie o to chodzi, tylko o to, że opcja która jest we wtyczce nie działa poprawnie i należałoby to zgłosić.

EOT
shinseiji
Mam do Was pewne pytanie. Czy jest możliwość ustawienia kontaktu w taki sposób żeby był na samej górze bez względu na status?? Chodzi mi o kontakt z gg bo tylko tej sieci używam w konnekcie. Byłbym wdzięczny za pomoc
Bo$s
Dodać wykrzyknik przed wyświetlaną nazwą wink.gif Chociaż wtedy i tak kontakt nie będzie zawsze u góry..
ved
@shinsheiji: sprobuj tak: utworz grupy - w tym jedna z TYLKO tym kontaktem, potem sortowanie wg grup i nazwe tej grupy daj taka zeby znalazla sie na samej gorze(np *, tylko wtedy nazwe grupy domyslnej zmien). Powinno dzialac.
mariush
Takie rozwiązanie zaburza sortowanie wg statusu w innych grupach. No ale jeżeli komuś to nie przeszkadza..

Przydałaby się opcja sortowania podwójnego - "sortuj wg grup", a w grupach "sortuj wg nazw". Wtedy nie byłoby problemów wink.gif
ved
taa, przydaloby sie reczne sortowanie w grupach, na zasadzie nawet dodawania linii poziomych gdzie trzeba:]
keeveek
ja bym wolał sortowanie według sieci a wewnątrz według statusu.
ustrYk
a czy daloby sie aby sprzataczka przy sortowaniu wg statusu do grupy 'ukryci' zaliczala kontakty 'ostatnio aktywne' (tj. te z pytajnikiem). uwazam ze opcja ostatniej aktywnosci lepiej pozwala zauwazyc kto jest ukryty niz wtyczka znikacz...
Camill
A ja mam inne pytanie.
Da się zrobić tak żeby można było sobie samemu wybrać w jakiej kolejności są pokazywane grupy?
Wcześniej miałem Spika i była tam opcja, ze ustawiałem sobie która grupa ma być wyświetlana nad którą (Przesuń w górę/Przesuń w dół).
Z góry dzięki za odpowiedź wink.gif
ustrYk
QUOTE(ustrYk @ 5.01.2007 - 15:02) *

a czy daloby sie aby sprzataczka przy sortowaniu wg statusu do grupy 'ukryci' zaliczala kontakty 'ostatnio aktywne' (tj. te z pytajnikiem). uwazam ze opcja ostatniej aktywnosci lepiej pozwala zauwazyc kto jest ukryty niz wtyczka znikacz...


ponawiam pytanie ;-)
ved



Pomimo podania innej nazwy niz Faworki, nadal pojawiaja sie podle faworki zamiast np Links, co brzmi duzo lepiej.
Pewnie dlatego ze sortowanie po sieci a wsrod sieci nie ma wlasnie jakies z faworkami... IMHO denerwujace
keeveek
widocznie wtyczka faworKi wymusza taką nazwę grupy. Ale olórin od dawna nie ma już czasu na zajmowanie się K..
Spass
keeveek, nie wymusza, bo przy sortowaniu według statusu nazwa się podmienia. Po prostu we wtyczce brakuje opcji do zmiany nazwy przy sortowaniu według sieci.
stranded
ej a da sie jakos tak zrobic, zeby wszystkie kontatky na liscie byly poukladane alfabetycznie niezaleznie od ich statusu?

mnie to dobija, ze za kazdym razem musze szukac osoby np. o imieniu Tomek po calej liscie, raz jest u gory raz na dole a czasami w srodku (jak jest np. ukryta).

ahh chce miec po prostu abcd biggrin.gif (zadnych grup)
dulek000
Korzystaj z wyszukiwania klawiaturowego (litery i spacją przeskakujesz po kontaktach). To bardzo wygodne.
stranded
no niby działa ale to jeszcze nie to tongue.gif
Migiel
Jest wtyczka do wyszukiwania kontaktow ;o
D3nY
Migiel: Jest --> http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...&hl=Szukacz
dulek000
Miguel chyba stwierdzał fakt, a nie pytał. tongue.gif
stranded
ale mi i tak nie chodziło o szukanie kontaktów tylko o ich poukładanie alfabetyczne, bo jak już mówiłem wkurza mnie, że co minuta każdy kontakt jest na innym miejscu niż był, tak to bym klikał na wyczucie i już bym wiedział i zawsze się wkurzam, że mi ten kontakt wędruje od góry do dołu
alexhornbeam
Od dłuższego czasu czekam na jakąś wtyczkę, która będzie pozwalała mi na alfabetyczne posortowanie kontaktów. Bo teraz jak chcę kogoś szybko znaleźć, to nie mogę.. Bo nie wiem czy ma opis i gdzieś u góry, a może konnekt wykrył go jako ukrytego i jest trochę niżej, a może jest niedostępny (niżej) albo niedostępny bez opisu.. Ta sytuacja jest dla mnie bardzo niewygodna. Myślałem, że w tej wtyczce znajdę właśnie rozwiązanie mojego problemu, ale jednak też nie.. A wtyczka do przeszukiwania niby jest, ale za jej pomocą wyszukuje się jeszcze dłużej i mniej wygodnie jak "manualnie". A może da się to zrobić inaczej? Proszę o pomoc
lukaszgl
A próbowałeś z kliknąć na liście kontaktów pierwszą literę nazwy zapisanego kontaktu? Na następny zaczynający się taką samą literą przeskakujesz spacją. Zakładam że pamiętasz jak zapisujesz ludzi na swojej liście.
alexhornbeam
O wpisywaniu pierwszej litery wiedziałem. Jak się wpisuje szybko to nawet i pierwsze trzy wejdą smile.gif Ale o tym, że się spacją przeskakuje nie wiedziałem, wielkie dzięki! To na prawdę działa smile.gif No to już żadnej wtyczki nie potrzebuje..
kortezon
Raz na jakiś czas wyświetla mi się takie coś:
http://img237.imageshack.us/img237/5574/blad1wm9.png
http://img168.imageshack.us/img168/29/blad2df9.png

Po restarcie ustaje, a SprzątaczK działa. Mam WinXP.

--
BugMeNot
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.