Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kRadio - Internetowe Radio w Konnekcie
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Akira
Super wreszcie bede dłuuuuugo słuchał di smile.gif A teraz narzekanie wink.gif :

Notifajek mi pokazuje nazwe stacji i utwór co kilka sekund :/ Co zrobić żeby przestał (oprócz wyłaczenia go). Tylko w di.fm tak działa notify inne stacje normalnie pokazuje.
WoofeR
QUOTE(Akira @ 3.06.2006 - 09:01) *

Tylko w di.fm tak działa notify inne stacje normalnie pokazuje.
w Tok FM jest podobnie, nie miałbym nic przeciwko temu gdyby notifek słuchał się ustawień konnekta czyli limitu do 30 znaków, a tak pojawia się na całej długości paska zadań....
xzbit
CODE
Konnekt_log ... v 0.6.22.137 | ui 0.1.21.49


_____________________________________________

## [CORE]         argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE]         appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE]         dataPath=C:\Program Files\Konnekt\data\
## [CORE]         PATH=C:\Program Files\Konnekt\data\dll;C:\WINDOWS\system32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem;C:\Program Files\Common Files\Autodesk Shared\;C:\Program Files\Diskeeper Corporation\Diskeeper\
## [CORE]         Statystyka id = 1073755126; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE]      ---  Beta report saved ---
## [CORE]        *  plugin - ui.dll
## [CORE]      --- UI loaded ---
## [CORE]      --- ProfilesDir set ---
## [CORE]      --- Profile set ---
## [CORE]         profile=Jarek
## [CORE]         profileDir=C:\Program Files\Konnekt\profiles\Jarek\
## [CORE]         tempDir=C:\DOCUME~1\ADMINI~1\USTAWI~1\Temp\Konnekt_Jarek_9a3cd77b
## [CORE]      --- Core columns set ---
## [CORE]        *  plugin - plugins\update.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\gg.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\grupy.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\notify.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\sms.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\tabletka.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\TloK.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kAway2.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kLock.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kRadio.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kAQQ.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE]      ---  plg.dtb saved ---
## [CORE]      ---  Plug.sort ---
## [AQQ]         20022
## [CORE]      --- Plugins loaded ---
## [CORE]      --- Plugin columns set ---
## [AQQ]         21011
## [CORE]      --- Profile loaded ---
## [CORE]      --- Versions checked ---
## [wXP UI]        -> ComCtl 60000 isWXP 1
## [AQQ]         30031
## [kAway2]         [NetList<13491000>::loadNets().retroItem]: net = 1313, use = no
## [kAway2]         [NetList<13491000>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = no
## [kAway2]         [NetList<13491000>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = no
## [kAway2]         [NetList<13491000>::loadNets().item]: id = 2, net = 1313, name = AQQ, use = no
## [kAway2]         [NetList<13483520>::loadNets().retroItem]: net = 1313, use = no
## [kAway2]         [NetList<13483520>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2]         [NetList<13483520>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2]         [NetList<13483520>::loadNets().item]: id = 2, net = 1313, name = AQQ, use = no
## [kAway2]         [kAway2::IPrepare()]: Ctrl = 13205064, pCtrl = 13492360, fCtrl = 13220272, sCtrl = 13432776, wCtrl = 13492504
## [kAway2]         [NetList<13491000>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = no
## [kAway2]         [NetList<13491000>::UIDraw().item]: name = AQQ, use = no
## [kAway2]         [NetList<13483520>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2]         [NetList<13483520>::UIDraw().item]: name = AQQ, use = no
## [GGimage]      dd: fetching previous owner of message box
## [GGimage]      dd: owner not found
## [SprzątaczK]         Groups reloaded
## [kLock]         [IPrepare]
## [kLock]         Tworzę przycisk w grupie wtyczek
## [kLock]         Tworzę przycisk w menu w tray'u
## [kLock]         Jest kNotify, wyświetlam opcję
## [kLock]         Jest kAway2, wyświetlam opcje
## [kLock]         [DisableActs]
## [kRadio]         Rejestruję ikony w toolbarze
## [kRadio]         Pobieram dane z konfiguracji
## [CORE]      ---  plg.dtb saved ---


Plug plugins\kRadio.dll made a booboo ...
  "Grupa 15 dla akcji 997003 nie istnieje!"


Locking...

ANOTHER Critical Structured Exception caught!!! Aborting...


Błąd wystąpił po zmianie umiejscowienia wtyczki z toolbaru głównego do menu wtyczek, przed zmianą kRadio spisywało sie dobrze.
Akira
U mnie to jest okey

// Cytat wyciąłem - prosimy nie cytować ostatniego posta w temacie.
// Co ty nie powiesz;)
mleko
i moje kilka groszy co do tej wtyczki:

1. jest ona wspaniala! radio w konnekcie smile.gif
2. dodanie informacji o tym ktore radio aktualnie leci (oprocz utworu takze info ktore to radio)
3. mozliwosc wlasnego ulozenia utworow w menu, ewen. cos takiego ze mamy 2 listy --> 1)standardowe radia oraz 2) Ulubione, gdzie mozna dodac swoje ulubione stacje
4. wiadomo - dodawanie wlasnych stacji
5. guziki sterujace cos jak w kPilocie smile.gif
6. patrz pkt. 1 biggrin.gif
atol
przydał by sie suwak do regulacji głośności... a tak to wtyczka super, szkoda tylko ze jakość Trójki jest słaba
ved
A mozeby podpiac kRadio pod kPilota (nie bedzie problemu z 'przyciskami':)?
WoofeR
QUOTE(atol @ 4.06.2006 - 10:13) *

przydał by sie suwak do regulacji głośności... a tak to wtyczka super, szkoda tylko ze jakość Trójki jest słaba
Suwak do regulacji masz w opcjach pluginu, a jakość nadawania radia nie jest zależna od wtyczki :-)
Lisuu
Można by Radio ZET dodać do listy stacji ?
Beaker
i dodac obsługę RDS-u
Cl3riq
QUOTE
Notifajek mi pokazuje nazwe stacji i utwór co kilka sekund :/ Co zrobić żeby przestał (oprócz wyłaczenia go). Tylko w di.fm tak działa notify inne stacje normalnie pokazuje



U mnie to samo (w di.fm i sky.fm). Czy można dodać do ustawień kRadio opcje czy ma używac kNotify albo co ile sekund ma wyświetlać info?
Quattrox
jeszcze jedno.. jakies globalhotkey by sie przydaly do regulacji glosnosci.. bo tak klikasz 20 razy zeby podglosic radio to strasznie niszczy myszke wink.gif
Akira
Masz w ustawieniach głośność...

Ps. Co za myszke masz, że taki "psujak" z niej
beosia
QUOTE(Quattrox @ 4.06.2006 - 15:14) *
jeszcze jedno.. jakies globalhotkey by sie przydaly do regulacji glosnosci.. bo tak klikasz 20 razy zeby podglosic radio to strasznie niszczy myszke wink.gif

od tego jest przecież k.Lawa
iGreq
Super wtyczka , oby tak dalej, mam nadzieje ze będze dalej rozwijana.
Jeszcze tylko okienko w którym bedze wyświetlana aktualna grana stacja i dodanie Radia ZET i bedze Luzzz
Pozdrawiam :-)
Arts
A ja bym prosił o dodanie Antyradia do kolejnej wersji wtyczki.
krys_wm
skoro nie ma możliwości dodania własnej stacji , to brakuje mi jeszcze radia eska
WoofeR
QUOTE(krys_wm @ 4.06.2006 - 18:07) *

skoro nie ma możliwości dodania własnej stacji , to brakuje mi jeszcze radia eska
Od kiedy Eska gra w necie? Nie mogę doszukać się linku do strumienia. Pomożesz?

Jestem mało wymagającą osobą i ta wersja wtyczki w zupełności mi wystarcza :-) Jedynie można by dodać (jeśli radio oferuje różne wersje strumieni) zmianę np po wyborze radia Tok FM 64 kbps lub 128 kbps ;-)

Akira
Woofer wejdź na www.eska.pl tam wybierz miasto jakie tam chcesz i tam bedziesz miał: ESKA W INTERNECIE i tam kliknij i masz streama
DrLastContaQt
QUOTE(xzbit @ 3.06.2006 - 15:36) *

CODE
Grupa 15 dla akcji 997003 nie istnieje!


Błąd wystąpił po zmianie umiejscowienia wtyczki z toolbaru głównego do menu wtyczek, przed zmianą kRadio spisywało sie dobrze.

U mnie dokladnie to samo sad.gif
peterx2
wtyczka super, bez dwóch zdań... przydałaby się w niej jeszce możliwość uruchamiania radia (najlepiej wybranej stacji) o zadanej godzinie (i ew. w przyszłości - o zadanej głośności, lub liniowo, narastającej). Fajny budzik wtedy byłby z tego smile.gif
duh85
bug:
Dalem kilka razy Nastepna -> i uruchomily sie dwie stacje bo pod muzyka sluchac jakies bardzociche rozmowy.
Gdy daje Graj|stop wyskakuje ""Kradjo nie zostalo zaladowane"
Karzde kolejne wcisniecie Nastepna powoduje nalorzenie sie kolejnej stacji.

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
zhvir
QUOTE(Akira @ 3.06.2006 - 09:01) *
Notifajek mi pokazuje nazwe stacji i utwór co kilka sekund :/ Co zrobić żeby przestał (oprócz wyłaczenia go).
no rzeczywiście denerwujące :>
Może kRadio powinno sprawdzać czy opis utworu się zmienił i jeśli jest taki jak wcześniej to nie powinien go przesyłać do wyświetlania przez knotify.

QUOTE
Każde kolejne wcisniecie Nastepna powoduje nalozenie sie kolejnej stacji.

Nie zauważyłem tego problemu

KoSiarzPL
QUOTE(cih997 @ 3.06.2006 - 07:40) *

Sprawdziłem to i dokonałem małej poprawki, sprawdź teraz. Jeżeli nadal nie działa będę nad tym pracował.

Na jednym kompie juz dziala. Tam gdzie mi wywalał krytyka (Win XP). Na drugim kompie dalej nie działą i wyrzuca dialog na opczątku że nieprawidłowy dostęp do kómórki (win 2003). Pyta sie czy wyłączyć wtyczkę na zawsze czy nie.
DJGieTe
Moglo by byc cos w stylu "Konnekt kRadio odtwarza teraz: costam radio"
np po nacisnieciu jakiejs kombinacji klawiszy np ctrl+alt+r, zazwyczaj za nic nie odpowiada w windowsie, i mozna by zrobic dodawanie wlasnych stacji w menu radia np "dodaj" smile.gif

oczywiscie info o odtwarzanej stacji wklejane by bylo tam gdzie byl by obecni kursor, cos ala Advanced Mirc Integration Plugin smile.gif

oczywiscie info o odtwarzanej stacji wklejane by bylo tam gdzie byl by obecni kursor, cos ala Advanced Mirc Integration Plugin smile.gif
Michał Świtoń
A ja bym był za dodaniem małego bajeru... ale dla mnie przydatnego - mianowicie "Kopiuj do schowka opis" tongue.gif
Czasami leci coś naprawde fajnego i chciałoby się kupić album wink.gif
Jacek
Pierwsze co to gratuluje i dziekuje wink.gif Bo korzystam z niej jak napalony wink.gif

Jak wspomniał Michał Świtoń .. byłoby to bardzo uzyteczne wink.gif Albo nawet logowanie ich do pamieci podrecznej? Nie mam na mysli logów do pliku bo to bez sensu ale dobrze byłoby znac utwory jakie puszczała stacja jakis czas temu.. gdy my bylismy np zajeci czyms tam.. wink.gif

Ogołem bardzo fajna wtyczka. Autor wie co trzeba zrobic wiec nie bede wspominał o poprawie jej obsługi wink.gif Choc mi np w przeciwienstwie do co niektorych nie zalezy na dodawaniu recznie stacji ale za to ich segregacja bdz usuwanie owszem.. bardzo bym tego chciał wink.gif Łatwiej byłoby posługiwac sie przyciskami "nastepna" i "poprzednia" .. cudna sprawa wink.gif

ps. ikonka w toolbarze mogła by wygladac jak zaproponowana wczesniej przez kogos. Tzn rysunek radyjka z antenkami.. wink.gif Obecna choc ładna to jednak mniej pasujaca do wykonanej z pomysłem... o ktorej przed chwila wspomniałem wink.gif
mleko
co do segregacji to wtedy sie robi wlasne playlista juz....
fajnie by bylo wink.gif

znalazłem jeden błąd - co jakiś czas zdaża się iż kRadio spiszy systemową głośnośc wavów prawie do zera
Michał Świtoń
Heh... tongue.gif a Radio Maryja ?? ;P tongue.gif Moja babcia pewnie by posłuchała tongue.gif
Wiem wiem.... taki żart biggrin.gif
.nomis
Ja bym prosił o jakąś szczecińską rozgłośnię... sad.gif
ved
Kazdy prosi i prosi, po prostu dodawanie wlasnych trzeba sklecic i tyle:] Albo nie proscie tylko wysylajcie adresy do podpiecia do autora, bo sie monotematycznie robi...
grayhat
przynajmiej zeby stacje byly w xml`u zapisane smile.gif
@ndy
Witam, nie śledzę tego tematu dokładnie i jeżeli moje pytanie się powtarza to przepraszam.

Czy będzie możliwe wyświetlanie aktualnie granego utworu jako opis ?
Jacek
@ndy: moze moze..? wink.gif Poki co pozostaje nam czekac bo jak sadze .. nie tylko ja wink.gif autor pracuje juz nad czyms... Wiec poki co zgłoszone zostały mu rozne pomysły w tym i to.

Czekamy.. ewentualnie podsyłamy stacje do autora, badz błedy jakie zaistniały(eee to sie raczej nie zdarza wink.gif )
Akira
hehe widze że wtyczka taka slawna sie zrobiło, że nawet blog padł;) Cih997 wyslałem Ci na pw adres dobrego darmowego serwera
beosia
Ja przypomnę propozycję, żeby przy zmianie stacji bądź przy wciśnięciu "stop" było płynne wyciszenie dźwięku (fadeout) tak jak np w winampie. To chyba nie jest trudne do wykonania, a bardzo poprawiłoby wrażenia w trakcie używania kRadia
wasiu
Jak masz winampa to nic nie stoi na przeszkodzie, aby radia słuchac własnie na nim.
zhvir
każdy może sobie słuchać radia w czym chce, w winampie, itunes, wmp itp ale przecież nie o to nam chodzi... propozycja fadeoutu jest moim zdaniem ok i może zostać zaimplementowana w kRadio... bo jeśli już została zrobiona regulacja głośności niezależnie od głośności systemu to na tej podstawie bez trudu można zrobić fadeout jako opcję we wtyczce tongue.gif
Tar
Wyśmienita wtyczka smile.gif
Jeszcze pare poprawek i bedzie super.
Gratuluję pomysłu
UNK
jak juz napisal duh85 przy szybkim przelaczeniu stacji nakladaja sie one na siebie, a przy duzej ilosci nalozonych stacji Konnekt wyklada sie z przeciazenia:P

QUOTE
Moglo by byc cos w stylu "Konnekt kRadio odtwarza teraz: costam radio"


Tak to by sie przydalo, albo zaznaczenie na liscie stacji aktualnie sluchanej, po przelanczaniu stacji, nastepna, poprzednia nie ma zadnego infa ktora stacje obecnie sluchamy a racznie jej szukac to troche uciazliwe.
tonyhc
Ja bym bardzo prosił....i oczywiście sprawiłoby to że zaczalbym uzywać tej wtyczki jezeli pojawiło by sie tam radio szczecinskiego clubu Trezor ADRES: http://xpx.pl:8140/ lub tez http://radio.TrEZoR-Club.pl bardzo prosze:)smile.gifsmile.gifsmile.gif
Andrzej1307
ile razy mozna mowic, ze trzeba czekac na dodawanie wlasnych stacji? dry.gif
KoSiarzPL
Dokładnie. Wydaje mi sie że wrzuceine wszystkich stacji jakie zaproponują użytkownicy utrundi tylko korzystanie z kradia. Ciężko będzie się przedzierać i znaleźć coś wartościowego. Najlepiej by było gdyby można było wybrać które stacje chcemy używać.
ved
To sie rozumie samo przez sie, dodawanie wlasnych stacji to pierwszy punkt zeby kRadio moglo byc uniwersalne:)

Tworca cos zamilkl... a skrzynka piwa czeka:D
Krizz
jestem pod wrazeniem, na prawde kawal dobrej roboty panie CIH!

ja jedynie walczylbym o usuniecie tego wyskakujacego okienka z tytulem, troche to przeszkadza w pracy.. za di.fm dziekuje, najlepsze radio smile.gif house, breaks podstawa smile.gif
wilkZWS
Świetna wtyczka! smile.gif
Jeżeli chodzi o propozycje stacji to proponuje muzyczne radio - http://muzyczneradio.idl.pl/?a=real
Pozdrawiam
Aule
Co do samej wtyczki to słychać dobrze, u mnie tylko trochę za często błąd strumienia się zdarzał przy łączeniu, więc połowy stacji nie dane mi było usłyszeć. Czy na którejkolwiek z tych predefiniowanych stacji grają cokolwiek rockowego?
keeveek
Aule:

Megastacja.net -> rock
Polskastacja.pl -> tylko rock
polskieradio.pl -> bis (w godzinach nocnych XD)
radioluz (muzyka bardziej alternatywna, ale jednak)

Aule
A z anglojęzycznych nie ma? Polski rock mnie nie kręci jakoś. Jakieś opisy by sie przydały.
ziutek997
A ja pobrałem najnowszą wersję (0.0.0.4) i tak skończyła sie moja przygoda z kradio smile.gif Wyskakuje okienko z błędem podczas włączania konnekta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.