Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kRadio - Internetowe Radio w Konnekcie
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ZenitH
Widzę, że i tak dość dużo poszło do przodu:). Ważne jak dla mnie jest to, że do opcji nagrywania dodałeś dzielenie na utwory podczas zmiany tytułu:)
Keleos
Ja sobie zawsze nagrywam sety po 20-30 minut, i z nich wydzielam poszczególne piosenki... automatyczne dzielenie "to mały krok dla ludzkości, ale ogromny skok dla kRadio" ; )
Wizard
Cieszy, że nastąpi aktualizacja wtyczki, lecz jeszcze ważniejsze jest, że przynajmniej jeden dev pracuje dla dobra K smile.gif.
Życzę powodzenia i... sukcesów z pracą z K wink.gif
D3nY
W tym momencie zostałem maksymalnie pozytywnie zaskoczony.. Juz teraz kRadio jest niezle! A skoro autor planuje jeszcze udoskonalić swoje dzielo to po prostu świetnie:) Nie odpalałem K już od bardzo dawnego czasu.. Ale ta wtyczka jest zmieniła wszystko:) Praktycznie już od pewnego czasu jestem userem Mirandy, ale jeżeli ta wtyczka będzie nadal rozwijany i osiągnie tak wysoki pułap o jakim wspomina jej autor to zastanowię się nad powrotem do K. Śmie wątpić ze jest nawet lepsza od mRadio [analogiczna wtyczka tylko dla M]. W każdym bądź razie chciałbym podziękować za wkład i za naprawdę dobrą wtyczkę:)

[Trochę dawno mnie tu nie było:|]
Pozdrawiam wszystkich:)
Bandit
Podobnie jak poprzednik, chyba sie poważnie zastanowię.
ibanez
Czy jest jakaś aktualna lista stacji do tej wtyczki?
Bo sporo nie działa.
Keleos
ibanez - a zdarzyło Ci się kiedykolwiek przeczytać 1szy post?

Poza tym, ja osobiście WSZYSTKIE stacje sobie sprawdziłem i zostawiłem niektóre (te dla mnie ciekawsze)... a zajęło mi to 30 minut... więc ludzie, gdzie tu problem? ; )
LooL
Nowa aktualizacja juz dawno czeka na moim kompie.
Czemu jej nie wrzuciłem ?
Tylko i dlatego, że jest ona zrobiona pod najnowsza wersje kRadia,
które jeszcze nie wyszło.
Różnica polega tylko i wyłącznie na tym ze w najnowszym kRadiu wprowadzona jest multiadresowność smile.gif ( czapki z głów dla ciha bo to swietna sprawa )
Dopóki Cih oficjalnie nie wypusci nowej wersji radia, nie wrzuce aktualnego ini.
cih997
Aby zapobiec pytań o nowe kRadio informuję że prace trwają i mają się dobrze 8)
Keleos
haha, właśnie przed momentem znajomy mnie prosił bym mu podesłał to kradio, bo na opisach szalałem i mu się piosenki spodobały ^^

Oczywiście kolega nie wiedział, ze to wtyczka do Konnekta.. więc czekamy na stand-alone wersję, czekamy ; )
Latniak
Czy z wtyczką coś się dzieje ? Już dwa miesiące minęły a nie ma żadnych informacji. Z niecierpliwością czekam na update.
keeveek
QUOTE

Uaktualniona baza danych rozgłośni radiowych, made by Zenith & LooL:
http://sv657.sendspace.pl/file/LnVdLTZV/fk...ZmUP/kRadio.ini
+Keleos+

tylko czemu ta nowa lista stacji zawiera tak mało stacji względem wersji pierwotnej? mam nadzieję, że to się zmieni, bo flagowe "ponad 1000" stacji to to co przyciągnęło mnie do tej wtyczki ;p i do konnekta, do którego wrociłem zawiedziony na wszystkim innym biggrin.gif
LooL
zmienic, zmieni się wink.gif ale na początek było o wiele łatwiej zrobic od początku nową liste, niż kazdy adres sprawdzac. Poki co czekamy na nową wersje radyjka, czekajcie na wypowiedź Ciha...
yozz84
a skąd pobieracie adresy do listy ? jest jakies zbiorcze miejsce z któego mozna sobie samemu powybierac adresy i powklepywać ?
Keleos
eee nie wiem czy dobrze zrozumiałem... ale:
- największą lista stacji jest GOOGLE...
- adresy można sobie dopisywać/usuwać w pliku kradio.ini, który się kopiuje do folderu konnekt/plugins/
yozz84
ok rozkminiłem co i jak ale mam jeden problem:

stacje takie jak np. rmf maxx któe przez www chodza bez problemów w kradio nie chca sie odtwarzac... w dziale pomoc na stronie miasto muzyki sa adresy aktualnie słuchanej stacj... wklejam je do kradio.ini... a po uruchomieniu wyskakuje ze "Serwer przepełniony lub przestał nadawać!"

jak to naprawic? w czym problem? prosze o pomoc smile.gif
LooL
1. Słuchac rmf o 1 w nocy, gdy ich serwery nie są przeciązone wink.gif
2. Nie ty jeden chcesz posłuchac rmf,a ich serwery nie "wyrabiają".
Bandit
Rmf to szaga! używajcie zetki, RZONdzi :-) Monika Olejnik i inne kwasiaki ftw.

A co do RMF to u mnie np na foobarze śmiga zawsze. Rozszerzenie to pls.

GuZiK
Nie dziala link do aktualnego pliku .ini ze stacjami...
LooL
Link
Niech jakis moderaror poprawi link w pierwszy poście, obawiam się ze niektóre stacje znowu przestały działać.
Wierccie dziure w brzuchu Cihowi to moze wreszcie wypusci bete smile.gif
Keleos
Uaktualnione. Nie napisałeś tylko, czy to Twój update, czy wspólny z ZeniTHem i nie wiedziałem czy coś więcej zmieniać ; )
LooL
Wrzuciłem plik na swój serwer, to to samo i ta sama wspólna praca wink.gif Czyli jest ok smile.gif
joj_sport
mi od paru dni kRadio nie chce grac sad.gif tzn uparcie wyswietla mi sie kNotify, ze "nie mozna otworzyc strumienia" sad.gif wszystko stalo sie tak nagle, po prostu sluchajac radyjka chcialem tylko zmienic stacje...
Bo$s
Też tak miałem, okazało się, że coś się popsuło z obsługą AAC. Spróbuj przeinstalować kRadio.
cbf.lucas
Uaktualniłem trochę stacje radiowe (poprawki dotyczące miastamuzyki.pl, dodałem także parę serwerów do samego radia RMF FM, zmieniłem kolejność wszystkiego (wg upodobania)). Mam nadzieję, że mnie nikt za to nie zabije - jak coś to sorry - chciałem się podzielić z innymi.

Pozdr.

link poniżej - skopiować do przeglądarki:

http://cbf.cba.pl/kRadio.zip

PS. Jak znajdę czas i chęci to postaram się powywalać to co nie działa i dodać coś sensownego do zestawienia.
yozz84
link nie działa... wyskakuje tylko obrazek z cba.pl
Dexterxx
HotLink protection. Skopiujcie link w spróbujcie na niego wejść dwa razy
cbf.lucas
Drugi link - powinien działać bez problemu

kRadio.zip

i adres:

http://marzyci3l.ovh.org/kRadio.zip


Pozdr.
COLS
W wolnej chwili posiedziałem nad stacjami - polskimi wink.gif Co niektóre (nie działające) zaktualizowałem i dodałem nowe.
A oto link jeśli ktoś zechciał by
http://rapidshare.com/files/152482956/kRadio.rar

Miłego słuchania happy.gif
Pozdrawiam!
Hunter67
Mi Trójka dalej nie chodzi. sad.gif
Błąd strumienia.
ZielaK
Jeśli nie ma jakiegoś radia, to zawsze możesz je sobie dopisać. Ustawienia>Wtyczki>kRadio>Zaawansowane>Edytuj, w edytorze pojawi się lista stacji. Przykładowo, dopisz gdzieś:
CODE
Radio 90=http://host04.radio90.pl:8000/radio90_128kbps_stereo.mp3.m3u
Jeśli chcesz inne strumienie, to znajdziesz je na http://host04.radio90.pl:8000/.
cih997
W pierwszym poście odświeżone linki do instalacji oraz dodana paczka bez instalacji dla użytkowników Windows 7. Wersja ciągle 1.0.0.0b1.

Jeżeli ktoś ma ochotę mógłby przygotować najświeższą wersję stacji radiowych (może pomożecie i powrzucacie w załącznikach swoje listy z aktualnymi stacjami). Jeśli się taka lista pojawi to postaram się wrzucić najnowszą wersję kRadio oznaczoną numerkiem 1.2 (niestety mocno niestabilną jeszcze).
cih997
W poście głównym kilka nowych informacji.
lgorek
hejka, mam pytanie jak dodac ikonke kRadio do okna rozmowy poniewaz otwieranie z okna programu troche jest denerwujace. Jezeli sie da to fajnie bylo by aby wszsytkie przyciski lub wybrane mozna bylo sobie dac do okna rozmowy aby bylo bardziej poreczne.

Gdzie szukac tej zmiany bo przeszukalem i sam nie wiem.
GuZiK
może zrób sobie skrót klawiaturowe( nawet globalny) za pomocą wtyczką k.Lawa?
gksbfan
W wolnej chwili może ktoś zrobić aktualizację stacji ? Z góry dzięki !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.