Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kRadio - Internetowe Radio w Konnekcie
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
zhvir
@mousex: w przyszłości (nie wiem jak dalekiej) będzie prawdopodobnie możliwość uruchomienia GaduRadia w konnektowym kRadio, więc będziesz mógł siostrze zaimponować wink.gif
koszalin123
Znany jest już przybliżony termin premiery wersji 1.0 ? Może do wtyczki dodacie możliwość ogladania telewizji internetowej z linków mms.
zhvir
przybliżony termin: prędzej niż poźniej
oglądanie telewizji: raczej nie
koszalin123
QUOTE(zhvir @ 27.09.2006 - 23:08) *

oglądanie telewizji: raczej nie


Szkoda bo teraz jest sporo takich kanalow. Taka wtyczka to mógłby być prawdziwy hit.
saCOOL
cih powiedział, że po kRadiu przyjdzie czas na zrobienie czegoś lepszego niż winamp biggrin.gif może następna w planie będzie telewizja biggrin.gif..
ved
internetowa:)
Czeam na to:D
Klocek
W kolejnej wersji kRadia sprzydałaby sie aktualizacja kilku strumieni, np radio takie jak "play4people" zamiast grac wywala komunikat "błędna forma strumienia" (choc do niedawna gralo wink.gif ). Ogolnie wtyczka świetna.
Ralph
Fajna sprawa. Choc część strumieni nie działa.
EcstasyxXx
Kiedy wkońcu ta premiera nowej wersji? :>
cih997
Już bardzo niewiele pozostało do wydania oficjalnej bety - cierpliwości.
Akira
A mógłbyś dać jakiegoś screenka malutkiego chociaż? Nie przeszkodzi Ci to w pracy a nam ulży wink.gif
cih997
Mała prezentacja na www.cih997.prv.pl (8
Akira
WOW już sie doczekać nie moge smile.gif Masz skrzynke dobrego piwa u mnie, jak nowa wersja wyjdzie
EcstasyxXx
A będzie dostępne gadu-gadu radio?
Bo tam fajne kawałki lecą :>
cih997
Raczej tak. Niestety w pierwszych betach nie obiecuje.
Akira
QUOTE(EcstasyxXx @ 14.10.2006 - 18:52) *
A będzie dostępne gadu-gadu radio?
Bo tam fajne kawałki lecą :>

Co wy wszyscy widzicie w radiu które jest zamknięte i nie chce miec sluchaczy z poza userow gg...Jest tysiące lepszych radi
zhvir
właśnie... wystarczy z polskich wymienić takie radia jak:
- PolskaStacja
- MegaStacja
- CyberStacja
- TopStacja
- Ultrastacja
- CyberParty
- Radiosfera
- RadioParty
- RadioFTB

A z zagranicznych:
- 1Club FM
- 1FM
- DigitallyImported (di.fm)
- MPEGRadio
- SkyFM
- Special Radio
- AccuRadio

Wymieniłem tylko te najwiękjsze w których jest tyle samo lub więcej stacji niż w gaduradio i w każdej z nich puszczają taką samą lub lepszą muzę z dużo mniejszą lub zerową zawartością reklam. Bo nie uśmiecha mi się słuchać co piosenkę reklamy tongue.gif
Jacek
Pomyslcie tez o wielbicielach .. muzyki z lat 80tych np wink.gif Zeby domyslnie było pare stacji.. taka moja podpowiedz wink.gif Mnie bowiem zadne inne audycje raczej nie interesuja, wiec sa jak widac tacy odmiency jak ja wink.gif
saCOOL
Ponad 30 stacji w kategorii: "60's 70's 80's" biggrin.gif satysfakcjonuje? biggrin.gif

A tak bajdełej to: jak prace idą? Rok akademicki się zaczął i jakoś kontaktu nie mam z cich'em od dobrych 2 tygodni. Tak go uczelnia pochłonęła i studia, że chłopaka nie ma dla świata smile.gif..

Pozdrowienia dla wszystkich zamieszanych w projekt (ja tu tylko beta-testuje biggrin.gif) i oby się szybko czas znalazł (i siły), na prace nad udoskonalaniem.
cih997
Uczelnia uczelnią, czasu jest kilkakrotnie mniej na kRadio ale prace trwają i pierwsza beta już prawie zakończona smile.gif
noxon
witam,
mam problem z ta wtyczka, bo kiedy ja wlacze to po retsracie konnekta wywala mi taki komunikat
"nie znaleziono punktu wejscia procedury BASS_SetConfig w bibliotece BASS.dll"
wie ktos moze jak temu zaradzic, bo wtyczka jest niewatpliwie ciekawa i przydatna :]
zhvir
być może nie masz bibliotek bass w katalogu konnekt/data/dll
dlatego ściągnij wszystkie pliki jeszcze raz i wrzuć je wg instrukcji do odpowiednich katalogów
ponieważ kRadio serii 0.0.0.x nie jest już rozwijane proponuję poczekać na wersję 1.0.0.0 - to już naprawdę niedługo smile.gif
raben
Cih997 to coś dla Ciebie .... i marud ... które chcą gadu radio... Gadu Radio 1.0 może uda się rozszyfrować jak to przerzucić na K. jesli post jest bezsensowny to I'm sorry.
zhvir
nie trzeba rozszyfrowywać skompilowanego programu żeby gaduradio było w kRadio... jakiś czas temu niejaki aqqkiller udostępnił na pewnej stronie sposób na gaduradio bez gg co oczywiście od razu przekazałem cihowi i, jak już cih997 wcześniej powiedział, gaduradio będzie w kRadio jak tylko znajdzie się czas
MSQ
Ale ten sposób AQQkillera nie do końca działa, GG dodało małą zmianę i zaczęło się kaszanić wink.gif
zhvir
do czasu dodania gaduradia do kRadia na pewno będzie ogólnie dostępna pełna specyfikacja

EOT
nygyt
Algorytm jest w 100% sprawny - mozna sie o tym przekonac na mojej stronie, gdzie umiescilem instrukcje jak uruchomic GaduRadio bez zadnego komunikatora, a posiadajac jedynie odtwarzacz - http://gaduradio.yoyo.pl
MSQ
@up: Nie dzięki, wolę jeszcze mieć swój nr GG wink.gif

@down: A no zapomniałem o takiej możliwości tongue.gif
zhvir
nic nie stoi na przeszkodzie sprawdzić na jakimś nowym numerze testowym tongue.gif ja na tę stronę wpadłem już kilka dni temu i potwierdzam że działa (oczywiście sam sprawdziłem na drugim numerze)
nawet nakłaniałem ciha do kontaktu z adminem strony w wiadomym celu ale cih cos ostatnio bardzo zajęty smile.gif
nygyt
Adminem strony, o ile mozna tak powiedziec, jestem ja.
Kwestia poruszana na innych forach jest troska o haslo, ktore trzeba podac w formularzu, aby sie zalogowac.
Cytat z artykuly AQQKillera :
QUOTE

Gadu-Gadu loguje się do serwera GGRadia przy użyciu SSL'a (HTTPS), czyli wszystkie przesyłane dane są szyfrowane.
GET /auth.gg?u=numer_gg&c=popolsku&p=moje_haslo&v=7.5.354 HTTP/1.0

Jezeli uruchomiamy komunikator to za pomoca numeru i hasla sie logujemy do serwera gadu-gadu, ale jak potem chcemy uruchomic radio to gg przez SSL laczy sie z serwerem (i tutaj tez nie da sie tego podejrzec - nawet snifferem), jednak sami widzicie w jakiej formie jest przesylane haslo - plain text. Aby wiec odwzorowac proces logowania na stronie konieczne jest podanie niezaszyfrowanego hasla w formularzu, zeby mozna bylo wygenerowac zapytanie do serwera.
Jednak jezeli macie jakis pomysl co zrobic, zeby proces logowania byl bezpieczny to moze uda sie cos dopisac, zeby nikt sie nie bal o swoj numer gg.
semprini
ok. fajna wtyczka. uwagi i prośby w zasadzie mam podobne jak reszta (ręczne dodawanie strumieni, bla bla bla)... przyłączam siędo prośby o zmianę kolorystyki ikonki, bo jesli ustawię sobie położenie na głównym toolbarze to ikonka ląduje tuż obok ikonki konnekta i można się pomylić - czarna byłaby fajna, niebieska chyba też.

oddzielna sprawa - wydaje mi się, że jeśli masz zamiar umieścić w kradio wszystkie opcje proponowane tutaj, to najlepiej byłoby stworzyć oddzielny, w pełni konfigurowalny toolbar dla wtyczki w głównym oknie. a na nim wszystkie przyciski kontrolne (play, pauza, następna/poprzednia stacja) i suwak głośności. przecież przy dodaniu tych wszystkich guziczków do któregokolwiek z istniejących toolbarów ten ostatni wydłuży się do niesamowitej długości.

to chyba tyle. czekam na betę. :)
saCOOL
A Wy to nie piszcie, tylko cierpliwie czekajcie :>.. (Będzie nawet więcej niż oczekujecie biggrin.gif)
stivo
A mi od pewnego czasu nie chce się łączyć z RMFem.. z każdym z trzech dry.gif
zhvir
w kRadio 1.0 wszystkie 3 będą działać smile.gif czekajcie cierpliwie
a jak chcecie szybciej to piszcie petycje błagalne może cih997 skruszeje wink.gif
stivo
To ja już się nie mogę doczekać, bo jeszcze kilka nie działa mi dry.gif A w wakacje normalnie śmigały...

zhvir na Twoim UB kRadio jest w tonacji zielonej i to z tysiącem stacji.. Masz jakieś dojścia do nowszej wersji??
Sija
QUOTE
zhvir na Twoim UB kRadio jest w tonacji zielonej i to z tysiącem stacji.. Masz jakieś dojścia do nowszej wersji??

lol
zimaq
nie bądźmy okrutni... happy.gif

Jak będzie nowa wersja, to cih nas zapewne powiadomi, spokojnie ;-)
^Mattie&
Witam. Spotkała mnie niemożność odsłuchiwania stacji zagranicznych. Czy ten problem, jest napotykany przez jakąś część forumowiczów i czy ktoś wie, może jak rozwiązać to ? Wiem, że to wersja beta, ale skoro już w menu są i stacje zagraniczne, to każdy zapewne chciałbym przesłuchać wszystko.
Pozdrawiam.
zhvir
W wersji 1.0 będzie "możność" odsłuchiwania wszystkich stacji nadających w mp3, wma, asx, ogg, aac+ i jak coś nie będzie działać to każdy użytkownik będzie mógł sam zmienić adres ulubionej stacji na aktualny/działający. Cih997 na pewno już nie poprawi wersji 0.0.0.4 bo mija się to z celem, kiedy tuż za rogiem (żubr?) czai się pachnąca nowiutkim lakierem wtyczka biggrin.gif

stivo
Mam nadzieję, że szybko wyjdzie ta nowa wersja, bo coraz więcej stacji siada i nie można słuchać.. Ostatnio padła mi Radiosfera... dry.gif
brux
Się naczytałem o tej wtyczce w wersji 1.0 i mam nieprzepartą ochotę już ją wypróbować, tym bardziej ze coraz wiecej stacji przestaje działac.
Ktoś nie wie czasem czy ona nie czai sie juz za winklem i czy czasem na dniach nie wyjdzie?
Jacek
Tak... a nowa wersja ciagle za rogiem....
zimaq
Równie dobrze mogło by tej wtyczki czy zapowiedzi nowej wersji w ogóle nie być, to by nikt nie narzekał, gdzie nowa wersja. Wyrozumiałości trochę...
Jacek
Skoro sie zapowiada ze niebawem bedzie to dotrzymuje sie słowa wink.gif
Rownie dobrze.. mogła by sie pojawic informacja iz trwaja prace nad nowa i tyle. Albo nic, wowczas ktoregos pieknego dnia cih997 zrobił by nam piekna niespodzianke wink.gif ALe ok.
stivo
Nikt by nie narzekał jak by stara wersja działała poprawnie...
zhvir
takie gadanie nic nie wnosi do tematu
czekajcie a będzie wam dane
Jacek
Wzajemnie.

Obstawiam ostatnie dni przed gwiazka, albo sylwestrem, hmm badz feriami.. letnimi. Jop, czekamy.
NelQ
A ja mam pomysł. Czy nie można dodać opcji pełnej kontorli z poziomu okna rozmowy tak jak jest to w kPilocie 2?
cih997
@NelQ: Twoja propozycja jest w planach więc będzie taka możliwość w przyszłości.

W obecnej chwili jest kilka stacji które zmieniły adresy i nie zostały jeszcze uaktualnione ale już pracujemy z zespołem (Zhvir wink.gif) nad aktualizacją. Wkrótce pojawi się aktualizacja.
lukaszgl
Chyba ściągnąłem jako pierwszy więc podzielę się kilkoma spostrzeżeniami z tego co zauważyłem.
Po pierwsze świetny pomysł z okienkiem, bardzo przydatna okazuje się również wyszukiwarka przy takiej ilości stacji.
Po drugie radio (lokalne) CCM - błąd strumienia.
Widzę jednak że nie można na chwilę obecną dodać żadnej kategorii (mogę się mylić bo pora dość późna).
No i tak na marginesie - (Regionalne) Radio PLUS - łagodne przeboje (często go słucham więc od razu rzuciło się w oczy).

Krytyków brak w chwili obecnej a posiadam sporo wtyczek.

Brawo cih997 wspaniała robota, długie oczekiwanie się opłacało smile.gif

Edit. Jednak edycja stacji jest w ustawieniach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.