Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kRadio - Internetowe Radio w Konnekcie
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
cih997
@ziutek997 W nowej wersji nie powinno być już tego problemu ale gdyby się pojawiał oczywiście daj znać.
a'mal
Zaskoczyła mnie ta wtyczka bardzo pozytywnie, czekam na rozwój w dobrą stronę...biggrin.gif

PS: Może byśmy pozgłaszali ulubione stacje ..smile.gif Polecam Rockową stację http://www.zeilsteen.nl

PS2: Jednak Azureus pokonał wtyczkę...wink.gif

PS3: Propozycja ikony (nie jestem autorem):
cih997
Zapraszam na stronę gdzie można dodać swoje ulubione stacje, które mają pojawić się w kRadio w pierwszej kolejności (lista stacji które planuję dodać do wtyki jest bardzo duża, dlatego będe ją systematycznie uzupełniał).
Akira
Dałem propozycje 3 radyjek;) Ale nie bedzie wolności kiedy nie bedzie możn a wlasnych strumieni wsadzać:(...

Ps. Co do ikonek to wybierasz którąś?
keeveek
proponuję, kiedy już wyjdzie wersja tłoKa z możliwością wrzucania różnego info na liste kontaktów aby była wyświetlana nazwa wybranej stacji , aktualny utwór (o ile to możliwe) i status (stop/play/buffering)
ved
Boli troche umiejscowienie ikonki radia na glownym toolbarze, burzy mi to zmyslny uklad ikonek, no i moje poczucie estetyki:P
Chyba wszyscy sie zgodza ze najlepiej bedzie zrobic mozliwosc wyboru miejsca ikonki w ustawieniach.
Co do samej ikonki - taka jaka jest obecnie(to na pasku menu) dla mnie moze byc, u mnie ladnie sie komponuje z reszta:]

I takze opowiadam sie za mozliwoscia samodzielnego dodawania stacji:D


Andrzej1307
QUOTE(ved @ 26.05.2006 - 11:10) *


Chyba wszyscy sie zgodza ze najlepiej bedzie zrobic mozliwosc wyboru miejsca ikonki w ustawieniach.



tak, tak jak kTimer smile.gif
Mucha
1. ikonka do menu wtyczek
2. glosnosc, zrob tak zeby dalo sie ustawic poczatkowa, jakis suwak w ustawieniach czy cos
ziutek997
No faktycznie działa biggrin.gif cih997 jesteś genialny biggrin.gif
beosia
cih997: jakbyś mógł zmienić działanie opcji zgłaśnianie/ściszanie, żeby zmiana głośności radia nie wpływała na cały system (sprawdźcie zachowanie przy włączonym jednocześnie kRadiu i np. winampie). Po drugie może nowe wersje będziesz dodawać do centralek? Tylko wtedy na centralce nie mogłaby siedzieć instalka tylko same pliki do update'u.

michas
jest stacyjka trance,no i fajno....a moze jakas salsa i house?
zimaq
Może zamiast dodawać N nowych stacji, po prostu zrobić możliwość dodania swoich strumieni? Popytaj innych devów, a na pewno pomogą smile.gif
Akira
QUOTE(zimaq @ 26.05.2006 - 14:49) *
Może zamiast dodawać N nowych stacji, po prostu zrobić możliwość dodania swoich strumieni?



Może cih997 chce brać jakąś kwote od stacji za to żę ich stacje wsadzi do kRadia wink.gif
Klawisz
Bry.

Coś takiego zrobiłem jeśli chodzi o logo... jak się spodoba, to pokombinuje dalej z ikonami.

cih997
@Akira heh, niestety z tego kasy miał nie będę. Narazie chcę dodać jak najwięcej stacji predefiniowanych, własne strumienie pojawią się wkrótce. Pracuję również nad stabilnością wtyczki - chcę przede wszystkim żeby działała bez problemów, dlatego radia będę dodawał międzyczasie. Proszę o cierpliwość.

@Klawisz Logo jest piękne, estetyczne - jak zrobisz takiej jakości inne ikonki do kRadia to na pewno zostaną wykorzystane

@zhvir Pracuję już nad ustawianiem w opisie to co leci w radiu

@ved Nad ustawianiem głośności również pracuję

BTW, co myślicie o instalce? Jeżeli trzeba będzie mogę zamieszczać i instalke i pojedyncze pliki. Co o tym sądzicie?
Andrzej1307
super logo! smile.gif a gdzie ono bedzie widniec?
cih997
Nie powinno się zmarnować, dobra robota.
Akira
Instalka nie jest potrzebna starczy, żeby wsadzić to na centralka... Może zagadaj do Orólina albo kogoś zeby wrzucił...
dulek000
Napisz PM-a do Hao, a zapewne otrzymasz moderowany dostęp do centralki.
KOSMOS
może by dodać radia:
www.kissfm.pl
www.radiostacja.pl

i może możliwość ustawienia info o stacji na opis smile.gif
Bakerson
QUOTE(cih997 @ 26.05.2006 - 18:14) *

@Akira heh, niestety z tego kasy miał nie będę. Narazie chcę dodać jak najwięcej stacji predefiniowanych, własne strumienie pojawią się wkrótce. Pracuję również nad stabilnością wtyczki - chcę przede wszystkim żeby działała bez problemów, dlatego radia będę dodawał międzyczasie. Proszę o cierpliwość.

@Klawisz Logo jest piękne, estetyczne - jak zrobisz takiej jakości inne ikonki do kRadia to na pewno zostaną wykorzystane

@zhvir Pracuję już nad ustawianiem w opisie to co leci w radiu

@ved Nad ustawianiem głośności również pracuję

BTW, co myślicie o instalce? Jeżeli trzeba będzie mogę zamieszczać i instalke i pojedyncze pliki. Co o tym sądzicie?

Z tą instalką świetna sprawa smile.gif wtyczka też niczego sobie - zacząłem wkońcu słuchac radia (a nie robiłem tego od jakiś 5lat tongue.gif)
Życzę dalszych sukcesów smile.gif
Pozdrawiam
raben
Ja napisze tylko że genialna jest to wtyka .. czekam tylko na AntyRadio smile.gif
Sija
cih997: polecam svn://konnekt.info/kaway2/trunk/Source/Status.h + svn://konnekt.info/kaway2/trunk/Source/Format.h smile.gif
ved
@Klawisz: Logo doskonale! Tylko czy musi byc czerwone??:>
Jakos za bardzo (jak dla mnie) z logo konnekta sie kojarzy. Jesli to efekt zamierzony to OK, jak nie to moze warto zmienic barwe na jakas inna, czarne by bylo niezle:))
Andrzej1307
@ved: moim zdaniem dobrze, ze kojarzy sie z logo K. W koncu to wtyczka do tego komunikatora wink.gif
ved
@Andrzej: ale jak tak spojrzec na ikonki pozostalych wtyczek - to kazda ma swoje wlasne, unikatowe, (nie zawsze piekne:) logo. Gdyby wszystkie w jakis sposob nawiazywaly do logo konnekta to by bylo wporzadku, ale skoro kazde jest oryginalne, to nie ograniczajmy sie tez w tym przypadku

BTW: Czarna wersja naprawde jest niezla, sprawdzalam:]
iSiEk
Nie działa RMF FM, wiekszość streamów z Polskiej Stacji nie działa (mi działa tylko Party, Disco Polo i Biesiada i Folk), z Megastacji żadna nie działa...
Ale oczywiscie wtyka super smile.gif Od dawna taka chciałem i jak tylko zostana naprawione błedy i zostanie dodana możliwość dodawania własnych stacji bedzie bosko.

PS: Szkoda ze RMF Maxxx w takiej słabej jakosci ale to juz nie wtyczki wina...
beosia
mi wszystko działa oprócz RMF, który jednak wcześniej normalnie działał, więc pewnie jest to wina stacji
JakubG
U mnie wszystkie stacjie działają bezproblemowo smile.gif
KoSiarzPL
Postanowiłem zainstalować wtyczkę i całkiem przyjemnie działa. Kilka moich uwag:
- Niech interfejs wtyczki będzie w innym miejscu. Nie wiem czy zauważyłeś. Jeśli ktoś chce mieć wtyczki na głównym toolbarze to ma opcję w ustawieniach do tego. Nie należy mu na sztywno tam nic pakować.
- Przydał by się przycisk "Następna zatacja", "Poprzednia stacja" By można było klawe podpiąć
- Pomyśl nad grupą "ulubione stacje", by dało się przeskakiwać za pomocą klawy
- Ustawiłem autostart ale radio przy starcie się nie uruchamia. Poza tym, przy starcie które radio jest uruchamiane?
- Instalator, hmm, średni pomysł. Na to samo by wyszło gdybyś potraktował pliki zipem. Użytkownik i tak musi wybrać katalog, wybierze ok i mu sie rozpakuje. Jeśli już chcesz użyć instalatora pobierz katalog konnekta z rejestru, i daj możliwość restartu konnekta.
zhvir
dzisiaj zauważyłem że próba uruchomiania jakiegokolwiek radia rmf kończy się komunikatem: Wystąpił problem z aplikacją Konnekt - Core i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy... bla bla bla

sygnatura błędu:
AppName: konnekt.exe AppVer: 0.6.22.137 ModName: wininet.dll
ModVer: 6.0.2900.2861 Offset: 00079383

Pozostałe radia działają bezproblemowo
grayhat
popelnilem grafike jak ja widze sobie kRadio w moim konnekcie wink.gif
wykozystalem logo by @klawisz




imho tak powinno wygladac kRadio wink.gif

i blagam autora o definiowalna liste stacji wink.gif albo przynajmniej o dodanie radiostacji (mms://stream.szeptel.mm-team.com/rdst)!!

pozdro wink.gif
kyrczman
przydaloby sie tez jakies przedstawienie graficzne [bufor, czas, bitrate] i takie tam...
keeveek
moim zdaniem najlepiej to będzie wyglądało na samej liście kontaktów kiedy już będzie to zaimplementowane w tłoKu
KoSiarzPL
Kilka moich kolejnych uwag:
- niech w menu, stacja która jest aktualnie grana ma inną ikonkę. Tylko żeby inną ikonkę nie miała tylko jedna opcja ale cała ścieżka do tej stacji.
- automatyczne odtwarzanie już działa, nie iwem czemu przedtem nie działało a sprawdzałem kilka razy
- może w przyszłości dodać możliwość ustawienia czasu wyświetlania informacji w knotify
- ustawić jakąs akcję na klikanie w przycisk na toolbarze bo obecnie nic sie nie dzieje
Quattrox
a gdzie tak podstawowe radia jak cyberstacja, megastacja, ultrastacja i radioparty, eska i radiostacja? smile.gif ogolnie instalator zbedny... brakuje mi wiekszej konfigurowalnosci wtyczki... typu zeby np: w jakims kontakcie wyswietlalo sie info danej stacji ktora sluchamy, lub jakiegos podobnego rozwiazania... narazie to wersja poczatkowa.. ale jestem z niej zadowolony smile.gif wreszcie winampa nie musze wlaczac jak chce jakiegos radia posluchac smile.gif pamietajcie o dodaniu stacji ktore wczesniej podalem smile.gif
zhvir
megastacja przecież już jest... chyba że jest ich kilka wink.gif
kyrczman
No i jeszcze możliwość dodawania własnych stacji....
iSiEk
A ktoś ma może pomysł czemu u mnie nie działa połowa stacji?
Olórin
Poblokowane porty?
cih997
QUOTE(iSiEk @ 1.06.2006 - 19:04) *

A ktoś ma może pomysł czemu u mnie nie działa połowa stacji?

Przyczyn może być kilka: przeciążenie serwera nadającego lub poprostu przekroczona liczba słuchających (niektóre stacje mają takie ograniczenia) lub nastąpiło przekroczenie limitu czasu na odpowiedź serwera (od kolejnej wersji maksymalny czas będzie znacznie zwiększony co powinno zapobiec tego typu błędom).
iSiEk
QUOTE(Olórin @ 1.06.2006 - 17:20) *

Poblokowane porty?


W Winampie normalnie działa a przez konnekta nie chce...
Wicko
tak, radiostacja na liscie to byloby bardzo dobre wyjscie - tak jest w mirandzie i sprawuje sie swietnie ( jest to np. w mojej mirandzie, nizej )

grayhat
kurcze miranda poszla niezle do przodu chyba w weekend potestuje wink.gif

@Wicko: jest w mirandzie wtyczka do przesylania kawalkow screenu ekranu via gg? tylko to mnie trzyma przy konnekcie wink.gif
Wicko
To? Moja miranda to badziew w porównaniu z jej możliwościami ;o

a o takiej wtyczce nie slyszalem ;]
cih997
QUOTE(zhvir @ 31.05.2006 - 20:33) *
dzisiaj zauważyłem że próba uruchomiania jakiegokolwiek radia rmf kończy się komunikatem: Wystąpił problem z aplikacją Konnekt - Core i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy... bla bla bla

Jeżeli to możliwe podeślij mi log'a.
sasquacz
eh, no fajna wtyczka, ale dopoki nie bedzie mozliwosci dodawania wlasnych stacji to nie przyda mi sie
WoofeR
QUOTE(sasquacz @ 2.06.2006 - 21:57) *

eh, no fajna wtyczka, ale dopoki nie bedzie mozliwosci dodawania wlasnych stacji to nie przyda mi sie

A takim problemem jest przekazanie autorowi wtyczki (na czas jej rozwijania) by dodał Twoje ulubione stacje do listy?

Ja poprosiłem o Tok FM (chyba nikt inny tego nie zrobił) i cih997 je dodał, za co jestem bardzo wdzięczny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wtyczkę ;-)
KoSiarzPL
Wtyczka w wersji 0.0.0.4 nie działa. Jeśli uruchamiam konnekta na którym była ona zainstalowana to dostaję błąd krytyczny i konnekt jest zamykany (log ponżej). Jeśli zrobię to samo na innym kompie na którym wtyczka nie była instalowana dostaję inny błąd na starcie (nie krytyk, tylko standardowy błąd, np podczas złych identyfikatorów) nazwi "LOaded Filled[998] nieprawidlowy dostep do komorki pamieci" a w logach nic nie ma bo wtyczka jest natychmiast odlaczana.
cih997
Sprawdziłem to i dokonałem małej poprawki, sprawdź teraz. Jeżeli nadal nie działa będę nad tym pracował.

Uaktualniony plik na Cih997.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.