Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kRadio - Internetowe Radio w Konnekcie
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
MSQ
Wchodzisz na http://polskastacja.pl/, wybierasz dany strumień, klikasz na nim prawym klawiszem myszki, "Kopiuj adres odnośnika" i gotowe wink.gif
Jacek
Nie rozumiem głupiego.. podziału na stacje puszczajace muzyke z lat 60, 70 i 80tych. Wiemm ze wielu z was piosenki z lat 80tych uwaza za starocie, ale raz ze tak nie jest i dwa.. bez przesady. Do dzis w stacjach jest masa utworów z tego okresu, i co trzeba przyznac, jednego z najlepszych jesli chodzi o produkcje muzyczna...
No nic, recznie sie go poustawia, jak bedzie mozliwe wink.gif
Poza tym, wtyczka bardzo fajna wink.gif
Krizz
QUOTE
wybierasz dany strumień, klikasz na nim prawym klawiszem myszki, "Kopiuj adres odnośnika" i gotowe


no to byloby zbyt proste, probowalem wczesniej.. tam sa linki pokroju all_hq.pls, np_hq.pls etc, zadnych ip
zhvir
1. jeżeli chodzi o polską stację w jakości 48 kbps to trzeba zauważyć że strumień ten jest kodowany aac+ więc wielkiej zmiany w porównaniu z mp3 128k nie uświadczysz

10 Podział na lata 60,70,80 pozostał z jeszcze z listy stacji innego programu, na której się wzorowano tworząc listę do kRadia

11 Adresy do podmiany np polskiej stacji najłatwiej wziąć ze strony... polskiej stacji tongue.gif -> klikasz na interesującego cię linka ->radio powinno się uruchomić w winampie lub innym odtwarzaczu -> w winampie wciskasz Alt+3 i kopiujesz adres z File/URL do pliku kradio.ini

100 Pełna obsługa pls/m3u będzie jak cih zrobi wink.gif... na razie aby podejrzeć bezpośredni adres trzeba albo tą metodą co podałem dla winampa albo podejrzeć adres w pliku pls/m3u
smash
przydalaby sie wspolpraca z klock oraz opcja ktora ukrywalaby okienko kradia razem z konnektem lub niezaleznie od konnekta w tle (bez pokazywania na pasku zadan), po wlaczeniu opcji pokazywania kradia tylko w toolbarze wtyczek okienko sie nie wlacza i radio nie gra, gdzie ta slynna opcja dodawania wlasnych stacji (jezeli chodzi o edycje ini. to nie jest to zadawalajacy efekt), przydalaby sie rowniez wyszukiwarka stacji internetowych [cos takiego jak w winampie](!!! ale ze mnie maruda !!!)

po wywaleniu wszystkiego czego mi brakuje po kwadransie sprawdzania wtyczki
podziekuje
tworca
wtyczki

za kawal SWIETNEJ roboty

wielkie dzieki!
rozwijajcie wtyczke dalej!
Bo$s
QUOTE(Krizz @ 25.12.2006 - 19:46) *

no to byloby zbyt proste, probowalem wczesniej.. tam sa linki pokroju all_hq.pls, np_hq.pls etc, zadnych ip

Ściągasz tą playlistę na dysk, otwierasz notatnikiem i tam masz wypisane adresy strumieni smile.gif Myślę, że dalej sobie poradzisz wink.gif
smash
QUOTE(smash @ 25.12.2006 - 20:29) *

po wlaczeniu opcji pokazywania kradia tylko w toolbarze wtyczek okienko sie nie wlacza i radio nie gra



juz wszystko gra smile.gif)


p.s.
jest mozliwosc zeby kradio nagrywalo kazdy utwor z radia odzielnie, a nie jako jeden plik?
(tzn. wiem, ze jest to mozliwe ale czy zostanie ona wprowadzaona? Oo)
MSQ
QUOTE
(tzn. wiem, ze jest to mozliwe ale czy zostanie ona wprowadzaona? Oo)


Parę postów wyżej cih997 napisał, że w jednej z kolejnych wersji wprowadzi to wink.gif
raben
A tu jak by ktoś chciał Radio (RAM) MiastaPlusa smile.gif wątpie że ktoś o tym pomyślał biggrin.gif
Radio MiastaPlusa=http://radio.miastoplusa.pl:8090

i Radyjko Regionalne z Tychów Radio Express
Radio Express= http://62.233.231.30:8500/

Radio Jaworzno:
Kanał MIX: Radio Jaworzno Mix=http://194.6.246.58:8080/
Kanał FM: Radio Jaworzno FM=http://194.6.246.58:8888/

Hyhy też umie dodać biggrin.gif
Andrzej1307
O ile wiem, to cih997 prosił żeby propozycje na stacje wpisywać na jego stronie. klik.
zhvir
rzeczywiscie cih mówił :> ale ja mu od razu powiedziałem że nasi forumowicze są tak kiepscy w przyswajaniu istotnych informacji, że skończy się na tym co widzimy... a proponowałem cihowi stworzenie nowego tematu tylko dla listy stacji tongue.gif
raben
Eeeee nie każdy jest w stanie czytać wszystko tongue.gif a tutaj też zresztą nie zaszkodzi bo tutaj więcej osób zagląda i może ktoś skożysta ale koniec OT tongue.gif
atol
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "INT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x01A2DB68 in the "kRadio.unnamed" thread.

lastIM: 1819291237(0x6e6f4b2f , 0x746b656e)(1887007776B) [0x20343d65->0x20343d65]

Stack trace:
.0000DB68  [kRadio_1.0.0.0]
.0001BA67  [konnekt_0.6.22.137]
.0001C012  [konnekt_0.6.22.137]
.0000B50B GetModuleFileNameA+0x000001B4 [kernel32_5.1.2600.2180]



Nastąpi zamknięcie programu!


Podczas wybrania z listy samego graj konnekt sie wysypuje. Stacja TVN24
zhvir
jak już wskazujesz na błąd to zamieść jakieś większe logi bo założę się że to nic cihowi nie powie
Masterseth
Witam,
jakby ktoś chciał kilka innych stacji radiowych podaje linka:
http://one.xthost.info/emsoft/med1r.htm

Pozdro smile.gif

atol
CODE
## [CORE]        -> T=64
## [kRadio]         Wczytuję ostatnio otwartą sekcję:
## [kRadio]         Ogólnopolskie
## [kRadio]         odświeżam ListBox
## [kRadio]         wypełniam ListBox
## [kRadio]         okienko dodane
## [kRadio]      997000
## [kRadio]         Oczyszczam środowisko
## [kRadio]         13. TVN24 (audio) [Ogólnopolskie]
## [kRadio]         Odczytuję ustawienia i inicjuję
## [kRadio]         Inicjuję proxy...
## [kRadio]         Proxy [off]
## [CORE]        >> T=64 <<
## [CORE]          Wiadomosc bez obslugi lub usunieta - Błąd:  [Login Failure...]...
## [kRadio]         zabezpieczenie [on]
## [kRadio]         Ogólnopolskie
## [kRadio]         cleared
## [kRadio]         TVN24 (audio)
## [kJabber]      ---  Presence from=msn.e-vro.org type=5 show=1 status= prev=5 ---
## [kRadio]         HTTP/1.1 200 OK
## [wXP UI]         HIX=0 x=
## [wXP UI]         HIX=4 x=
## [wXP UI]         HIX=4 x=
## [kRadio]         HTTP/1.1 200 OK
## [kRadio]         Loading ok (0x41:downproc)

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

INT_DIVIDE_BY_ZERO
--------------------
Critical structured Exception "INT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x01A2DB68 in the "kRadio.unnamed" thread.

lastIM: 1819291237(0x6e6f4b2f , 0x746b656e)(1887007776B) [0x20343d65->0x20343d65]

Stack trace:
.0000DB68  [kRadio_1.0.0.0]

.0001BA67  [konnekt_0.6.22.137]

.0001C012  [konnekt_0.6.22.137]

.0000B50B GetModuleFileNameA+0x000001B4 [kernel32_5.1.2600.2180]






popatrz co się powtarza wink.gif
Yazhubal
Dla zainteresowanych podaję Islandzkie stacje radiowe biggrin.gif



[Islandzkie]
Bylgjan Fm=mms://utvarp.visir.is/bylgjan
Fm 95.7radio=mms://utvarp.visir.is/fm957
Radio Reykjavik=mms://apollo.vortex.is/RadioReykjavik
Létt FM 96.7Radio=mms://utvarp.visir.is/lett
Lindin FM 102.9Radio=mms://62.145.147.52:1755/
X-i? 97,7Radio=mms://utvarp.visir.is/x-id




Do wklejenia w plik z listą stacji
atol
kolejny fatal smile.gif

CODE

## [GG]         _GG| // gg_recv_packet() body recv(2260,01F20268,22) = 22

## [GG]      ---  MSG_NEW: c=4859089, t=45997a13 ---
## [CORE]        -> T=64
## [CORE]        >> T=64 <<
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - Tabs::Reposition, cx=506, cy=387
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=449
## [CORE]      ---  Wiadomość 1853020735 dodana do kolejki ---
## [CORE]        -> T=65
## [CORE]        >> T=65 <<
## [CORE]        * MessageQueue - inQ=7 , reqNet=-1 , reqType=-1
## [GG]         _GG| // gg_watch_fd() GG_STATE_CONNECTED

## [CORE]      ---  msg.dtb saved ---
## [kRadio]         Loading ok (0x41:downproc)

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

INT_DIVIDE_BY_ZERO
--------------------
Critical structured Exception "INT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x01AADB68 in the "kRadio.unnamed" thread.

lastIM: 2054387058(0x73776f6b , 0x6825696b)(1634563183B) [0x632e6c69->0x632e6c69]

Stack trace:
.0000DB68  [kRadio_1.0.0.0]

.0001BA67  [konnekt_0.6.22.137]

.0001C012  [konnekt_0.6.22.137]

.0000B50B GetModuleFileNameA+0x000001B4 [kernel32_5.1.2600.2180]


dam całego loga puźniej bo nie wiem dokładnie co sie stało tym razem, okienko było odpalone, czytałem wiadomości i łączyłem sie z gg
Nejiro
Niestety u mnie wtyczka nie uruchamia się.
Przy uruchomieniu konnekta wyskakuje komunikat "Nie znaleziono punktu wyjscia procedury BASS_PluginFree w bibliotece BASS.dll"
Z góry dzieki za pomoc.
Pozdrawiam.
zhvir
jeśli masz biblioteki potrzebne do uruchomienia kRadia w miejscu innym niż konnekt/data/dll to wywal je stamtąd
Nejiro
nie podziałało.Reinstalacja konnekta i kRadio rowniez.sad.gif
zhvir
to może jeszcze zrób reinstalkę systemu! gwarantuję że po tym zabiegu kRadio zadziała... uwaga cynizm wink.gif
jiobel.
cynizm != ironia
Morf
Witam
Wtyczka genialna wszystko ładnie śmiga ;]. Mam tylko pytanie czy nie można by było zmniejszyć rozmiarów samego "okienka" (usunięcie loga a status i tagi danego radia wysuwane po naciśnięciu przycisku) ?
adrian_007
brawa dla autora, pomimo wlaczonego dc++ i obciazenia lacza, radio sie nie muli smile.gif
great job wink.gif
corne
Wszystko jest ekstra zrobione poza małymi wyjątkami:
- okienko mogło by mieć możliwość zmiany rozmiaru,
- czasami przy długich pingach radio zapętla i powstaje i ona i ona i ona ... itd. itp.,
- czasami jak bufor dojdzie do 0 to rozłącza z serwerem i nie wznawia automatycznie połączenia.

Bufor zdycha najczęściej kiedy okienko kRadio jest zamknięte. Do póki jest zminimalizowane na pasku idzie dość głądko. W porównaniu do poprzedniej ta wersja jest dużo ładniejsza wink.gif
ved
Wtyczka na tyle genialna co Konnekt sam w sobie.
Gratuluje Cih, czekalo sie, ale oplacalo sie:)
(poki co) smiga bezblednie...

EDIT: Przydalaby sie mozliwosc ustawienia skrotow klawiszowych jak w Foobarze...
EDIT2: ok, nie zauwazylam rozwiniecia opcji kRadia w kLawie, my bad:/ Dzieki, saCool:)
saCOOL
Użyj kLawy a będzie śmigać jak trzeba skrótami :>..

http://www.kplugins.khrone.pl/plugins.klawa.xml
jozef
witam wszytskich jestem nowy wiem wiem ale mam problem z radyjkiem a dokładniej z nagrywaniem za kazdym razem jak chce nagrywac po raz drugi to wywiesza mi konekta i wyskakuje blad ze niee mozna czytac pamieci jest jakis sposob zeby to usunac czy trzeba bedize czekac na kolejną wersje albo jakąś poprawwke sad.gif

za kazdym razem wyskakuje taki bład krytyczny

Access Violation
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x77F51D24 in the main Thread.
Information: can't write c0101

inIM: 10133(0xf36a1 , 0x1)(30B) [kRadio->wXP UI]

Stack trace:
.00001D24 RtlpUnWaitCriticalSection+0x00000126 [ntdll_5.1.2600.1106]

.00001DC9 RtlpUnWaitCriticalSection+0x000001CB [ntdll_5.1.2600.1106]

.0001506D [kRadio_1.0.0.0]

.0000721F [kRadio_1.0.0.0]

000A6F40

.0002EDBF CreateAcceleratorTableA+0x0000032D [USER32_5.1.2600.1106]

889400A0

05B85756




## [CORE] Aborting...


sorki ze wczesniej nie napisalem zhvir
zhvir
najprościej najpierw załączyć logi ze zdarzenia bo nie każdy ma ten problem, a nikt nie jest jasnowidzem
spiritum
Witam,
mam pytanie, czy istnieje możliwość podłaczenie pod ten plugin GaduGadu Radio? Mają kilka fajnych kawałków na rocku wink.gif.
Pozdrawiam
zhvir
możliwość jest zawsze... jak autorowi będzie się chciało :P
EmiLio
Ta wtyczka jest cudowna
Serhim
Zgadzam sie.Ta wtyczka jest cudowna. Mam tylko jeden problem z
RMF FM (32k). Przy podlaczeniu przez jakis czas jest blad strumienia
i trzeba probowac kilka razy zanim sie podlaczy...
zhvir
pretensje do firmy rmf która udostępnia zbyt mało slotów dla słuchaczy
Komodo
Czy ta wtyczka już obsługuje aac?
np:
TechnoBase.FM=http://aacplus.tb-stream.net:8008
nie działa
zhvir
działa
Komodo
W Winampie mi działa. Natomiast w K nie działa mi żadna stacja aac.
zhvir
sprawdz w konnekt/data/dll czy masz plik bass_aac.dll
Komodo
Mam
Komodo
Jeśli o to Ci chodzi, to nie mam pliku bass_aac.dll w folderach windowsa, program files itp. jest w konnekt\data\dll
Serhim
Czy da sie zrobic zeby dzialal ta radiostacja -> http://www.last.fm/listen/globaltags/lord%...20rings?share=1
keeveek
last.fm z tego co wiem, to się da słuchać tylko z oryginalnego klienta.
EmiLio
Może było by to możliwe Last.fm fajna rzecz.
inzaghi89
Wydaje mi się że jest to możliwe, jednakże trzeba by było dodać niektóre biblioteki do kradia, by odtwarzało format strumienia lastfm://. Tak samo jest z mms://, które odtwarzane jest przy pomocy Windows Media Player - w kRadiu działa dobrze smile.gif.
Serhim
Na http://www.last.fm/listen/globaltags/lord%...20rings?share=1 jest jeszcze taki problem ze to nie jest taka prawdziwa radiostacja tylko umieszczone sa na niej saundtracki. Po zalogowaniu mozna nawet wybierac ktory ma nie leciec. Czy daloby sie zrobic jeszcze logowanie ?
Azazell
Witam .. mam problem .. nie mam możliwości nagrywania piosenek z radia bo nie mam tego przycisku RECORD sad.gif znikł .. dziwne.. miałem formata i musiałem wszystko na nowo wgrać ale zainstalowałęm Kradio tak samo jak wcześniej i nie ma sad.gif

wie ktoś co zrobić ?

mam najnowszą wersje konnekta i radio
preak
a ja mam pytanie na temat gadu radia? czy jest jakas mozliwosc dodania stacji ?
saCOOL
EDIT: a jednak nie można, wybaczcie za wprowadzanie w błąd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.