Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 v0.2.5
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Olórin
QUOTE
Kasowanie moich postów i zostawianie własnych z błędami - to naprawdę dziecinada. Powtórzę:

Sija chyba nie ma uprawnień tongue.gif

Powiedz mi co wnosi twój post do wątku ?
lhs
Zapraszam na PW, dostaniesz mojego JID-a - chętnie odpowiem.
Sija
QUOTE(lhs)
Kasowanie moich postów i zostawianie własnych z błędami - to naprawdę dziecinada. Powtórzę:

QUOTE(Sija)
nikt nie karze Ci jej uzywac

karze to forma czasownika karać;
każe - czasownika kazać.


sorry, zasugerowalem sie wlasnie forma "karac", nie wiem dlaczego...
poza tym jakie kasowanie Twoich postow ?
opanuj sie dziewczyno, nie masz nic lepszego do roboty niz zasmiecac fora ?
lhs
Przepraszam Siję za podejrzenia kasowania postów.

QUOTE(Sija)
opanuj sie dziewczyno

Ręce, po prostu, opadają... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

QUOTE(Sija)
nie masz nic lepszego do roboty niz zasmiecac fora ?

Chcesz antologię własnej twórczości??
winthux
Dość już tej dyskusji.

Ten błąd jest z mojej winy i tylko mojej. Nie wziąłem pod uwagę, że serwer może paść.... i to na tak długo... w nowej wersji będzie poprawione....
Lukas77
QUOTE(Sija)
QUOTE(Lukas77)
dobra, my tu pierdu-pierdu a problem jest nadal. Pomogło wpisanie w pliku
hosts
127.0.0.1      kpilot.info


nie ma to jak swietne pomysly...
nie musze chyba tlumaczyc, ze problem powinien zniknac w momencie kiedy wstanie domena. jak widac jeszcze nie wstala, wiec jezeli mozesz przestan ciagle walkowac ten sam temat, bo ilosc postow nie pomoze adminowi uporac sie z problemem.

jezeli Ci to tak bardzo przeszkadza, to wylacz wtyke i koniec. nikt nie karze Ci jej uzywac.


Może ja chcę jej używać, ale nie chcę żeby mi sie konnekt freezował przy zamykaniu. Może nie chcę żeby w ogóle cos ta wtyka wysyłała, więc proszę grzecznie daruj sobie komentarze typu "świetny pomysł" i jeśli nie podajesz sensownego rozwiązania chwilowego problemu wieszania się programu to w ogóle się nie odzywaj... bo mi już też zaczyna sie brać na wymioty jak czytam Twoje posty. "Wysrałeś" jedną wtyczkę i zachowujesz się jak Bóg. Uspokój się trochę dziecko...

Z mojej strony EOT, nie zamierzam kontynuować tematu...
jiobel.
QUOTE(Lukas77)
\"Wysrałeś\" jedną wtyczkę i zachowujesz się jak Bóg. Uspokój się trochę dziecko...

I właśnie dzięki niemu mamy tą jedną wtyczkę więcej. Chwała mu za to.
BTW: Zachowanie świadczy o wychowaniu, a wychowania się nie kwestionuje/komentuje (to tak, jakbyś komentował/krytykował jego starszych).

Co do EOT - zgadzam się.
Sija
QUOTE(Lukas77)
[...] jeśli nie podajesz sensownego rozwiązania chwilowego problemu wieszania się programu to w ogóle się nie odzywaj [...]


wystarczy przeczytac pare postow wstecz zeby sie domyslic, ze jak na razie nie ma rozwiazania [oprocz wylaczenia wtyczki albo zignorowania problemu], wiec przestan sie rzucac i poczekaj az wstanie serwer, albo winthux wypusci nowa wersje.

btw, gdzie jest Twoje sensowne rozwiazanie problemu, bo ja go jakos nie widze w zadnym z Twoich postow odnoszacych sie do problemu.

od mowienia "slodko, slodko" nie zrobi Cie sie slodko w buzi.
rysielec
Eee
Wg. mnie metoda Lukas`a jest bardz dobra - nie traci sie funkcjalnosci wtyczki, a jak kPilot wstanie mozna jeszcze raz edytowac plik HOSTS...
Co jest w niej zlego Sija?
Sija
QUOTE(rysielec)
Eee
Wg. mnie metoda Lukas`a jest bardz dobra - nie traci sie funkcjalnosci wtyczki, a jak kPilot wstanie mozna jeszcze raz edytowac plik HOSTS...
Co jest w niej zlego Sija?


1] jest bardzo tymczasowa
2] jezeli wejda tu mniej zaawansowani uzytkownicy, temat odnosnie kP2 zmieni sie w temat "jak wyedytowac plik HOSTS"
3] mobilizacja do poprawienia go spada

nie musze chyba mowic, ze jest ona rowniez poprostu bardzo "nie-elegancka".
co do wysylania statystyk, jest [przynajmniej byl, dopoki dzialal serwer] pkt w FAQ mowiacy o tym, wiec wszystkie glosy zdziwienia traktuje jako zwykla ignorancje.
zimaq
Nie wiem wogóle po co sobie tu skaczecie do gardeł skor Winthux napisał, że będzie poprawione w nowej wersji...
A co ja tak woogóle chciałem... aha
żeby w poprawionej wersji działały i aliasy i info z ktp o wysłaniu pliku ( + link ) smile.gif
Dziękuje wink.gif
winthux
o co chodzi z tym info o ktp i jakie to ma powiązanie z kp2?
Sija
domena jest z powortem na chodzie smile.gif
co prawda nie potrwa to dlugo, poniewaz szykuje sie zmiana serwera, ale mysle, ze specyfikacja techniczna nowego sprzetu wszystko wyjasnia [maszynka Della, dual xeon 2.4 ghz, 2 gb ram, 2x 73 gb scsi].

chcialbym rowniez skromnie zaznaczyc, ze ja mam tylko konto na takiej maszynie ;>

winthux: z tego co pamietam, powiazanie ktp i kP2 jest takie, ze kP2 blokuje wysylanie wiad. [od autorespondera i chyba wlasnie ktp].
rednar
po zainstalowaniu kpilota2 wyskakuje mi takie cos:
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Unknown Exception [e06d7363]" occured at adress 0x7C81EB33 in the "kPilot2" thread.
Ex parameters: [0x20] [0x00] [0x84]

lastIM: 50(0x0 , 0x0)(30B) [wXP UI->CORE]

Stack trace:
.0001EB33 RaiseException+0x00000052 [kernel32_5.1.2600.2180]
.00019AED _CxxThrowException+0x00000034 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.00028C9F public: void __thiscall std::_String_base::_Xran(void)const +0x0000003F [MSVCP71_7.10.3077.0]
.00005587 public: class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> > & __thiscall std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >::assign(class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,+0x00000018 [MSVCP71_7.10.3077.0]
.0000675A public: __thiscall std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >(class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator+0x00000024 [MSVCP71_7.10.3077.0]
.0000315E [kpilot2_0.2.5.0]



Nastąpi zamknięcie programu!

Po czym konnekt mi sie rozkrzacza :/
Na poprzednich stronach widzialem ze ktos mial taki problem, lecz ja nie uzywam Avast Browser lecz Mozilli Firefoxa i nie wiem o co chodzi za bardzo, pomocy sad.gif
Arqs
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Unknown Exception [e06d7363]" occured at adress 0x7C81EB33 in the "kPilot2" thread.
Ex parameters: [0x20] [0x00] [0x84] ...

Mam to samo.


I co dalej? Jest na to jakies lekarstwo? Bo dla mnie to czarna magia...
Arqs
Uzyłem ponownie kreatora w ustawieniach ftyczki. I teraz działa! biggrin.gif
Korzystam oczywiście z f2k jeśłi to ma jakieś znaczenie...

Pozdrawiam autora wtyczki.
Arqs
Arqs
Pomogło tylko na chwilę...

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Unknown Exception [e06d7363]" occured at adress 0x7C81EB33 in the "kPilot2" thread.
Ex parameters: [0x20] [0x00] [0x84]

lastIM: 50(0x0 , 0x0)(30B) [wXP UI->CORE]

Stack trace:
.0001EB33 RaiseException+0x00000052 [kernel32_5.1.2600.2180]
.00019AED _CxxThrowException+0x00000034 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.00028C9F public: void __thiscall std::_String_base::_Xran(void)const +0x0000003F [MSVCP71_7.10.3077.0]
.00005587 public: class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> > & __thiscall std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >::assign(class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,+0x00000018 [MSVCP71_7.10.3077.0]
.0000675A public: __thiscall std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator<char> >(class std::basic_string<char,struct std::char_traits<char>,class std::allocator+0x00000024 [MSVCP71_7.10.3077.0]
.000039BE [kpilot2_0.2.5.0]



Nastąpi zamknięcie programu!

Qrde :[
winthux
którym momencie się to dzieje?
rednar
mi to wyskakuje na samym poczatku tej magicznej historii, czyli jak wrzucam wtyke do plugins, wlaczam wtyczke w wtyczkach (lol ^^) no i zonk ;C
winthux
a możesz podesłać loga na priv?
rednar
jak powiesz jak to zrobic i ma to pomoc sprawie, to chetnie smile.gif :wink:
Arqs
U mnie wywala się w tym samym momencie.
rednar
nie ma pomyslu nikt?
Arqs
Hm.. Zainstalowałem jeszcze raz... Od trzech dni działa. Nic w tym momencie nie zmieniałem - nawet nie instalowałem żadnych programów. Tylko reinstalka wtyczki. Fajnie, że działa i mam nadzieję, że tak zostanie.

Choć chciałbym wiedzieć na przyszłość - dlaczego wink.gif
bakerss
avast! Antivirus używasz? Wchodzisz w opcje, cohrona www, dostosuj i w adresy pomijane wpisz "www.kpilot.info, kpilot.info"
StRuGi
Moze ktos podac linka do tej wersji kPilot2 ktora dawal Olorin ? To jest ta, co wyswietla juz przeksztalcone aliasy w oknie rozmowy.
Olórin
http://stuff.olorin.info/kpilot2.rar
zimaq
Czemu w formatowaniu statusu nie działa np. {OldInfo |} ?
Powinno się wyświetać wtedy: mój stary status | odtwarzany utwór albo odtwarzana utwór ( jesli nie miałem ustawionego statusu ) a wyświetla się {OldInfo |} odtwarzana piosenka

Proszę ładnie o poprawienie smile.gif
Olórin
W kpilocie nie działa składnia dodatkowego znaczka który pojawia się tylko gdy zmienna jest niepusta... musi być dokładnie {OldInfo}. Nie jest to żaden błąd ;-)
Sija
mozna ewentualnie dodac do TODO wink.gif
Sija
lekko zmodyfikowalem domyslny kod odpowiedzialny za wyswietlanie odtwarzanych kawalkow na stronie, polecam update smile.gif

:arrow: http://kpilot.info/faq.xml?id=9
Andrzej1307
mam pyt.
topic jest za dlugi zebym szukal odpowiedzi wczesniej tongue.gif

czy ten Kpilot działa z Winampem 5.xx? jesli nie to zrobcie to w nowej wersji :wink:
k3mpa
hehe a nei sprawdzałąes działa ..wink.gif
Andrzej1307
jakoś nie mogę wybrać winampa jako odtwarzacz...
pokazuje sie blad w kopiowaniu jakiegos pliku - jak juz wybiore folder
jiobel.
Coś mi się wydaje, że kpilot.info padł:
CODE
Not Found
The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.33 Server at kpilot.info Port 80
Andrzej1307
hej pomozecie z tym bledem? tongue.gif
Olórin
QUOTE(jiobel.)
Coś mi się wydaje, że kpilot.info padł:
CODE
Not Found
The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.33 Server at kpilot.info Port 80

Masz stary wpis z DNSów...
jiobel.
Już się unormowało (czyt. naprawiło) - strona k.Pilota2 działa.
Andrzej1307
mi nie działa tongue.gif ten sam blad :] 404

co zrobic zeby kpilot mi działał? tongue.gif
jak daje "kreator" wybieram winamp i sciezke do katalogu plugins to pokazuje sie blad ze nie mozna skopiowac jakiegos pliku
foxtwo
sprobuj wgrac na nowo pliki: msvcp70.dll i msvcp71.dll
mialem cos podobnego wczesniej i pomoglo...
Andrzej1307
ok skad wezme te pliki? :]
winthux
ściągnij jeszcze raz z centralki kpilota!

foxtwo: po co wgrywać msvcp70.dll jak *71.dll jest jego kolejną wersją? wystarczyło tylko ten drugi wgrać...
Andrzej1307
okey wszystko dziala jaknalezy :] dzieki
foxtwo
QUOTE(winthux)
foxtwo: po co wgrywać msvcp70.dll jak *71.dll jest jego kolejną wersją? wystarczyło tylko ten drugi wgrać...

dobrze wiedziec, bo mialem 2... :wink:
zimaq
Mi tam kpilot.info nie funkcioniren, a te biblioteki co kpilotowi potrzebne są gdzieś w tym wątku dużo wcześniej.
Sija
QUOTE(zimaq)
Mi tam kpilot.info nie funkcioniren, a te biblioteki co kpilotowi potrzebne są gdzieś w tym wątku dużo wcześniej.


wiem, chwilowo sa problemy z DNSami na serwerze.
jiobel.
Nie wiem dokładnie czy to bug, czy po prostu ja robię jakiś błąd (w co szczerze wątpię). Chodzi mianowicie o wyświetlanie się info i statystykach o utworach, które słuchamy.
Na swojej stronie zamieściłem kod, który 'ma odpowiadać' za wyświetlanie się 'np'. Jednak po ustaleniu z Sija, że kpilot.info ma buga, który uniemożliwia mi stosowanie tej funkcji, postanowiłem założyć na K.Web nowe konto beta, później je dołączyć do już istniejącego (a co za tym idzie utworzyć nowy profil, który nie zawiera polskich znaków -> umożliwiłoby mi to wyświetlanie info np na własnej stronie).
Jakież było moje zdziwienie, gdy na nowym profilu wyświetlają się statystyki, a na starym nie istnieją żadne wpisy.
pierwszy (prawidłowy) profil
drugi (nowy) profil
I teraz w związku z tym mam pytanie - czy to jest prawidłowe działanie kpilot.info, czy może kolejny bug?
Sija
jiobel: tak jak juz mowilem na privie, blad tkwi w kPilocie [w samej wtyczce, nie na stronie] i jest zreszta dodany do bugtrackera, a objawia sie on tym, ze sa problemy z conajmniej wyswietlaniem statystyk profili [i tutaj mialem i mam na mysli profile Konnekta, nie konta Beta - z nimi wszystko jest ok] ktore zawieraja pliterki, poniewaz kP2 nie wysyla ich w kodowaniu UTF-8. do czasu poprawienia tego buga przez winthuxa, nie polecane jest laczyc checi kolekcjonowania statystyk z profilami zawierajacymi pliterki [oczywiscie zawsze mozna szybko i bezbolesnie zmienic nazwe profilu na neutralna - wystarczy zmienic nazwe katalogu profilu].
MusX
ja mam taka propozycje... bo tego mi brakuje, paru funckji takich jak:

{track} - czyta nr piosenki z tagu i ja wstawia
{date}/{year} - czyta rok z tagu i wstawia

ja sam nie taguje gatunkow ale sadze ze komus tez sie to moze przydac, wiec:
{genre} - czyta gatunek z tagu i wstawia

fajnie by bylo jakby to ktos dorzucil wink.gif z gory dzieki smile.gif

update:
jakos dzis mysli pozbierac nie moge tongue.gif kolejna rzecz ktora by sie przydala to sprawdzanie czy nowy opis nie bedzie taki sam jak aktualnie ustawiony...
tzn. jesli uzywam opisu:
1. {Artist} - {Album} to zeby mi przy kazdej kolejnej piosence nie zmienial sie opis na ten sam
2. {Artist} - {Title} i gdy mam wrzucone ciagle powtarzanie 1 utworu. identyczna sytuacja jak wyzej...
nie ma sensu by opis sie zmienial na taki sam, tylko floduje innym. moze to drobiazg, ale wtyczka byla by milsza/lepsza smile.gif
ArmaGedoN
Witam,

Mam dziwny problem dotyczący kPilota w chyba najnowszej aktualnej wersji (0.2.5.0). Problem jest tego typu: kiedyś miałem pewien status opisowy, kPilot zapamiętał go sobie jako {OldInfo} i teraz za cholere niechce mi przywracać mojego poprzedniego statusu, który był przed włączeniem MP3, przywraca tylko właśnie ten co kiedyś się "gdzieś" zapisał... To samo dzieje się kiedy użyje opcji {OldInfo} w pokazywaniu statusu podzczas gdy winamp coś gra... Co powinienem zrobić aby odzyskiwać mój poprzedni status, po wyłączeniu MP3?

Pozdrawiam i proszę o pomoc! mellow.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.