Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 v0.2.5
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
ved
Chryste, ktos sie w to bawi? W wyswietlanie granego utworu w opisie? Dla mnie zenada, no ale jak ktos musi:P
Aule
Ved, ta wtyczka głównie po to powstała, żeby wyświetlać aktualnie grany utwór w opisie, ale troszke sie rozrosła.
mariush
QUOTE(bialy663 @ 4.07.2006 - 09:53) *

foo_looks nie będzie... nie jest rozwijany

Owszem, ale raczej mało jest osób, które ze względu na brak "foo_looks" nie przesiadają się na 0.9.2 ;-)
DavidGdow
oczywiscie bo przeciez dzieki duzj ilosci wtyczek nie ma juz potrzeby uzywania foo_looks...
@ndy
KPilot2 coś nie chce współpracować z Winampem :/ Zmiana opisu jest tylko w momencie włączenia wtyczki. Później mimo iż piosenka się zmienia automatycznie bądź ręcznie to opis nie zostaje zmieniony.
Człowiek O Pięknym Imieniu
Witam.
Widzę, że problem, który chcę zgłosić był już tu poruszany, ale chyba zacytowana poniżej wiadomość nie została dobrze zrozumiana (odzew był nikły i nie na temat):
QUOTE(GLadi @ 30.10.2005 - 20:29) *

Dokucza mi pewien błąd wtyczki. Przy odtwarzaniu i pauzowaniu muzyki opisy są wyświetlane prawidłowo, jednak gdy zatrzymuję muzykę lub wyłączam foobar'a to wyświetla się nie opis jaki był przed słuchaniem muzyki, a 1 i tylko ten sam opis (wykonawca/tytuł) także za każdym razem muszę zmieniać opis na poprzedni żeby znajomi nie myśleli że coś słucham jak tego nie słucham ;] Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Jakaś kolizja z inną wtyczką? Może z kAllStatus? Cała reszta działa OK. Tylko kPilot z tymi opisami coś nie do końca ;/

Wytłumaczę po swojemu: W kPilot2 mam zaznaczoną opcję ,,przy zatrzymaniu przywracaj opis". Wtyczka rzeczywiście przywraca opis, ale zawsze ten, który jako pierwszy został przywrócony po zainstalowaniu wtyczki (czyli stary i nieaktualny). Pożądanym działaniem jest oczywiście przywracanie ostatniego opisu sprzed włączenia muzyki.

Używam Winampa i kZmieniacza.

Będę wdzięczny za zainteresowanie się problemem smile.gif

Pozdrawiam.
survivor
No to chlopaki w takim razie teraz mnie pomozcie:(
Uzywam konnekta jakis rok i jak narazie jestem 100% zadowolony.
Problemem jest ta cholerna wtyka - kPilot2 (0.2.5.1).
Ani przez kreator ani recznie ne funguje;/
Wiem tyle, ze z winampem sie komunikuje bez problemu (kontrola odtwarzania smiga), problem jest z wyswietlaniem opisu:( Zamiast autora i tytulu sa jakies "gÎŞťőyoęftó╣ąäĄÉś" itp;(
Nie wiem juz co robic;(
Probowalem wszystkiego, wg instrukcji instalacji na stronie, sciagnalem i zaktualizowalem przez "klucz" i ch***, wciaz nie dziala;( Walcze z tym od dobrych 2 miesiecy (kiedy najdzie mnie ochota).......
Powoli zaczynam sie poddawac:/
Gwoli wyjasnienia, uzywam xp pro sp2, winampa 2.84, konnekta 0.6.22.137
Coz jeszcze moge dodac?

POMOCYY!!!!!!!!!!
Człowiek O Pięknym Imieniu
survivor: Może to nie jest idealne rozwiązanie, ale przesiadka na Winamp 5 pewnie by pomogła smile.gif
Aule
A przesiadka na Foobara2000 na pewno wink.gif Nie robić OT.
survivor
Czyli, ze technicznej porady od was nie uzyskam?
A pisze dlatego, ze kiedys (na starszej wersji konnekta) mi to dzialalo wszystko, nie wiem czemu teraz jest inaczej.
Uzywam winampa, bo jest b. dobrym odtwarzaczem, stawiam przede wszystkim na wydajnosc (nawet skinow nie uzywam, na konnekta tez nie).... Niestety 5 wersja WA jest nieco komercyjna, pelno w niej buttonow, grafik, stylow itd, nie wspominajac o obciazeniu komputera, fakt - moze i bym nie mial lagow, a raczej napewno - ale nie lubie tych wszystkich urozmaicen - ma dzialac i juz!

Tak wiec, coz jeszcze moge zrobic, aby ta wtyczka zaczela funkcjonowac poprawnie?
Andrzej1307
wydaje mi sie ze wtyczka nie bardzo dziala z nowymi wersjami Winampa. Nie zmienia opisu automatycznie, jak zmieni sie piosenka...
Człowiek O Pięknym Imieniu
Ja mam Winampa 5.24 (czyli chyba najnowszego) i nic takiego nie zaobserwowałem -- u mnie kPilot2 pobiera i zmienia opisy właściwie.

Jedyny problem, jaki miałem, opisałem wyżej, ale ostatnio się naprawiło, szczerze mówiąc nie wiem jeszcze dlaczego smile.gif


QUOTE(survivor @ 22.07.2006 - 17:17) *

Niestety 5 wersja WA jest nieco komercyjna, pelno w niej buttonow, grafik, stylow itd, nie wspominajac o obciazeniu komputera, fakt - moze i bym nie mial lagow, a raczej napewno - ale nie lubie tych wszystkich urozmaicen - ma dzialac i juz!


W 5-ce zawsze możesz włączyć Classic Skin... Ale już nie offtopuję wink.gif
Andrzej1307
hmm to w takim razie dlaczego u mnie nie dziala? tzn pobierze nazwe pierwszej piosenki, ale jak sie zmieni to opis sie nie zmienia tongue.gif
Aule
Jeżeli chodzi Ci o wydajność, a nie wygląd to zobacz http://foobar2000.org.
A próbowałeś wyłączyć wszystkie wtyczki poza kPilotem i sprawdzić, czy problem dalej występuje? Możliwe, że jakaś wtyczka pisze po nieswojej pamięci.
Andrzej1307
blad dalej wystepuje... (byla tylko wtyczka gg, kpilot i notify)
Człowiek O Pięknym Imieniu
QUOTE(Człowiek O Pięknym Imieniu @ 21.07.2006 - 02:10) *

W kPilot2 mam zaznaczoną opcję ,,przy zatrzymaniu przywracaj opis". Wtyczka rzeczywiście przywraca opis, ale zawsze ten, który jako pierwszy został przywrócony po zainstalowaniu wtyczki (czyli stary i nieaktualny). Pożądanym działaniem jest oczywiście przywracanie ostatniego opisu sprzed włączenia muzyki.

Używam Winampa i kZmieniacza.


Wiem już na 100%, jaka jest zasada działania tego błędu. Przez chwilę myślałem, że już jest ok (chociaż nic raczej w opcjach nie zmieniałem), ale teraz problem wrócił.

A działa to tak, że przywraca się opis, który był jako ostatni ustawiony, kiedy ostatni raz wyłączony był kPilot2 (tym przyciskiem na toolbarze). Czyli jeżeli nie wyłączam od pewnego czasu kPilota, a zmieniłem opis ,,zwykły", wtyczka to ignoruje i przy wyłączeniu odtwarzania muzyki przywraca starszy opis, który wpisałem przy wyłączonym kPilocie.

Jedynym sposobem na ominięcie tego jest więc każdorazowe wyłączanie kPilota przy zmianie ,,zwykłego" opisu -- nie jest to zbyt wygodne...
ze0x
Witam. Mam pewien problem, a że nie chciało mi się przeglądać 19 stron (co jest chyba zrozumiałe) czy już takie coś było więc pisze tutaj.. Otóż, gdy włączam kPilota w opisie wyskakują mi jakieś dziwne znaki zamiast nazwy tytułu i autora, który leci w danym momencie w Winampie.. dodaje screena.

mariush
A masz tagi uzupełnione? tongue.gif
Aule
Ktoś zgłaszał, że przy winampie2 takie coś jest.
ze0x
QUOTE(yamcha @ 24.07.2006 - 20:33) *

A masz tagi uzupełnione? tongue.gif


Tagi czyli.. bo nie wiem ocb ;>?

Hmm Aule a nie da się nic z tym zrobić.. bo niestety winampa nie zmienie na nowszego bo mam za słaby sprzęt sad.gif
mariush
Jak zainstalujesz Winampa5 i dasz klasyczne skórki, to nie będzie wcale wymagało jakiegoś super sprzętu. Bo jednak foobar trochę żre tongue.gif
Aule
Jak masz słaby sprzęt i nie zależy Ci na wygladzie odtwarzacza to spróbuj http://foobar2000.org wink.gif Cholera, już drugi raz polecam Foobara...
ze0x
Dzieki wszystkim za zainteresowanie. Aule próbowałem już z Foobarem, ale nie spodobał mi się zbytnio i zostałem przy moim starym winampie tongue.gif Zobacze jeszcze ten 5.2 jeżeli bedzie mi mocno zżerał procka to zostane przy starym smile.gif Dobra sorry za OT i dzieki jeszcze raz smile.gif
jiobel.
QUOTE(yamcha @ 24.07.2006 - 21:34) *
Jak zainstalujesz Winampa5 i dasz klasyczne skórki, to nie będzie wcale wymagało jakiegoś super sprzętu. Bo jednak foobar trochę żre tongue.gif

Co ty w ogóle tu za herezję głosisz? :-/
Cl3riq

Popieram Aule i Jiobla, Foobar zjada Winampa pod każdym względem, jeśli tylko cenisz jakość i zarządzanie muzyką a nie skórkę programu.
Chociaż Foobar też moze znośnie wyglądać smile.gif

mariush
QUOTE(jiobel. @ 24.07.2006 - 23:08) *

Co ty w ogóle tu za herezję głosisz? :-/

Herezję? Nie od dziś wiadomo, że foobar nie jest wcale taki piękny jeśli chodzi o pamięć.
Ledwo po zainstalowaniu, bez żadnych componentów [nawet bez CulumnsUI] zajmuje 10MB pamięci. U mnie zżera około 33MB, a wcale nie używam wielu wtyczek.
Dla porównania Winamp5 ze standardową skórką modern pożera 22MB, a na skórce classic - 14MB. Dość duża różnica chyba, nie? Więc powiedz mi teraz co się bardziej opłaca: standardowy foobar bez żadnych dodatków czy standardowy winamp? Bo bajki o lepszej jakość dźwięku mnie nie przekonają..
.misiek
yamcha, glosisz herezje...


No a po calym dniu to dochodzi tak do 15-17MB

Czy to jest duzo? A wcale nie uzywam malo wtyczek rowniez. A swap to w kazdym programie jest duzy ;P


btw, jakis mod moglby posprzatac i wydzielic nowy watek wink.gif


---added---
to yamacha ;P
No to masz foo to z czym zajmuje tyle co widziales ;]
jak go puszcze do traya to jest 5MB ;P

QUOTE
CPU: AMD Athlon™ XP 2500+ [x86 Family 6 Model 10 Stepping 0]
Operating System: Microsoft Windows 2003 [version: 5.2.3790 Service Pack 1]
Installed RAM: 768 MBytes
Free disk space on foobar2000 partition: 6178 MBytes
foobar2000 path: C:\Program Files\foobar2000\
Core version: foobar2000 v0.9.3 beta 3
Build time: 22:23:32 on 22 July 2006

Active components (30):

foo_albumlist.dll v3.2.0 [22 July 2006] - Album List
foo_audioscrobbler.dll v1.3.4 [15 June 2006] - Audioscrobbler
foo_cdda.dll v2.1.1 [22 July 2006] - CD Audio Decoder
foo_dsp_std.dll v1.0 [22 July 2006] - Standard DSP array
foo_history.dll v0.1 [28 March 2006] - History
foo_input_monkey.dll v2.1.1 [04 July 2006] - Monkey's Audio decoder
foo_input_std.dll v1.1.0 [22 July 2006] - FLAC decoder
foo_input_std.dll v1.0 [22 July 2006] - Standard Input Array
foo_lirc.dll v0.4 [06 May 2006] - LIRC Client
foo_locktest.dll v1.0 [13 March 2006] - Playlist Lock Test
foo_lyricsdb.dll v0.0.7 beta 4 [19 July 2006] - foo_lyricsdb
foo_masstag.dll v1.6 [22 July 2006] - Masstagger
foo_osd.dll v1.52 [23 March 2006] - On-Screen Display
foo_playcount.dll v1.2 [17 July 2006] - Playback Statistics
foo_playlist_manager.dll v1.0 [13 March 2006] - Playlist Manager
foo_rgscan.dll v2.0.2 [22 July 2006] - ReplayGain Scanner
foo_ui_columns.dll v0.1.3 beta 1v5 [29 April 2006] - Columns UI
foo_ui_std.dll v0.9acc [22 July 2006] - Default User Interface
foo_uie_albumart.dll v0.2.0 [18 June 2006] - Album Art Panel
foo_uie_albumlist.dll v0.2.1 beta 4 [28 April 2006] - Album list panel
foo_uie_console.dll v0.2 [28 April 2006] - Console panel
foo_uie_lyrics.dll v0.3.0.0 [02 June 2006] - Lyric Show Panels
foo_uie_playlists_dropdown.dll v0.5.7.5 [09 June 2006] - Playlists Dropdown
foo_uie_quicksearch.dll v2.8f [20 June 2006] - Quick Search Toolbar
foo_uie_tabs.dll v0.2.1 [07 July 2006] - Tabbed panel modifyed
foo_unpack.dll v1.1 [22 July 2006] - RAR reader
foo_unpack.dll v1.0 [22 July 2006] - ZIP/GZIP reader
foo_utils.dll v0.5.6 [13 March 2006] - Playlist tools
foo_version.dll v0.3 [18 July 2006] - Components versions viewer
foo_winamp_spam.dll v0.90 [27 March 2006] - Winamp API Emulator


a tak wyglada ;]


Teraz moge Cie spalic na stosie tongue.gif wink.gif
mariush
Jesteś pewien?
Zanim mnie spalicie na stosie, tu mam potwierdzenie swoich słów:

Dodam tylko, iż to jest foobar 0.9.2 z samymi columnsami, bez innych componentów, a winamp 5.21 ze skórką classic.
Lwiczek
Hmm... coś dziwnego masz z Foo:
http://img205.imageshack.us/img205/7166/07...06150339sy5.png

Nic szczególnego: http://img207.imageshack.us/img207/1030/07...06150428mq9.png [z dosyć sporą bazą...]
mariush
Hmm.. No to spoko, to mi coś żre w pierona tongue.gif
Usunąłem wszystko, zainstalowałem na nowo i dalej to samo :| Mnie to nie przeszkadza, a jak zacznie to będziemy szukać winy wink.gif
W takim razie przepraszam za wprowadzanie w błąd smile.gif
Lwiczek
Ostatnio zacząłem bawić się tą wtyczką i brakuje mi kilku pól z tagów utworów, najbardziej track i date... jakieś szanse na wzbogacenie wachlarza dostepnych danych utworu? :>
Ebon
Panie i Panowie czy jest jakieś rozwiązanie problemu z nie zmienianiem opisu ?? (problem opisywany na pierwszych stronach) bo włączanie i wyłączanie kpilota 2 troszkę irytuje.

Winamp 5.24
Andrzej1307
Od dawna mam taki sam problem i tez chcialbym aby ktos pomogl mi go rozwiazac, wiec rowniez podpisuje sie pod ta prosba.
KrzysieQ
A ja znów swoje. Czy jest szansa, że ktoś napisze wtyczkę obsługującą QMP (Quintessential Player)? Żeby konnekt był genialnym komunikatorem brakuje mi praktyczni tylko tego...
spajdermeN
Mam problem. Nie mam opcji antyflood we wtyczce i nie moge sam i szybko zmieniac nagrania w opisie ;f Musze czekac az nagranie samo sie skonczy i wtedy zmieni sie opis .... Możecie jakoś pomóc? ;x

http://img109.imageshack.us/img109/1623/zalua0.jpg opcja powinna tam byc a jej nie ma ;[
Sija
poziom zaawansowania
@ndy
@Sija jest jakaś szansa, że poprawisz kPilota2 pod winampa ?
zgreedd
Ja tez był bym za tym by stwożyć tę wtyczkę dla programu QCD:)
Nathaniel
A ja chciałem się zapytać kiedy kPilot będzie współpracował z najnowszym foobarem?
Bo mój foobar nie chce działać ze starą wtyczką kPilota :/

Edit: I dlaczego poprzedniego posta z tym pytaniem ktoś wykasował?
trAWs
a ja sie chcialem spytac czy mozna jakos zrobic zeby wyswietlalo mi w opisie nazwe i autora ale z radia? sa szanse na takie cos?tongue.gif
Aule
Chodzi Ci o słuchanie radia w foobarze, czy o kRadio?
MSQ
QUOTE
a ja sie chcialem spytac czy mozna jakos zrobic zeby wyswietlalo mi w opisie nazwe i autora ale z radia? sa szanse na takie cos?tongue.gif


Jeśli chodzi o kRadio to możesz to zrobić w ustawieniach wtyczki (kRadia).
Justyś
Mam prośbę... możecie podać kilka pluginów do Windowsa Media Player które współpracują z k2pilot? Bo nie chce mi się wyświetlić stronka, którą podał Sija na samym początku:/
lukaszgl
Zajrzyj tak jak jest napisane w pierwszym poście na centralkę KPlugins i ściągnij sobie wtyczkę.
Stronka faq wprawdzie nie działa, ale jeżeli zajrzysz w ustawienia wtyczki będziesz wiedziała jak ją uruchomić. Pomocny okaże się łatwy w obsłudze kreator.
P.S. Czytaj podpowiedzi umieszczone pod znakami zapytania wink.gif
szczeniak191
Dołączam do Nathaniel'a z pytaniem kiedy będzie obsługa najnowszego Foobaru ?
pablo397
QUOTE(szczeniak191 @ 7.02.2007 - 17:10) *

Dołączam do Nathaniel'a z pytaniem kiedy będzie obsługa najnowszego Foobaru ?


yyy... a od kiedy nie obsluguje?

'foo_kPilotInfo - wtyczka dla posiadaczy komunikatora konnekt, umożliwiająca sterowanie foobarem z poziomu Konnekt'a. wersja "nieoficjalna" stworzona przez "winthux'a", na czas oczekiwań na wersję oficjalną. szczegóły można znaleźć na tej stronie'

http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=3336
szczeniak191
Dzięki smile.gif
prawdziwyBerek
OK
Wtyczka najpierw działała na starej wersji foobara, potem się zawiesiła(Opis się nie zmieniał, a jak zmieniałem ten opis na jakiś inny to wskakiwał znów ten sam)pomogła reinstalka Konnekta. Następnie znów działało, poczym przestało ot tak sobie, brak opisu, tylko że tu już reinstal nawet nie pomógł i nadal niedziała.
Napomne jeszcze że wtyczka nie działa na wersji foobara 0.9.4.2
lipa
Działa z foo_kPilotInfo z tej dyskusji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.