Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 v0.2.5
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
g00rek
Wiem, że jestem strasznym luserem, lamerem i wogóle, ale definitywnie przesiadłem się na Windows Media Player po wypuszczeniu wersji 11. Po prostu jest niezły i ma wszystko czego potrzebuję (od porzadkowania albumów i wyszukiwania ich online, po łatwe i przyjemne zgrywanie CD).

Jednakże WMP11 nie widzi pluginu kpilota...
Germanos
Chciałem zapytać czy jest możliwość ustawienia w statusie na konnekcie aktualnego utworu słuchanego w playerze Last.fm ?
Przeszukałem forum ale nie znalazłem takowej informacji tongue.gif
Sija
aktualnie sie nie da
Tiger696
QUOTE(Sija @ 27.12.2004 - 01:49) *



Opis działania:
Wtyczka zmienia opis statusu na tytuł utworu aktualnie odtwarzanego przez Winampa2 i 5, Windows Media Player 9 i 10, Foobara2000 oraz innego playera, z pluginem współpracującym z kPilot2. Umożliwia również kontrolę tych programów.





własnie czy jest możliwość(ja nie umiem:/) zrobienia wtyczki Kpilot do programu jetAudio???
ostatnio zaczolem go uzywac i chyba jest lepszy od winampa:d
porownanie jetAudio i winampa to jak
GG i Konnekta;]
server
QUOTE(Tiger696 @ 20.05.2007 - 14:28) *

własnie czy jest możliwość(ja nie umiem:/) zrobienia wtyczki Kpilot do programu jetAudio???
ostatnio zaczolem go uzywac i chyba jest lepszy od winampa:d
porownanie jetAudio i winampa to jak
GG i Konnekta;]

got my vacation in poland, my bro told me that it is a good stuff that konnekt of yours...
i tried some plugs but i got stuck with kpilot2 - the same vesrsion as it is told at the top 0.2.5.1
you say that it is a stable one but it not;(

it workd - i'm not sayin it's not but... after few (or some ten+ mp3's) it juts get stuck and doesn't change a stat any more....

what is this?

i got some basic and only useful plugs like: gg, ggimage, kieview, kmigacz, kpilot2, kstyle, ktransfer, linker, notify, sms, gettoknow, selekcja, znikacz

but ya know this is my bro's comp so maybe i got to reinstall all the stuff? any tips about it?

sorry to post an answer in english but i'm L in a polish language, i was born in us so... sorry about it

ps. any help gg: 3908326
thx
ScoField
Hmm... Może moja prośba wyda się głupia... ale czy ktoś mógłby mi podać adres, z którego mógłbym pobrać kPilot? Przeszukałem cały temat i nie znalazłem linku, a ten z pierwszego posta mi nie działa (Error 404). Z góry dziękuję.
lukaszgl
A centralkę kPlugins / Wtyczki sprawdzałeś?
borut
Cześć!

Czy jest szansa na dodanie obsługi odwarzacza "ALSong"? rolleyes.gif
Odtwarzacz jest do pobrania na stronie:
ALSong
max003
Mam problem z wtyczką. Wszystko skonfigurowałem. Wszystko działa, ale gdy wyłączę Winampa 5.35 i chcę go ponownie uruchomić wyskakuje taki komunkat jak pod spodem. Klikam w "1." i jak widać w "2." problemem jest wtyczka. Dopiero gdy ją wywalę z folderu pluginów w Winampie możliwe staje się uruchomienie Winampa. W czym problem?
sidknot
Siemka, da się ustawić, aby w opisie wyświetlał się format pliku ??
jerico
moglby ktos wrzucic wtyczke? niestety nie ma juz jej na centralce kplugins sad.gif
SkkF
Proszę - http://chust4.125mb.com/ktp/kpilot2.dll
jerico
dzieki wielkie smile.gif
czakll
Witam wszystkich. Mam problem z ta wtyczka na Winampie 5.51. Chodzi o to ze jak sie piosenka zmienia to wtyczka wogole tego nie "widzi" i nie reaguje na to, ustawilem sobie aby k.Notify pokazywal tez jaka piosenka jest a tez tego nie robi. Mysle ze jest jakis blad w komunikacji Winampa i wtyczki, bo po wylaczeniu i wlaczeniu juz wie o co chodzi
Ma ktos tez tak?
ZenitH
Spróbuj wyłączyć i włączyć wtyczkę we wtyczkach konnekta (LooL na to wpadł, tylko nie wiem jak długo będzie działać tongue.gif ) a jak to ci nie pomoże to proponuje spróbować użyć kpilot 1 (pomysł szczeniaka jak dobrze pamiętam)


A jak nie Pomorze, to może Mazowsze ; ) +Keleos+

Błąd naprawiłem, każdemu może zdarzyć się wpadka;)
LooL
Niestety raz działa, a raz nie. Przerzuciłem się na autostatus, tylko szkoda ze on zamienia opis, a nie dodaje do niego nazwy piosenki.
czakll
A czy dostepne sa zrodla tej wtyczki? Sam troche pisze w c++ wiec moze zrobilbym cos z tym ;D
EDIT mam juz cos wink.gif
ZenitH
Co do źródeł, to wystarczy napisać do autora. Myślę, że się z nim dogadasz w tej sprawie:)
78Pawel
Ja rzucam jeszcze propozycję dodania jeszcze pewnej usługi - otóż czy nie można dodać formatki lub dodatkowego okna związanego z serwisem LAST.FM

Chodziłoby o to by użytkownik mógłby być (to już zależałoby od ustawień) powiadomiony przez Knotify o tym czy nastąpiła lub nie - subskrypcja (skrobling) utworu do bazy serwisu LAST.FM na koncie odpowiedniego użytkownika zarejestrowanego w serwisie LAST.FM. Podglądanie konsoli Foobara bywa uciążliwe - a taka informacja jest czasem bardzo przydatna.

Można byłoby podciągnąć aktywną formatkę z informacji z konsoli Foobara -> do Kpilota -> a później do Knotify.

Można byłoby też stworzyć osobną wtyczkę do Konnekta wspierającego i opierajacego się na LAST.FM, która wyświetlałaby w Oknie kontaktów listę ostatnich zaskroblowanych utworów, najpopularniejszych 10 utworów itd ..

To jest taka moja propozycja.
spychool1
a ja mam taki problem ze jesli tytul utworu jest za dlugi to w opisie zejmuje 40 znaków i na koncu 3 kropki... (tylko 40 znaków) a w gg da sie przeciez 70 znaków w opisie wpisac da sie to jakos przestawic???
pascal2993
Coś ten link do Info nie działa :/ Mam GG i w ogóle mi nie zmienia statusów. Chyba mam źle skonfigurowaną wtyczkę choć sam nie wiem, używam Winampa 5.52

EDIT: Dobra poradziłem sobie smile.gif Wszystko super, bardzo przydatna wtyczka biggrin.gif Ale co do tego liku Info to nie działa, prosiłbym o poprawienie smile.gif
John


Witam! Mam drobny problem, właściwie to nie jest on drobny. Pobrałem wtyczkę zainstalowałem i opisy się nie zmieniają. Używam winampa 5.52. Problem polega na tym, że włączam sobie jedną piosenkę i opis się ustawia. Kiedy przeskakuje na następną piosenkę opis się nie zmienia.
ZenitH
Myślę., że będzie to spowodowane wersją winampa, zmień wersje na starsza np. 5.08 i powinno być mniej więcej ok. U mnie zmieniał opis ale zdarzało mu się "zapomnieć"
GuZiK
78Pawel, nie lepiej sobie to w checky zrobić ?:>

przydałoby się jeszcze przycisk do randomowej piosenki... przy okazji by się zaktualizowało wtyczke do foobara 0.9 :>
Bishamoth
Witam.
Czy jest mozliwosc skonfigurowania kPilot pod iTunes? Jezeli tak to w jaki sposob?
shilay
Wydaje mi się że ten sam problem jest z nowym Foo 0.9.5.3: "This component is missing a required dependency, or was made for different version of foobar2000". Szkoda sad.gif

///Edit
Wszystko gra! Problem rozwiązuje ten post: http://foobar2000.pl/index.php?showtopic=4171, wystarczyło poszukać tongue.gif
78Pawel
Jest nowy foobik 1.0 - ale jak zwykle pojawia sie stary problem - Pilotek nie obsługuje nowego foobika. Link i plik z postu powyżej nie działają..

Czy da się zrekompilować Kpilota 2 v0.2.5 - tak aby zaczął dogadywać się z nowym Foobikiem 1.0 ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.