Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 v0.2.5
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
MDM
Ok dzieki juz mam smile.gif tylko nie chce cos dzialac z radiem internetowym , np DIGITALY IMPORTED , dziala komus tak ??
Olórin
Nie działa z radiami.
Cl3riq
Od jakiegoś czasu uruchomienie Winampa funkcją PLAY wywala takiego criticala:

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x01467280 in the main Thread.
Information: can't read 0

inIM: 22200(0x12f1b0 , 0x0)(30B) [wXP UI->kPilot2]

Stack trace:
.00007280 [kpilot2_0.2.5.0]
0BA683EC

Nastąpi zamknięcie programu!




Po którym wyskakuje:




Co moge z tym zrobić?


------
Winda to XP Pro SP2
D1cK_HeaD
A ja mam takie małę pytanko:
Mianowicie jak mogę wysłac dany tekst znaczy sie co leci w winampie w danej chwili na stronkę jakąś bo tamta domena wygasła wiec nie ma alternatywy chyba ze...Wy znacie jakąś!
Jak to zrobic aby wyslac na wlasną stronke to co leci w winampie??? wink.gif
Olórin
last.fm
Dugi
czy jest jakas szansa na plugina do foobara 0.9 ?

bardzo mi dzialajacego kpilota brakuje wink.gif
Latuch
Da się coś zrobić żeby działało z iTunes?
wroobel
Przeszukałem temat i natknąłem się na posta o następującej treści:
QUOTE(Andrzej1307 @ 25.06.2005 - 20:00) *

czy to nie powinno dzialac tak:
mam wlaczonego winampa (5.09), wlaczylem jakas piosenke (i dopiero teraz kPilota bo innaczej nie dziala...) i jest OK - wyswietla opis.
ale jak juz zmienie piosenke to w opisie pozostaje ta poprzednia :| musze wlaczac i wylaczac (na tej ikonce) kPilota...
czym to spowodowane? bug?
Pozostawiono go niestety bez odpowiedzi, a ja mam identyczny problem (tytuł nie zmienia się także w rozbudowanym okienku...). Z tym, że w moim przypadku wszystko do czasu było w porządku. Ktoś z Was wie może co jest nie tak?
Wcześniej pomagało wyłączenie odtwarzacza i usunięcie go z listy. Po ponownym uruchomieniu było ok. Teraz - j.w.
Winamp 5.21
pielgrzym
QUOTE(wroobel @ 7.04.2006 - 21:51) *

(tytuł nie zmienia się także w rozbudowanym okienku...).
Winamp 5.21


Też mam najnowszego Winampa i identyczny problem. Podobno to wina samego Winampa, co nie zmienia faktu, że autorzy kPilota2 potraktowali go po macoszemu (na Mirce nigdy nie miałem problemu z tym - nawet umiała skubana odczytywać 'odgadnięte' przez winampa tagi, z czym kpilot2 zupełnie sobie nie radzi). Póki co dla mnie ta wtyczka jest zupełnie bezużyteczna - trzymam ją tylko dla kAliasa sad.gif
Olórin
API dla odtwarzaczy jest publicznie udostępnione (wraz ze źródłami pluginów dla odtwarzaczy), możecie przecież poprawić wink.gif
pielgrzym
QUOTE(Olórin @ 9.04.2006 - 10:15) *

API dla odtwarzaczy jest publicznie udostępnione (wraz ze źródłami pluginów dla odtwarzaczy), możecie przecież poprawić wink.gif


Święta racja laugh.gif moje zdolności programistyczne ograniczają się do grzebania w skryptach php (i to bardzo prymitywnego wink.gif ), toteż czekam na Rycerza W Świetlistej Zbroi co napiszę wtykę do Winampa wink.gif
wasiu
A jest możliwość zaimplementowania w nowej wersji (jeśli takowa będzie oczywiście) przycisku, do otwierania okna z wyborem playlist (w winampie przycisk Open file's), jedynie tego mi brakuje, zrobione mam tak, że do każdego albumu mam oddzielną playliste i wszystkie listy mam w jednym folderze, taki guzik bardzo ułatwiłby korzystanie, nie trzeba by wchodzić do winampa/foobara, by zmienić listę. Oczywiście w winamp/foobarze można ustawić skróty klawiszowe do tej opcji, ale jednak uważam, że taki przycisk w kpilocie by się sprawdził.
Olórin
W fb2k wystarczą odpowiednie skróty klawiszowe + odpowiednio zrobione playlisty i obsługiwać fb2k można bez otwierania interfejsu [mówie całkowicie ogólnie, nie odnosnie otwierania playlsit] wink.gif Na pewno szybciej od otwierania IM wink.gif
wasiu
No tak, skrótami klawiszowymi można to rozwiązać, ale idąc tym tropem można byłoby nie umieszczać w kpilocie przycisków "Play", "Stop" itd. Sądzę, że ten guzik by się bardzo przydał, oczywiście opcjonalnie do wyboru tak jak reszta przycisków. Nie każdy używa skrótów klawiszowych. Czasami nawet by to było wygodniejsze np. jestem w oknie głównym cos tam zmieniam i zechce sobie zmienić listę, to szybciej by było ruszyć myszką te kilka centymetrów na ten przycisk niż wklepywać skrót;). Ale jeżeli to jest jakieś pracochłonne umieszczenie takiego przycisku to nie ma sensu tego robić lepiej skupić się na czymś ważniejszym, to była moja taka sugestia, tylko troche dziwne, że wszystkie przyciski z odtwarzacza są (nawet głośnosc), a tego, jakże ważnego:) nie umieszczono.
Sija
na centralce czeka na zatwierdzenie poprawkowa wersja kP2 oznaczona numerkiem 0.2.5.1, gdzie wylaczone zostaly statystyki zjadajace 100% CPU i poprawiony zostal blad z obsluga wiad. (autoresponder powinien dzialac, a komendy /away, /back itp. nie powinny sie pojawiac w okienku rozmowy smile.gif)
Dugi
to jeszcze prosze o plugina do foobara 0.9 i bede szczesliwy wink.gif
.misiek
QUOTE(Sija @ 15.04.2006 - 08:46) *

na centralce czeka na zatwierdzenie poprawkowa wersja kP2 oznaczona numerkiem 0.2.5.1, gdzie wylaczone zostaly statystyki zjadajace 100% CPU...


thank you so much happy.gif
Wirtualna flaszka dla Ciebie za czas reakcji tongue.gif

QUOTE(Sija @ 15.04.2006 - 08:46) *

i poprawiony zostal blad z obsluga wiad. (autoresponder powinien dzialac, a komendy /away, /back itp. nie powinny sie pojawiac w okienku rozmowy smile.gif)

A to nie przypadkiem do kAway2 jest tekst ?! AFAIK kpilot raczej nie obsługiwał tych komend, a mnie się tam nic w okienku nie pojawiało.
KamilM
Witam, dziś ściągnąłem aktualzację do Konnekta właśni z wtyczką Pilot. Wszystko ładnie się zainstalowało itd. Konnekt współpracuje mi z Foobarem.

Jest tylko jeden problem, opis nie zmienia się na utwór który jest w danej chwili odtwarzany. Jedynie się pokazuje status z tytułem i wykonawcą, ale opis się nie zmienia w ogóle. Jak zrobić, aby opis się zmienił na odtwarzany utwór?
Sija
.misiek: nikt nie mowil, ze to kP2 mial obslugiwac te komendy...
Andrzej1307
a mi pod WinXP nie dziala kPilot tak jak powinien dry.gif tzn jak dam "wlacz" i leci muzyczka to zmieni opis, ale jak ja zmienie piosenke to juz nie zmienia opisu w ogole... antyflood mam na 0.
m4t3k
Można wiedzieć czy wsparcie dla foobara w wersji 0.9 będzie? Miło by było. Mam nadzieję, że nie wymaga to dużych nakładów pracy.
winthux
trochę pracy wymaga, bo system pluginów się zmienił i trzeba całość przenieść na nowy system. Czasu mam teraz niezbyt wiele więc trzeba uzrboić się w cierpliwość i czekać. Następna wersja kp2 będzie wytwarzana w modelu spiralnym lub podobnym więc pojawi się wiele wersji do testowania.... ale to taka przyszłość wink.gif
Wareczek
I nadszedł foobar2000 0.9.1 a my oczekujemy kp2 biggrin.gif
KrzysieQ
Mam pytanko: Czy kPilot bedzie kiedyś obsługiwać Quintessential Player z www.quinnware.com?

To naprawdę świetna playerka, wiele osób jej używa...
winthux
Jeżeli znajdzie się ktoś kto napisze plugin do niego współpracujący z kp2 to owszem...
sid
QUOTE(winthux @ 22.04.2006 - 01:25) *

trochę pracy wymaga, bo system pluginów się zmienił i trzeba całość przenieść na nowy system. Czasu mam teraz niezbyt wiele więc trzeba uzrboić się w cierpliwość i czekać. Następna wersja kp2 będzie wytwarzana w modelu spiralnym lub podobnym więc pojawi się wiele wersji do testowania.... ale to taka przyszłość wink.gif


to czekamy !
hakeryk
Hmm ja mam problem z foobarem2000 (vr. 0.8.3) dry.gif . Gdy sciagnałem i zainstalowałem kpilota, to wszystko ustawiłem zgodnie z instrukcją jednak jest pewien problem... z dodaniem odtwarzacza... mianowicie. gdy niby sie dll'ka wgrała do folderu z fbr2k, to gdy włączam foobara wyskakuje report że nie może załadować tej wtyczki sad.gif i co mam robić??

Edit - Problemu nie rozwiązałem... teraz mam zainstalowanego Winampa 5 i wszystko chodzi.. jednak jest jeszcze jeden problem... gdy zmieniam piosenke... to u wszystkich kogo mam na liście pokazuje że jestem dostępny.. a to jest dla nich uciążliwe.. co mam zrobić aby przy zmianie piosenki opis sie zmienił ale żeby nie wyświetlało u nich że jestem dostępny? Bo moi qmple tak mają ze zminią piosenke/opis sie zmieni/nie wyświetla że są dostepni... a u mnie jest ten problem... CO ROBIĆ??
Dugi
QUOTE(sid @ 3.05.2006 - 13:13) *

to czekamy !

i czekamy...

huh.gif
MEK
QUOTE(winthux @ 22.04.2006 - 00:25) *

trochę pracy wymaga, bo system pluginów się zmienił i trzeba całość przenieść na nowy system. Czasu mam teraz niezbyt wiele więc trzeba uzrboić się w cierpliwość i czekać. Następna wersja kp2 będzie wytwarzana w modelu spiralnym lub podobnym więc pojawi się wiele wersji do testowania.... ale to taka przyszłość wink.gif

witam

zalamuje mnie i zarazam bawi strategia rozwuj tego pluginu

priorytetem jest aby cos poprostu dzialal

TERAZ! nie za pol roku no ale ludzie maja rozne sposoby myslenia....


na szczescie dla uzytkownikow Foobar'a mam dobra wiadomosc z centralki Wiadomosc.info mozecie sciagnac wersje 0.2.0.0

w ustwaieniach zaznaczyc mozemy sobie wszystkie wersje WinAMP'a i sciagnac plugin foo_winamp_spam 0.9 najnowsza wersja jest aktualnie beta 3

podaje linki

topic na forum o pluginie: http://www.hydrogenaudio.org/forums/index....showtopic=42941
strona pluginu: http://www.r1ch.net/stuff/foobar/
stad mozna sciagnac beta 3: http://r-1.ch/foo_winamp_spam-0.9beta3.7z

do rozpakowania mozna uzyc np nowszych wersji Winrar'a lub 7-zip.org

autorowi zycze duzo czasu i zmiany podejsca do pluginu
Olórin
QUOTE
na szczescie dla uzytkownikow Foobar'a mam dobra wiadomosc z centralki Wiadomosc.info mozecie sciagnac wersje 0.2.0.0

...i przeklinać stabilność starszego kpilota...
ved
Sorry za OT, ale czy ktos ma moze starsza wersje foobara? (0.8)
Bo nigdzie za chiny nie mozna tego znalezc a 0.9 odmawia wspolpracy z 99% pluginow:////

Lwiczek
Google wyłączyli? :>
http://www.google.com/search?q=download+fo...=utf-8&oe=utf-8 i juz pierwszy link: http://www.filehippo.com/download_foobar2000/?55

A wtyczki nie działają bo pewnie uzywasz starych wersji w najnowszym foo... wejdz na polskie forum tam masz temat z lista aktualnych wtyczek... albo na wiki na hydrogenaudio - tez widzialem wykaz wytczek z linkami do nowej wersji...
randal
hej @ved nie cofaj sie w rozwoju foobar 9 i mnóstwo nowych wersji wtyczek już wyszło ... tu więcej o tym
ved
@Lwiczek: Jak sie pytam, to znaczy ze szukalam, i jakbys sie troche bardziej w temat zaglebil, to bys dostrzegl, ze wszystkie drogi prowadza do oficjalnej strony foobara, astamtad juz tylko download wersji 0.9.
Dlatego sie pytam, czy ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie, poniewaz wersje starsze zaginely bezpowrotnei i w CALYM NECIE tego NIE MA.

QUOTE
A wtyczki nie działają bo pewnie uzywasz starych wersji w najnowszym foo... wejdz na polskie forum tam masz temat z lista aktualnych wtyczek...


No owszem:] Ale chodzi mi o jedna konkretna wtyke, a ta jest na wersje starsze foobara, i NIE BEDZIE, jak zapowiedzial sam autor, rozwijana:(

Totez prosbe o starsza wersje foobara ponawiam:)
Lwiczek
@vedA ja nie podaje linków jak ich nie sprawdzę! Na stronce która podałem jest wersja 0.8.3... co prawda, wcześniej ją tylko pobrałem i nie instalowałem [gdyż wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały że to jest to wersja która chciałem pobrac...], ale teraz żeby sprawdzić także ją zainstalowałem [mam nadzieje, że mi się konfigi nie posypią... :/]. I co? I jest wersja 0.8.3? Mam Ci zrobić poradnik obrazkowy? :/

Na wspomnianej wcześniej stronce na zielonym tle widnieje spis wszystki wersji, wybrana jest 0.8.3, wystarczy kliknąć na 'Download this version' po czym zostaniemy przekierowania na kolejną stronę z której już automatycznie zacznie się pobieranie pliku z adresu:

http://fs4.filehippo.com/3050/d6dcffee90bb.../foobar2000.exe

PS. Tak, poirytowałem się trochę tongue.gif
lhs
QUOTE(Lwiczek @ 28.05.2006 - 16:44) *
[...] Mam Ci zrobić poradnik obrazkowy? [...]

Szczerze mówiąc - sam go robić zacząłem smile.gif

Lwiczek
Ah! minuty wink.gif
ved
Dobra zwracam honor:)

Ale architektura tej strony jest co najmniej beznadziejna:
pod nazwa link do oficjala, po prawej tez same 0.9 wersje no i gdzies tam DL, ktory wyglada co najmniej podejrzanie (jak jakas reklama). No albo ze mna cos nie tak.
Zero zamyslu :///


No ale dzieki za wytrwalosc;
Biedny ten foobar stary, no ale jak sie chce miec pluginy...
Albo rybki albo akwarium:)
Lwiczek
IMHO akurat strona jest całkiem jasna... widać, rzecz gustu i przyzwyczajen smile.gif
ved
Chyba nikt tej kwestii nie poruszal wiec:
Czy mozna byc zrobic regulacje glosnosci tak, zeby hmmm "rozciaglosc" mozna bylo sobie samemu ustawic - taka jak jest teraz jest na nic, bo jest za mala (duze skoki glosnosci)



Mozna by tez zrobic zeby ten panelik glosnosci sam sie dostosowywal(zajmowal automatycznie max dost miejsca:)
DrLastContaQt
A w sprawie f2k 9.x jak nic nie bylo tak nic nie ma sad.gif
a'mal
..a czy dałoby sie kPilot zintegrowac z kRadiem albo chociaż uznawanie kRadio jako player i pobieranie danych do opisu ?
.nomis
Ym... jest już foobar 0.9.2 z tego co widzę... Czemu kPilot z nim nie działa... sad.gif Większość forumowiczów korzysta chyba właśnie z foobara :> łącznie z twórcą wtyczki, czy tak?
ved
Mam taka mala sugestie: Po co na toolabarze wyswietlany jest przycisk "wlacz/wylacz kPilota"??
Przeciez to nie ma najmniejszego sensu. Skoro juz instaluje i daje przyciski w toolabrze to chyba po to zeby uzywac.
Niepotrzebnie zajmuje tylko miejsce.
No i nie mozna tego w opcjach usunac:)

Mam nadzieje ze tworca pomysli nad tym, przynajmniej da opcje "wyswietlaj/ nie wyswietlaj" smile.gif
jiobel.
.nomis:
Jeśli dobrze się orientuję, to jednak większość ma wersję starszą – czyli 0.8.*
mariush
QUOTE(jiobel. @ 2.07.2006 - 12:57) *

Jeśli dobrze się orientuję, to jednak większość ma wersję starszą – czyli 0.8.*

To źle się orientujesz ;-) Wtyczki do 0.8.3 już nie są aktualizowane, dlatego przesiadka na 0.9.2 jest bardziej niż wskazana. W dodatku większość wtyczek, które znane były z wersji 0.8.3 ma już swoje odpowiedniki dla "dziewiątki", bądź pojawiają się one z czasem [ot choćby niedawno tabsy (foo_ui_tabs)].
alberht
nie ma foo_looks dla 9, nie ma foo_pilota, wiec sie nie przesiadam;p
DavidGdow
QUOTE(alberht @ 3.07.2006 - 21:55) *

nie ma foo_looks dla 9, nie ma foo_pilota, wiec sie nie przesiadam;p


Nie ma ale napewno beda i to w najblizszym czasie.
bialy663
foo_looks nie będzie... nie jest rozwijany
.nomis
QUOTE(ved @ 2.07.2006 - 12:54) *

Mam taka mala sugestie: Po co na toolabarze wyswietlany jest przycisk "wlacz/wylacz kPilota"??
(...)
No i nie mozna tego w opcjach usunac:)


Kwestia nazwy... Tym guzikiem włączasz i wyłączasz pokazywanie utworu w opisie, a nie samego kPilota ;-)
To jasne, że nie można usunąć, bo przecież głównie o to właśnie chodzi w kPilocie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.