Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Olórin
QUOTE(duch-x)
tylko dziwne jest to ze pierwsza linijka to: host nie zostal znaleziony, ale pozniej wszystko o tym ip podaje  tongue.gif 
I tak dzieki za pomoc  ohmy.gif

Prawdopodobnie host nie ma revdns (z ip na nazwę hosta).
nox_
czy jest mozliwosc w przyszlosci smile.gif
zrobienie czegos takiego, ze K.Dodatki beda pingowac wczesniej wybrane przez nas osoby w okreslonym odstepie czasu, no i zeby nie wyswietlac komunikatu o bledzie albo zrobic to w k.notify?
Olórin
Można wiedzieć jakie jest zastosowanie takiego bajeru?
nox_
no wlasnie zapomnialem napisac tam wczesniej

chodzi o sprawdzenie kto jest dostepny, a sie ukrywa
i ew. zmiana ikony kontaktu
Zakrn
Nie zawsze dostaniesz odpowiedź z pinga... czasami jest zablokowane przez fw...
nox_
wiem

ale nie kazdy ma fw
a dlatego napisalem zeby nie zwracac bledow albo wyswietlac podsumowanie w k.notify

--edit---
w stylu:

dostepnych (ukrywajacych sie) {n} {nick}
za NATem {n} {nick}
nie ma cie na liscie {n} {nick}
niedostepnych {n}

to by bylo ciekawe moim zdaniem

????
Olórin
QUOTE
Nie zawsze dostaniesz odpowiedź z pinga... czasami jest zablokowane przez fw...
albo za nat'em, wtedy dostaniesz odpowieć routera
piotr.ek
QUOTE(Olórin)
albo za nat'em, wtedy dostaniesz odpowieć routera

O wlasnie - i to jest zdradliwe niestety sad.gif

Olórin - widze, ze zmieniles formatowanie czasu w 'statystyce' (a wiec jest 15:05:03, a nie 15:5:3 wink.gif), ale czy probowales zrobic to, o czym juz kiedys pisalem, mianowicie zmienic formatowanie opcji 'whois'? Albo dac mozliwosc wyboru innej czcionki, bo ta obecna jest wielka, gruba i w ogole paskudna wink.gif
Olórin
QUOTE(piotr.ek)
Olórin - widze, ze zmieniles formatowanie czasu w 'statystyce' (a wiec jest 15:05:03, a nie 15:5:3 wink.gif), ale czy probowales zrobic to, o czym juz kiedys pisalem, mianowicie zmienic formatowanie opcji 'whois'? Albo dac mozliwosc wyboru innej czcionki, bo ta obecna jest wielka, gruba i w ogole paskudna wink.gif

To standardowe okno Konnekta "Informacja od serwera", własnego nie chce mi się robić smile.gif) Może kiedyś biggrin.gif
piotr.ek
A daloby sie wstawic opcje (kopiowanie opisu, uid itd., ping i reszta), ktore dodaja kDodatki do okna rozmowy?
undying
Olórin moglbys wrzucic przy kolejnej aktualizacji K.Dodatkow link do http://www.kplugins.net tam w menu Konnekt /ikonka z wtyczka/ gdzie sa linki do katalogu, strony k. itp ??
Centralka nie pokazuje wszystkich pluginow z tej stronki (wogole ostatnio cos mi miga caly czas ze nowosci sa tongue.gif)
daten
Heja,
ja tak myśle że można dodać tracert, niewczytywałem się w cały wątek więc niewiem czy to już było poruszane
Pozdro Slash
Olórin
QUOTE(daten)
Heja,
ja tak myśle że można dodać tracert, niewczytywałem się w cały wątek więc niewiem czy to już było poruszane
Pozdro Slash

Myślałem kiedyś o tym....

Widziałem gdzieś przykład odpalał program konsolowy ktorego wyjście było przekierowane do okienka przykładowego programu. Jak już to tak to zrobie, ale raczej w bliżej nie określonej przyszłości smile.gif
daten
można tez znaleść jakiez zródło..
może coś na msdn będzie..??
nox_
czy ktos wie czemu ostatnio Dodatki zaczely mi wywalac K przy robieniu WhoIs?

wczesniej dzialalo all dobrze

moze z jakas wtyczka cos sie gryzie?
foxtwo
QUOTE(nox_)
czy ktos wie czemu ostatnio Dodatki zaczely mi wywalac K przy robieniu WhoIs?

wczesniej dzialalo all dobrze

moze z jakas wtyczka cos sie gryzie?

olórin mowil, ze to wina ksound... :?
niki
niestety u mnie tez wywala K po whois - dzieje sie to po ostatniej akutalizacji beta K :/
duch-x
potwierdzam. czekam na jakies usprawnienie wink.gif
pozdro
Puma
Mnie też wywala z K po whois sad.gif
Daarth
no i mi też. to rzeczywiscie przez kSound, jak wylaczylem juz dziala ladnie.
lucas_mcs
mi tez niedziala :cry:
hao
Nie przez kSound, a przez kDodatki! We wstawianej wiadomości zmienna ext jest równa 0, a powinna być (choćby pustym) char * !
Olórin
QUOTE(hao)
Nie przez kSound, a przez kDodatki! We wstawianej wiadomości zmienna ext jest równa 0, a powinna być (choćby pustym) char * !

Dzięki smile.gif))) Może jeszcze dziś poprawię :]
Olórin
Macie poprawkę i porządki w menu na kplugins
http://www.kplugins.net/downloads.kdodatki.xml
Zakrn
Sorki, Olórin, ale mi teraz w ogóle whois nie chodzi. Żadnych błędów, nic. Po prostu tak jakby ignorowało polecenie.
Flind
mi tez whois nie działa po aktualizacji
foxtwo
eeee... powiem tak: moze nie ma jush wywalania K, ale po nacisnieciu na WHOIS nic sie nie dzieje :?
Aule
Mi dziala dziwnie. Jak dałem whois to od samego mnie doszła mi wiadomość o kontakcie.
gilek
a u mnie działa tylko w menu na toolbarze wtyczek i to jakoś dziwnie bo dałem www.google.pl do whois i pokazało mi że nie ma informacji dla podanego IP :\
Olórin
QUOTE(gilek)
a u mnie działa tylko w menu na toolbarze wtyczek i to jakoś dziwnie bo dałem www.google.pl do whois i pokazało mi że nie ma informacji dla podanego IP :\

Bo nie ma hosta o domenie www.google.pl, na whoisie są tylko informacje o google.pl :]

A faktycznie to od kontaktu nie działa smile.gif))
Zakrn
No dobra, widzę, że błąd został stwierdzony, ale co dalej?
2230093
miało być tu wiec jest

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C0024B9 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 200(0xe4 , 0x5511e38)(30B) [Sound Events->CORE]

Stack trace:
.000024B9 strlen+0x00000026 [MSVCR70_7.0.9466.0]



Nastąpi zamknięcie programu!
Olórin
A nie mozna przeczytać pare postów wyżej ?
2230093
QUOTE(Olórin)
A nie mozna przeczytać pare postów wyżej ?

a czy ktoś wyżej podal dane po wysypaniu (moze wyslali raport normalnie ale u mnie niestert raport nie chial sie wyslac)
Zakrn
Nie chce mi się przeczesywać całego tematu. Ale to było na forum beta http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2084
cougar
witam!

u mnie po uzyciu Whois , wystepuje nastepujaca akcja .... :?

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C0024B9 in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

i konnekt sie zamyka... jest jakies na to lekarstwo ????
.nomis
To już było parę razy... Widocznie masz starą wersję. W nowej (6.0.0.1) nie ma już tego błedu wink.gif
piotr.ek
QUOTE(.nomis)
To już było parę razy... Widocznie masz starą wersję. W nowej (6.0.0.1) nie ma już tego błedu wink.gif

Wedle strony KPlugins najnowsza to 0.7... A to ciekawe, bo mialem wersje 0.6 z marca - centralka oczywiscie nic nie zglaszala :x

Ps. http://www.kplugins.net/downloads.kdodatki.xml
.nomis
! No to co ja nic nie wiem smile.gif. Dzięki.
cougar
QUOTE(.nomis)
To już było parę razy... Widocznie masz starą wersję. W nowej (6.0.0.1) nie ma już tego błedu wink.gif


Dzieki, sciagnalem ver. 7 i jest ok tongue.gif
ZenOm
to i ja miałbym jedna propozycje dodatku smile.gif zawsze jak eksportowalem ustawienie i kontakty to wszytsko było ok a gdy sobie pozmieialem ustaienia konnekta to pliki dtb sie wysypały t

Po tym wszystkim zrobiłem sobie plik .bat dodany do autostartu ktory pakuje mi te pliki za pomoca winrara i tworzy plik zawierajacy dzisiejsza date w nazwie. Moze dla czegos podobnego znalazło by sie miejsce w kDodatkach ?
jareq
ZenOm swietny pomysł popieram.... biggrin.gif
lucas_mcs
taki auto backup przy kazdym zamykaniu/właczaniu konnekta (do wyboru, bo niektorym sie wysypuje i wtedy zle zamyka) popieram, sam obecnie uzywam programu FolderClone, ktory co 3h robi mi synchronizacje na drugi dysk smile.gif
Olórin
na kplugins jest nowa wersja i jej changelog

http://www.kplugins.net/downloads.kdodatki.xml
lhs
WOW!! Nowe menu główne robi wrażenie (zwłaszcza "Folder profilu")!! Tylko po co "Folder logów"??

EDIT: Coś jest znowu nie tak z autoupdatem lub z centralkami - po instalacji chce mi znowu sciągać kDodatki JEDNOCZEŚNIE z wiadomosc.info (w wersji 0.8 ) i z KPlugins (w wersji 6.0.0.1 - !!!!!!!!) - właściwie to jaki jest prawidłowy numer ostatniej wersji - 0.8 czy 8.0.0.0 (jak podaje menu "Wtyczki")??
Olórin
0.8, ale gdzieś kiedyś wpisałem w nagłówki pliku .dll wersję bez zera na początku i muszę taką numerację kontynuować, bo kUpdate nie będzie informowało o aktualizacjach... A na wrzucenie pliku na centralke kplugins muszę poczekać aż zjawi się milka :]

Po co folder logów ? Mi jest potrzebny ;p
Aule
8) Mi tez potrzebny. Tylko, że ja go zazwyczaj włączam jak wywali konnekta :wink:
arkadyjczyk
A mi pod Win98 po kliknieciu w te foldery zawsze otwiera się dysk C.
sleesh
@ arkadyjczyk: Czas na przesiadke na XP ;P
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.