Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
misiekf
o , a o tym nie pomyslalem...
dzieki... smile.gif
zimaq
To ja będę nadal narzekał na brak opcji Restart w trayu. Najlepiej przed Zakończ.
Jakoś zawsze tam klikam jak chcę zrestartowac k nigdy mi sie tam ta opcja nie pojawia rolleyes.gif
Olórin
Jak często restartujesz K? Bo ja tylko z restartem komputera (raz na 4-6 dni), a jeśli musze to albo K zamyka sie sam (krytyk), albo robie to killem (w przypadku zawieszki, rzadko się to zdarza)....
zhvir
Popieram żeby w trayu był przycisk restart - też jakoś automagicznie zawsze tam tego szukam laugh.gif
wizard3k
To ja moze powiem co mysle o tej wtyczce.. NIe wlaczam bez niej konnekta.. Tak sie zadomowila u mnie ze nawet na infie do sciagnietego przez kogos konnekta dorzucilem ta wtyke smile.gif wszystkie opcje mi sie przydaja smile.gif THX Olórin
piotr.ek
Tak niesmialo - to moze w koncu menu pod przyciskiem w oknie rozmowy i tam opcje kDodatkow dla userow, co by nie wracac na liste specjalnie, zeby pinga zapuscic, opis skopiowac itd.? tongue.gif
Aule
piotr.ek: Pomysł dobry.
Olórin najchętniej by pewnie przepisał całą wtykę.
Olórin
Tak, olorin nie ma zamiaru grzebać w obecnym kodzie. Ta wtyczka wymaga konkretnego przepisania i podzielenia na kilka wtyczek, np. moduł od pinga/whois'a i od reszty... Nie pytajcie kiedy...
wizard3k
QUOTE(Olórin @ 28.09.2005 - 19:28)
Ta wtyczka wymaga konkretnego przepisania i podzielenia na kilka wtyczek.
*




Jesli takie cudo juz nastapi to ewentualnie mozna wypuscic taka cala paczke smile.gif ktora by zawierala wszystkie opcje ^^.. czyli czekam na zmiany, chociaz mi kDodatki w obecnej formie dzialaja wysmienicie smile.gif)


PS
Sorry za cytat po postem ale mi chodzilo tylko o te jedno konketne zdanie.
zimaq
QUOTE(Olórin @ 27.09.2005 - 19:40)
Jak często restartujesz K?
*


Szczerze? Kilka razy dziennie ( ~5-6 ). Różne powody...
sarinnn
Witam.

Mam problem z K.Dodatkami. Nie działa mi wyłączanie monitora (obie opcje), wyłączanie Winampa oraz ping.
Próbowałem to jakoś naprawić ale wszelkie próby zawiodły (nawet reinstall windy).
Może ktoś z Was spotkał się z takim problemem i może mi pomóc ??
Z góry dziękuję za wszyskie pomocne podpowiedzi.
Jeśli chodzi o ping to otrzymuję komunikat: "Error obtaining info from ping packet".
Zaznaczę że nie używam żadnego dodatkowego firewalla, ani tego z windowsa.

Wersja wtyczki 9.0.0.0
Wersja konnekta: najświeższa wersja beta.

arct!c
propozycja:

PPM na kontakcie -> kDodatki -> Katalog Publiczny.

Jak bylo to sry, jak nie bylo to bardzo dobrze.
John Cooper
Przy kliknięciu na statystyke w kDodatkach wyskakuje mi taki błąd:

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x014757B6 in the main Thread.
Information: can't read c

inIM: 22200(0x12f138 , 0x0)(30B) [wXP UI->kDodatki]

Stack trace:
.000057B6  [kDodatki_9.0.0.0]
9A730004



Nastąpi zamknięcie programu!


nie zdarza sie to za każdym razem, ale co jakiś czas...

wtyczki z których korzystam:
kUpdate
GG
DwuTlenek
SMS
notify
kIEview
GetToKnow
kZmieniacz
kDodatki

wszystkie w najnowszych wersjach
AuroN
czy jest możliwość żeby pod PPM była opcja idź do strony w opisie? tak jak jest w gg?
Olórin
Wtyczka Linker.
John Cooper
Moja propozycja:

Żeby opcjach kotaktu u tlenowych i jabberowych użytkowników nie była pokazywana opcja kDodatki bo i tak jest nie potrzebna...
Bo ona działa tylko z kontaktami gg
bialy663
Hmm... A co miała by pokazywać? Przecież nie da się pobrać IP od takich kontaktów?
EDIT: A nom sorki... zagapiłem się i nie zauważyłem...
John Cooper
No właśnie jak sie nie da to można by tak zrobić żeby tylko w sieci Gadu-Gadu była Ona widoczna...

Jeszcze jedno pytanie:
U jednego kumpla mi pisało że "Nie ma mnie na liście", więc sie go spytałem dlaczego nie ma mnie na liscie, a On mi na to że mnie ma... Potem mi powiedział że ma firewalla włączonego dlatego pokazuje mi że go Nie mam...

Więc jak to jest ? Ten mój kolega mówi prawde ?
bialy663
Najprawdopodobniej ma poblokowane porty P2P.
keeveek
Bzdura. Jeżeli osoba, która ma Ciebie na liście zmieni status, opis, cokolwiek to wysyła pakiet user -> serwer -> user , m innymi na takiej zasadzie działa wtyczka GetToknow..
jacekz
QUOTE(keeveek @ 17.01.2006 - 07:21) *

Bzdura. Jeżeli osoba, która ma Ciebie na liście zmieni status, opis, cokolwiek to wysyła pakiet user -> serwer -> user , m innymi na takiej zasadzie działa wtyczka GetToknow..


trzba pamietać o p2p w GG smile.gif
mleko
witam
jako ze w zwiazku z planowana od ponad roku przesiadka na kOnnekta w koncu to zrobilem:D (mam nadzieje)
wnioskowalbym i pewnie przerobienie kDodatkow jesli to mozliwe
tzn chodzi mi o zintergrowanie fukncji znajdowania IP dla danej nazw hosta i odwrotnie
(tak jak ma to inwiligator ze strongg - wszystko w jednym oknie:)

a tutaj screen zeby bylo jasne:

daroc
No i whois w tym samym okienku też by się przydało. smile.gif
I pingowanie w jakimś normalnym oknie, coś a'la textarea, a nie alert.
Tzn najlepiej żeby w jednym okienku było wszystko: ping, tłumaczenie adresów i whois...
Aule
Ja nie wiem, czy Olórin już to mówił na forum, ale jedyną możliwość poprawienia tej wtyczki widział w jej przepisaniu, więc możecie sobie poczekać wink.gif.
John Cooper
Przydało by sie podzielenie kDodatków na mniejsze wtyczki...
Nie każdy korzysta ze wszystkich ich dobrodziejstw...
Nie każdemu są One wszystkie potrzebne...
Przemekc1
Wyjasnij po co dzilić bo dalej nie rozumiem... Skoro mu nie jest dana opcja potrzebna to z niej nie korzysta.
jiobel.
Pierwsza sprawa:
Konnekt jest zbudowany modularnie właśnie po to, żeby nie mieć nie używanych rzeczy włączonych. (czyt. mieć jak największość możliwość konfiguracji owego)

Druga sprawa:
Po jakiego jest jeden post, a zaraz za nim nic nie wnoszący głos poparcia sprawy, co do której i tak musi się wypowiedzieć autor wtyczki. Czcze gadanie i tyle.


Trzecią sprawą jest:
Prośba o przepisanie i re-wydanie wtyczusi, która tyle dobrego daje nam, szarym użytkowniczkom naszego Konnekciqa. (zdrabniamy ;-))

// Wykreślone - już nieaktualne smile.gif
KoSiarzPL
No mnie np to denerwuje w tej wtyczce, że nie mogę wyłączyć opcji z których nie korzystam. Po prostu nie chcę by mi zajmowały miejsce w menu. Właśnie z tego powodu, że autorzy wtyczek nie pozwalają ukryć niepotrzenych opcji w menusach sam się za to zabrałem wink.gif
Nie wiem co wy chcecie w tej wtyczce poprawiać. Co najwyżej bym statystyki zmienił, rozbudował.
John Cooper
Zgadzam sie z KosiarzemPL powinna być możliwość wyłańczania tego z czego nie korzystamy w kDodatkach lub podzielić kDodatki na mniejsze wtyczki. Żeby nie było takiego bałaganu jak jest teraz.

Jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego...

Nie mówię że kDodatki jest do niczego, ale za dużo zostaje dodane do menu...
Mi naprawdę dodane elementy w ”Menu programu” nie są potrzebne, choć jest na pewno wielu użytkowników, którym dodane elementy przydają sie w codzienności.

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
Olórin
Poprawianie złego kodu nie ma najmniejszego sensu. Wtyczke kiedyśtam przepiszę, a raczej podzielę na kilka mniejszych, wydawanych pewnie jako paczka kDodatki. Do tego czasu wątek zamykam, nie widzę sensu dalszej dyskusji na temat martwego (bo tak w zasadzie jest) projektu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.