Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
arkadyjczyk
To komp w pracy i za słaby na XP, ale problem jest z dodatkami bo faworki normalnie otwierają.
itsonlyme
QUOTE
A na wrzucenie pliku na centralke kplugins muszę poczekać aż zjawi się milka :]

Długo to jeszcze potrwa? Na zmianę mam instalować wersję 6.0.0.1 i 0.0.0.8 ? Czemu w ogóle 0.0.0.8 się pojawia jako nowsza? A potem znowu 6 ? Frustrujące.

W ogóle jestem zfrustrowany całą funkcją update konnekta - ciągle te nagłówki, jakiś emnotifier, a do tego jeszcze motyw z kDodatkami... czemu to nie może normalnie działać??
case
QUOTE(itsonlyme)
W ogóle jestem zfrustrowany całą funkcją update konnekta - ciągle te nagłówki, jakiś emnotifier, a do tego jeszcze motyw z kDodatkami... czemu to nie może normalnie działać??

moze po prostu zrezygnuj z "niepotrzebnych" centralek.. :roll:
lhs
case - zobacz ostatniego mojego posta w tym wątku. Do dzisiaj to samo.
case
QUOTE(lhs)
case - zobacz ostatniego mojego posta w tym wątku. Do dzisiaj to samo.

mhm, ja nie mam centralki wiadomosc.info i zero stresu.. :wink:
lhs
OK, ale KPlugins wciąż chce sciągać wersję 6.0.0.1
case
QUOTE(lhs)
OK, ale KPlugins wciąż chce sciągać wersję 6.0.0.1

u mnie cisza [..a mam wersje 7.0.0.0] ..
lhs
Ja mam wersję 8.0.0.0 (czyli 0.8.0.0) - Olórin za bardzo namieszał...
case
QUOTE(lhs)
Ja mam wersję 8.0.0.0 (czyli 0.8.0.0) - Olórin za bardzo namieszał...

u're rite.. przy zainstalowanej wersji 8.0.0.0 [0.0.0.8 ..? :roll:] centr. kP pokazuje kDodatki 6.0.0.1 .. ale to przez ta numeracje pewnie, wiec problem powinien [? :twisted:] niedlugo znikanac..
lhs
Wniosek dla itsonlyme: kDodatki 6.0.0.1 - olać. biggrin.gif
itsonlyme
Ja wiem, że olać - dziękuję. Centralki lubię bardzo, bo wtyczki tam czasem fajne są... Tylko, że to mogłoby działać :]
No anyway, już nie trolluję.
NelQ
Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy kUpdate przestanie wywalać monit o ściągnięcie wersji 0.6 ?? Zaczyna mnie to denerwować :evil:
lhs
Olórin - może po prostu wywal tę wersję z serwera i będzie spokój - ??
arkadyjczyk
Albo zrób normalną numerację, taką jak ma być, czyli 0.8.0.0 i daj znać na forum, wszyscy ją ściągnął i już nie będzie ciągłego powiadamiania o aktualizacji i z numerami wersji zrobi się porządek.
dulek000
QUOTE(arkadyjczyk)
Albo zrób normalną numerację, taką jak ma być, czyli 0.8.0.0 i daj znać na forum, wszyscy ją ściągnął i już nie będzie ciągłego powiadamiania o aktualizacji i z numerami wersji zrobi się porządek.


Musisz to zrobić koniecznie Olorin smile.gif

Nie lubię mieć fałszywego info o nowej aktualce smile.gif
Olórin
Za późno na zmiany, zauważcie że aktywnych uzytkowników na forum jest kilkudziesieciu - uzytkowników konnekta dużo wiecej. Wyłączcie najwyżej centralkę kplugins, i tak nie ma na niej od dawna nic nowego....
lhs
QUOTE(Olórin)
Za późno na zmiany, zauważcie że aktywnych uzytkowników na forum jest kilkudziesieciu - uzytkowników konnekta dużo wiecej.

A co to ma do wywalenia starej wersji z serwera??
Olórin
Ja nie administruje centralką i nie mam dostępu do serwera....chyba nie będe sie włamywał :evil:
lhs
MiLKA - co ty na to??
Aule
MiLKA nie ma czasu.
arkadyjczyk
Nie wiem jak to działa, ale chyba sprawdzana jest wersja dlla na kompie, więc na upartego dałoby się oszukać. Zresztą wersję 7 czy 8 mają i tak tylko ludzie którzy odwiedzają forum, bo o ile pamiętam to nie było jej wcześniej na kupdate, a tylko był link do bety Olórina.
Daarth
hmm nie chce zeby wyszlo ze się czepiam albo co ale w tym wypadku wystarczylby jeden mail i po sprawie... przeciez zamiana jednego pliku na inny to nie jest chyba taki ogrom pracy...
arkadyjczyk
Chyba bedzie trzeba Milce pomóc z tym panelem do centralki biggrin.gif
lhs
QUOTE(arkadyjczyk)
Zresztą wersję 7 czy 8 mają i tak tylko ludzie którzy odwiedzają forum, bo o ile pamiętam to nie było jej wcześniej na kupdate, a tylko był link do bety Olórina.

Na wiadomosc.info jest wersja 8 (aka 0.8.0.0).
arkadyjczyk
Jak dla mnie to za dużo jest tych centralek. Na wiadomosc.info powinny być tylko informacje o wtyczkach tworzonych przez kPlugins i ewentualnie wtyczki osób nie należących do grupy. Tak jest tylko bajzel, bo bety na kPlugins na wiadomosc.info są ogólnie dostępne i później tylko pytania początkujących się mnożą, że coś nie działa.
lhs
Centralka wiadomosc.info jest nieoficjalna (a raczej "mniej oficjalna") - polecam ją wywalić.
arkadyjczyk
Ja to wiem, Ty to wiesz, ale inni traktują ją jak normalną centralke bo jest we wszystkich info o centralkach. W sumie niech sobie będzie ale bez duplikatów wtyczek.
Olórin
Wogole wywalic wszystkie centralki i powrócic do sredniowiecza!!! Nie pasuje - nie uzywaj! Możesz wtyczki ściągać ręcznie.

MiLKA wypowiadał sie już na temat aktualizacji centralki.

arkadyjczyk - ja widze sobie to tak: centralka oficjalna to wiadomo, w.info - dodatki typu style kieview, knotify itp. bez wtyczek, kplugins - wtyczki. Chociaż na chwilę obecną to proponowałbym zamknięcie centralki kplugins i przeniesienie wszystkich wtyczek na wiadomosc.info.
Albo znajdzie się chętny z dużą znajomością php do zrobienia oskryptowania centralki. :twisted:

QUOTE
resztą wersję 7 czy 8 mają i tak tylko ludzie którzy odwiedzają forum, bo o ile pamiętam to nie było jej wcześniej na kupdate, a tylko był link do bety Olórina.

Wersja 8 jest dość dobrze rozpowszechniona, spójrz na ilosc pobrań na wiadomosc.info (nie wliczone są te przez centralkę) i kplugins
lhs
QUOTE(Olórin)
Wogole wywalic wszystkie centralki i powrócic do sredniowiecza!!! Nie pasuje - nie uzywaj! Możesz wtyczki ściągać ręcznie.

Spokojnie. Wiele wtyczek i tak sciągamy ręcznie z prywatnych stron ich twórców - a oprócz tego mamy centralkę beta... Nie chodzi o to, że pomysł centralek jest zły, tylko - niedopracowany.
arkadyjczyk
Chyba najważniejsze jest, żeby jedna wtyczka była tylko w jednym miejscu, bo na dzień dzisiejszy sa kDodatki 0.8 na wiadomosc.info i 6.0 na kPlugins no i teraz problem, która nowsza (nie dla mnie, ja wiem biggrin.gif ).
A co do oskryptowania centralki na kPlugins to może w październiku znajdę troche czasu i jak Milka będzie chętny to zobaczymy.
MiLKA
czytajac te dziwne posty w ktorych jakos pojawial sie moj nick, wpadlem na pomysl jak mozna to rozwiazac, wiazalo to by sie z usunieciem lub wczesniejszym updajtowaniem (do 0.8) kdodatkow na centralce wiadomosc.info nastepnie zrobic malego "myka": jesli juzer ma 7.0 wersje lub kazda wieksza od 2.0 to podajemy ze to jest wersja 8.0, jesli zas ma juz ponizej 2.0 to mozna smialo mu dac 0.8 czy tam inny numer ;]

pazdziernik - hmm... może się zabiore za coś... mam zamiar w ten miesiac intensywnie odpoczywać przed rozpączęciem nowej pracy ;-P
jareq
A u mnie pojawił sie inny problem z kDodatkami....
Właśnie przed chwilą skanowałem kompa Pandą Antywirus i wykryła kDodatki jako podejrzany plik który może być wirusem :?
dulek000
QUOTE(jareq)
A u mnie pojawił sie inny problem z kDodatkami....
Właśnie przed chwilą skanowałem kompa Pandą Antywirus i wykryła kDodatki jako podejrzany plik który może być wirusem :?


laugh.gif biggrin.gif
armand
Nie wiem czy tylko u mnie ale nie dziala mi w kDodatkach funkcja "wyłącz monitor", zaznaczam, że problem pojawił się po zainstalowaniu SP2 w Win XP, wcześniej działało prawidłowo.
piotr.ek
A co z moja propozycja dodania funkcji kDodatkow do okna rozmowy (kopiowanie uid, opisu itd.) - to by sie naprawde przydalo... ? smile.gif
atol
Dorzuce moje 3 grosze
1. Pomoc/suport - bład 404
2. Katalog - błąd 404
3. Wtyczka jest prosta ale bardzo bardzo bardzo przydatna. Good job!!
atol
pytanie do autora:
Dlaczego nie moge spingowac osoby z Tlenu lub Jabbera?
Sija
QUOTE(atol)
pytanie do autora:
Dlaczego nie moge spingowac osoby z Tlenu lub Jabbera?


bo tylko gg przesyla IP kontaktu.
Lwiczek
Poinstalowałem najnowsze aktualizację beta do konnekta i polecenie WhoIs z kDodatków znowu zaczęło... wykrzaczać całego Konnekta... Czy ta sytuacja będzie powtarzać się z każdą wersją K?
Olórin
U mnie jest ok, musiało Ci zassać kDodatki 0.6 z KPlugins wink.gif
vojtek
No to moze wyrzucic te stare kDodatki z centralki Kplugins. Ja wylaczylem automatyczne sprawdzanie aktualizacji, bo mnie to denerwowalo - co wlaczylem Konnekta to mi pokazywalo ze moge sciagnac kDodatki - albo z wiadomosc.info albo z kplugins. I tak moglem sciagac 100 razy i ciagle te 'aktualizacje' sie pokazywaly.
Lwiczek
Bingo... miałem starą wersję...

PS. Nie można by zrobić coś z centralką KPlugins?!
Olórin
Zdaje się że milka własnie wyrzucił Dodatki z tej centralki wink.gif
jareq
... a na centralce wiadomosc.info dalej robią zamieszanie :?
MiLKA
QUOTE(Olórin)
Zdaje się że milka własnie wyrzucił Dodatki z tej centralki wink.gif

ktoś tak, ale to nie byłem ja, o 2:28 ja spałem ;-)
byla mowa na formu zeby dodac do kdodatków "bardziej szczegołowe statystyki" czyt. najczesciej uzywany wyraz, najbardziej aktywna osoba itp itd cos jak na forum smile.gif
Sija
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(Olórin)
Zdaje się że milka własnie wyrzucił Dodatki z tej centralki wink.gif

ktoś tak, ale to nie byłem ja, o 2:28 ja spałem ;-)


przyznaje sie, to ja [mnie tez juz "denerwowaly" "aktualizacje" przeterminowanych kDodatkow] ;>
Olórin
A milkę o to prosiłem ładnych kilka razy :twisted: :twisted: :twisted: Dzięki Sija!
MiLKA
kDodatki powróciły na centralke KPlugins, teraz mam nadzieje, że już nie będzie problemów z "przeterminowanymi" kDodatkami
jareq
Teraz przydało by się zrobić coś z KoreKtor'em albo go wywalić albo wsadzić wersję 0.0.3.0 którą to używam i nie powoduje mi żadnych błędów wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.