Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Olórin
Wrzucilem nową wersje z wykrywaniem czy dany kontakt ma nas na liście, itd...
case
QUOTE(Olórin)
Wrzucilem nową wersje z wykrywaniem czy dany kontakt ma nas na liście, itd...

clap! clap! bardzo ladnie biggrin.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
Wrzucilem nową wersje z wykrywaniem czy dany kontakt ma nas na liście, itd...


pysznie... ;D

dziękuje smile.gif jest super :!:
Olórin
w wtyczke wkradł się maly bug, który kończył się wyleceniem konnekta, ściągnijcie wtyczke jeszcze raz wink.gif
shw
ja mam pytanie co do domyslnej akcji - jak ona dziala?
Puma
QUOTE(shw)
ja mam pytanie co do domyslnej akcji - jak ona dziala?


Zwyczajnie 8)
Wybierasz np. wysuw tacki i gdy klikniesz w ikonkę to ci się wysuwa tongue.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
w wtyczke wkradł się maly bug, który kończył się wyleceniem konnekta, ściągnijcie wtyczke jeszcze raz wink.gif


to chyba w jakiś ektremalnych warunkach.., bo jak jej używałem ani jednego spadu K. nie zaliczył, ale już mam nową smile.gif
dzięki smile.gif


:Edit:

czy u Was też nie działa automagiczne wyłączanie monitora o zadanej godzinie :?:
&
do czego tak na prawdę ma służyć: "Ściemnij" ? bo u mnie nie wywołuje żadnej akcji... sad.gif
torn
QUOTE(mysior)
do czego tak na prawdę ma służyć: \"Ściemnij\" ? bo u mnie nie wywołuje żadnej akcji...

pewnie ściemnia, że coś robi :]
Lukas77
Żeby wyłączanie monitora o zadanej godzinie działało trzeba ustawić godzinę, kliknąć "włącz" i dopiero "OK". U mnie nie ma problemu.

Ściemnij: Przypuszczam że używasz "Funny Mode" a wtedy k.dodatki ma dziwne nazwy. Pewnie oznacza to włączenie wygaszacza ekranyu, którego nie masz ustawionego w opcjach Windy. W tym przypadku nie dzieje się nic.
shw
QUOTE(Puma)
QUOTE(shw)
ja mam pytanie co do domyslnej akcji - jak ona dziala?


Zwyczajnie 8)
Wybierasz np. wysuw tacki i gdy klikniesz w ikonkę to ci się wysuwa tongue.gif


sorry - po prostu mam wtyki w toolbarze i tam nie ma takiej opcji po prostu wink.gif
mysior
QUOTE(Lukas77)
Żeby wyłączanie monitora o zadanej godzinie działało trzeba ustawić godzinę, kliknąć \"włącz\" i dopiero \"OK\". U mnie nie ma problemu.

Ściemnij: Przypuszczam że używasz \"Funny Mode\" a wtedy k.dodatki ma dziwne nazwy. Pewnie oznacza to włączenie wygaszacza ekranyu, którego nie masz ustawionego w opcjach Windy. W tym przypadku nie dzieje się nic.


wszystko się zgadza wink.gif jest dokładnie tak jak napisałeś, używam Funny mode, Ściemnij - to wygaszacz (swoją drogą sam nie wiem dlaczego na to nie wpadłem... sad.gif smile.gif reszta też się zgadza smile.gif
o takim rozwiązaniu nie pomyślałem, dziękuje serdecznie, wszystko stało się jasne i klarowne smile.gif

tak na marginesie, szkoda, ze w tym dodatkach nie ma jeszcze zamawiania pizzy z dostawą do domu smile.gif ale to już takie moje pobożne życzenie ;D
Olórin
zastanawiam się kiedy się natniecie na katalog tongue.gif
undying
A mozesz mi podac komende na wygaszenie monitora ? chodzi mi o to bym sobie mogl zrobic skrocik tak by dodac go do BTRemote coby z pilota wylanczac monitor.
Lukas77
undying, że też nie pomyślałem o tym smile.gif Ja też chcę tą komendę!
KOSMOS
To sprawdzanie połączenia coś nawala.
Wyskakuje tip ze nie ma połącznie i ikonka ze jest i odwrotnie.
Chyba ze ja mam coś nie tak :twisted:
Olórin
KOSMOS-zmień ofiarę ping'a smile.gif

Wyłączenie monitora (pisze z pamieci)
SendMessage(GetDesktopWindow(),WM_SYSCOMMAND,SC_MONITORPOWER,0);

to zero może trzeba bedzie na 1 zamienic smile.gif bo niepamietam
undying
mnie chodzilo raczej o to zebym mogl przykladowo w poleceniu Urucham z menu WinXP wklapac komende ktora by wygasila monitor lub jakis maly programik ktory to potrafi....
KOSMOS
Kurcze :!: :evil:
Chodzi o to ze chodzi, ale pojawia się zła ikonka np:
"ikona dostępny" Brak połączenia z siecia - a połączenie jest laugh.gif
shw
gdyby komus kod olorina nie dzialal - oto alternatywa z MFC (CWnd):
CODE

SendMessage(WM_SYSCOMMAND, SC_MONITORPOWER, (LPARAM) 1);
shw
QUOTE(undying)
mnie chodzilo raczej o to zebym mogl przykladowo w poleceniu Urucham z menu WinXP wklapac komende ktora by wygasila monitor lub jakis maly programik ktory to potrafi....

ok - nudzilo mi sie przez chwile, wiec masz:
progz do wygaszania monitora v.1.0 wink.gif
undying
o chlopie, rewelacja hehehe, dzieki wielkie !!

ps. swoja droga udalo mi sie spreparowac takie cudo :
http://sudestrafamilia.republika.pl/standby.cmd
Olórin
QUOTE(KOSMOS)
Kurcze  :!:  :evil:
Chodzi o to ze chodzi, ale pojawia się zła ikonka np:
\"ikona dostępny\" Brak połączenia z siecia - a połączenie jest laugh.gif


narazie daje ikonke bieżącego statusu w gg, ale zmienie to w następnej wersji na odpowiednie(jest połączenie kLan-dostępny,niema - niedostępny,albo nie przeszkadzać smile.gif
mysior
QUOTE(undying)
o chlopie, rewelacja hehehe, dzieki wielkie !!

ps. swoja droga udalo mi sie spreparowac takie cudo :
http://sudestrafamilia.republika.pl/standby.cmd


hiehie, działa wink.gif)) aż przez chwilę zostałem zszokowany smile.gif)
Flind
Olórin mozesz wrzucic kdodatki do katalogu bo np ten link na forum cos nie działa a ja bym sobie chciał sciagac po wczorajszym formacie
mysior
QUOTE(Flind)
Olórin mozesz wrzucic kdodatki do katalogu bo np ten link na forum cos nie działa a ja bym sobie chciał sciagac po wczorajszym formacie


tutaj, wrzuciłem do siebie, także jeśli ich pilnie potrzebujesz to zanim pojawią się w katalogu ściągaj smile.gif
Olórin
wrzuce za chwile, najpierw musze napisać posta bo jestem troszke wkurzony tongue.gif
Olórin
QUOTE(undying)
o chlopie, rewelacja hehehe, dzieki wielkie !!

ps. swoja droga udalo mi sie spreparowac takie cudo :
http://sudestrafamilia.republika.pl/standby.cmd


smile.gif hibernuje komputer :] ale chyba takiej funkcji w K nietrzeba tongue.gif

BTW, już są porządne ikonki w kNotify,tylko jeszcze przetestuje czy wszytko działa tongue.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
QUOTE(undying)
o chlopie, rewelacja hehehe, dzieki wielkie !!

ps. swoja droga udalo mi sie spreparowac takie cudo :
http://sudestrafamilia.republika.pl/standby.cmd


smile.gif hibernuje komputer :] ale chyba takiej funkcji w K nietrzeba tongue.gif

BTW, już są porządne ikonki w kNotify,tylko jeszcze przetestuje czy wszytko działa tongue.gif


Olórin mam do Ciebie pytanie:
przy starcie K. wywala mi takiego błęda sad.gif to nie czyni mnie za bardzo szczęśliwym:
CODE

Błąd.. <ścieżka do pliku> \kbot\status notify.lua:312: attempt to call global `pSetFlashTime` (a nil value)
Name: ISelfStatus
NameWhat: global


następnie wywala okno błędu:
CODE

Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x04E0B323 in the main Thread.
Ex parameters: [0x01] [0x20]

inIM: 30016(0x0 , 0x0)(30B) [Konnekt Bot->GG]

Stack trace:
04E0B323 lua_settop+0x00000033 [LuaPlus_5.0.0.1]
054EC730
616B72F3

po czym (za przeproszeniem) szlag trafia K. (przy czym całe zajście najczęściej zdarza się przy starcie systemu)

błąd w skrypcie, czy też ja mam coś u siebie skopane??
prosiłbym o radę lub o opinię na ten temat... smile.gif
Olórin
to raczej do skryptu status notify, ale mniejsza.
Sprawdź czy masz w katalogu konnekt\modules plik pex.dll jak nie to ściągnij z strony http://www.piopawlu.prv.pl smile.gif

a co do kDodatków to musicie jeszcze trochę poczekać tongue.gif
Olórin
nowa werja jest tutaj :
http://olorin.8bit.co.uk/konnekt/kDodatki-0-3-2.zip i w katalogu(jak torn ją zatwierdzi smile.gif[/url]
mysior
QUOTE(Olórin)
to raczej do skryptu status notify, ale mniejsza.
Sprawdź czy masz w katalogu konnekt\modules plik pex.dll jak nie to ściągnij z strony http://www.piopawlu.prv.pl smile.gif

a co do kDodatków to musicie jeszcze trochę poczekać tongue.gif


tak, sorki zapomniałem Ci dopisać, o którym skrypcie piszę...

chodziło tak jak napisałeś o Status Notify, ale jakimś cudem już nie wywala błędów, natomiast teraz świruje kTransfer (mam wersję 1.0.0.9) ale na mój gust to wina proxy, dlatego zanim napisze co się stało to jeszcze potestuje smile.gif

Dzięki serdeczne za pomoc, miłego dnia życzę! smile.gif

P.s. wszystko było na właściwym miejscu.. dlatego się dziwiłem co może być powodem błędów smile.gif
Olórin
możecie się w jutro spodziewać nowej wersji a w niej możliwość pisania w notesie smile.gif musze jeszcze kilka funkcji dodać tongue.gif
mysior
QUOTE(Olórin)
możecie się w jutro spodziewać nowej wersji a w niej możliwość pisania w notesie smile.gif musze jeszcze kilka funkcji dodać tongue.gif


nie wiem teraz czy czekać czy iść spać i przegapić premiere wink.gif
ale chyba pójdę się zdrzemnąć, żeby w pełni halo móc docenić nowe dzieło smile.gif
owocnej pracy smile.gif
Raf
OK, jest już jutro.
Czas na wtyczkę smile.gif
case
QUOTE(mysior)
nie wiem teraz czy czekać czy iść spać i przegapić premiere wink.gif
ale chyba pójdę się zdrzemnąć, żeby w pełni halo móc docenić nowe dzieło smile.gif owocnej pracy smile.gif

QUOTE(Raf)
OK, jest już jutro.
Czas na wtyczkę biggrin.gif

jestescie nienormalni :wink:
Raf
QUOTE(case)
jestescie nienormalni :wink:


Hehehe. Moze nie az tak drastycznie, ale chetnie zobacze co tam Olórin wymyslil.
mysior
QUOTE(case)
QUOTE(mysior)
nie wiem teraz czy czekać czy iść spać i przegapić premiere wink.gif
ale chyba pójdę się zdrzemnąć, żeby w pełni halo móc docenić nowe dzieło smile.gif owocnej pracy smile.gif

QUOTE(Raf)
OK, jest już jutro.
Czas na wtyczkę biggrin.gif

jestescie nienormalni :wink:


bez przesady case smile.gif po prostu miałem wczoraj dobry (-ą imprezke) humor wink.gif i zachciało mi się pisać smile.gif
Lukas77
Czyżby popslizg w premierze?
Olórin
raczej lenistwo tongue.gif
Olórin
nowa wersja a w niej:
-ping dla klanu
-otwieranie katalogów udostepnionych w otoczeniu sieciowym(kLan, ktos o tym dzis pisal a nudzilo mi sie ;p)
-wywalono wysuwanie cd wink.gif imho to jest nie praktyczne ;d
-skroty klawiszowe...narazie 3 ale to tylko kwestia czasu i umiejetnosci wink.gif opis w opcjach biggrin.gif

chyba tyle biggrin.gif potestujcie.....bledy nie mile widziane ;p

http://www.olorin.friko.pl/dl/kDodatki.dll
Aule
MAm dobry pomysł. Weź ten przycisk od kLAN'a umieść dodatko w okienku rozmów. Bo to niewygodnie tak w menu.
jankez
heh no fajnie smile.gif
o takie coś mi własnie chodziło z tym przeglądaj, ale fajnie by było jeżeli przycisk 'przeglądaj' był w oknie rozmowy klana i najlepiej bez menu
Olórin
juz zrobione w nowej wersji....mecze sie z 1 problemem, mianowicie nie dziala mi zamykanie windowsa.....mysle ze to moze byc jakies zabezpieczenie od m$.......musze sprawdzic na wXP smile.gif
Aule
Co ty jakieś trojanowskie usprawnienia dajesz? :wink:
Lukas77
Na XP polecenie wygląda tak:
shutdown.exe -s -f
shutdown.exe -a (Anuluje odliczanie)
- standardowo timeout mamy na 30 sekund, ale można to inaczej ustawić. Okienko podobne do naszego znajomego MS.BLAST smile.gif

Przydałoby się coś takiego smile.gif
shw
okienko nie podobne, tylko te same.
a kod (chyba w cpp) do zamykania nt'kow (czyli i wxp) gdzies mialem w wawie, wiec jak nie zapomne i znajde, to przywioze.
Olórin
juz znalazlem na pl.comp.lang.c....program musi sobie najpierw dac uprawninia do zamkniecia systemu smile.gif
shw
dokladnie - pewnie post odpowiedzi na moj temat, co? smile.gif
Olórin
http://www.olorin.friko.pl/dl/kDodatki.dll

te funkcje wam się spodobają tongue.gif

zaznaczam, ta wersja nie wyłącza kompa ;p nie chciało mi sie tego konczyc ;p
bakerss
hmmm fajnie zmienianie statusu dla wszystkich sieci :] + skrót do sprawdzanie poczty tyle zauważyłem zmian :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.