Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
zimaq
A ja mam pytanie...
QUOTE(Olórin @ 20.07.2003 - 23:02)
Dodaje przycisk do Robienia miejsca na kawę[czyli wysuwania tacki od cd smile.gif]

Gdzie ten ficzer? Jak go nie ma, to prosze o przywrócenie smile.gif
dulek000
Był w pierwszych wersjach tongue.gif Na kplugins.net powinna być jedna z nich.
Przemekc1
Dlaczego z niego zrezygnowano?
Olórin
Żeby postawić kawe i tak musisz sie do tacki schylić ;-) innymi słowy to poprostu totalnie zbędny wodotrysk.

Na becie poprawione kopiowanie
Andrzej1307
w tej poprawionej wersji zniknela funkcja pokazywania ile sekund jest wlaczony K.
w ogole zmieniles wyglad okna statystyk smile.gif
riddle
To chyba dobrze, że coś się zmienia, nie? A sekundy są tak samo potrzebne jak wysuwanie tacki cd-romu.
GuZiK
W ustawieniach [ nie w drzewku po lewej] jest za mała ikonka, którą musi rozszerzać.
user posted image
Olórin
Jak zrobisz mi dużą to wrzuce smile.gif Grafikiem od ikonek to ja nie jestem ;]
piotr.ek
To moze wreszcie przycisk kDodatkow w oknie rozmowy? (kopiowanie opisu, ping itp.)
GuZiK
zdawało mi się, ze masz wieksza, a to, że jest mała to taki wypadek przy pracy ;-)

piotr.ek: warto? tak często z tego korzystasz ?
piotr.ek
QUOTE(GuZiK @ 4.06.2005 - 23:50)
piotr.ek: warto? tak często z tego korzystasz ?
*


2xTAK.
Andrzej1307
co robi funkcja "blokuj profil"?
jiobel.
Wyłącza opcję przełączania między profilami.
Andrzej1307
a w ogole jest taka opcja?? :|
GuZiK
Możesz mieć w Konnekcie pare profili, przydatne gdy korzysta z niego pare osoób, rozumiesz? Wlączając funkcje "Blokuj profil" z menu przy ustawieniach znika pozycja "Profil" gdzie możesz go zmienic, skasowac, ustalic hasło etc
Andrzej1307
ok dzieki! teraz widze wink.gif - taka raczej malo potrzebna funkcja - przynajmniej mi.
.nomis
o miesiąc za późno

Co się tu nie zgadza? Uruchomiono 5 czerwca, nie maja smile.gif. kDodatki nie znają się na kalendarzu smile.gif
Beta ściągnięta dzisiaj.
Olórin
No tak, komputer liczy od 0 ;-) Za minutke będzie wrzucona poprawiona wersja.
Andrzej1307
to udostepniles juz ta nowa wersje? bo stara data jest na twojej becie



a pobrac ponownie nie próbowales ? //Olórin
iSiEk
WItam
Mam taki pomysł czy dało by sie zrobic coś takiego że
- BYła by funkcja do wyłaczania komputera która mozna by było ustawic w taki spsoób że wyłaczało by komputer po sprawdzeniu np X razy Pingu i w momencie gdy np X razy by nie odpowiedział, komputer by sie wyłaczał.
Bardzo przydatne by było w momencie zostawiania komputera na noc, kiedy to czasami rozłacza interenet, komputer wyłaczył by sie po jakimś czasie i nie gral by cała noc smile.gif
@ndy
Prędzej pasuje do wtyczki checky;) Napisać skrypt, który pinguje dany host i jak są błędy to uruchamia odpowiedni program który zamyka system.
Olórin
Czyli windowsową komende "shutdown" z odpowiednimi parametrami smile.gif

Release 0.9
lista zmian: http://www.kplugins.net/changelog.kdodatki.xml
pobierz: http://www.kplugins.net/downloads.kdodatki.77.xml
zimaq
Czemu nie ma na centralce? Albo chociaż news'a na kplugin, ażeby bot mnie powiadomił wink.gif
corristo87
A ja mam taki problem (nie wiem czy to wina kDodatki czy Konnekta, ale...):
po zmianie statusu kontaktu na niedostępny, na liście zostają adresy IP i numery portów z ostatniego połączenia, które kD interpretuje w taki sposób jakby te kontakty były dalej dostępne. Czyli jeśli np. tydzień temu gadałem z kumplem i na liście został mi jego numer IP i port 1550 to kD wyświetla "P2P działa", choć w rzeczywistości nie ma żadnego połączenia. Wiem że to nie jest duży problem, bo jeśli użytkownik jest niedostępny to połączenia nie ma, ale nie dało by się nic z tym zrobić? Np. osobne okienko dla aktualnego połączenia i osobne dla ostatniego; albo tylko jedno dla aktualnego, ale jeśli nie ma połączenia to wyświetlić komunikat w stylu "Brak aktywnego połączenia".
Ale namieszałem, mam nadzieję że ktoś zrozumie to co tu napisałem unsure.gif

Dopisane:
Chodzi mi tylko o kDodatki, a nie o samego Konnekta! Tzn. o to że choć nie ma żadnego połączenia, to kD wyświetla komunikat taki jak by to połączenie było.
hao
Kiedyś były requesty żeby IP pozostawało, więc zostaje :] Nie pamiętam dokładnie co się dzieje z portem, ale chyba też nie jest usuwany...
Andrzej1307
jakos nie widze widocznych zmian :/
dulek000
Hm... niech zgadnę, to uznanie bety za wersję oficjalną tongue.gif
Olórin
Dokładnie smile.gif
Andrzej1307
Olórin - nie widze widocznych zmian :>
jeszcze moze dodac funkcje TraceRoute? smile.gif (jak jest ping i whois)
dulek000
Dołączam się do requesta. Traceroute się przydaje smile.gif
ikari
Bug report ;P

user posted image
zimaq
Można prosić o dodane w tray'u opcji restart?
Olórin
Uzasadnij swoją propozycje, bo jak dla mnie jest bez sensu :]
Andrzej1307
no jak jest zamknij to restart tez sie przyda smile.gif
za dlugi pasek jest w menu na toolbarze zeby szukac restarta tongue.gif lol
GuZiK
Otworzyłem około 13 okien, wlączyłem SPAM i napisałem wiadomośc o długości około 100 znaków i powiesiło K.
riddle
Olorinie, a nie mógłbyś w wersji 1.0 pododawać opcje niektóre i pozwolić nam sobie je umieścić gdzie chcemy? Toolbar, menu, trayowe menu... byłoby prościej. Nie mam ochoty widzieć pozycji Ping, WhoIS, mimo że potrzebuje info czy koles ma mnie na liscie. Moglbym sobie to dodac takto do jakiegos menu obok kopiuj.

Zastanow sie prosze... cos tam przebakiwales w temaciKu o buttonach do ustawienia. A tutaj menu do ustawienia. smile.gif
zimaq
Możliwośc dostosowania co ma być gdzie wyświetlane 'ala kpilot ( like here - prawie full customization ;p ).
Dzięki temu będe miał moje Restart w tray'u.
Prosimyyyy...! smile.gif
KriSLee
A ja używam kDodatki na razie tylko do Wyłączania komputera o określonej godzinie, ale niestety coś nie działa (i to tak,że pierwszy raz chyba zadziałało, a teraz już któryś z kolei przypadek, że wracam do domu wieczorową porą a tu komputer ciągle żre mi prąd).
I mam pewną koncepcję co jest dodatkowym objawem ( ale nie wiem co jest przyczyną) - chodzi o 2 zera.
Tzn. wybieram kDodatki, wyłącz automatycznie i wspisuję godzinę powiedzmy 19:00 (19 i dwa zera), zaznaczam wyłącz komputer, wciskam OK, a w kNotify pojawia się komunikat : Komputer zostanie wyłączony o godzinie 19:0 (jedno zero) blink.gif
Włączam z nowu kDodatki,wyłącz automatycznie i patrzę a tam faktycznie:
user posted image
...jedno zero, poprawiam na dwa i znowu to samo.
Nie wiem czy to to, może nie potrafi zinterpretować dobrze godziny w formacie 3 cyfrowym ?
W każdym razie NIE WYŁĄCZA KOMPUTERA.
Olórin
jedno zero bo przechowuje wartosci liczbowo, spróbuj wpisać 19:01 - może tak zadziała? Ja nigdy jakos nie podaje pelnej godziny....tak czy siak to i tak kiedys pojdzie do przepisania w calosci smile.gif
jacekz
jesli wysyłam spam wiecej niz do 7 osób mam zwiecha
Aule
To jak będziesz przepisywał to skorzystaj z kontrolki od daty, a nie dwóch tekstowych wink.gif
j.h.hudy
Witam ,konnekta używam od początku,powstanie wtyczki kdodatki było super rzeczą,wszystkie ważne wtyczki w jednej ... ale ...

od czasu jak zmieniłem neostrade na sieć osiedlową to nie działa mi samoczynne pingowanie onetu co 30 sec :|,po prostu sie nic nie wyświetla :| a na neostradzie było np: brak sieci albo pingowanie onetu 23 ms czy jakoś tak ... , czemu to nie działa ??smile.gif

pozdrawiam
Olórin
A zwykłe pingi (komendą ping) działają?
Bo$s
napisz jakiego firewalla uzywasz..
j.h.hudy
jak pinguje poleceniem uruchom-->ping onet.pl to jest ok , jak pinguje jakąś osobe w kontaktach to też ok , firewaal od xp sp2 smile.gif
Bo$s
spróbuj zrobić tak:
Panel Sterowania => Zapora Windows => Zaawansowane => Zaznacz swoje łącze => Ustawienia => ICMP => Zaznacz "Zezwalaj na przychodzące żądanie echa"
j.h.hudy
kurcze ja już tego nie jarze,zanim ustawiłem to echo w zaporze to czasami pingowało a czasami nie :|
nie rozumiem , ustawiłem echo i dalej to samo :|
zimaq
Spróbój wyłączyć windowsowego firewall'a, bo i tak z nim więcej kłopotów niż korzyści...
misiekf
mam pytanie, czy przy nastepnej wersji wtyczki mozna by bylo dodac do whois'a mozliwosc kopiowania zawartosci?
przydatna rzecz wsumie jak sie chce gdzies wkleic...
szkoda przepisywania...
GuZiK
Zaznaczacz i Ctrl+c
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.