Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kDodatki
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Sija
QUOTE(jareq)
Teraz przydało by się zrobić coś z KoreKtor'em albo go wywalić albo wsadzić wersję 0.0.3.0 którą to używam i nie powoduje mi żadnych błędów wink.gif


shw wyraznie powiedzial, ze do czasu przebudowy kolejki wiadomosci prace nad KoreKtorem zostaly wstrzymane, wiec nie ma nad czym dyskutowac.
jareq
No ale do tego czasu z centralki można by było to wywalić bo dzisiaj aktualizowałem Konnekta i zapomniałem odznaczyć KoreKtor'a i mi go za aktualizowało do tej najnowszej wersji ale nie zauważyłem tego i tylko sie na wkurzałem bo po tej aktualizacji podczas uruchamiania Konnekt sie wieszał i zanim sie kapłem że to KoreKtor to normalnie :evil: :!: :twisted: :!: :evil: :twisted: :!:
undying
Jak pisalem w innym poscie w kDodatkach v.0.8 (we wczesniejszych tez) nie dziala opcja "Wyłącz monitor", ktora byla dla mnie bardzo przydatna. Olórin jakby się dalo to prosze rozwiaz problemik smile.gif Dziex.

ps. problem wystepuje u mnie na WindowsXP z SP2
dulek000
QUOTE(undying)
Jak pisalem w innym poscie w kDodatkach v.0.8 (we wczesniejszych tez) nie dziala opcja \"Wyłącz monitor\", ktora byla dla mnie bardzo przydatna. Olórin jakby się dalo to prosze rozwiaz problemik smile.gif Dziex.

ps. problem wystepuje u mnie na WindowsXP z SP2


Mi działa (nie mam SP2)
Olórin
Bo w SP2 pewnie dodali ze jak progs chce wylaczyc monitor to musi sobie sam nadac do tego uprawnienia laugh.gif albo cos takiego.
NelQ
O ile pamiętam to u mnie na WinXP SP2 działało to poprawnie. Nie jestem w stanie sprawdzić, bo nie mam już WinXP.
undying
Sprawdzalem na 3 komputerach z XPSP2 - wszedzie tak samo, nie dziala :-( Teraz ratuje sie programikiem PowerOff (inne aplikacje tego typu tez radzily sobie w wylaczaniu monitora) ale jakos do tej opcji w kD. przywyklem stad moje posty ;]
lhs
Wybranie opcji "Katalog" w menu głównym prowadzi do błędu 404.
KOSMOS
Bo podany jest adres "http://www.konnekt.info/kweb/open.php?dirID=10" a poprawny jest "http://www.konnekt.info/open.php?dirID=10".
Olórin
Jak sie wezme za kDodatki kiedyś (a nie nastąpi to szybko tongue.gif) to poprawie
lhs
A nie jest to sprawa na kilka minut?? Wpisać nowy adres i przekompilować wtyczkę??
Olórin
QUOTE(lhs)
A nie jest to sprawa na kilka minut?? Wpisać nowy adres i przekompilować wtyczkę??

Jak już mam coś tam robić to zrobić raz a porządnie, trzeba gruntownie, raz a dobrze przerobić ping i whois i wogóle nie chce mi sie zabierać za ten zabugowiony, brzydki kod :]

Nie mówie że projektu nie będe kontynuował! Poprostu musi poczekać na swoją kolej smile.gif
piotr.ek
Czekamy, czekamy - nie zapomnimy, hehe... (i pamietaj o przyciskach w oknie rozmowy tongue.gif)
i chcemy rozbudowanych statystyk! wrecz tego rzadamy! [;

Jesli nasze prozby nie zostana spelnione no to .... NA PAL! ^^
piotr.ek
QUOTE(arct!c)
i chcemy rozbudowanych statystyk! wrecz tego rzadamy! [;

W sumie, takie staty, jak dla konta beta na stronce (ilosc wyslanych/odebranych wiadomosci itp.) - czemu nie biggrin.gif
atol
ja mam pytanie czy jest możliwość by zrobić taki mailowy spam? wybieram sobie osoby do których chce wysłąć maila i otwiera mi się okno domyślnego programu pocztowego z osobami które zaznaczyłem.
zimaq
Załącznik...
Czy tam nie powinno być 10:01:08 ? smile.gif

Załączniki

mgr.Dlugi
Czepiasz sie drobnostek i tak ta wtyczka jest swietna
daroc
A mi np. to przeszkadza... tongue.gif I na początku - gdy to zobaczyłem - byłem bardzo zdezorientowany i trochę nie byłem pewien, czy wtyczka działa poprawnie...
zimaq
QUOTE(mgr.Dlugi)
Czepiasz sie drobnostek i tak ta wtyczka jest swietna

Nie czepiam się, tylko wyszukije ew. bugi, bo ja (i chyba nie tylko) wole jak cos jest dopracowane smile.gif
mgr.Dlugi
QUOTE(zimaq)
QUOTE(mgr.Dlugi)
Czepiasz sie drobnostek i tak ta wtyczka jest swietna

Nie czepiam się, tylko wyszukije ew. bugi, bo ja (i chyba nie tylko) wole jak cos jest dopracowane smile.gif

Ja tez lubie perfekcjonizm, ale developerzy i tak juz duzo zrobili
drivex
to nie bug tylko tak zostalo napisane, po prostu formatowanie jest typu:
m:h:s -> 7:10:5
a powinno byc [ dla lepszego czytania ] wink.gif
mm:hh:ss -> 07:10:05
Olórin
Jak dla mnie to nie trzeba bardziej rozwijać wątku, wiadomo o co chodzi...tylko posty nabijacie tongue.gif
riddle
Jak wiadomo, kDodatki rozszrzają ilość pozycji w menu Konnekt.. pod "Beta testing" widzę dwa separatory.. to tak powinno być? :|
jiobel.
U mnie jest tylko jeden... :|
lhs
Ja pod "Beta testing" mam "Zgłaszanie błędów / propozycji" (bez żadnego separatora pomiędzy), natomiast pod "Restart" mam dwa separatory...

Załączniki

jiobel.
Tak, pod restart są dwa separatory.
riddle
No to wygrałem, bo ja mam i tu i tu smile.gif

Załączniki

Sad
QUOTE(ridd1e)
No to wygrałem, bo ja mam i tu i tu smile.gif


jak wlaczysz konto beta to na dole bedziesz mial jeden wink.gif
Olórin
hao zmodyfikował menu jakiś czas temu i nie poprawilem tego ;]
skolima
Mam propozycję dalszego rozszerzenia.... Skoro kDodatki juz w dużym stopniu zastąpiły Inwigilatora z PGG (jak dla mnie to ich główna funkcjonalność), fajnie byłoby, gdyby wyciągać nimi jeszcze wersję klienta. Na gg z tego co wiem to żaden problem, a z innymi sieciami : bardzo fajnie działa coś takiego pod PSI (wersja golutka, "oficjana") - mi jak na razie rozpoznaje programy klientów bezblędnie. Nawet naszego drogiego K. identyfikuje :twisted:


Żebyście mnie nie spalili na stosie : PSI używam... bo pod linuchem K nie mogę uruchomić :evil: Slashbeast napisał, że owszem, udało mu się, ale już K. nie lubi i nie powie jak :evil:
Olórin
Jeżeli K wrzucałby odpowiednie dane do odpowiednich zmiennych to czemu nie ;-) Ale narazie tego chyba nie robi ;-)
foxtwo
Moze bylo, a moze nie...
Wyciaganie linkow z opisow :wink:
undying
Milo by bylo gdyby powstala wersja, ktora poprawi nie dzialajace obecnie funkcie kDodatkow (wylaczenie monitora itp:))

ps. Jest opcja "kopiuj opis" wiec juz linka to mozesz sobie sam potem przekleic ;]
foxtwo
QUOTE(undying)
ps. Jest opcja \"kopiuj opis\" wiec juz linka to mozesz sobie sam potem przekleic ;]

No co ty nie powiesz biggrin.gif
bakerss
W tlenie jest taki plugin tyle ze kopiuje sam wybrany adres www.
psota
mi odpowiada opcja Więcej => i tam jest link z opisu do uruchomiania
Olórin
Zmusiłem się troche do pogrzebania w kodzie:
  • ping teraz nie powinien zapychać handles smile.gif problem jest już chyba naprawde rozwiązany
  • napisy w konfigu
  • porządek w menu głównym....

Wszystko dostępne na becie (link w sygnaturce)
riddle
Blech... teraz mam dwa separatory zamiast trzech w głównym menu.
Olórin
Włącz sobie -debug i bedziesz mial okej ;d;d
riddle
Ha-ha :] A czy ja się pomylę jak powiem:
"weź dołącz ten separator do if'a w dołączaniu pozycji Debug"?
Olórin
Ale to raczej do hao ;-)

BTW, czeka Cie aktualizacja FAQ tongue.gif
Andrzej1307
ja mam propozycje do kDodatkow
funkcja Statystyk pokazujaca ile kontaktow jest dostepnych, na zaraz wracam itd. smile.gif
@ndy
Dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie statystyki wysłanych i odebranych bajtów przez K.
Andrzej1307
tez moze byc. tak jak w ggstat bylo!
Olórin
QUOTE(@ndy @ 1.06.2005 - 14:25)
Dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie statystyki wysłanych i odebranych bajtów przez K.
*


To już musiałaby obsługiwać każda wtyczka sieciowa - inaczej nie da sie:]

EDIT:
Andrzej - A na co to komu ? biggrin.gif
Andrzej1307
Olórin = a co z moja propozycja?
CzEsTeR
Hmm.. taki maly problemik (?).
Mianowice, jezeli mamy wtyczke checky i np skrypt sprawdzajacy pogode. To jezeli chcemy skopiowac opis za pomoca Kopiuj->Opis , to skopiuje sie tylko jego czesc, a nie calosc. Wiec stad moje pytanie, czy mozna to jakos poprawic, zeby kopiowalo calosc ? smile.gif ( bo to taka mala, a wygodna rzecz smile.gif , a zdaje sie kDodatki jest odpowiedzialne za ta opcje o.O )
Olórin
Możesz podać konkretne dane (na jakim opisie jest ten błąd), szczególnie interesują mnie łamania lini, itp.!
Sija
jest za maly bufor [255]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.