Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: przenosiny na nowy serwer + garść informacji
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
adrian_007
ja chcialem napisac kontrolke rozmowy na ie, nawet sobie troche materialow/referencji zebralem, tylko jest jedno kluczowe pytanie - kiedy wyjdzie nowa wersja i czy wraz z nia kieview bedzie uaktualnione albo chociaz w niedlugim czasie, bo po co mam poswiecac czas, skoro za miesiac-dwa wyjdzie nowa wersja i plugin bedzie bezuzyteczny?
Keleos
Adrian - dokładnie tak. Ja sam się zastanawiałem nad zamknięciem działu Propozycje do czasu pojawienia się nowego K... bo robienie czegokolwiek teraz jest stratą czasu, chyba, że nowa wersja 0.7 okaże się bublem i zostaniemy przy 0.6 ; P
ydna
[quote=Keleos]Bo Konnekt to już jak religia - zobaczyć "niebiosa" (czyt. K 0.7) dane będzie tylko tym, którzy w nie(go) uwierzą i nie zejdą ze ścieżki (z)bawienia ; P[/quote]

Wierzyłem w to jeszcze ponad rok temu i co? Dalej K jest zabugowany nie wspiera tego co ma konkurencja i podejście gtw do innych jest żałosne.
Nikt nic nie mówi bo to tajemnica...jasne. Po prostu nie macie na tyle odwagi aby napisać, że nie macie czasu na ten projekt ale nie dalej brniecie w tym samym kłamstwie co przez ostatnie 3-4 lata.

[quote=Opson6667]To nie chodzi o to czy konnekt jest religią, czy czym tongue.gif Jest po prostu kozackim appsem, który może być tylko lepszy i będzie smile.gif Od 2005 roku co prawda wiele się nie zmieniało, ale wersja 0.6 broni się sama i nie potrzebuje 0.7 tak koniecznie tongue.gif Nie rozumiem czemy tak naciskacie, przecież macie najlepszy komunikator onboard smile.gif[/quote]

Kozackim? buehehehe Ty chłopie chyba nie używałeś dawno konkurencji i nie wiesz co ona potrafi.
Nie chodzi mi tylko o Mirande na której siedze od roku ale o inne komunikatory.
Przed napisaniem kolejnej bredni zastanów się dwa razy to nie będziesz się ośmieszał.

[quote]Nie rozumiem czemy tak naciskacie, przecież macie najlepszy komunikator onboard[/quote]
HA HA HA. Najlepszy to on może był 4 lata temu. Teraz to zabugowany i mało funkcjonalny program który powstrzymują nowe wtyczki z pierdołami.
Gdzie tutaj obsługa protokołu XMPP czy skórkowanie listy kontaktów czy inne przydatne rzeczy? Nie ma i nie będzie.[/quote]

[quote=Keleos]Bo ich zniechęcają wieczne narzekania takich jak Ty ; )[/quote]
Jak czytam twoje posty to mi się śmiać chce. Ba nawet nie śmiać tylko głupio się robi.
Albo jesteś tak zakłamanym człowiekiem pisząc te wszystki idiotyzmy albo w to wierzysz = jesteś chory.

[quote]Człowiek słyszy (czyta) codziennie jaki ten Konnekt jest niedobry i jak to developerzy "mają gdzieś" użytkowników, aż w końcu sam zaczyna w to wierzyć.[/quote]
Ale to prawda. Podaj mi projekt /niekomercyjny/ gdzie niepodaje się planu prac ?[/quote]

[quote]GG nie wydaje żadnych uaktualnień, sieknie nową wersję raz na kilka(naście) miesięcy i wszyscy są hepi. Jak Konnekt nie wydaje nic nowego przez kilka miesięcy (wtyczki jeszcze do niedawna były poprawiane, np. SMS co chwila jest modyfikowana) to już wielki lament się podnosi...[/quote]
Bo GG jest dla mas dla ludzi którzy od komunikatora oczekują tego, że się zainstaluje i bez zbędnego myślenia będzie można z kimś porozmiawiać.

[quote]Wtyczek jest na tyle dużo (81?), ze nie z wszystkich trzeba korzystać. Wybiera się optymalną konfigurację i można bezproblemowo korzystać z komunikatora przez długie lata - ja tak mam.[/quote]
Może i jest dużo tylko pokaż mi JEDNĄ która działa praktycznie bezproblemowo ?
k.Jabber ma problemy ze wszystkim..począwszy od autoryzacji do łączenia się z serwerami.
Takie XEPy wspiera ten wasz cudowny komunikator:
XEP-0012: Last Activity
XEP-0030: Service Discovery
XEP-0045: Multi-User Chat
XEP-0054: vcard-temp

Oczywiście nie w 100%...

[quote=joj_sport]A czy K jest dziurawy? jeszcze nikt tego nie udowodnil i nie ma zamiaru. A wiesz dlaczego? bo to NASZ niekomercyjny IM, ktorego nikt nie ma powodow gnębić.[/quote]

A po co się interesować projektem, który umarł? Możeszm i uwierzyć lub nie ale gdyby ktoś chciał udowodnić że Konnekt to sitko to by to zrobił bez problemu.

[quote]Ale wymyslanie czegos nowego w nieskonczonosc jest niemozliwe.[/quote]
Zainstaluj sobie Mirande to zobaczysz czego mu brakuje.

[quote=Dexterxx]2. 0.7 tak na prawdę e jest potrzebne. 0.6 wspaniale sobie do dziś radzi i jakoś nigdy nie narzekałem i nie będę. Owszem przydałby się nowy sposób zarządzania kontaktami (głównie chciałbym nowe możliwości sortowania) ale i bez tego da się obejść.[/quote]

Wspaniale to można mówić o nim że sobie radzi szkoda że rzeczywistość jest inna. Konnekt ma mase bugów począwszy od pierdół jak źle wyglądające ikonki na liście kontaktów po obsługę protokołów /Dwutlenek się jeszcze łączy?/

[quote]Wy ciągle narzekacie na problemy, jakie?![/quote]
np. Problemy z autoryzacją protokół "XMPP".

[quote=Keleos]Parę już latek? Parę już latek to nie zmieniał się Core, ale przecież dochodziły co chwila nowe wtyczki... czyli się projekt rozwijał.[/quote]
HAHAHA twoje posty powinny lądować na Bash.org.pl albo na podobnym serwisie. A co te nowe wtyczki robią? Dodają pole kliknij to otworze ci CD-ROMa ?...
Projekt to nie tylko wtyczki to core czyli środek a to nie było uaktualniane od 3 lat.

[quote]Nie odliczajcie od momentu wyjścia 1szej wersji Konnekta, tylko od momentu wyjścia ostatniej poprawki do ostatniej wtyczki...[/quote]

Znowu brednie niach niach. Nos powinien Ci urosnąć na kilka km za te kłamstwa i brednie.

[quote]Adrian - dokładnie tak. Ja sam się zastanawiałem nad zamknięciem działu Propozycje do czasu pojawienia się nowego K... bo robienie czegokolwiek teraz jest stratą czasu, chyba, że nowa wersja 0.7 okaże się bublem i zostaniemy przy 0.6 ; P[/quote]
Ale dlaczego zamykać? Przecież i tak się nic nie dzieje a nawet jak ktoś napisze propozycje to zaraz zostanie zjechany - będzie w k 0.7 /słyszę to już od 3lat/


Na koniec chciałbym przeprosić wszystkie dzieci które poczuły się obrażone moimi postami.

To forum, moderacja deweloperzy mają za nic użytkowników. Z tego forum odeszło wielu wartościowych ludzi przez ich traktowanie.

@Sjia, Keleos jeśli usuniecie moją wypowiedź to znak że tutaj panuje taka sama cenzura jak w chinach czy na Białorusi.

Do wszystkich którzy chcą porozmawiać na temat komunikatora Konnekt zapraszam na kanał konferencyjny w sieci XMPP/Jabber. Pokój znajduje się na serwerze Konnekt.info.
Pełna nazwa: konnekt@conference.konnekt.info

Polecam użyć innego komunikatora wchodząc na czat bo konnekt może mieć problemy...


Do wszystkich wierzących fanbojów zapatrzonych w konnekta możecie sobie snuć nadzieje i pisać, że Konnekt jest najlepszy ale to i tak nie przyćmi prawdy.

/...Wracam zmienić obramowanie dla okna rozmowy w M bo mi się znudziło.../
Popraw tego posta, nie formatuje się
Keleos
"Konnekt to nie tylko wtyczki"
I jedziesz po Konnekcie na tej zasadzie, ze nieuaktualniany jest Core, tak?
No to teraz równając się poziomem z Tobą: Konnekt to nie tylko Core.
Heh, widzisz bezsens? Sam go stworzyłeś.

Jestem chory, bo chcę używać Konnekta i nie podoba mi się, ze ktoś będzie wybrzydzał tylko dlatego, ze mu twórcy nie będą na każdą zachciankę zmieniać oprogramowania? I kto tu jest chory...

Taka zaleta niekomercyjnego softu, że robisz coś jeśli chcesz, a jeśli ci się nie chce to nie robisz, proste. Jak lubisz bezinteresownie spełniać życzenia innych to zapraszam do mnie na GG, mam kilka. Chłopaki zrobili Konnekta i chwała im za to. Nie podoba się to używać nie musisz, ale żeby gnoić kogoś za to, że woli Konnekta od np. Twojej kochanki Mirandy, to byś sie wstydził nawet przyznawać. To tak jak nienawidzić kogoś za to, ze lubi kolor zielony, podczas gdy Ty wolisz niebieski (zgadłem?).

QUOTE
@Sjia, Keleos jeśli usuniecie moją wypowiedź to znak że tutaj panuje taka sama cenzura jak w chinach czy na Białorusi.

Mamy prawo, a nawet obowiązek usuwać każdy post, który łamie regulamin. Zaraz może naskrobiesz posta, w którym będziesz propagował nazizm i dopiszesz, ze jak usuniemy to znaczy, ze mamy tutaj cenzurę, co? Jeśli wszystko się trzyma tematu i mieści się w granicach kultury, to postowi nic nie grozi.

QUOTE
Przecież i tak się nic nie dzieje a nawet jak ktoś napisze propozycje to zaraz zostanie zjechany - będzie w k 0.7 /słyszę to już od 3lat/

Wrócę do tego przytyku o byciu chorym... bo chyba masz od kilku lat omamy słuchowe... bowiem z tego co się orientuję, to jeszcze rok temu powstawały nowe wtyczki i nowe skrypty, własnie na życzenie użytkowników.

QUOTE
Zainstaluj sobie Mirande to zobaczysz czego mu brakuje.

Kolejny "mondry" argument. Odpieram: Zainstaluj sobie Mirandę, a zobaczysz, ile przydatnych funkcji jej brakuje w porównaniu do Konnekta 0.6, który jest (wg. ydnaego [mogę mówić Dany?]) taaaaaaaaki stary i nieuaktualniany... a jednak te funkcje ma... wniosek? Konnekt nawet jak się nie rozwija to jest 3 lata do przodu przed Mirandą x D (nie rozwija od 3 lat wg. ydnaego oczywiscie).


Na koniec radzę uważać, kiedy kogoś nazywasz kłamcą.

Kiedy piszę: "Konnekt jest dobrym komunikatorem" to kłamię? A jak napiszę "wolę zielony od niebieskiego" to też kłamię?
Znajdź mi chociaż 1 post, w którym podaję nieprawdziwe informacje... chociaż 1. Jeśli moje zdanie jest inne niż Twoje, to znaczy, ze jest to kłamstwo? Tak to mam rozumieć?

Nie napisałem nigdzie, ze Konnekt jest w takiej czy takiej fazie rozwoju - nie napisałem, bo nie mam pojęcia w jakiej jest fazie.

Jeśli dla Ciebie brednią jest, że trwają prace nad wersją 0.7 to dla mnie brednią jest, że masz mózg. Też go nigdy nie widziałem... a jak mniemam, wierzysz tylko w to co zobaczysz?
WRON3k
"Projekt to nie tylko wtyczki to core czyli środek a to nie było uaktualniane od 3 lat."
?
na centralce leży wersja 0.6.22.138 która wyszła rok temu :F
ZenitH
1. nie ten temat
2.nie to forum
3.Po co ta cała dyskusja, używasz mirandy to siedź na forum mirandy a nie konnekta i nie wprowadzaj zamieszania

ydna:
"buehehehe", "HA HA HA", Zgaduje, że podczas pisania postu oglądałeś Wojewódzkiego...

Poważnie, to spróbuj swoje wypowiedzi prowadzić krótko, na temat i bez nie potrzebnych wcinek podanych wyżej bo wcześniejszy post nie robi zbyt dobrego wrażenia

"niach niach"WTF mellow.gif
silver_limp
I znowu sie rozpoczela debata xD chodzi o to , ze ludzie sie niecierpliwia na obietnice ze Konnekt wyjdzie na poczatku roku .za chwile czerwiec i nic nie wiadomo kiedy wyjdzie projekt..jesli fani K beda co chwile odpisywac na argumenty to nigdy sie to nie skonczy!

Wiec do wszystkich ktorzy sie niecierpliwia! Konnekt 0.7 jest w fazie rozwoju i kazde narzekana nic nie dadza bo nadal nie wiemy kiedy co i jak..musimy miec nadzieje i tyle musi nam starczyc ! Niestety ale taka prawda..Oby niedlugo wyszlo smile.gif
Dexterxx
adrian_007, na svn'ie masz najnowsze sdk a tam już chyba jest napisane jaka jest główna zmiana narazie. A wtyczkę tak czy siak mógłbyś napisać, zawsze można na jej podstawie zrobił nową wersję. Poznasz problemy i znajdziesz wcześniej rozwiązania.
adrian_007
QUOTE
A wtyczkę tak czy siak mógłbyś napisać

tak czy siak, to pisanie troche czasu zajmuje, a mam na glowie 2 inne projekty... i czas na to wszystko mam troche ograniczony [:
poprostu nie chce robic czegos, co moze byc juz zrobione albo szybko zaktualizowane (chocby prawie, patrz kieview2)
daroo1
Wy to macie zdrowie... To wszystko jak do ściany. Szkoda czasu chyba...
keeveek
Dobra. Mnie to zaskoczyło bardzo niemile, więc napiszę: Sija przegladał 10 minut temu ten temat przez jakieś kolejne 10 minut. Nie napisał ani słowa. Może więc wszystkich oczekujących pocałować. Oni tu nie wrócą. A jak chcecie to piszcie sobie tego konnekta, może wasi wnukowie będą go używać, o ile do tego czasu znowu się nie okaże, że nic w nim nie ma.

Ale to nieważne, ważne, że mój konnekt służy mi jako gustowne mini radyjsko internetowe smile.gif I mimo że konnekt ma uruchomione 3 wtyczki, to zajmuje więcej pamięci niż miranda z 30 smile.gif Pozdrawiam biggrin.gif
LooL
@Keevek
zaaktualizował liste osób które wpłaciły wink.gif ale i tak nic nowego nie wiadomo. sad.gif
keeveek
Aha, no tak. Jednak te wpłaty pokazały, że użytkownicy K potrafią się zaktywizować i zrobić coś dla tego projektu, developerzy na razie nie pokazali nic. Ale tak było zawsze, bo to przeciez wcześniejsi userzy zaczęli nagle pisać wtyczki dla K z sympatii dla niego, a nie inaczej. No nieważne, pośmiać się zawsze można
Dexterxx
Komu by się chciało was czytać? Idźcie gdzieś indziej marudzić jak tak wam źle.
ZenitH
keeveek czego ty sie spodziewasz, po takich obelgach jakie tutaj otrzymał co ma napisać?? Tylko by odpisał i juz by się zaczeły kolejne głupie komentarze z waszej strony, pytania itp. Osobiscie nie czekam na konnekta 0.7 a tym bardziej nie obchodzi mnie do czego Ty konnekta używasz. Po za tym aktualnie używasz mirandy a masz problem z tym, że w konnekcie nie idzie nic do przodu. Ciebie to najmniej powinno martwić, w końcu używasz niezawodnego komunikatora...I do tego tacy jak ty tworzą na forum konnekta reklame dla mirandy, za pewne nie ma innych "for" do takich rzeczy.I do tego keleos który niemal jako jedyny próbuje tu przynajmniej minimum porządku utrzymać ale wy macie do niego pretensje o wszystko .
Zanim coś napiszecie pomyślcie 2 razy i przeczytajcie dokładnie temat czy waszych przemyśleń ktoś wcześniej nie napisał bo po co się powtarzać.
Keleos
Szczerze, będę doradzał Siji, by stworzył nowe forum i budował społecznosć od nowa, bez takich zgnilizn jakie tu się wytworzyły.

Wyjdzie 0.7 to będą narzekania, ze długo to trwało, ze to i tamto nie jest dopracowane, że Misranda jest lepsza itd.

Dzięki Zenith, ale ja się wypisuję z tego burdelu (bynajmniej nie z Konnekta - z 'klientów' jakich jak daroo1, który prosił o usunięcie konta, po czym założył nowe tylko po to by znów sobie pobluzgać).

//No i się trochu powyjaśniało... Skarga Szczeniaka trafiła gdzie trzeba i myślę, ze mamy sprawę załatwioną.

Pozdrawiam wszystkich optymistów, środkowy dla narzekaczy.
silver_limp
Popieram..tylko o jakiej spolecznosci tu mowa ? 10 osob ktore pisze na forum ? w tym 3 ktore narzekaja i potrafia doprowadzic reszte do skraju wytrzymalosci i 2 osoby, ktore pisza w temacie mirandy.Nie zebym sie czepial tylko takie stwierdzenie i przyszlo na mysl..Do spolecznosci daleko ale dobry pomysl zeby zaczac od nowa budowac jesli wyjdzie 0.7 bo i tak stare tematy nie beda przydatne raczej
Keleos
Pobawię się w konferansjera i zapowiem człowieka, który swoim milczeniem potrafi zabić, człowieka, który w swej małomówności doprowadza do szału bardziej, niż gadatliwość starych jędz, człowieka, który właśnie je śniadanie, a po nim obiecał "coś skrobnąć".

Zaproście znajomych, włączcie nagrywanie - oto przed Wami (miejmy nadzieję, że nie zapomni x D) Sija i jego newsy ; P

(Już wkrótce, ale na pewno dziś ; P)
keeveek
To ja napiszę za niego:

prace powoli idą do przodu, niedługo będzie zrzutka na kolejny serwer, ale nie bójcie się, prace idą do przodu, powoli, ale idą. Mówiłem już, że prace idą do przodu? Niestety idą dosyć powoli.

Keleos, a co do skargi szczeniaka na Ciebie to powiem jedno -> wielu DEVÓW konnekta ma ciebie i twojego moderowania dosyć, jednak właściwie tylko Sija mógłby ci tę funkcję odebrać. Ale czy choćby do tego błędu się przyzna? We will see..
emil_reg
Pora już poobiadowa... No ale czekamy do kolacji...
Keleos
W sumie to nie zapytałem... może Sija za granicą mieszka i u nich teraz jest noc? ; P

Poganiam naszego leniucha, poganiam, ale zawsze jest to samo:
CODE
elou Keleos, i'm away from 15:52. why am i away ? auto-away


Jak się nie zjawi to traktujemy wersję Kivka jako oficjalną wersję i narzekamy/żyjemy nadziejami dalej ; P

Moje pytanie w temacie: Co sądzicie, tak wstępnie, o stworzeniu nowego forum dla K 0.7, a obecnie istniejące zakonserwować w postaci archiwum pod innym adresem?
Pytam oczywiście ot tak dla siebie, bo ja tu żadnych mocy (i pewnie dzięki Bogu) nie posiadam ; )
LooL
Lekka renowacja by sie przydała wink.gif
ikonki i logo takie wyblakle wink.gif
WRON3k
ja też jestem za stworzeniem nowego forum dla nowej wersji:)
keeveek
Ja jestem za, ale pod starym adresem. Resztę jakoś tam zarchiwizować. Dlaczego pod starym? No bo jak ktoś nowy będzie chciał użyć nowego konnekta a trafi na stary adres forum, to może się rozczarować i zrezygnować, a K 0.7 powinno trafić do jak największej liczby osób..
SkkF
QUOTE(Keleos @ 31.05.2008 - 17:33) *

Moje pytanie w temacie: Co sądzicie, tak wstępnie, o stworzeniu nowego forum dla K 0.7, a obecnie istniejące zakonserwować w postaci archiwum pod innym adresem?
Pytam oczywiście ot tak dla siebie, bo ja tu żadnych mocy (i pewnie dzięki Bogu) nie posiadam ; )


Tylko czy to będzie najlepszy pomysł? Przecież stare wtyczki będą działać pod k 0.7, więc archiwizować stare tematy o tych wtyckach byłoby trochę nierozsądnie. Będą się niepotrzebnie dublować posty.
keeveek
Szpiegowania na forum ciąg dalszy:


Totalny brak godności. Jak to wygląda - listę wplat aktualizował, ale czekających (także wpłacających) mamy gdzieś. No nic. (btw. ursus też jest chyba zaangażowany w projekt)
Bandit
Joj sport, ja popieram keeveka, równy kolo jak i teksty, a co do siji ma racje, podejrzewam, że sija robi swoje, tylko sie o tym nie chwali, a powinien.

A ikona i logo nie jest wyblakła a KULTOWA!.
WRON3k
SkkF: dla K 0.7 wtyki będzie trzeba na nowo skompilować a do niektórych nie ma już źródeł... sad.gif
a i przy szukaniu pomocy czy czegoś tam w szukajce będziemy trafiać na same suchary...
Dexterxx
No niestety. Przydałoby się takie składowisko źródeł wtyczek. Coś a'la sourceforge tylko w mniejszym wymiarze. Dobrze też byłoby się z tego uczyć, bo sdk słabo do mnie przemawia tongue.gif


Edit:
keeveek, marudo... dać Ci linka do forum mirandy?
LooL
@keeveek:
ursus6 napisał AQQ pod K i chwała mu za to, najlepsza wtyczka jaka powstała, w pełni obługiwalna siec smile.gif
joj_sport
QUOTE
Joj sport, ja popieram keeveka, równy kolo jak i teksty, a co do siji ma racje

niech ma swoje zdanie, ja mam to gdzies. Wystarczy, ze raz albo 2 napisal te swoje zdanie i styka. Tylko nie rozumiem po co robi te zamieszanie :/

Ikonka jest kultowa i niech taka zostanie, bo jest od samego poczatku z nami tongue.gif Logo? mi tam nie przeszkadza, aczkolwiek maly refresh moglby byc mily tongue.gif
keeveek
joj, widocznie Ci się podoba takie olewanie ze strony programistów, Ciebie, jako użytkownika, ale mnie się nie podoba, i własnie dlatego protestuję.

Ktoś mówił, że nowe GG wychodzi raz na rok czy jakoś tak. No to jeszcze większy wstyd dla K, że zdążyły wyjść 3 wersje GG w czasie, gdy nie wyszła ani jedna wersja K.

A dlaczego wciąż tu piszę? Bo mimo że siedzę na Mirandzie, to myślę, że jeśli K pokaże coś nowego, to do niego wrócę. A jeśli masz aż tak gdzieś moje zdanie, to czemu je komentujesz? Ja tu widzę sprzeczność.

A ursus wiem, że jest zasłużony dla konnekta i to bardzo, szkoda tylko że nie dokończył swoich dwóch największych projektów, a więc skórkowania i ktransfer3... ale trudno, on niczego tak mocno jak sija czy hao nie obiecywał.
Keleos
Sija okazał się bucem. Oficjalnie w tym momencie wycofuję się z jakiejkolwiek pomocy w jakikolwiek sposób.
Jak wyjdzie Konnekt to będę używał, bo program jest bardzo dobry i tego zdania nie zmienię.

Sija jednak jest wyjątkowo nieodpowiedzialny i zakłamany.

Tyle z mojej strony.
Bandit
No nieźle, chyba sie kroi jakaś aferka. Keleos przyciśnij do mnie na jabberze. ehh
keeveek
Sija nie chce się przyznać, że za kasę na serwer kupił sobie notebooka
joj_sport
<confused> no to teraz jedynie Sija moze tutaj wniesc cos nowego, oby bez oszczerstw i oby szybko z dobrymi wiescmi.......

mysle, ze nie jest na tyle glupi zeby zacharapcic kase - za marne 2 tys. nie warto robic sobie klopotow moim zdaniem tongue.gif

Ehh sie dziejeeee :/
keeveek
Nie no to był tylko taki żart, skoro nic się nie dzieje, to sobie popisać można..

A może Sija wziął te 2 tyś i uciekł gdzieś za granicę? biggrin.gif
SkkF
Czyżby moje przekonanie, żeby wpłacić kasę dopiero jak ukaże się k 0.7 okazało się słuszne?
joj_sport
QUOTE
A może Sija wziął te 2 tyś i uciekł gdzieś za granicę?

e tam, nawet za podroz mu sie nie zwroci xD

jestem tylko ciekawy co sie stalo, ze Kele zmienil tak szybko zdanie... :> ohmy.gif
mac307
jeśli to podróż w jedną stronę to może wystarczy wink.gif

a się uśmiałem po przeczytaniu postu Keleosa tongue.gif robi się coraz ciekawiej biggrin.gif
emil_reg
Teraz to już wszystkie nadzieje chyba umarły... To nie jest w porządku tylko hajs wyciągać a jeżeli oszukuje się nawet moderatorów... Perspektywa jest jedna, jeżeli nie ma przyszłości dla Konnekta...
SkkF
Konnekt na opensource, główną obawą tego było bodajże, że powstanie n komunikatoró opartych na konnekcie. I bardzo dobrze, przynajmniej będzie w czym wybierać. Może jakąś petycje do hao złóżmy czy coś;)
keeveek
Niestety hao swojej zabawki nie odda, nie żeby go psem ogrodnika nazywać, ale skoro od lat tego nie zrobił, to nie zrobi tego nigdy. Zresztą, kto by chciał takiego bękarta, z którego nawet po 4 latach nie wyrosło żadne zgrabne bobo?
szczeniak191
QUOTE
który właśnie je śniadanie, a po nim obiecał "coś skrobnąć".


Może Sija nie jada śniadań ? biggrin.gif
Lukas77
Mi już się chce rzygać jak czytam ten temat i widzę po raz setny posty wielkich niezadowolonych którzy za wszelką cenę muszą trochę żółci powylewać...
żal serce ściska...
LooL
Lukas77 to napisz wszystkim jak wygląda cytuacja, mysl tak jak Sija.
Skoncza sie głupie pytania.
Jedno zdanie typu:
"Troche sie to przeciągnęło, sorry chlopaki, K wyjdzie w przyszłym roku"
całkowicie załatwiłoby sprawe.

Keleos
Wszyscy tak uważają, że by załatwiło, tylko nie Sija.

QUOTE
nie chce pisac kazdej bzdury ktora ich uspokoi bo chyba nie o to chodzi


Ręce opadają.
keeveek
Sprawa jest prosta. K jak nie było tak nie będzie, a Sija boi się o tym napisać bo boi się także, że ludzie będą chcieli zwrotu kasy biggrin.gif
Keleos
Kivek, skończ już te swoje dziecinne teorie spiskowe. Kasa została na pewno wydana tak jak trzeba, jedynie Sija nie wiem czemu nie potrafi zrozumieć, że dane słowo zobowiązuje.

Przestań w końcu w kółko powtarza, że K nie będzie, bo osobiście Ci bana założę i nie interesują mnie żadne pretensje żadnego użytkownika. Jak będzie trzeba to każdy dostanie bana i zostaniemy w kameralnym gronie tych, którzy potrafią sobie z tym poradzić, ze projekt się niewiarygodnie opóźnia.

Mówisz, ze K to nie religia, żeby dać sobie spokój, więc krótko: DAJ SOBIE SPOKÓJ I IDŹ TROLLOWAĆ NA FORUM ONETU!
keeveek
A to nie miałeś zrezygnować ze stanowiska moderatora tutaj? smile.gif Nie miałeś już NIC dla K nie robić? No trudno, słowo się rzekło, ja milczę, ale aż mi Cię żal, bo to nie są teorie spiskowe, tylko robienie sobie jajec biggrin.gif

QUOTE(Keleos)
Edit do dołu: ZenitH - już zrezygnowałem.. osobiście dziś pogadałem z Siją i poprosiłem by cofnął mi uprawnienia. Jego decyzji jednak komentować nie zamierzam, bo to jego decyzja i jak będzie chciał to sam się będzie tłumaczył ze swoich wyborów. Póki co, jak widać, nadal się bawię w wycinanie postów naruszających regulamin. Posty nie na temat przenoszę do HP.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.