Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: TłoK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Q3KinG
Wersje:

A -> tlok_0.3.2.21.zip

B -> tlok_0.3.2.22.zip

nie wyrzucaja żadnych błędów.

Czekam na poprawienie błędu przy scrolowaniu.

POZDRAWIAM
pilchu87
u mnie wersja B dziala jak narazie w porzadku.

// http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4421
sleesh
QUOTE(bialy663 @ 2.03.2006 - 06:49) *

U mnie wersja A i B wywala się przy starcie po cichu.


Mam to samo :F Zadnego bledu ani nic...
Trial
w sumie zle nazwalem juz nie A i B tylko 0.3.2.21 i 0.3.2.22. dzisiaj je wrzucalem i poprawialem powiedzcie czy dzialaja te dzisiejsze czekam na info....
wiecej szczegolow poprosze np. w stylu: mam system XP / 98, i takie i takie wtyczki zaladowane w konnekcie.. i juz latwiej cos okreslic co jest popieprzone smile.gif

fakt ze ostatnio zmienialem kompilator moze wina tego syfu jest smile.gif
(zreszta co ja tam nie pozmienialem - dlatego ciezko mi teraz ustalic co jest nie tak)

najlepiej jakby osoby ktorym nadal nie dziala odezwaly sie do mnie i z nimi na prywatnym bede ustalal co to moze byc za blad. szybciej do tego dojdziemy wspolnymi silami smile.gif

od tego piatku do niedzieli nie mam mnie przy kompie odrazu mowie smile.gif

pozdrawiam... (czy wogole komus ta wtyczka dziala ??)
Aule
Mi działa. Jak narazie K sie trzyma.
zimaq
*.21 i *.22 się wysypują po cichu przy uruchamianiu.
Log - jak u Dulka - nic ciekawego, ale załączę.

System: WinXP SP2 pl

CODE
Konnekt_log ... v 0.6.22.137 | ui 0.1.21.50


_____________________________________________

## [CORE] argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE] appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE] dataPath=C:\Program Files\Konnekt\data\
## [CORE] PATH=C:\Program Files\Konnekt\data\dll;C:\WINDOWS\system32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem
## [CORE] Statystyka id = 1073755033; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE] --- Beta report saved ---
## [CORE] * plugin - ui.dll
## [CORE] --- UI loaded ---
## [CORE] --- ProfilesDir set ---
## [CORE] --- Profile set ---
## [CORE] profile=zimaq
## [CORE] profileDir=C:\Program Files\Konnekt\profiles\zimaq\
## [CORE] tempDir=C:\DOCUME~1\zmq\USTAWI~1\Temp\Konnekt_zimaq_948198c7
## [CORE] --- Core columns set ---
## [CORE] * plugin - plugins\update.dll
## [CORE] * plugin - plugins\gg.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE] * plugin - plugins\sms.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE] * plugin - plugins\notify.dll
## [CORE] * plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE] * plugin - plugins\mejliK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Grupy.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kMigacz.dll
## [CORE] * plugin - plugins\k.Lawa.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kAway2.dll
## [CORE] * plugin - plugins\faworki.dll
## [CORE] * plugin - plugins\Favicon.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kBirth2.dll
## [CORE] * plugin - plugins\krss.dll
## [CORE] * plugin - plugins\tabletka.dll
## [CORE] * plugin - plugins\AskIgnore.dll
## [CORE] * plugin - plugins\linKer.dll
## [CORE] * plugin - plugins\kcmd.dll
## [CORE] * plugin - plugins\TłoK.dll
## [CORE] * plugin - plugins\checky.dll
## [CORE] * plugin - plugins\ktp.dll
## [CORE] --- plg.dtb saved ---
## [CORE] --- Plug.sort ---
## [CORE] --- Plugins loaded ---
## [CORE] --- Plugin columns set ---
## [CORE] --- Profile loaded ---
## [CORE] --- Versions checked ---
## [wXP UI] -> ComCtl 60000 isWXP 1
## [kAway2] [NetList<13979072>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979072>::loadNets().retroItem]: net = 12, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979072>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979072>::loadNets().item]: id = 2, net = 12, name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::loadNets().retroItem]: net = 12, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::loadNets().retroItem]: net = 20, use = no
## [kAway2] [NetList<13979512>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::loadNets().item]: id = 2, net = 12, name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::loadNets().item]: id = 3, net = 20, name = Konferencja, use = no
## [kAway2] [kAway2::IPrepare()]: Ctrl = 13274048, pCtrl = 13978976, sCtrl = 13321776, wCtrl = 13426184
## [kAway2] [NetList<13979072>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979072>::UIDraw().item]: name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::UIDraw().item]: name = Jabber, use = yes
## [kAway2] [NetList<13979512>::UIDraw().item]: name = Konferencja, use = no
## [GGimage] dd: fetching previous owner of message box
## [GGimage] dd: owner not found
## [k.Lawa] Okno globalnych hotkeyów stworzone
## [k.Lawa] 2 9 11 15
## [k.Lawa] Wczytałem menu: 0, grupa: 20, id: 667010, key = 110, flag:8, local 0
## [k.Lawa] 6 13 15 18
## [k.Lawa] Wczytałem menu: 0, grupa: 324020, id: 324021, key = 98, flag:8, local 0
## [k.Lawa] 1 4 6 9
## [k.Lawa] Wczytałem menu: 0, grupa: 8, id: 11, key = 80, flag:8, local 0
## [k.Lawa] 2 8 10 13
## [k.Lawa] Wczytałem menu: 0, grupa: 15, id: 30021, key = 96, flag:8, local 0
## [SprzątaczK] Groups reloaded
## [linKer] Rodzic dla act_all_link = 109039;
## [linKer] Rodzic dla act_all_link = 109039;
## [linKer] Rodzic dla act_all_link = 15; rodzic rodzica to = 8
dulek000
Trial: A Ty przypadkiem nie używasz VC2005? Jeśli tak to w opcjach projektu musisz wyłączyć "Embedded manifest".
Trial
oszzzzzzz kurrrr.... dzieki .... moze i masz racje ja pierd...... smile.gif sprawdze to.... i dzieki za rade od razu z gory..
Graveer
CODE
Critical structured Exception "INT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x0172156B in the main Thread.

WindowsXP PRO SP2 ENG(!!!) na tym samym systemie z tymi samymi wtykami działało, na wersji angielskiej ni cholery, żadna wersja wtyki.

PS
Tak sobie pomyślałem, może to przez polskie "ł" w nazwie? Bo angielski Win ma z tymi ogonkami problemy wink.gif
ciolo
Ustawiałeś tło zanaczenia ? Spróbuj z *.bmp wink.gif
rysi3k
QUOTE(Graveer @ 2.03.2006 - 18:55) *

WindowsXP PRO SP2 ENG(!!!)


Ja używam też tego systemu...

QUOTE(Graveer @ 2.03.2006 - 18:55) *

Tak sobie pomyślałem, może to przez polskie "ł" w nazwie? Bo angielski Win ma z tymi ogonkami problemy wink.gif


z tym nie ma problemu... wystarczy odpowiednio ustawić system ....

i Tłok działa jak należy smile.gif (wersja 0.3.2.22)

Pozdrawiam
rysiek
dulek000
Trial: Widzę, że Olórin nawet napisał o tym manifeście przyklejonego posta - http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4841
Graveer
Hmm, tyle że mnie się z TłoKiem w ogóle konnekt nie włącza wink.gif Popróbuje wyłączyć jakieś wtyczki ale wątpię czy to przez to bo na starym systemie PL działał ładnie, zainstalowałem windowsa, odpaliłem starą instalacje K i error. No nic pomęczę się z wtykami smile.gif
misiekf
Wtyczka jest naprawdę powalająca, lecz...
Konnekt mi przy niej po prostu chaczy lub jak kto woli tnie się (co ok 1 s na 2 sek)
gdyby nie to bym jej używał...
KoSiarzPL
Właśnie zainstalowałem po raz pierwszy tą wtyczkę i kilka uwag.
1. Po kiego na starcie wtyczka zmienia mi wygląd mojej listy kontaktów? Nie może pobrać ustawień domyślnych?
2. Od dawna zauważyłem że masz tendencję do stawiania o "jeden" enter + separator za dużo, np pierwszy post zajmujący mi 3,5 strony, źródła klasy no i niestety w konfiguracji wtyczki (po co te separatory zaraz po utworzeniu grupy?)

Mówicie, że się czepiam? wink.gif
No to jeszcze jedna niespodziewajka. Zaznaczcie trzy kolejne checkboxy nie wybierając obrazka i kliknijcie "OK" wink.gif

Tak poza tym wtyczka całkiem fajna, jutro sobie ją mocniej przetestuję smile.gif
zimaq
ad. checkboxów - przydałoby się, żeby pole wyboru obrazka się 'wyszarzało' gdy odznaczymy checkbox smile.gif
KoSiarzPL
I o tym mówi moja wypowiedź (w domyśle) smile.gif Nie tylko pole wyboru obrazka ale całej sekcji.
Trial
QUOTE
1. Po kiego na starcie wtyczka zmienia mi wygląd mojej listy kontaktów?

poniewaz do tego ona jest

QUOTE
Nie może pobrać ustawień domyślnych?

hmmm raczej nie bedzie nic pobierane smile.gif

QUOTE
Od dawna zauważyłem że masz tendencję do stawiania o "jeden" enter + separator za dużo, np pierwszy post zajmujący mi 3,5 strony, źródła klasy

taki styl

QUOTE
no i niestety w konfiguracji wtyczki (po co te separatory zaraz po utworzeniu grupy?)

dla mnie jakos czytelniej to wyglada

a odnosnie szarosci kontrolek to jeszcze pomysle .. ale dobre to nie jest poniewaz babol z kontrolka wyboru plik jest taki ze trzdeba zamykac konfiguracje zeby moc wybrac plik... wiec raczej do momentu poprawki tego bledu
nie bede szarosci....

jeszcze sprawa tych checkbox-ow ze sie wywala konnekt... dzieki za wykrycie babola smile.gif
Olórin
Popieram Kosiarza w sprawie zbędnych separatorów.
keeveek
wersja 0.3.2.23 (beta) nadal wywala konnekta po cichu, przy starcie smile.gif
Andrzej1307
mi nic nie wywalilo jak na razie smile.gif jednak dalej widze maly blad ze sprzataczka:



zaznaczylem to na czerwono - kawalek separatora jest uciety
KoSiarzPL
QUOTE(Trial @ 5.03.2006 - 22:17) *

QUOTE
1. Po kiego na starcie wtyczka zmienia mi wygląd mojej listy kontaktów?

poniewaz do tego ona jest
QUOTE
Nie może pobrać ustawień domyślnych?

hmmm raczej nie bedzie nic pobierane smile.gif

Po pierwsze w sdk w dziale "jak tworzyć wtyczki", czytasz:
QUOTE
Należy respektować wszystkie ustawienia użytkownika sprawdzając wartości w tablicach konfiguracji!.

Po drugie. A co mnie obchodzi po co jest ta wtyczka. Nie mam ochoty by jakakolwiek wtyczka zmieniała moje aktualne ustawienia. Czy kStyle tak robi? Może kIEview albo jakaś inna wtyczka?
QUOTE

QUOTE
Od dawna zauważyłem że masz tendencję do stawiania o "jeden" enter + separator za dużo, np pierwszy post zajmujący mi 3,5 strony, źródła klasy

taki styl
QUOTE
no i niestety w konfiguracji wtyczki (po co te separatory zaraz po utworzeniu grupy?)

dla mnie jakos czytelniej to wyglada

No każdy ma jakiś swój styl, ok. No ale trzeba trzymać się jakichś standardów. Moim zdaniem to wcale nie jest czytelne i separatora nie używa się w taki sposób jak ty. Jeśli uważasz że kontrolki są za blisko lini grupy po prostu je obniż.
Pamiętaj, że ty piszesz wtyczkę dla programu a nie sam program, dlatego należy zastosować się do obowiązujących zasad. To tak na przyszłość. Jeśli każdy by wprowadzał swój styl do programu nie uważasz że zrobił by się bałagan?

QUOTE
a odnosnie szarosci kontrolek to jeszcze pomysle .. ale dobre to nie jest poniewaz babol z kontrolka wyboru plik jest taki ze trzdeba zamykac konfiguracje zeby moc wybrac plik... wiec raczej do momentu poprawki tego bledu
nie bede szarosci....

To, że jedna kontrolka nie działa jak powinna nie oznacza że w ogóle należy porzucić ten pomysł. Przykładowo możesz pominąć tą małą kontrolkę.
QUOTE

jeszcze sprawa tych checkbox-ow ze sie wywala konnekt... dzieki za wykrycie babola smile.gif

Nie ma sprawy smile.gif

No i oczywiście bez urazy nikt nie musi się ze mną zgadzać a podyskutować mam nadzieje że można smile.gif
Trial
nie jestem taki i wzialem czesc twoich uwag pod uwage i poprawilem..

tak na marginesie ... odnosnie tego balaganu to jest on we wtyczkach i to nie maly
(chodzi o to ze nie ma jednego standardu tworzenia konfiguracji)

aaaa bylbym zapomnial, jak nie interesuje cie co ta wtyczka robi, to jej nie instaluj smile.gif
i z tego co pamietam to ja nie zmieniam zadnej konfiguracji konnekta...
kozystam tylko z moich ustawien. wylaczajac wszystkie opcje tej wtyczki powinienes
miec golego konnekta bez zadnych upiekszen Listy kontaktow.
KoSiarzPL
QUOTE(Trial @ 6.03.2006 - 15:53) *

nie jestem taki i wzialem czesc twoich uwag pod uwage i poprawilem..

tak na marginesie ... odnosnie tego balaganu to jest on we wtyczkach i to nie maly
(chodzi o to ze nie ma jednego standardu tworzenia konfiguracji)

Masz racje, jakis czas temu była dyskusja na ten temat. Osobiście uważam, że jest jeszcze jedna niezgodność wtyczkopisarzy. Mianowicie wszystkie wtyczki powinny dodawać swoją konfiguracje do gałęzi "Wtyczki" a nie rozprzestrzeniać się po całym drzewku.

QUOTE

aaaa bylbym zapomnial, jak nie interesuje cie co ta wtyczka robi, to jej nie instaluj smile.gif
i z tego co pamietam to ja nie zmieniam zadnej konfiguracji konnekta...
kozystam tylko z moich ustawien. wylaczajac wszystkie opcje tej wtyczki powinienes
miec golego konnekta bez zadnych upiekszen Listy kontaktow.

Nie chodziło mi o zmienianie tylko respektowanie smile.gif Wtyczkę instaluję choćby z tego spowodu żeby się dowiedzieć co tam nowego się ukazało i pewnie zostanie bo mi się podoba cool.gif . Tylko to pierwsze wrażenie było niemiłe gdy zmieniło mi wygląd mojej listy.
No i dzięki za wzięcie pod uwagę mojego głosu wink.gif
Graveer
A ja mam dziwny problem. Mianowicie tłok jakos tak działa wkartę, tzn. za 9tą próbą udało mi się ustawić obrazek oO Najpierw miał jakiś problemy z katalogiem gdzie trzymałem tła. Po prostu tła nie chciały się otwerać, żadnym programem. Wywaliłem katalog, zrobiłem nowy i za 1szym razem się tło ustawiło, dalsze próby kończą się niczym. Okno K mignie i nic się nie zmienia.

PS
WinXP SP2 ENG
KoSiarzPL
Nie wiem od czego to zależy ale niektóre obrazki nie chcą sie ustawić jako tło. Wymienię tu te tłą:
- http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...indpost&p=59733
- http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...indpost&p=60271 (poza pierwszym)
- http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...indpost&p=59814

No to tyle. Część z nich są w formacie png może w tym jest problem.

Co bym chętnie widział:
- ustawianie od którego miejsca ma zaczynać sie gradient a na którym kończy. Zastosowanie to np: wstawiam sobie obrazek który ma szerokość 100px i kończy się białym kolorem. Chciałbym teraz, żeby za obrazkiem (od 100 piksla) szedł mój gradient od koloru białędo do koloru niebieskiego. Pewnie trochę pracy by przy tym było.
- tła dla poszczególnych zakładek
- przydał by sie jeszce jeden rodzaj gradientu, od sródka na zewnątrz (chyba wiadomo o co chodzi)

Używam wersji 0.3.2.22
Graveer
Z tym że u mnie nie chce się żaden obrazek ustawić na tło:P
Spass
QUOTE
Część z nich są w formacie png może w tym jest problem.
O ile mi wiadomo to trzeba te pliki zapisać (chociażby za pomocą Paint'a) do formatu bmp.
KoSiarzPL
jpgi też działąją (nie wszystkie). Poza tym ludzie podawali w różnych foramatach więc przyjąłem iż nie podawali by obrazków które by nie działąły.
Spass
Wysyłając plik bmp na ImageShack (a sporo ludzi tak zrobiło) automatycznie zamienia sie na png, moze w tym problem.
KoSiarzPL
Racja to wyjaśnia obrazki z odnośnika pierwszego i trzeciego. Te z odnośnika drugiego sam włąśnie wyjaśniłem. Zauważyłem, że nie mają one pobranych kilku ostatnich bajtów. Więc problem rozwiązany, dzięki smile.gif
sleesh
QUOTE(keeveek @ 6.03.2006 - 10:53) *

wersja 0.3.2.23 (beta) nadal wywala konnekta po cichu, przy starcie smile.gif


Niestety musze sie zgodzic sad.gif Caly czas te same problemy...

CODE
Konnekt_log ... v 0.6.22.137 | ui 0.1.21.50


_____________________________________________

## [CORE]         argv[0]=C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe
## [CORE]         appPath=C:\Program Files\Konnekt\
## [CORE]         dataPath=C:\Program Files\Konnekt\data\
## [CORE]         PATH=C:\Program Files\Konnekt\data\dll;C:\WINDOWS\system32;C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\System32\Wbem
## [CORE]         Statystyka id = 1073755038; uptime = 0; msgSent = 0; msgRecv = 0
## [CORE]      ---  Beta report saved ---
## [CORE]        *  plugin - ui.dll
## [CORE]      --- UI loaded ---
## [CORE]      --- ProfilesDir set ---
## [CORE]      --- Profile set ---
## [CORE]         profile=sleesh
## [CORE]         profileDir=C:\Program Files\Konnekt\profiles\sleesh\
## [CORE]         tempDir=C:\DOCUME~1\slh\USTAWI~1\Temp\Konnekt_sleesh_49c647fa
## [CORE]      --- Core columns set ---
## [CORE]      ---  plg.dtb saved ---
## [CORE]        *  plugin - plugins\kZmieniacz.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\update.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\gg.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kboard.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kDodatki.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\notify.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\sms.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kjabber.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\kAway2.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\tabletka.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\Favicon.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\linKer.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\sound.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\ktp.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\TloK.dll
## [CORE]        *  plugin - plugins\grupy.dll
## [CORE]      ---  plg.dtb saved ---
## [CORE]      ---  Plug.sort ---
## [CORE]      --- Plugins loaded ---
## [CORE]      --- Plugin columns set ---
## [CORE]      --- Profile loaded ---
## [CORE]      --- Versions checked ---
## [wXP UI]        -> ComCtl 60000 isWXP 1
## [kAway2]         [NetList<14424928>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14424928>::loadNets().retroItem]: net = 12, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14424928>::loadNets().retroItem]: net = 63, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14424928>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14424928>::loadNets().item]: id = 2, net = 12, name = Jabber, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().retroItem]: net = 10, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().retroItem]: net = 12, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().retroItem]: net = 63, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().retroItem]: net = 20, use = no
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().item]: id = 1, net = 10, name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().item]: id = 2, net = 12, name = Jabber, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::loadNets().item]: id = 3, net = 20, name = Konferencja, use = no
## [kAway2]         [kAway2::IPrepare()]: Ctrl = 13877160, pCtrl = 14424832, sCtrl = 10632072, wCtrl = 13958608
## [kAway2]         [NetList<14424928>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14424928>::UIDraw().item]: name = Jabber, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::UIDraw().item]: name = Gadu-Gadu™, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::UIDraw().item]: name = Jabber, use = yes
## [kAway2]         [NetList<14425424>::UIDraw().item]: name = Konferencja, use = no
## [GGimage]      dd: fetching previous owner of message box
## [GGimage]      dd: owner not found
Trial
kosiarz - czesc tych rzeczy ktore wymieniles bedzie prawdopodobnie w przyszlosci zrobiona smile.gif o ile nie strace zapalu.
narazie format png nie jest przyjmowany.

narazie staram sie zlikwidowac ten blad ktory wywala konnekta u niektorych.
KoSiarzPL
Może im sie ustawienia błędne zapisały, przykłądowo te checkboxy zaznaczone. Może by napisać jakiegoś expimpa który przywróci domyślne ustawienia.
Mogą też podaćjakie mieli ostatnie ustawienia przed wykrzaczeniem no i wyłączyć wszystkie wtyczki i zostawić tylko tłok i zobaczyć czy pójdzie.
Albo inech zrobią screena swojego K jak standardowo wygląda albo nie wiem co może jeszcze pomóc w zzlokalizowaniu tego błędu.
sleesh
Masz chyba racje, stworzylem nowy czysty profil. Zaladowalem wszystkie poprzednie wtyczki + Tłok 0.3.2.23 i bangla smile.gif
dulek000
Mi na innym profilu działa. Próbowałem zaimportować ustawienia Tłoka, ale nie pomogło. Wyłączenie innych wtyczek też nie.
KoSiarzPL
Tak jak myślałem, macie błędne dane zapamiętane w konfiguracji. Trial, musisz sprawdzać przy załądowaniu wtyczki poprawność danych w konfiguracji. Możesz zobaczyć źródła mojej wtyczki linKer.
Trial
Wielkie dzieki za namierzenie problemu. Przynajmniej wiem gdzie jest babol i co poprawiac smile.gif

mam jeszcze prosbe: czy moglby ktos mi wyslac swoje ustawienia bledne, dla ktorych wtyczka nie startowala ??
prosze na PM z gory wielkie dzieki.

smile.gif smile.gif biggrin.gif
Andrzej1307
a jak w K usunac to standardowe zaznaczenie kontaktu? (bo jakos nie wiem)

a moze taka funkcje dodac do samego TłoKa? ktora by wylaczala standardowe zaznaczenie smile.gif
Graveer
Jeśli chodzi Ci o zaznaczenie po kliknięciu na kontakt, to ustaw sobie w Wyglądzie tam gdzie masz ustawienia zaznaczonego kontaktu, tło na taki sam kolor jakie masz ustawione tło w normalnym kontakcie.

PS
Cholera jakoś chaotycznie mnie sie napisało tongue.gif

PS2
Udało mi się w końcu ustawić tło z obrazka. z tego co zauważyłem po prostu TłoK'owi nie podobał się katalog K i stamtąd nie chciał obrazków czytać.
zimaq
Coś się ruszyło w sprawie wywalania wtyczki na starcie? Bo dzisiaj pobrałem v. 0.3.2.23 i dalej wywala po cichu przy starcie...
Andrzej1307
nie bardzo mam jak ustawic taki sam kolor skoro mam obrazek w tle tongue.gif moze funkcja przezroczystosci?
Trial
nie wiem za bardoz o co chodzi z tym zaznaczeniem ale wywnioskowalem ze niechcesz miec wogole zaznaczenia tak ??
jesli tak to nalezy ustawic :
ustawienia->wyglad->zaznaczony->kolor zaznaczenia - ustawic tak isam jak kolor tla w tej samej zakladce.
nastepnie wylaczyc w Tloku jakie kolwiek opercje dokonywane na Zaznaczeniu. W ten sposob pozbywamy sie zaznaczenia smile.gif

jesli chodzi o poprawienie bledu wywalania sie Tloka - moze dzis lub jutro bedzie dostepna wersja poprawiona..

pozdrawiam
Andrzej1307
nie o to mi chodzilo. widziales zapewne te obrazki ktore mozna dac jako zaznaczenie kontaktu (te w temacie ze stylami). ja wlasnie takie chce dac, lecz obok niego wyswietla mi sie to zwykle (szare). ja chce je poprosty wylaczyc, a nie mam jak dac takiego samego koloru bo mam obrazek w tle.
Graveer
QUOTE
obrazki ktore mozna dac jako zaznaczenie kontaktu

Nie wiem kompletie o co chodzi :|
Enyłej, jak masz w tle obrazek to i tak jest ustawiane tło listy tylkoże go nie widać. Tło zmienia się tam gdzie pisałem ja i Trial.
Daj może screena z tym o co Ci chodzi wink.gif
Trial
szczerze to czytalem twoja wypowiedz kilka razy i do konca nie wiem o co chodzi..

dla scislosci jesli ustawiasz kolor zaznaczenia badz kolor tla w zakladce WYGLAD to ZAWSZE ma jakis wplyw na efekt koncowy nakladania bitmap na tlo czy zaznaczenie we wtyczce TLOK.

tak dla scislosci nie wiem z jakiej wersji wtyczki kozystasz. wersja 0.3.2.x posiada mozliwosc nakladania bitmapy na zaznaczenie...

jesli jeszcze nie trafilem odpowiedzia w pytanie... to prosze o bardziej precyzyjna wypowiedz..
Graveer
Heh, dopiero teraz zauważyłem że nowa wersja TłoK'a ma funkcję dot. zaznaczenia tongue.gif Trzeba okulary nabyć wink.gif
pzdr
Andrzej1307
korzystam z tej najnowszej wersji. wiem ze ona ma nakladanie bitmap na zaznaczenie smile.gif ale to zaznaczenie, ktore ja chce sobie ustawic jest mniejsze od tego standardowego (tego z WYGLADU tongue.gif). i wyglada to tak, ze mam dwa zaznaczenia - jedno to standardowe i po srodku ta bitmapa.

mam ustawione jakies tlo, ktore ma rozne kolory, wiec nie wiem jak ustawic wyglad zaznaczenia zeby go nie bylo widac...

juz prosciej nie potrafie tongue.gif

chodzi mi o to zeby dodac funkcje przeźroczystosci STANDARDOWEGO zaznaczenia
Olórin
Powiększ swoją bitmape zaznaczenia.
Andrzej1307
ale kiedy wlasnie ja chce taka mala --> http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7215

czyli nie ma takiej funkcji?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.