Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: TłoK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
zhvir
przeczytać cały temat od początku lub skorzystać z wyszukiwarki
Trial
Witam was moi drodzy po dosc dlugim czasie biggrin.gif

1.
Dodalem nowa wersje tloka - nie wiem czy bedzie dzialac ok ale od tego mam was abyscie zrobili testy wink.gif
narazie dopisalem mozliwosc wyswietlania tapety i na niej wlasnego obrazka. ten drobiazg do poprawki
nasunal mi sie w trakcie przegladania jednego z postow gdzie zobaczylem jakie akrobacje robia uzytkownicy
zeby wyswietlac sobie tapete i nalozony na nia swoj obrazek (zazwyczaj przezroczysty wink.gif )


2.
Post wyzej powinien chyba trafic do innego dzialu - "Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > TłoK - Tła listy kontaktów" - to apel do panow moderatorow biggrin.gif

pozdrawiam i do nastepnego razu ;P mam nadzieje ze juz nie tak dlugiego
Konrado
Trial witaj ponownie i dzięki za update, ktoś już może testował wtyczkę? smile.gif
ZenitH
U mnie nie chce wlaczyc wtyczki, nie wiem dlaczego dry.gif
Trial
hmmm - moze cos wiecej ?? fakt faktem ze ftyka zostala skompilowana pod vsn2005 a nie tak jak wczesniej vsn2003 - co wiaze sie z posiadaniem dodatkowych bibliotek.

jesli sa jakies problemy prosze zglaszac...
Bandit
Już ssam Kplus i będę testował, up za 10 minut!.

Przeniosłem posta, niby do wygląd/tłok o id 71 lecz wsiąkł.

Edit.no2 Trial więcej takich, oj więcej... jeszcze jedno, przydało by się uatrakcyjnić screeny w 1 poście.

Edit.no3 Wtyczka nie włącza się. mam biblioteki c+
Trial
ok bandit masz racje

nie jedstem grafikiem i mam dwie lewe myszki do grafiki smile.gif
wiec poprosze kogos kto sie na tym zna zeby fajnie zrobil jakas grafike - Z MILA CHECIA WRZUCE........
czekam na propozycje

pozdrawiam
LooL
QUOTE(ZenitH @ 4.02.2008 - 19:45) *

U mnie nie chce wlaczyc wtyczki, nie wiem dlaczego dry.gif

U mnie to samo.
psota
A czysty konnekt i tłok się też nie włącza? Z logów nic nie wynika?
ZenitH

Nie próbowałem tak jeszcze ale dzisiaj spróbuje, co do logów to konnekt nie wywala krytyka więc nie patrzałem, poprostu pisze, że wtyczka jest źle skonfigurowana czy coś i, że nie bedzie więcej ładowana
LooL

Gadałem z trialem i sam nie wie co to moze być.
Uzupełniłem biblioteki, wszystko jest,
ale to dalej nie działa sad.gif

Psota:
U mnie nawet na nowym profilu, przy domyslnych wtyczkach nie działa.
WRON3k
doinstaluj: vcredist_x86.exe
może pomoże wink.gif
LooL
Dalej to samo. sad.gif
DjSerek
U mnie działa tongue.gif.
Bandit
Coś więcej?
_czarny_
Mam najnowszą wersję (0.5.4.2) i działa bez problemu.
archdevil
u mnie tez elegancko smiga
ZenitH
a uzywacie konnekta czy konnekt plus? Moze coś z tą paczką nie tak:/

_czarny_
KonnektPlus, lecz w paczce (1.7) była poprzednia wersja (0.5.4.1), nową pobrałem stąd.
Bandit
Być może to wina sp2, przybliżcie swoje confo systemowe (jaki sp) noi najlepiej powiedzcie czy aktualizujecie na bieżąco winde.
_czarny_
Vista, aktualizowana na bieżąco.

Zaraz przetestuje na starym sprzęcie (XP SP2) rzadko aktualizowany i dopisze info.

Dopisane po edycji :

Sprawdzałem na starym komputerze (XP SP2), Tlok się nie załadował, nawet po próbie utworzenia nowego profilu (czyli bez jakichkolwiek ustawień).
ZenitH
No u mnie to samo na Xp sp2. Chyba będą potrzebne małe poprawki:)
Wizard
No cóż, u mnie hula aż miło - zwykły K w wersji .138, system XP SP2 z najnowszymi aktualizacjami. Nie mam pojęcia czemu u was nie działa - ja obyłem się bez najmniejszych problemów.
Bandit
To juz wiemy ze chodzi o aktualizacje windows ;/ teraz wizard sie spowiadaj co mamy dociągać.
Trial
hmmmm

ciekawa sprawa z ta wtyka - ze nie dziala ?
ja mam konnekta na 3 kompach na nich stoi XP sp2 i wszystkie mozliwe aktualizacje
i na wszystkich sprawdzalem ta wtyke i smiga....

nie moge namiezyc sam problemu.
Bandit
A nie masz moze dostepu do pc bez aktu?
ZenitH
a możliwe żeby nowa wersja brała konfiguracje ze starej i przez to był problem?
_czarny_
QUOTE(ZenitH @ 6.02.2008 - 21:26) *

a możliwe żeby nowa wersja brała konfiguracje ze starej i przez to był problem?


Po utworzeniu nowego profilu już raczej nie miała by z czego brać konfiguracji, a i tak próbowałem.
DjSerek
Raczej nie, bo ja wyłączyłem starszą wersje i włączyłem tą i śmiga ^^.

P.s : Windows XP Pro SP2 + wszystkie aktualizacje ; P
Konnekt - 0.6.22.137
LooL
Nie wiem czy to może miec jakis wpływ, ale ja wyłączyłem aktualizacje i moze dlatego nie działa sad.gif
ale wątpie.
Bandit
Chdozi o aktu na kompie.
WRON3k
doinstalujcie: VC++2008 redist package i wtyka będzie hulać wink.gif

propozycja nowego screen'a tongue.gif :
hazard
Witam....

Czy wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie mogę skorzystać z opcji "tło pulpitu jako tapeta" ?
Pamiętam jak parę lat temu ktoś mi napisał, że jest to niemożliwe, gdy stosujemy cleartype w windowsie.

Co jakiś czas z ciekawości zaglądałem na forum z nadzieją, że ktoś to naprawił.

Zainstalowałem najnowszą wersje wtyczki TŁOK i wygląda to tak .....



Jak widać jest już dużo lepiej, ale wciąż i nie wiem dlaczego w dolnej części okna wszystko jest nieczytelne.

Może jest jakiś trik o którym nie wiem :>

Dexterxx
Zmień tla dla kontaktów...
hazard
QUOTE(Dexterxx @ 4.05.2008 - 01:23) *

Zmień tla dla kontaktów...


"Tła" tzn. ?

Chodzi o schemat Kstyle ?

Probowałem wszystkiego i nic.
Konrado
W ustawiniach widoku masz zmiane tła kontaktów.
hazard
Probowałem i nic z tego, chyba, że trzeba ustawić na jakiś wybrany kolor lub w jakiś inny sposób :>




ZenitH
Nie da rady tego poprawić bo część tapety masz jasną a częśc ciemną. Najlepiej jak zastosujesz w miarę jednolitą tapetę i ustawisz odpowiednio do niej kolor tła kontaktów
Smerf
Mam mały probem..i potrzebuje pomocy.. sciągnełam wtyczke "tłok" zrobiłąm krok po kroku jak w istrukcji podano.. jednakże nie pokazuje mi sie ikona tło w ustawieniach..jak moge to uaktywnić?

Pozdrawiam
Konrado
A tak trudno rozwinac opcje dotyczace Listy kontaktów?
Smerf
No głupia nie jestem zrobiłam to i pokazuje sie tylko ikonki nic wiecej.
Dexterxx
Zmień poziom zaawansowania na większy w dziale 'ustawienia'
Exo
sad.gif brak mi sil po reinstalacji windy wywalilo mi takie cos ;/ poinstalowalem wszystko i :/ nic zawsze bylo ok nie wiem co sie stalo



nawet instalowalem VC++2008 redist package i nic ;/
WRON3k
też miałem to samo co ty :/
pomogła zmiana na starszą wersje wtyczki tongue.gif
link: http://www.wrzuta.pl/pliki/xJdbnKnr79/
Oslo
Mam pytanie czy ktos testował Tłoka na win 7 ? Na Viscie dzialał bezproblemowo... a na 7 są małe problemy. Gradiantowanie tła działa i zaznaczenia tez, obrazki rownież da się wyświetlać ale schody zaczynają się dopiero gdy chcę ustawić tapete jako tło pulpitu. Ciągle mam czarne tło. W Viscie bezproblemowo pozbywalem sie ramek i tworzylem "wtopionego" w tło Konnekta, więc może wie ktoś co może być nie tak z tym tłem ?
WRON3k
spróbuj ustawić na tło jakiś przezroczysty obrazek ? tongue.gif
Oslo
Nic to nie daje... przezroczysty png i nadal to samo. Na Viscie nie było problemów być może pod 7 będzie potrzeba nowa wtyczka ? Lub jakaś mała poprawka.
Oslo
Udało się smile.gif Problem tkwił w opcji rozciagania tła przez Windows 7.Przy opcji "fill" sczytywało tak jakby czarne tło , mimo iż teoretycznie było ono rozciagniete na caly ekran. Gdy zmienilem opcje na "stretch" wszytsko wróciło do normy.A więc wtyczka tłok działa na WINDOWS 7 bezproblemowo.

A tak się prezentuje:
ZRZUT EKRANU
Nexces
QUOTE(Oslo @ 19.03.2009 - 16:54) *

Udało się smile.gif Problem tkwił w opcji rozciagania tła przez Windows 7.Przy opcji "fill" sczytywało tak jakby czarne tło , mimo iż teoretycznie było ono rozciagniete na caly ekran. Gdy zmienilem opcje na "stretch" wszytsko wróciło do normy.A więc wtyczka tłok działa na WINDOWS 7 bezproblemowo.

A tak się prezentuje:
ZRZUT EKRANU


prawie bezproblemowo tongue.gif
w buildzie 7100 nie łapie automatycznych zmian tła... w 7000 jeszcze mi łapało sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.