Pomoc - Szukaj - U¿ytkownicy - Kalendarz
Pe³na wersja: T³oK
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
dulek000
Mucha: Przejrzyj topic, rozwi±zanie by³o podawane kilka razy.
Trial
jest nowa wersja Tlok-a (w pierwszym poscie)

Mucha: bardzo znany problem i walkowany 1000 razy. nie da rady ze wzgledu na to ze Konnekt nie umozliwia rysowania tla w wlasciwy sposob.

Suchy: masz racje z tym kombinowaniem wygladzania czcionek - to pomaga. a dwa to jest problem Tlok-a.

rysi3k & manieKMP: sprobojcie teraz przetestowac (nowa wersja 0.5.4.0).
rysi3k
Niestety to samo sad.gif żadnych zmian...

EDiT:
Już wiemy co jest nie tak, błąd występuje gdy mamy zadokowane okno konnekta na pulpicie. Po oddokowaniu już jest dobrze, teraz trzeba rozwiązać ten problem jakoś smile.gif
stivo
Czy da³oby siê wprowadziæ takie co¶, aby K reagowa³ te¿ na zmianê tapety??
manieKMP
Potwierdzam, po wy³±czeniu dokowania lub (u mnie) te¿ prze³±czeniu na "Zintegrowane z pulpitem" t³o wy¶wietla siê poprawnie.
Trial
aktualna wersja w pierwszym poscie
kilka jeszcze drobnych poprawek
78Pawel
T³ok 0.5.4.1 - P³ynne przechwytywanie - t³a pulpitu (fragmentów które dopasowuj± siê same do okna g³ównego) - dzia³a nad oknami aplikacji nieprzezroczystych - MEGA !! + pe³na przezroczysto¶æ g³ównego okna Konnekta - po prostu miodzio.

Mo¿e pewne rzeczy przezywam jak - mrówka okres - ale Panowie - powiem krótko - robicie zar±bist± robotê.

To siê nazywa pe³na realizacja has³a - Mówisz - Masz
KOSMOS
gdzie jest to "P³ynne przechwytywanie"?
bo nie mogê znale¶æ
ciaastek
hehehe... to nie jest opcja... to jest magia biggrin.gif

Spróbuj przesun±æ okno Konnekta to zobaczysz o co chodzi. (pamiêtaj ¿e to jest od wersji 0.5.4.1)
riddle
Ja z wtyczki zadowolony jestem bardzo, ale prosi³bym tylko o zachowywanie ustawieñ gdzie¶, gdzie nie znikn± po wgraniu nowej wersji. :-) Ten fioletowoniebieski gradient mnie trochê przerazi³. :]
saCOOL
A ja to bym proponowa³ screena w pierwszym po¶cie zmieniæ na co¶ bardziej reprezentatywnego smile.gif.

Wtyczka wymiata! Genialna!
mcwolf
Sledze ewolucje tloka od samego poczatku, caly czas czekalem na mozliwosc zastosowania calkowicie przezroczystego tla z pliku *.png lub przechwytywani tla z tapety.
Niestety, kiedy te opcje juz sie pojawily, nie dziala u mnie ani jedna, ani druga z nich...
Kiedy wrzuce jako tlo przezroczysty PNG, wtedy tlo konnekta ma kolor ityntyczny z tym jaki ustawiony jest pod Interfejs->Wyglad-> tlo listy kontaktow...

Przy ustawieniu przechwytywania tapety, efekt taki sam...

Gdzie popelnilem blad?
PelzaK1
Nie wiem czy problem lezy po stronie t³oKa ale pojawi³ siê kiedy zainstalowa³em najnowsz± wersjê...

Kiedy naje¿d¿am mych± nad liste userów to konnekt zaczyna ¿reæ 80% cpu i okienko TIP zaczyna zwalniaæ.. jakby problem z odrysowywaniem. Problem pojawia siê, sam nie wiem kiedy... za którym¶ razem smile.gif. restart konnekta naprawia b³±d.. ale do czasu - jakiego to na razie nie ustalilem

any ideas?
Raku85
Mia³em to samo, albo jaki¶ wyciek pamiêci albo gryzie siê z jak±¶ inn± wtyczka, wystarczy w jakis sposób od¶wie¿yæ listê kontaktów i znów wszystko wraca do normy, ale na jaki¶ czas niestety. Ja wróci³em do poprzedniej wersji.
Trial
malo szczegolow ....
ale domyslam sie czym to moze byc spowodowane smile.gif
zobacze jak bede w domu...
prosze o bardziej konkretne wypowiedzi
k3mpa
excl.gif Krytyk smile.gif

Po zmniejszaniu okna po skosie z górnego lewego rogu w dó³ pojawia mi siê smile.gif


CODE
Wyst±pi³ wyj±tek krytyczny

Critical structured Exception "INT_DIVIDE_BY_ZERO" occured at adress 0x017A15F3 in the main Thread.

inIM: 10108(0x12d138 , 0x0)(30B) [kZmieniacz->wXP UI]

Stack trace:
.000015F3  [TloK_0.5.4.1]



Nast±pi zamkniêcie programu!
archdevil
mam wrazenie ze zacyzna zwalniac w momencie gdy korzystam z maxthona i ogladam stronki
Raku85
Hmm w celu sprawdzenia tego (bug w najnowszej wersji ze spowalnianiem) pobawi³em siê opcjami i zauwa¿y³em ¿e kiedy ustawie opcje "Tapeta pultpitu jako t³o" wszystko jest ok...kiedy j± wy³±czam i ustawiam jaki¶ swój obrazek z t³em wtedy spowalnia... Mo¿e to pomo¿e w zlokalizowaniu b³êdu.
mcwolf
Wracajac do mojego problemu z TloK'iem, wiem juz w czym lezy problem...
Konnekt, a co za tym idzie TloK i kilka innych wtyczek, nie dzialaja poprawnie na komputerze z 2 monitorami, kiedy okno glowne programu znajduje sie na drugim monitorze...

Po przerzuceniu okna programu na pierwszy monitor, wszystko dziala jak nalezy...

streets
witam
mam problem z tlokiem taki ze po zainstalowaniu aktualizacji tloka rozjasnilo mi wszsytki obrazy jakie chce wczytac w liste kontaktow?? czym jest to spowodowane i jak to usunac??
zhvir
1. @streets: prawdopodobnie chodzi o ustawienia przezroczystości wyświetlanego obrazka (ustawienia -> lista kontaktów -> tło -> ustawienia tła -> ustaw przezroczystość) w połączeniu z kolorem listy kontaktów (ustawienia -> interfejs -> wygląd -> lista kontaktów -> kontakt)
pobaw się przezroczystością

2. propozycja: zaznaczenie mogłoby się składać z dwóch plików graficznych (lewego i prawego zakończenia) co przy zmianie rozmiaru listy kontaktów uchroniłoby niektóre bardziej wymyślne zaznaczenia przed brzydkim rozciąganiem
Konrado
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale tylko ten przyeszedł mi do głowy smile.gif Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu koloru czcionki do listy kontaktów, zawsze mam problemy z jej doborem przy białym tle ;]



EDIT: Jakby była opcja dodania cienia do tekstu byłoby łatwiej wink.gif
streets
hmm przezroczystosc mam ustawiona na przykrywajacy :/ wiec niewiem od czego to zalezy:/
Bixon
Wypas wtyczka !!! Brawo !!!
mleko
a da rade wylaczyc ramke okna torrenta?
tak zeby "same" kontakty na pulpicie byly smile.gif
MSQ
@up: Zainteresuj siê wtyczk± k+ wink.gif
Smiehu
Witam,

Od pewnego czasu (nie wiem od jakiej wersji) wystêpuje u mnie co¶ takiego:

Je¶li kontaktów jest du¿o i pojawia siê pionowy pasek przewijania to przy ka¿dym zawiadomieniu
o zmianie statusu (K.notify) zajêto¶æ procka skacze do 100% i kompa przymula na chwile (g³ównie na s³abszych prockach). Dziejê siê tak po w³±czeniu wtyczki T³ok i po pojawieniu siê pionowego paska przewijania. Jest to bardzo uci±¿liwie dla mnie bo na laptopie gdzie uzywam Konnekta mam dosc s³aby procek (Celeron M 1.5 Ghz).

T³ok: 0.5.4.2
K.notify: 0.4.7.2 (modyfikowany dla tabletki)

Pozdro,
Smiehu
BlackFalcon
Czy ktos juz rozwiazal ten problem:

Jesli dam jpga pod kontaktami, widac go w kazdym ustawieniu poza "Dostosuj". Jesli dam "Dostosuj", obrazek znika i moge go przywrocic tylko zmieniajac to ustawienie.

Czy mam zrobic to: "Nie występuje też przy tym problem z wyświetlaniem tła pod kontaktami gdy ma się odznaczone w grupach "Zakładki w kilku linijkach" (problem pozostał w nowej wersji jeśli nie ustawi się "Tapeta pulpitu jako tło", tylko zapoda się obzazek). Problem przynajmniej u mnie występuje."?
ciaastek
A nie mo¿esz otworzyæ tego obrazka chocia¿by w paincie i zapisaæ jako .png? Zamiast kombinowaæ z wtyczk±. Wiem, ¿e jest to obej¶cie problemu, ale przynajmniej nie trzeba wy³±czaæ niektórych opcji.
BlackFalcon
Moge, ale to nic nie poamga,a obrazke dalej znika od razu po daniu "Dopasuj".
Konrado
Zawsze mo¿na zrobiæ obrazek z wymiarami okienka wewn±trz listy i nie bedzie trzeba dawaæ dopasuj. smile.gif
BlackFalcon
A jak zmienie wielkosc okienka, to zmieniac wielkosc obrazka za kazdym razem? ;P.
ciaastek
Skoro z ka¿dym obrazkiem tak siê dzieje i tylko przy opcji dopasuj to spróbuj na nowo zainstalowaæ wtyczkê.
BlackFalcon
Juz to robilam, mam wersje 0.5.4.1 (beta), po powrocie do starszej wszystko gra...Ale sprobuje od nowa...
piotrek_g7
mam dziwny problem z t± wtyczk± (to samo siê dzieje z innymi wersjami wtyczki) zamiast wyswietlaæ na liscie normalny obrazek to wy¶wietla jakie¶ rozmazane t³o, bawi³em sie wszystkimi ustawieniami we wtyczce i nic!! wie ktos co jest grane??
bakerss
Wl±cz g³êbie kolorów 32bity
BlackFalcon
QUOTE(piotrek_g7 @ 22.03.2007 - 10:42) *

mam dziwny problem z tą wtyczką (to samo się dzieje z innymi wersjami wtyczki) zamiast wyswietlać na liscie normalny obrazek to wyświetla jakieś rozmazane tło, bawiłem sie wszystkimi ustawieniami we wtyczce i nic!! wie ktos co jest grane??


Ja mam tak samo, albo w ogole nie mam tla, albo jest tak, jak tam wyzej, a glebie mam dobrze ustawiona (chodzi o glebie monitora, czy jest to jeszcze gdzies w Konnekcie? ).
Konrado
Tylko ustawieñ monitora.
piotrek_g7
mam w³±czon± g³êbie kolorów 32 bity i nadal to samo siê dzieje, gradientowe t³o dzia³a tylko obrazki nie chc± sie wyswietlaæ na liscie normalnie... ponowne instalowanie wtyczki tez nie pomaga
zelu
Jest jakis sposob na to, aby po dluzszym uzywaniu konnekta, lista kontaktow nie ciela sie niemilosiernie przy wlaczonym tloku? Bo jest to zdeka irytujace tongue.gif
zhvir
znam jeden sposób: wymieniæ procesor na nowszy wink.gif
zelu
QUOTE(zhvir @ 6.06.2007 - 18:58) *

znam jeden sposób: wymienić procesor na nowszy wink.gif

Mam 2.8ghz z HT, to co, musze coreduo kupic czy jak zeby moc normalnie z konnekta korzystac? ;|
Raku85
Mia³em podobne jazdy (Athlon 3000 64bit)..z tego co sobie przypominam wystêpowa³o to na najnowszej wersji wtyczki. Spróbuj z wersj± 0.5.2.0. U mnie na niej chodzi wszystko ok.
Milu
Mmm. W ogóle konnekt nie odczytuje mi tej wtyczki... Nie wiem co robie ¼le... ¦ci±gam- Rozpakowywa³em - Wrzuci³em
do C:\Program Files\Konnekt - ustawienia - wtyczki! patrze nie ma TloK... OCB?! blink.gif
Konrado
Mo¿e dlatego ¿e wtyczki wrzuca siê do C:\Program Files\Konnekt\plugins wink.gif ?
Milu
mój b³±d. dz smile.gif
Moja gafa polega³a na tym ¿e GGimage normalnie wrzuci³em luzem i dzia³a³o wink.gif
fazi000
mam pytanie! nie mam w ustawieniach takiego czegos jak tlo:/ i nie wiem jak dodac ten wyglad?
SkkF
fazi - ¶ci±gnij najpierw wtyczkê - http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=3922 wrzuæ j± do folderu /program files/konnekt/plugins, wybierz j± w menu wtyczek i pojawi siê tutaj:
LooL
Po w³aczeiu wtyczki lista zaczyna sie ciac i migac. Co moze byc tego przyczyn± sad.gif ?
R32
ja natomiast mam taki problem beznadziejnie pokazuje mi statusy innych gdy jest wtyczka wlaczona ... czy ma ktos moze na to jakas rade ? smile.gif



To jest wersja lo-fi g³ównej zawarto¶ci. Aby zobaczyæ pe³n± wersjê z wiêksz± zawarto¶ci±, obrazkami i formatowaniem proszê kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.