Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
keeveek
będzie to naprawione czy mam zrezygnować zamykania przez ctrl+F4 ? /w innym przypadku faktycznie, działa/
Olórin
Będzie naprawione...
Adrian_sdz
Następujący bug:
Gdy rozmawiam z kilkoma osobami i napisze mi ktos kto nie jest teraz na pierwszym planie (mam otwartą inna zakładke) to wyświetla mi sie powiadomienie z kNotify, tak, jakbym nie miał otwartego tego okna... Wtyczka sama w sobie jest tym na co długo czekałem, ale ten bug utrudnia nieco życie...
squeet
QUOTE(Adrian_sdz @ 9.01.2006 - 08:10)
wyświetla mi sie powiadomienie z kNotify, tak, jakbym nie miał otwartego tego okna...
*


W pierwszym poście Olórina masz do ściągnięcia plik notify_z_tabletka. Ściągnij, podmień przy wyłączonym Konnekcie i już wink.gif
Kaworu
QUOTE(Olórin @ 6.01.2006 - 15:39)
Standardowa kontrolka zakładek nie ma ikonek, a rysować swojej nie mam zamiaru, tego nauczę się kiedyindziej.
*

Jesli mowisz o SysTabCtrl to ikonki ma w standardzie;
Olórin
Sprawdzałem SysTabCtrl, faktycznie, ma ikonki, ale nie oferuje takiej funkcjonalności jak Toolbar - więc przy Toolbarze zostaje smile.gif

Changelog z placu budowy tongue.gif
  • Miganie kopertą na pasku zakładek
  • W tytule okna imiona wyświetlaja się aż do otworzenia danego taba
CyberBoBmk
być może gdzieś to przegapiłem ale była gdzieś zamieszczana poprawnie działająca z tabletka wersja kSound ?
ustrYk
a ja mam propozycje kolejna:)
tak jak ctrl+1, ctrl+2 itd, jako opcje do wyboru klawisze f1..f12 bym poprosil
skolima
kSound będzie, jak nie napłyną uwagi o błędnie działającym kNotify, nie ma sensu propagować zmian po wtyczkach (do kIEviev też powinny trafić), jeśli są skopane...
zimaq
Jak na razie zmodyfikowane kNotify działa poprawnie wink.gif
lhs
Zmodyfikowane kNotify przestało pokazywać osoby dostępne podczas łączenia do sieci.
StRuGi
Oznajmiasz jako blad, czy jako ficzer ? Bo to jest akurat ficzer ;p
lhs
Błąd; w przeciwnym razie byłaby opcja w konfigu..
foxtwo
Może i błąd, ale taki, którego nie chciałbym naprawy...
Puma
Pewnie że jest to błąd, mi tego brakuje. Mam kilka zakładek i gdy włączałem K. to od razu widziałem kto jest.
keeveek
zmodyfikowane Notify przestało pokazywać wszystko co nie ma związku z naszym kontaktem przy łączeniu do sieci. ba, nie pokazuje nawet zmian przy odświeżaniu skryptów checky.
Olórin
Ten ficzer zaimplementował skolima wink.gif do niego reklamacje wink.gif
keeveek
wiemy wiemy tongue.gif

jest to o tyle irytujące, że po prostu często nie zauważam, że skrypt checky się odświeżył i zmieniły się informacje w nim zawarte (interwał)
skolima
Z Checkym rzeczywiście może być problem, chyba go przeoczyłem - są statusy kontaktów, a nie ma łączenia z siecią. Szczerze mówiąc, nie przypuszczałem, że ktoś traktuje te powiadomienia przy łączeniu jako feature - dla mnie, przy ponad 200 kontakltach, to zdecydowanie błąd, konnekt przez dłuższą chwilę obciążał mi procesor na 100%. Eh, ale w takim razie pójdą opcje do konfiguracji tego zachowania. Oprócz zauważenia, że moja poprawka działa zgodnie ze swoim celem tongue.gif jeszcze jakieś problemy?
KoSiarzPL
Pobrałem najnowszą wersję z pierwszego posta i nie działa tworzenie zakłądek. Klikam w niki i nie pokazują mi się nowe zakładki tylko okno mi się zmienia. Dzieje się tak tylko gdy otwieram okna kontaktow z sieci GG.
Przy próbie zmiany rozmiaru okna zakładki się pojawiają.
Puma
Będę wdzięczny skolima, za poprawkę tego, zdaje sobie sprawę że przy sporej ilości kontaktów to problem. Nie mam dużo kontaktów i informacja zaraz przy włączeniu K. była dla mnie bardzo pomocna.
Wareczek
Super wtyczka. Działała mi przez tydzień aż nagle i tak jest do teraz - Mogę pisać tylko na zmaksymalizowanym oknie. Takie zwykłe po prostu nie chce wyskoczyć z paska zadań :/ Ktoś coś poradzi ?
zimaq
Może jest poza widocznym obszarem?
Wareczek
Hmm coś w tym jest. Właśnie sprawdziłem jak wygląda przywracanie okna z animacją. I biegnie gdzieś na lewą stronę poza ekran. I co z tym zrobić ?? :/
KoSiarzPL
Dokladnie. Tabletka pewnie nie sprawdza czy wspolzedne oka mieszcza sie na ekranie. Duzy blad.
Olórin
Prawy klik na oknie na taskbarze, przesuń i kursorem na klawiaturze...
Wareczek
Racja, działa. Ale to wiem ja i kilkoro innych użytkowników forum. Nie da się tego jakoś zmienić ?
Olórin
Da się sprawdzać czy obszar jest w zakresie, z tym że ktoś musiałby mi powiedzieć której funkcji użyć, tak aby działało na dwóch (i więcej) monitorach. Ja mam tylko jeden ;]
arct!c
moge ci pozyczyc swoj wink.gif potestujesz sobie smile.gif
KoSiarzPL
Nie wiem czy zgłoszony przezemnie bląd w ogóle został zauważony ale zgłoszę kolejny.
Jeśli naciśniemy na dolną krawędź zakłądki to przeskakuje ona na konieć. Kurcze denerwuje mnie to bo często zdaża mi sie akurat w to miejsce trafić. W ogołe potrzebne to jest do czegoś?
Olórin
Prawdopodobnie klikasz i przeciągasz o 1 piksel zakładkę, nie upuszczona na żaden przycisk przenosi się na koniec. W nowej wersji jest delay - 200 ms - nie będzie dało się przypadkowo przesunąć smile.gif
piotr.ek
Na 100% nie jest to zwiazane z przesuwaniem o 1pix, bo wlasnie sprawdzilem u siebie - tez tak mam smile.gif Widocznie mam wiecej szczescia, niz KosiarzPL, bo wczesniej nie udalo mi sie tego zauwazyc, ale fakt jest faktem - przy dwoch rozmowach przycelowalem w dolna krawedz pierwszej zakladki i klikalem parenascie razy trzymajac kursor w jednym miejscu - za kazdym razem pierwsza zakladka zamieniala sie miejscem z druga...
Olórin
Na pewno jest z tym związane ;] Sprawdzałem właśnie - 200 ms delay rozwiązuje problem.
piotr.ek
Na 200% nie smile.gif Wlacz w ulatwieniach dostepu obsluge kursora z klawiatury numerycznej, wyceluj w dolna krawedz zakladki i 'klikaj' z klawiatury (5 na numerycznej) - kursor ani drgnie, a zakladki beda przeskakiwac tongue.gif
Olórin
Co poradze na to że TB_GETITEMRECT zwraca inne wartości niż faktyczny klikalny obszar buttona?
KoSiarzPL
Nie kłóćcie (kurde co to za wyraz wink.gif ) się o szczegółu wink.gif Jeśli zastosowanie opóźnienia rozwiązuje problem to bardzo dobrze.
A co z moim poprzednim problemem. Juz wiem okladnie co jest nie tak. Otwieram sobie kilka rozmow a nastepnie je zamykam kolejno, tak ze toolbar mi sie schowa. Nastepnie otwieram ponownie TE SAME rozmowy i tolbar nie chce mi sie pokazac.
PinBack
hmmm
w "znane błędy" nie ma nadal tego aby na pasku startu nie migało jak powalone nawet jak juz się przełącze na dane podokno.
Notify to jakoś da się przeżyć (albo podmienić), ale to jest b.irytujące

Super rzeczą za która byl bym sklonny postawic pomnik było by jak by: po zminimalizowaniu okienka rozmowy na pasku mamy nick ostatniej osoby, z ktora rozmawialismy,ktora jest 'otwarta', osoba A. Gdyby napisała do nas osoba B to na pasku mogło by się zamienić na nick B wink.gif

Nie wiem nawet czy to wykonalne.
Starczy tylko aby to tak nie migało na pasku...
lhs
U mnie ta "super rzecz" działa bezbłędnie. I nic mi nie miga na pasku blink.gif ...
Olórin
Nowy tytuł będzie w postaci:
"[tutaj nicki osób z nieprzeczytanymi wiadomosciami] tutaj tytuł aktywnego taba"....


A może to juz jest? tongue.gif nie pamietam tongue.gif W każdym bądź razie w tej wersji będzie wisieć nie do aktywacji okna zbiorczego, ale do aktywacji konkretnego taba (to samo z miganiem ikony na zakładce).
ustrYk
Olórin, czy daloby sie zrobic przelaczanie tabow klawiszami funkcyjnymi F1, F2, F3... itd?? pisalem o tym wczesniej, ale brak odzewu... wiec pytam raz jeszcze
Olórin
Dałoby się.
ustrYk
dzieki! juz sie nie moge doczekac aktualki w takim razie;) tabletka rzadzi
PinBack
QUOTE
U mnie ta "super rzecz" działa bezbłędnie. I nic mi nie miga na pasku blink.gif ...


K: 6.22.137
tabletka: 1.3.0.64

Problem:
Mam osoby A B.
Rozmawiam z osobą A, minimalizuje okno. Pisze osoba B. Na pasku startu miga (osoba A). Otwieram, przechodze do osoby B, na pasku dalej miga, odpisuje B, a tam dalej miga.
Minimalizuje, pisze A, nick na pasku sie nie zmienia, dalej miga.
Przestaje dopiero po czasie, a nie po otwarciu jego zakładki.
lhs
Mam te same wersje i, jak pisałem, żadnego z tych problemów. Spróbuj jeszcze raz ściągnąć i podmienić - Olórin pewnie znowu nie ponumerował którejś bety tongue.gif
Olórin
Tak działa, dokładnie tak ;] Nie zauważacie tego jak jest ustawione kilka mignięć, co innego kiedy ktoś wpisaliśmy 100 mignięć. Tak czy inaczej poprawione. Będzie przestawało migac po aktywacji okna.

QUOTE
Olórin pewnie znowu nie ponumerował którejś bety

To nie beta, bety tabletki nie są publiczne. Z resztą w tej chwili wersja incrementowana jest przy każdej kompilacji automatycznie.
KoSiarzPL
No i jeszcze jedna rzecz. Troche głupio wygląda odpinanie okna gdy jest tylko jedna zakłądka. Może by to zablokować.

PS Czy ktoś zauważył mój problem z otwieranie i zamykaniem okna tego samego kontaktu?
Olórin
To zostało już poprawione z tego co pamiętam smile.gif

QUOTE
No i jeszcze jedna rzecz. Troche głupio wygląda odpinanie okna gdy jest tylko jedna zakłądka. Może by to zablokować.

Oj, nie! Takie okno rozmowy po odpięciu i otworzeniu innej zakładki dalej będzie samodzielne...
PinBack
QUOTE
Tak czy inaczej poprawione.


a podmieniles pliki w 1 poscie? wink.gif
Olórin
QUOTE
bety tabletki nie są publiczne
Olórin
Poszukuję kogoś z dwoma monitorami do wykonania testów smile.gif Proszę się zgłosić na priv (najlepiej wieczorem).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.