Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
szczeniak191
Krogon - zainstaluj .net v3 (najnowsza chyba jaka jest) wszystko powinno smigać
fanotmas
Witam,
czy mógłby ktoś wrzucić na jakiegoś darmowego hosta (rapid, sendspace, mediafire) ten plugin?
SkkF
Proszę:
http://chust4.125mb.com/ktp/tabletka.dll
v. 1.6.2.259
fanotmas
Dziękuję.
fanotmas
Witam,
pewnie już gdzieś było, ale przeglądanie tylu stron odpada. Jak zrobić, aby podczas rozmowy z kilkoma użytkownikami nie przełączał mi automatycznie do rozmówcy, który napisze nową wiadomość. Jest to troszkę denerwujące gdy rozmawiasz z kimś, a tu nagle przełącza Cię do innego rozmówcy.

Pozdrawiam
stivo
Wystarczyło pierwszego posta przeczytać:
QUOTE
Po otrzymaniu wiadomości automatycznie przeskakuje na tab danego rozmówcy lub pojawiają się "kwadraciki" zamiast rozmów - ustawić Konfiguracja->Interfejs->Wiadomości->Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości->Wyłączone
Kooz
Witam!
Mam pytanie, na stronce autora znajduje sie ponizsza informacja:

QUOTE
Można odpinać okienka z okna zakładek, a nawet ustawić dla wybranych kontaktów automatyczne nie przypinanie do okna zbiorczego


Moje pytanie, jak to zobic? Nie moge doszukac sie takiej opcji!
SkkF
@up -

Kooz
Chodzilo mi o to smile.gif :



Ale i tak dzieki za szybka odp. smile.gif
Kooz
Jeszcze pytanko odnosnie tabletki, czemu okna rozmowy nie mozna przewijac scrollem myszy tylko trzeba paskiem?
ZMoRa
A pytanie odemnie. Czy uwas tez jak prowadzicie dialog i piszecie kilka widomoisci nasiskajac enter i jak ktos napisze do was wiadomosc to nie mozecie pisac dalej? Trzeba wtedy kliknac jeszcze raz w okienko tekstowe i dopiero mozna pisac. Nie wiem czy zrozumieliscie o co mi chodzi.
SkkF
@Kooz - było, poszukałbyś
Ale, że dzisiaj mam dobry dzień to proszę - tutaj.
stranded
można usunąć, już rozwiązałem problem
GuZiK
marzy mi się aby domyślną akcji tej ikonki z ostatnimi rozmowami w toolbarze było pokazanie okna wiadomosci z ostatnim (nie zamknietym) rozmówcą :>
Kamil, co Ty na to?:>
emaestea
http://i34.tinypic.com/jqkpbm.jpg
na obrozku przedstawiony jest moj problem z wtyczka Tabletka.. mianowicie, kiedy mam otworzone np. dwie zakladki(jak na zdjeciu) i pisze z jedna z osob i w tym samym czasie osoba z drugiej zakladki do mnie napisze okno zaczyna wygladac jak na zdjeciu.. zeby takie cos zniknelo musze wejsc normalnie klikajac myszka badz ctrl+tab na zakldke i odczytac wiadomosc. jest to bardzo uciazliwe, bo chcialbym najpierw dokonczyc pisac z druga osoba. ostatnio mialem format i musialem od nowa instalowac Konnekta i konfigurowac go jednak na moim starym konekcie kiedy tez mialem wtyczke tabletka(tylko, ze wnioskuje, ze jakas inna wersje, bo tym razem sciagnalem najnowsza) nie mialem tego problemu, bo kiedy ktos do mnie pisal z innej zakladaki to dana zakldka po prostu migala tak dlugo az jej nie odebralem na pasku... da sie to przywrocic jakos ? probowalem juz instalowac kazda wersje tej wtyczki po koleji, ale bez skutku :/
Senshi
QUOTE(SkkF @ 8.11.2007 - 16:42) *

@Kooz - było, poszukałbyś
Ale, że dzisiaj mam dobry dzień to proszę - tutaj.


Ja mam ten sam problem, jednak pole do wpisywania tekstu jest aktywne a przewijać dalej się nie da.
MaXyM
QUOTE(Senshi @ 1.11.2008 - 15:06) *

Ja mam ten sam problem, jednak pole do wpisywania tekstu jest aktywne a przewijać dalej się nie da.


Pol roku tu posta nikt nie napisal... a mnie w ciagu ostatniego miesiaca tabletka przestala dzialac na 3 komputerach! W tym jeden to jest system ktory mam juz 2 lata.

Problem polega na tym, ze po kliknieciu w zakladke Konnekt pokazuje wielkiego czerwonego f*a wink.gif Krytyczny wyjatek. Zakladki mozna zmieniac CTRL+TAB. Ale nie wolno kliknac w zakladke.

Macie jakies pomysly? bardzo sie przywiazalem do zakladek.
SkkF
Maxym - jaką masz wersję tej wtyczki?
foxx999
Witam,
tabletka powoduje dziwny bład u mnie. Po jakimś czasie okno rozmowy po prostu zawiesza się, przyciski działają normalnie, mogę przypiąć/odpiąć zakładkę, ale samo okno nie jest odświeżane, wcześniej podobny problem był z oknem listy kontaktów,
czy posiadacie jakies pomysly?
WRON3k
daj log z Konnekta
foxx999
Konnekt się nie wywala, po prostu po jakimś czasie nie mogę używać rozmów w zakładkach, muszę odpinać poszczególne okna
stranded
za parę minut wszystkie wtyczki konnektowe jakie chyba wyszły będą u mnie na serwerze:

http://stranded.eu/konnektplus/
RadoN
Mi tabletka wersja 1.6.2.259 przy włączaniu konnekta wywala błąd 14001 Load Failed i nie da jej się załadować. Przed formatem działała mi pięknie. Plugin gg8 po formacie też mi nie działał i wyskakiwał ten sam błąd co przy tabletce, ale zainstalowałem biblioteki z linka podanego w temacie z gg8 i teraz działa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.