Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Olórin
Zawartość ładowana jest tylko przy otwieraniu zapisanej sesji, nie jak ręcznie otworzysz okno... Never-ending-history powstanie tylko gdybyś zawsze zamykał K nie zamykając rozmowe danego kontaktu wink.gif
QUOTE

W tym momencie, tabletka mogła by się pytać czy w danym oknie rozmowy np wczytać/nie wczytywać poprzedniej rozmowy.

To najgorsze możliwe rozwiązanie. Już prędzej wolę dodać opcję ładowania rozmów bez kontynuacji sesji rozmowy w histori.
xxllxx
Jak się kliknie prawym klawiszem w puste miejsce po prawej od nickow to pojawia sie okienko wl/wyl wtyczke, a konnekt sie restartuje.
mcczester
W głównym toolbarze konnekta pojawił mi się przycisk "Zamknięte rozmowy", ale po kliknięciu na niego jest tylko opcja "wyczyść listę" i żadnych rozmów, tak się dzieje niezależnie od tego ile rozmów zamknąłem. W pozostałych miejscach historia rozmów działa poprawnie.
Olórin
xxllxx - Logi, używany system... Ten problem zakrawa się o zjawiska paranormalne wink.gif Wydaje się być poprawione...
mcczester - Poprawione wink.gif
xxllxx
Cos takiego:

CODE
Plug plugins\tabletka.dll made a booboo ...
  "Akcja 306007 , 1073741919 już istnieje!"
mcczester
Dziwne, nie aktualizowałem żadnych wtyczek a dzisiaj wszystko działa.
Za to wystąpił inny problem:
CODE
Plug plugins\tabletka.dll made a booboo ...
  "Akcja 306007 , 1073743436 już istnieje!"

Błąd wystąpił po kliknięciu PPM na pasek zakładek w pustym miejscu (wyskoczył błąd zamiast listy zamkniętych zakładek po czym restart konnekta). Błąd występował stale aż wyczyściłem listę zamkniętych zakładek używając przycisku w toolbarze z wtyczkami.
atol
CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C3417FB in the main Thread.
Information: can't read 0

inIM: 10133(0x40c00000 , 0x1)(30B) [tabletKa->wXP UI]

Stack trace:
.000017FB strlen+0x00000026 [MSVCR71_7.10.3052.4]
85C21AC8



Nastąpi zamknięcie programu!


podczas usuwania kantaktu którego wiadomośc nie była odebrana.
korro
QUOTE(mcczester @ 19.04.2006 - 16:58) *

.....Błąd wystąpił po kliknięciu PPM na pasek zakładek w pustym miejscu (wyskoczył błąd zamiast listy zamkniętych zakładek po czym restart konnekta). Błąd występował stale aż wyczyściłem listę zamkniętych zakładek używając przycisku w toolbarze z wtyczkami.


witam, u mnie jest to samo,log:
CODE
## [tabletKa]         Tabs::ControlTrigger: cnt: 1073741873
## [tabletKa]         Tabs::ChangeWindow(cnt = 49)
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - WM_ACTIVATE, wParam=1
## [tabletKa]         Tabs::Redraw()
## [tabletKa]         Tabs::Activate
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - Tabs::Reposition, cx=405, cy=339
## [tabletKa]         Tabs::Redraw()
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - Tabs::Reposition, cx=405, cy=339
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - Tabs::Reposition, cx=405, cy=339
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_SETTEXT: "Duli [Niedostępny] "Jak mnie tu nie kco to sobie jade...""
## [wXP UI]         MSGWNDCRATED
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [wXP UI]         onSizeMsg id=40000031 bar=1 ix=1006 bh=44
## [wXP UI]         onSizeMsg id=40000031 bar=1 ix=1006 bh=22
## [wXP UI]         onSizeMsg id=40000031 bar=1 ix=1006 bh=22
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [wXP UI]         onSizeMsg id=40000031 bar=1 ix=1006 bh=22
## [wXP UI]         onSizeMsg id=40000031 bar=1 ix=1006 bh=22
## [wXP UI]         onSizeMsg id=40000031 bar=1 ix=1006 bh=22
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_WINDOWPOSCHANGED, cnt=49
## [tabletKa]         Tabs::Activate
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_ACTIVATE, cnt=49
## [CORE]        * MessageQueue - inQ=0 , reqNet=10 , reqType=-1
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - WM_NOTIFY(NM_RCLICK) - dwItemSpec: -1, dwItemData: 0
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - WM_ACTIVATE, wParam=0
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - WM_ACTIVATE, wParam=1
## [tabletKa]         Tabs::Redraw()
## [tabletKa]         Tabs::SubclassProc - WM_ACTIVATE, cnt=49
## [CORE]      ---  plg.dtb saved ---


Plug plugins\tabletka.dll made a booboo ...
  "Akcja 306007 , 1073741901 już istnieje!"

## [CORE]      ---  deInitialization started ---
## [CORE]         Statystyka id = 1073755084; uptime = 17; msgSent = 0; msgRecv = 0

pzdr
Lwiczek
bug: jak ustawi sie skrot do przelaczania miedzy okienkami z ctrl+[n] na F[n] to nie dziala zamykanie okienka za pomoca ctrl+f4 sad.gif
blinx
tez mam ten błąd z prawym kliknięciem na listwie
przemock
Mam takie pytanko odnośnie tabletKi. Mianowicie jak mam otwarte kilka zakładek, i napiszę mi coś osoba z zakładki nieaktywnej, to w trayu wyskakuje powiadomienie o nowej wiadomości.. Można to wyłączyć? Tzn. żeby powiadomienie było tylko wtedy, gdy pisze do mnie ktoś, z kim nie mam otwartej zakładki. Bo jak mam otwartą, to miganie mi wystarczy.
Swift
a czy kiedys zamykanie okna poprzez skrót (shift+click) nie bedzie czyscilo okna rozmowy?
Olórin
Zmień skrót na inny, np. Ctrl+Click...
przemock
Po zainstalowanie fixa do KNotify przestał on powiadamiać o zmianach statusu kontaktów Checky...
keeveek


przy kliknięciu na toolbar "wtyczki" lub PPM na kontakcie na liście kontaktów.

EDIT: Błąd nie występuje zawsze, czasami tak, czasami nie..

http://members.lycos.co.uk/keeveek/log.log
Bo$s
Czy to właśnie tabletka dodaje ikonkę Zamknięte rozmowy na głównym toolbarze i w menu kontaktu pod prawym klawiszem ? Jak ta fukcja działa/powinna działać ? U mnie jest tam powiedzmy kilkanaście osób, klikam którąś z nich, otwiera się puste okno rozmowy z tą osobą. Gdy kliknę jeszcze raz na tą ikonkę zostaje tylko opcja wyczyść listę, reszta kontaktów, które tam były znika.

Wersja wtyki 1.6.1.103
mcczester
Tak, to jest opcja dodana przez tabletkę. Dzisiaj wyszła wersja 1.6.1.119 w której ta opcja wg moich obserwacji działa w pełni poprawnie.
Mikołaj
@keeveek : miałem to samo, za każdym razem. Wyszło po kombinowaniu z wtyczkami. Pomogło wczytanie backupu.
mcczester
Wczytywanie backupu było zbędne - wystarczyło wyszyścić historię zamkniętych rozmów przy pomocy głównego toolbara, aby tymczasowo naprawić błąd. Na szczęście wszystko już działa bez zarzutu.
D_I
a myślał ktoś nad możliwością przeciągania ikonek kontaktów "drag&drop" :>

jeśli tak, to szczerze zachęcam szanownego Pana autora do zajęcia sie tym w przyszłości niedalekiej : ) wub.gif
blinx
no w sumie to drag&drop nie jest tak bardzo potrzebne bo wystarczy kliknąć 2 razy na kontakcie żeby odpalić nową zakładkę... ale zawsze to coś nowego
D_I
ale ułatwiłoby przełączanie, nie trzeba byłoby np ctrl + 1 tylko z tabulatorem kolejno, bo czasami z niektórymi osobami rozmawia sie "luźniej" i trzeba przeskakiwać czasami po drodze ich okno : )
Olórin
Przecież możesz zmienić kolejność tabsów... nie rozumiem o co Ci chodzi...
ved
Pytanie jedno: czy olew.K zawsze tak dziala, czy to wina Tabletki, ze jak "olewam" osobe, to mimo wszystko pojawia sie ona w zakladce(nie dociera natomiast wiadomosc od niej). Wkurzajace troche, bo po to ignoruje ten kontakt zeby mi wlasnie okienko rozmowy nie wyskakiwalo, a teraz i tak musze je za kazdym razem zamykac!!
Bzdura sie robi

I co z funkcja "wyslij spam"?? Bedzie to poprawiane?
D_I
QUOTE(Olórin @ 11.05.2006 - 07:48) *

Przecież możesz zmienić kolejność tabsów... nie rozumiem o co Ci chodzi...


o kurcze. no rzeczywiście. przepraszam, u mnie to po prostu nie działa zawsze

może przez przezroczystość i takie duperele (object dock) w windowsie.
archdevil
mam problem z tym samym błedem co keeveek
mcczester
Ściągnij najnowszą tabletkę - błąd jest poprawiony.
archdevil
mam 1.6.1.119 chyba najnowsza?
crosis
Jak można zmienić ikonkę wiadomości, która wyskakuje gdy jest nieaktywna zakładka z kontaktem, który wtedy pisze? tongue.gif
mcczester
QUOTE(archdevil @ 17.05.2006 - 18:37) *

mam 1.6.1.119 chyba najnowsza?

Tak i u mnie na tej wersji błąd nie występuje i ogólnie wszystko działa poprawnie.
archdevil
u mnie w poprzedniej wersji nie wystepowal...
Mucha
Jak klikne na kontakt prawym klawiszem myszy:

Ten blad wystepuje odkad ponownie zainstalowalem konnekta sad.gif
Przedtem caly czas korzystalem z tej wtyczki, jest bardzo uzyteczna, a teraz musze machac po calym ekranie mysza zeby zmieniac okienka sad.gif
Logi: http://members.lycos.co.uk/mcm87/smiecie/T...tKa_-_Mucha.log
Olórin
Masz najnowszą wersję z centralki? Możesz zawsze wgrać wersję stabilną.
Mucha
Mam wersje 1.6.1.119. Ktora to jest wersja stabilna?
Bejkrools
Mucha, od dzisiaj mam identyczny problem... tez nigdy wczesniej sie to nie pojawialo :/ Jak rozwiazesz to, to powiedz w jaki sposób. tez mam tą samą wersje, co Ty

20 min pozniej:
zainstaluj najnowsza wersje. 119 nie jest najnowsza. Nowa dziła bez zarzutu.
Olórin
.119 to beta, stabilna jest na centralce kplugins.
Bejkrools
v 1.6.1.25
mcczester
Dziwna sprawa, bo u mnie właśnie .119 działa bez zarzutu, a z poprzednimi (włączając w to "stabilną") były problemy.
Olórin
W przypadku ostatniej bety działanie (lub nie) zależy od kilku ustawień UI, niestety ostatnio nie mam czasu się temu przyjrzeć wink.gif
a'mal
Wszystko chodzi bardzo łądnie....kopiuje jak marzenie. Czasami trzeba dwa razy machnąć Ctrl+C. Poza tym to w porządku.
Bejkrools
Błagam was, prosze o tabletka.dll ale w wersji 1.6.1.25. Ta 1.6.1.119. powoduje u mnie błąd opisany powyzej, natomiast przez nieuwage wlasnie na taką wymienilem przy aktualizachach w konnekcie. Nie moge znalesc tej dobrej wersji, a strona centralki kPlugins nie dziala sad.gif nie pamietam skad ją sciągałem ;( ale chyba wlasnie z centralki sad.gif
blinx
masz sam używam tej wersji

http://blinx.liceum.eu.org/tabletKa.dll
Olórin
Na szybko zrobiłem kilka zmian w kodzie, sprawdzcie. Wtyczka czeka do zatwierdzenia na centralke beta smile.gif
Bejkrools
Dzieki wielkie stary smile.gif
zhvir
a nowej wersji dalej ni ma... coś długo trwa to zatwierdzanie, pewnie jakaś komisja musi się zebrać :>
Olórin
Czy występują jakieś problemy z nową wersją?
mcczester
U mnie działa tak samo jak .119, czyli wszystko w porządku i zero problemów.
Lisuu
Ja jak narazie nie znalazłem żadnych problemów. Dodam że aktualizowałem wczoraj.
Ponadto działa lepie niż wcześniej. Kiedyś miałem błąd za błędem. Teraz jest spokojnie.

Świetna Robota biggrin.gif
Lwiczek
Nie wiedziałem gdzie umieścić tą propozycję, a że tabletka i tak modyfikuje kilka właściwości okna rozmowy Konnekta, to wydaje mi się że tu będzie pasować.

Czy dałoby się zrobić przyciąganie okna rozmowy do krawędzi? Analogicznie jak głównego okna?
Olórin
Lwiczek - okna zbiorzczego? nie ma problemu, tylko stosowny kod musze znaleźć wink.gif

Na centralce beta powinna pojawić się nowa wersja
CODE
+ Usunięto (chyba) błędy krytyczne
> Middleclick na przycisku zamykania/odpinania tabów (na pasku zakładek) przywraca ostatnio zamkniętą (zaczerpniete z firefoxa;) )
> W opcjach można wyłączyć tworzenie osobnego toolbara w oknie rozmowy - przyciski będą doklejane na początek standardowego. Opcja wyjątkowo wymaga restartu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.