Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
idarek
Zaktualizowałem plugin tabletKa z centralki i występuje błąd podczas włączania konnekta


CODE

## [CORE]      --- UI prepared ---
## [kStyle]      ---  Applying theme ArkCrystal ---
## [GG]      ---  LibGaduw32 v: CVS ---
## [kAQQ]         24012
## [kAQQ]         Subclass akcji okna wysylania o owner: 147
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - WM_CREATE
## [tabletKa]         Tabs::WndProc - Tabs::Reposition, cx=627, cy=500
## [tabletKa]         Tabs::SetAlpha()
## [wXP UI]        ->  autostart = 0
## [tabletKa]         Tabs::IStart - SavedSession: 1073743296

Locking...
Lock applied

Critical Structured Exception caught. Preping more info...

Access Violation
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C3417FB in the "tabletKa.Tabs::RevertSession" thread.
Information: can't read 0

lastIM: 248(0x19ab7e0 , 0x0)(30B) [tabletKa->CORE]

Stack trace:
.000017FB strlen+0x00000026 [MSVCR71_7.10.3052.4]

atol
potwierdzam
Olórin
Jaki tryb wznawiania sesji ustawiony (automatyczny czy pytanie)?
atol
nie rozumiem dokładnie ale strzele wink.gif

Występował przy pytaniu o profil jak i przy ładowaniu K na starcie
Olórin
konfig->tabletka-> automatycznie przywracaj sesję
atol
bedzie kłopot z odpowiedzią na to pytanie bo nie moge właczyć K z tą wtyczką by mi nie padł error.
Jedynie moge powiedzieć że nie bawiłem sie konfiguracją tej wtyczki pod tym wzgledem wiec powinieneś wiedzieć wink.gif
dulek000
Wyeksportuj konfigurację expimpem - tam znajdziesz ustawienia opcji niewłączonych wtyczek.
ursus6
Błąd co powyżej.
Tabs/AutoRevertSession = 0
Olórin
Sprawdźcie nową wersję.
atol
narazie działa smile.gif
Swift
a prawy alt+e jak zamykal okno tak dalej zamyka...
beosia
powiem tylko tyle: niech autorzy tabletki i kaqq porozmawiają ze sobą i ustalą co jest przyczyną błędu ctrl+tab i przestańcie odsyłać użytkowników mówiąc że to nie wasza wina bo nie tędy droga
Olórin
Ja słyszę pierwszy raz o związku tego z kaqq, rozwoju kaqq nie śledzę... (Tymczasowym) rozwiązaniem jest przesunięcie tabletki pod kaqq

Edit: Przebadałem sprawę, kAQQ blokuje również działanie k.lawy w oknie rozmowy i działanie drag'n'dropa w ggimage...
D_I
no więc Ja sprawdziłem... i (przynajmniej u mnie) sprawę z ctrl+tab rozwiązuje przesunięcie kolejności ładowania wtyczek, tak by kaqq ładowało się przed tabletką.
Olórin
Zaktualizujcie kAQQ, powinno być dobrze.
Andrzej1307
Jest ok, skróty działają. Dzięki smile.gif
MichAelis
Problem jest taki, mam kilka zakladek i jak dochodzi wiadomosc od uzytkownika ktory "jest" na nieaktywnej w danej chwili zakladce. To kNotify powiadamia mnie jakby doszla nowa wiadomosci sad.gif da sie to wylaczyc?
Olórin
Przeczytaj 1. post.
MichAelis
Czytalem juz wczesniej i nic tam nie ma o moim problemie. Jesli masz na mysli:
"Po otrzymaniu wiadomości automatycznie przeskakuje na tab danego rozmówcy - ustawić Konfiguracja->Interfejs->Wiadomości->Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości->Wyłączone"
to wlasnie tak mam ustawione
Olórin
Przeczytaj jeszcze raz, uważnie.
monoo
@MichAelis
QUOTE(Olórin @ 22.12.2005 - 23:25) *
Denerwuje KNotify?
  • Wersja czysta + fix dla tabletki: (+ 32) -- file is missing --
  • Wersja z fixem skolimy odnośnie obsługi łączenia i rozłączania + fix dla tabletki: -- file is missing --
  • Wersja z fixem skolimy odnośnie obsługi łączenia i rozłączania -- file is missing --

wink.gif
Mirage
Dziś pojawił mi się dość niespodziewany problem z wtyczką tabletKa.

Oto on:

Występuje on wtedy, gdy klikne prawym przyciskiem myszy na którąś zakładkę.

Próbowałem na nowo zainstalować wtyczkę, lecz nic to nie dało.
Co zrobić, aby ten błąd mi się nie pojawiał?
Olórin
Jak nie masz to zainstaluj najnowszą betę.
Mirage
Zrobiłem tak jak napisałeś, przez kilka dni nie było problemów, do dziś. Po uruchomieniu konnekta ponownie pojawia sie wspomniany przeze mnie wyżej błąd.
Olórin
Upewnij się czy masz na pewno najnowszą (1.6.2.241), w tej ten błąd już nie może występować.
Mirage
Zgadza się, mam tą wcześniejszą - 1.6.2.158. Szukałem po całym forum i na stronie tej wersji, którą podałeś, niestety bezskutecznie. Mógłbym prosić o linka?
Olórin
centralka beta
ikari
Dodam znowu coś od siebie. Znowu przywracanie sesji, ale tym razem sytuacja dość egzotyczna.
Mam dwa systemy, oba to XP. Konnekt jest jeden, jeden system ma w systemie plików dowiązania do folderu Konnekta w drugim systemie (widzi je "jak własne").
Jeśli rozmawiam na pierwszym i chyba dodatkowo w rozmowie prześlę jakiś obrazek przez GGImage, to po zmianie systemu, kiedy Konnekt przywraca tamtą sesję - wywala bluescreen i system się restartuje. I tak z 5 razy, dopóki nie uda mi się kliknąć "anuluj" na czas (to jednak trudne, bo jak przycisk widać, to jest już za późno wink.gif)
sn0wman
[1.6.2.241]

jeśli zamykając konnekta nie miałem żadnej zakładki włączonej, to dlaczego zawsze odtwarza mi się ostatnia zamknięta, nawet pusta ?
dampis
nowa beta z centralki nie dziala, konnekt wywala monit ze wtyczka nie moze byc zaladowana

@down:
działa, dzięki.pzdr
marszal
K.notify nie wyswietla przchodzących rozmów [statusy chodza], probowalem z oby trzema K.notify z pierwszego postu i nic.

TabletKa 1.6.2.253
stanmar
Tak, potwierdzam, brak wyswietlania k.notify z przychodzacymi wiadomosciami
dampis
mam nowa bete tabletki i to pierwsze(inne tez sprawdzalem) k.notify z pierwszego posta tego tematu i gdy dostaje wiadomosc to k.notify o tym informuje, ale gdy zmakne rozmowe z tym kontaktem czy to przez zamykanie okna IEView czy przez przycisk na pasku zakladek, to jesli ten kontakt jeszcze raz do mnie napisze to wtedy k.notify nie wyswietla informacji o wiadomosci.
.misiek
Potwierdzam spostrzezenia wyzej wymienione, ale swoja droga mnie to sie tam to podoba tongue.gif
Jak bedziesz naprawial Olórin to daj opcje gdzies zeby to dzialalo jak teraz wink.gif


A teraz do sedna mojej sprawy. Mianowicie nie wiedzialem gdzie mam napisac o tym, czy w temacie tabletki, czy w temacie klawy, ale chodzi o to ze przypisalem sobie skrot ctrl+w do zamykania zakladki rozmowy. Skrot przypisany jest tylko do okna rozmowy. Nie wiem czy wczesniej to dzialalo, gdyz dopiero niedawno zaczalem tego uzywac tongue.gif

Problem polega na tym ze jak "nadusze" ctrl+w to zamyka mi zakladke aktywna i jeszcze jedna jakas losowa przewaznie [a ta losowa jest ktoras gdzie osoba jest online, a jesli takiej nie ma, to zamyka pierwsza po lewej od tej ktora jest aktywna]. I dzieje sie tak w 90% przypadkow. Pozostale 10% dziala dobrze. Tzn zamyka jedna zakladke a reszty nie rusza tongue.gif

Mysle ze jest w miare jasno napisane.

log: >here<



@down
blush.gif laugh.gif
To dopiero plama tongue.gif
Do kosza z tym postem biggrin.gif
zimaq
Ctrl+W domyślnie zamyka zakładkę, nie trzeba dodawać w kLawie skrótu ;-)
sushi
zdaje sie ze jeszcze przewijanie scroll'em nie dziala natomiast po odepnieciu okna dziala
a tak wogole to piekne urzadzenie wink.gif
ciaastek
Działa przewijanie scrollem, ale musi być aktywne pole do wpisywania wiadomości.
ustrYk
w najnowszej tabletce info o wlaczeniu kAway2 nie jest wysylane w ogole. na mysli mam o otwarte okno. domyslam sie ze przy poprawianiu bugu wysylajacego do szyskich wylaczono prawidlowe dzialanie przez przypadek.

EDIT: nie wiem czy olorin dostal ode mnie odp na PM, ale nowa tabletka na centralce beta nie ma zadnych problemow z synchronizacja kAway2...
wasiu
Zauwazyłem pewien błąd po zaktualizowaniu tabletki, tak sądze, że to jej wina bo nic innego nie instalowałem do konnekta, mianowicie gdy wysyłam koledze linka www.filmweb.pl/Film?id=141542 to on dostaje tego samego linka tyle że wszystkie słowa małymi literami czyli www.filmweb.pl/film?id=141542, jak widać zmienia sie tylko napis FILM po slashu nie jest z wielkiej litery, niby nic ale wtedy taki link nie działa!, wcześniej nie było taki problemów i kolega wchodził normalnie w moje linki z filmweba. Jest to dość uciążliwe, bo cały czas ktoś pisze że nie działa link:)
Olórin
tabletka nie ma nic do treści wiadomości.
Aule
To 'wina'(bo wg mnie to nieumiejętność posługiwania się wtyczką) K+'a, masz po prostu włączone zamienianie na poprawne zdania, tzn takie, gdzie tylko pierwsza litera zdania jest wielka, a reszta mała.
wasiu
Nie używam K+, ani zadnej innej co zmienia wiadomosci typu cenzura czy cos w tym stylu. No trudno poszukam moze to cos innego, dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam
wit363
Mam pytanie gdy mam okno rozmowy otwarte i kiedy pisze odpowiedz i przychodzi nowa wiadomość automatycznie mi na nią przełacza jak to wyłączyć (wiem że się da ale przez metode prób i błedów zajmie mi to wieki) dry.gif
bogdan89
Nie cytować ostatniego posta!
a sprawdzałeś podstawowe ustawienia Konnekta?
Ustawienia -> Interfejs -> Wiadomości ->
tam jes takie coś: Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości. Wyłącz to.

Jesli dobrze rozumiem Twoj problem, to moje rozwiązanie powinno pomóc.
wit363
Dzięki już wszystko jest ok tongue.gif
Massir
Olórin, mozesz cos zrobic z tym fantem(niedziala skrot ctl+c w oknie rozmowy)
keeveek
nie wiem na co komu ctrl+c , kopiowanie w stylu irc jest wygodniejsze.
amon'
QUOTE(stanmar @ 20.11.2006 - 15:38) *

Tak, potwierdzam, brak wyswietlania k.notify z przychodzacymi wiadomosciami


coś się zmieni, olorin?
keeveek
ściągnięte poprawione notify? (to pod tabletKę)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.