Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
amon'
oczywiscie ze tak;] nadal brak rezultatow
keeveek
u mnie wszystko działa...
Olórin
Pobierz wersję bez fixów skolimy (tylko tabletkowa ewentaualnie z tymi do klocka http://www.gizycko.mm.pl/%7Edulek/stuff/kNotify.zip )
Aule
Trzeba by chyba zrobić jakąś jedną wersję k.Notify.
Camill
A można by przypiąć okno rozmowy do okna głównego Konnekta?
Tam gdzie jest lista by się pokazywało okno rozmowy, a np. na dole by były zakładki do przełączania się między rozmowami i listą kontaktów rolleyes.gif
ved
Bylo.
Nikt sie nie podjal dotychczas z tego co mi wiadomo.

Jest w Spiku.
Camill
QUOTE(ved @ 7.01.2007 - 16:30) *

Bylo.
Nikt sie nie podjal dotychczas z tego co mi wiadomo.

Jest w Spiku.

No wiem, że jest w spiku, jeszcze dzisiaj rano z niego korzystałem tongue.gif
Ale teraz po kilku latach przyszedł czas na zmiany :]
No i tego mi brakuje akurat...
saCOOL
Też mi tego brakowało. Potem stwierdziłem, że lubię móc rozmawiać i widzieć listę kontaktów jednocześnie :>. No i chyba niemożliwe (Twoja prośba) do wykonania (jak znam życie) na dziś dzień. Czekajmy cierpliwie na 0.7 :>.
keeveek
QUOTE(saCOOL @ 7.01.2007 - 19:02) *

Czekajmy cierpliwie na 0.7 :>.

i żeby nie było głodu na świecie.. i wojen..
Olórin
QUOTE
No i chyba niemożliwe (Twoja prośba) do wykonania (jak znam życie) na dziś dzień.
Możliwe. Przed wypuszczeniem tabletKi też twierdziliście że to niemożliwe.
amon'
knotify ma opóźnienie około 5 sek.
Mucha
QUOTE(Camill @ 7.01.2007 - 16:25) *

A można by przypiąć okno rozmowy do okna głównego Konnekta?
Tam gdzie jest lista by się pokazywało okno rozmowy, a np. na dole by były zakładki do przełączania się między rozmowami i listą kontaktów rolleyes.gif
Mówisz o zintegrowaniu okna rozmowy z listą kontaktów? Jest to możliwe do wykonania, nawet mógłbym to dodać do kDuoView, ale nie wiem czy jest sens to teraz robić, bo ma się przecież zmienić kontrolka listy kontaktów i cała praca pójdzie na marne.
keeveek
Mucha, jeśli możesz to zrób i dodaj coś takiego.. nie ma sensu czekać na K 0.7, to tak jak czekać na sąd ostateczny
Olórin
Ale jaki jest sens wymuszania używania kDuoView? To zdecydowanie temat na osobną wtyczkę.
Mucha
Ja myślałem raczej w sensie konferencji i wypisania rozmówców.
ustrYk
A co myslicie o opcji znikania zakladek nieaktywnych przez ustawiony wczesniej czas. My nie piszemy, do nas dana osoba nie pisze to zakladka sie sama schowa. Ot, taki moj pomysl
zhvir
jak olórin będzie się bardzo nudził to może coś takiego zrobić :>
jiobel.
Przy włączonym TaskSwitchXP (czy też innym programie tego typu – czyli generejący podgląd programu jako miniaturka w czasie rzeczywistym) okienko rozmowy zamarza (nie działa skrollowanie, pisanie, przełączanie tabów).

Da się coś zrobić?
MSQ
QUOTE
Przy włączonym TaskSwitchXP (czy też innym programie tego typu – czyli generejący podgląd programu jako miniaturka w czasie rzeczywistym) okienko rozmowy zamarza (nie działa skrollowanie, pisanie, przełączanie tabów).


Niestety potwierdzam.
Olórin
SOA #1
ikari
U mnie tez nigdy nie bylo z tym problemu, mimo uzywania TaskSwitch XP (2.0.10) smile.gif Nie potwierdzam. Pewnie to co innego..
MSQ
Dziwne, kiedyś też używałem programu do tworzenia miniatur aplikacji na pulpicie po zminimalizowaniu. Niestety okno rozmowy konnekta wtedy zamarzało wink.gif
artex92
Witam- ja z tabletka beta i normalna (najnowsze wersje z aktualizacji konnekta) taki problem, że mianowicie na tabletce 1.5.0.161 okna z rozmową gdy ktoś inny pisze działają ok i mogę jednocześnie coś tam do danej osoby z którą gadam bazgrać i z innymi w oknie tabletki, a w najnowszych wersjach znika mi zaznaczenie pola tekstowego i gdy piszę to nic się nie wyświetla (z osobą, z którą gadam i z innymi w otwartej tabletce). Co się dzieję, bo chciałbym użyć w końcu lepszych wersji, a tak muszę siedzieć na 1.5.0.161??? Pozdrawiam- Artur
zhvir
1.5.0.161? ja mam wersję 1.6.2.259
artex92
QUOTE(zhvir @ 13.03.2007 - 17:06) *

1.5.0.161? ja mam wersję 1.6.2.259

Na najnowzej wersji to samo mad.gif
Varabi
Mamy automatyczne wczytywanie ostatniej rozmowy do otwartej zakładki. Czy dałoby się zrobić jako opcję wczytywanie ostatniej rozmowy do zakładki, jeśli ją otwieramy? Bo teraz jest tak, że klikam sobie na liście delikwenta i otwiera się pusta zakładka. Zawsze muszę wciskać, „poprzednia rozmowa”.
.misiek
Witam :]

Olórin, drobny bug mi wyskoczyl, mianowicie:

Jesli mamy przywracanie sesji po restarcie/crashu/whatever to kiedys dorobiles opcje taka ze widac z kim przywracamy rozmowe/rozmowy [nick na liscie kontaktow]. I teraz jest taki przypadek:

Rozmawiamy z kims kogo nie mamy na liscie kontaktow [czyli widnieje numerek jako kontakt do usuniecia po zamknieciu programu], wtedy nastepuje crash/restart/brak pradu/whatever i po wlaczeniu K pojawia sie komunikat czy chce przywrocic sesje rozmow z:
pusta lista, zupelnie zadnego napisu [a to byl ten kontakt ktorego nie mielismy na liscie]

Zapytanie wyglada tak:
czy chcemy przywrocic rozmowe z
[puste pole]
guziki tak/nie.

Jesli klikniemy na tak to nic sie nie stanie, zadne okienko sie nie otworzy nic.

Cos sie da na to zaradzic? Ewentualnie jakis komuniat podczas przywracania rozmowy?


p.s nie czytalem uwaznie tematu tego, ale ztcw to raczej nikt nie zglaszal czegos podobnego wink.gif
benq
a ja mam takie pytanie- ikony odpowiedzialne w oknie rozmowy np za zmiane statusu, wyswietlenie info o userze czy wysylanie plikow/obrazkow pojawiaja sie u mnie tylko w 1 zakladce natomiast w kolejnych sa tylko te od formatowania i emotek. Da sie to jakos naprawic?
Qiub
LOL dzis po dluzszym czasie wstrzymywania sie z aktualizacja tabletki, zrobilem to, i c o ? ... krytyk :/ i nie laduje sie tabletka :S
D3nY
Qiub: zaktualizuj dodatkowe pliki --> biblioteki oraz tym podobne przez kUpdate
Qiub
he no niestety, jak zaznaczam biblioteki i pliki dodatkowe, to opcja "start" by zaczac instalacje jest nieaktywna ohmy.gif
Link do loga
http://artemis.wszib.edu.pl/~myslak/konnekt.log
Jeszcze dodam ze podobnie wywala nowego kJabbera (rowniez wczoraj zaktualizowany) :/
screen bledu:

Edit:
zaktualizowalem, nie pomoglo ...
D3nY
Qiub: wymagany również jest dla nowego kJabber`a jak i tabletKi oraz kilku innych wtyczek --> MSVC2k5 Redistributable Package.
a dla samego nowego Jabber`a dodatkowo zaktualizowane--> Konnekt.exe, kJabber.dll, oraz biblioteki MSVC 8.0;
Więcej info: http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...2&hl=kaway2 w części UWAGA! tam również potrzebne linki..
Pozdrawiam:]
Qiub
Dzieki, po zainstalowaniu tego Tabletka dziala
ale czy tzn ze przy kazdym reinstalu windowsa musze kombinowac i od nowa instalowac te paczke? czy mozna jakies pliki z niej przeniesc do katalogu z K i ma chulac?
ewentualnie ... jakie to pliki?
Mute
Hej!

Mam glupawy problem, ktory pewnikiem juz sie przewinal.
Gdy korzystam z tabletki, po resecie konnekta, okno rozmowy jest troche przesuniete. Po kazdym resecie bardziej.
Strasznie irytujace.
Da sie cos z tym zrobic?

Bez tabletki okno siedzi dokladnie tam gdzie je zostawilem.
baciek
A ja mam następujący problem. Gdy korzystam z tabletki 1.6.2.231 i wcześniejszych też, pojawia się takie coś,gdy przychodzi wiadomość:
dampis
@baciek, wyłącz "AUTOMATYCZNE OTWIERANIE OKIEN PO NADEJSCIU WIADOMOSCI"
nakiel
MAM problem tabletka nie che mi sie załadowac i wyskakuje problem ze nie moze byc załadowany plugin POMOCY!!!!
niech ktos umiesci link do strony skad mozna dobra tabletke sciagnac..
byłbym wdzieczny....
psota
Strzelam, że nie masz tego
baciek
Dzięki dampis,pomogło
WRON3k
Olórin:
QUOTE
- link nie działa tongue.gif

a i przydało by sie żebyś dodał tą informacje do pierwszego posta tongue.gif :
QUOTE(psota @ 27.05.2007 - 00:35) *

Strzelam, że nie masz tego
Urso
Witajcie, wczoraj zacząłem swoją przygodę z wtyczkami do konnekta, pomimo tego, że używam go od 3 lat wink.gif Pierwsza była właśnie tabletka i w związku z nią mam pytanko.... przeglądałem poprzednie strony tematu ale chyba nie było o tym wzmianek a mianowicie:
kiedy mam otwarte okno rozmowy (moze byc jedno, moze byc ich kilka) i chce cos napisac, pisze, pisze, a w tym momencie nadejdzie wiadomosc od rozmowcy to moje pisanie jest przerywane - musze ponownie najechac na pole tekstowe i kliknac lewym przyciskiem myszy by kontynuowac pisanie wiadomosci. Spotkaliscie sie z czyms takim? Wbrew pozorom to bardzo denerwujący minus wtyczki :]

----

po restarcie konnekta działa normalnie, nie wiem czy był to pojedynczy wybryk, dam znać w miarę korzystania :]
ustrYk
ale nie przecztales najwyrazniej pierwszego postu wink.gif

pasztet
siema ; ) jestem total nOObem i mam konnekta az jeden dzień OO. Ale dobra .

Nawiązując do "kwadracika" .. Da sie zrobić tak, żeby (mając włączoną tabletkę) okienko z pierwszą wiadomością otwierało sie zminimalizowane ?

zawsze jak gram ( akurat w cs'a ) to gdy ktoś pisze minimalizuje mi sie gra ; / Bardzo wkurzające . Rozwiąłem ten problem ustawiając na automatyczną minimalizację ... No ale teraz jak mam tabletkę otwiera sie dalej niezminimalizowane : < CHCE MIEĆ OKIENKO Z NOWĄ WIAD. ZMINIMALIZOWANE ! da sie ? ; < plz help .
Aule
To wyłącz "Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości"(interfejs/wiadomości).
pasztet
ale właśnie ma sie otwierać! ma sie otwierać zminimalizowane okienko razem z tabletką ... ale jeżeli mam włączoną tabletkę i zarazem włączoną opcję "otwieraj automatycznie okienko z nową wiad. - zminimalizowane" to okienko otwiera mi sie normalnie ( nie zminimalizowane ) a dopiero w środku zminimalizowane okienko ... tzw. "kwadracik" ... da sie zrobić tak żeby mając włączoną tabletkę okienko otwierało sie samo ale zminimalizowane ?!
Agressia
Tak, ta wtyczka jest świetna...
ale mam z nią ostatnio problem, jakoś tak nagle [na parwde, nic nie robiłam]
wyskoczyło :

http://img516.imageshack.us/my.php?image=ghnix2.png

czy ktoś mi w końcu z tym pomoże? ;(
.nomis
zajrzyj do postu numer 742 w tym temacie i ściągnij "to" z drugiego cytatu wink.gif wczoraj formatowałem dysk i miałem ten sam problem. Wystarczyło się rozejrzeć i problem naprawiony samodzielnie.
krogon
mam pytanko
czy wtyczka tabletKa wymaga zainstalowania platformy .NET - jeśli tak w jakij wersji (1.1, 2.0, 3.0)

przeinstalowałem system i teraz mi się nie włącza ta wtyczka, a nie chce śmiecić systemu tym niepotrzebnym szajsem
dzieki za odp
pozdrawiam
MokrySedeS
Podejrzewam, że odpowiedź masz 10 postów wstecz wink.gif
krogon
też podejrzewam że to gdzieś tu jest napisane, ale... bez przesady nie chce mi sie 38stron cytac ;p

i jeszcze ten badziewny system wyswietlania tematu jako drzewo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.