Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tabletKa
Konnekt | Forum > Dodatki > Wtyczki
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
zhvir
Może jutro bo to będzie dokładnie miesiąc od poprzedniej wersji :/
keeveek
piękny dowcip, piękny biggrin.gif nowa wersja była zapowiadana , że cośtam cośtam blaaah blaaah za tydzien będzie, ale cosik nie widać.. poczekajmy.. może coś sie ruszy..
Olórin
Czekajcie cierpliwie.

Wnioski z obserwacji: Nie należy podawać żadnych terminów czy zapowiadać nowości, zawsze będą pytania kiedy i dlaczego tak późno.
dulek000
OT: Masz rację Olórin - terminów się nie podaje, bo niektórzy nie rozumieją, że programiści mają własne życie.
Aule
OT: Ta, to podstawowy błąd czyniony przez nas czasami. Podając termin należałoby go dotrzymać, a ilość wolnego czasu może na to nie pozwalać.
keeveek
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0000000F in the main Thread.
Information: can't read f

inIM: 10133(0x43f00000 , 0x1)(30B) [tabletKa->wXP UI]

Stack trace:
0000000F



Nastąpi zamknięcie programu!

to wystarczy czy poszukać logi?


EDIT: no więc oto log konnekt.log
olekk
dlaczgo nie mam ikonki statusu przy kontakcie w tabelce ?? mam samą nazwe uzytkownika a brak ikonki czy osoba jest dost niedost czy ukryta ?? http://globkomp.go.pl/status.jpg link do zdjecia
dulek000
Zainstaluj nową FavIkon - http://olorin.info/2006/02/25/favicon-02/.
KoSiarzPL
Już się napaliłem, że jest to kopiowanie wreszcie ale niestety. Niby działa ale nie zawsze gdy ja chcę. Ech tylko tego mi w tej wtyczce brakuje.
wasiu
Jest możliwość, stworzenia blokady tylko na historię? Tak, aby historia rozmów była niedostępna, ale wciąż była by możliwość porozumiewania się?
Olórin
Kiedy wydziele to do osobnej wtyczki bedzie taka mozliwosc. Kopiowanie powinno działać, co nie znaczy że działa w 100%.

Będę przyglądał się w najbliższych dniach błędom na windows 98, jeżeli u kogoś takowe występują (nie ładowanie wtyczki) - proszę o kontakt na priv wink.gif
KriSLee
QUOTE(keeveek @ 27.12.2005 - 09:59) *

bo ta ikonka od nieprzeczytanej wiadomości pyrga i pyrga dopóki w nią nie kliknę, nawet jeśli już czytałem te wiadomość i zamknąłem okno rozmowy tongue.gif klikam na koperte - puste okno tongue.gif[..]

Ciekawe, bo ja mam tak od pewnego czasu (a nie używam jeszcze tej tabletki) blink.gif
Zaczęło się tak robić po jakiejś aktualizacji/nowej wersji wtyczki - tylko przeoczyłem której.
Może GetToKnow ?
@ndy
@Olórin opcja związana z przeźroczystością okna rozmowy nie działa zbyt dobrze. Gdy odpala mi się konnekt i chcę z kimś porozmawiać okno nie jest przeźroczyste. Dopiero jak wejde do ustawień TabletKi i wróce ponownie to jest przeźroczyste. W opcjach nie musze nic zmieniać, wystarczy że wejde do ustawień. Logi podesłałem na pw.
olekk
dulek000 dzieki po zainstlaowaniu nowego favicon wszystko działa jak powinno thx !!
Puma
Nowa ikonka na toolbarze, idzie ją wyłączyć? nie chce zabezpieczać okna rozmów hasłem.
Cl3riq
U mnie zainstalowana nowa tabletKa i nowy FavIcon niestety się nie "kombują" dry.gif

Inna FavIconka w Trayu i liscie kontaktów... i inna na pasku zadań i pasku tabletKi.

SKRIN:


Macie jakies pomysły?
arct!c
Mam małą propozycje jeśli chodzi o zablokowanie okna rozmowy - jeśli blokuje się okno rozmowy i okno programu - lista - to też niech blokują się wszystkie toolbary i przyciski oprócz tego z odblokowaniem smile.gif A i jeszcze jedno, jako opcja 'czas do zablokowania konnekta' - wydaje mi sie że każdy wie o co lotto. Co do reszty - nowej wersji - GJ smile.gif
=Wodzu=
Ja ponawiam prośbe o zgranie TabletKi z KSoundem....
CyberBoBmk
Dołączam się do prośby, kSound i poprawienie działania kNotify i już mi więcej do szczęścia nie potrzeba :-)
dulek000
Wodzu: Nie da się bez przerabiania kSound.
CyberBoBmk: A przerobione kNotify z pierwszego posta?
lhs
Przerobione kNotify z pierwszego posta olewa Checky-ego.
CyberBoBmk
tak używam tego kNotify, tylko że nie działa ono poprawnie - już o tym kiedyś pisałem, że nie wyświetla zmiany "dostępności" kontaktów.
Lisuu
QUOTE
Do speców od serwisów komuniktatorowych: podlinkowujcie pod w/w link Chce mieć ładne statsy :PPPP


Ok biggrin.gif

P.S
Ten sam problem co wyżej
Olórin
Proszę sprawdzić tą wersję:

// Dopisek: Ta wersja to czyste knotify z fixem do tabletki, nie ma fixów skolimy odnośnie nie pokazywania info o statusach w pewnych przypadkach

Załączniki

lhs
OK - z Checky-m już się dogaduje smile.gif
piotr.ek
A ja nie chce kolejnej ikonki w glownym oknie programu...
zhvir
jakiej ikonki?
piotr.ek
"Zablokuj okna rozmowy" - moze jestem slepy, ale nie znalazlem nic, co by pozwalalo na pozbycie sie jej tongue.gif
lhs
Spróbuj ustawić sobe wszystkie wtyczki pod jednym przyciskiem - Ustawienia | Wtyczki | panel Wybierz miejsce... -> Menu.
piotr.ek
Byloby to jakies rozwiazanie gdyby nie to, ze dotychczasowe odpowiada mi znacznie bardziej wink.gif Poza tym ikonka blokowania jest mi zupelnie niepotrzebna i mam nadzieje, ze bedzie mozna ja usunac w kolejnej wersji wtyczki.
Olórin
W następnej wersji z zestawem poprawek, przycisk będzie ukrywany dla pustego hasła.
@ndy
@Olórin a co z bugiem który opisałem w #414 poście ?
Olórin
Również poprawione. To samo jezeli chodzi o problemy z w98.
Cl3riq
Olorin, czy ja mogę prosić o jakieś sugestie?

QUOTE
U mnie zainstalowana nowa tabletKa i nowy FavIcon niestety się nie "kombują" dry.gif

Inna FavIconka w Trayu i liscie kontaktów... i inna na pasku zadań i pasku tabletKi.

SKRIN:


Macie jakies pomysły?



sleesh


Nie pokazuje ikonek w ogole :F
mac307
nie wiem czy ktoś też to zauważył, ale u mnie odkąd używam tabletki, to kpilot2 zaczął mi konnekta wysypywać...
arab
A ja mialbym prosbe innego typu. Czy wraz ze skrótem ctrl+f4 do zamykania aktywnego taba moglby dzialac rownież ctrl+w (firefox style)
CyberBoBmk
QUOTE(Olórin @ 27.02.2006 - 20:32) *

Proszę sprawdzić tą wersję:

Wielkie dzięki o to mi chodzilo :-)
Olórin
sleesh - zaktualizuj favicon do 0.2
Cleriq - chyba nie wyslalem w koncu posta wink.gif To jest działanie poprawne, ikona wiadomości ustawiana przez FavIcon obejmuje (jak na razie) tylko tray'a...
Arab - Ustaw poprzez k.lawę.
Cl3riq
@Olorin:
To na czym polegała synchronizacja FavIcon z TabletKą? <zdezorientowany>

O.o
Olórin
Ikony statusów na buttonach zakładek.

Nie, nie... jak FavIcon nie ma - też jest ok, problem jest tylko kiedy jest w starej wersji.
Cl3riq
Liczylem na ikony wiadomości...
W kazdym razie ogromne dzięki. Te wtyki rządzą =)
Lukas77
A ja w opcjach blokowania haslem widzialbym jeszcze opcje "nie pokazuj wiadomosci/powiadomien dopoki nie odblokuje konnekta" - taki "stealth mode". Sorry jesli bylo...
Qiub
a mi z ta wtyczka w nowej wersji konnekt sie wcale nie odpala :S
wyskakuje komunikat ze wtyczka powoduje blad i jak wcisne "TAK" wiecej nie bedzie ladowana ...
wersja 1.5.x.x dzialala ok
[edit]
mam win98
ar2oor
cos z meta kontaktem dziwnego:

mam taki meta-kontakt np.

ASD i pod nim mam asd-gadu

i jak pisze do mnie ktoś to otwiera mi się meta-kontakt ASD i asd-gadu w osobnych zakladkach


:| najlepiej zeby sie tylko ASD otwierało :|
cumeel
U mnie nie działa przezroczyste okno rozmowy po restarcie konnekta dry.gif
Olórin
Tak, to błąd. Będzie poprawione w następnej wersji, ale tymczasem muszę zwalczyć grypę (ludzką tongue.gif).
wacki4
u mnie po ponownym włączeniu okna rozmowy ikonki zmieniają ustawienia jakie dałem im wcześniej. Rozstawiają się po całej długości, wyjeżdżając poza okno. Po ponownym uruchomieniu całego konnekta za to pojawiają się podpisy pod ikonkami odpowiedzialnymi za zakładki...
Olórin
Standardowo, zrzut ekranu, logi oraz używany system, proszę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.